Bitcoin Forum
June 20, 2024, 09:32:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Döngünün neresindeyiz.  (Read 572 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 11, 2018, 07:38:52 PM

Döngü falan kalmadı.Piyasada her satışta darbe yiyor BTC.Bu böyle sürdüğü müddetçe 2018 yılında döngümüz dip ile tamamlamak.Fazla korkutucu olmak istemesem de böyle yüksek satışlar geldiği müddetçe BTC sağlıklı artış yakalayamaz.Buda altcoinlere yansır.İşler şu aşamada zor gözüküyor.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 11, 2018, 08:04:00 PM

sanki başındayız gibi. daha boğanın uzaktan sadece kokusu geldi.  Cheesy kendisini göremedik. umarım ispanyada ki gibi boğalar salınınca sağlam bir koşuşturmaca olur  Grin Grin Grin
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
May 11, 2018, 08:09:45 PM

arkadaşlar ethereum 1 ayda yüzde 70 80 civarında arttı, belli bir kar satışının olması gayet normal. şu an için benim görüşüm endişelenecek bişey yok, çok kısa bir süre içinde geri yerine dönecektir.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
May 11, 2018, 08:18:37 PM

bitcoin gene batırdı beni altcoinleri yok etti 2 gunde 3 bin dolar zavardayım
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
May 11, 2018, 08:24:34 PM

Ya tam diyoruz yine yükselişler başlıyor diye. Sonra bir bakıyoruz başladığımız yere geri dönmüşüz. Şuan bence asıl yükseliş daha hala başlamadı bence. Şöyle sağlam duranlari bı silkeleme ye çalıştılar sanki. Bakalım iyi günler bizi bekliyordur inşaallah.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
May 11, 2018, 08:32:14 PM

hocam bence düşüş döngüsünün başındayız, zira baktığınız zaman Mt.Gox da büyük satışlar söz konusu, bu satışlar bazı şeyleri tetikleyecektir diye düşünüyorum.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
May 11, 2018, 08:39:47 PM

Güven bir türlü bu piyasaya gelemedi MT gox btc çekiyor çöküyor. Bir exchangeye soruşturma açılıyor çöküyor en ufak şeylerden böyle etkilenmeye devam ederse büyük bir ralli imkansız bence.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
May 11, 2018, 08:47:26 PM

Maalesef gerçekten döngü möngü yok gibi duruyor. Böyle boğa mı olur diyorum ister istemez. Boğanın ortasında falanda değiliz gibi. Hayırlısı olsun bu gidişatın çünkü ben artık kestiremiyorum.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
May 11, 2018, 09:07:22 PM

Dönemediğimiz yerindeyiz  Grin İşin şakası bir yana son birkaç aydır tam iyi güzel şeyler olacak derken piyasa yine dengesiz tavırlara giriyor. Grafik analiz işlemiyor yazanlara katılıyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 11, 2018, 09:09:53 PM

döne döne en başa dönüyoruz.Tam kar elde ettik diyoruz bir bakmışız ki uçup gitmiş.Döngü varsa elde ettiğimiz karları almak üzere bir döngü var.Görünen o.Altcoinlerden gerçekten iş yapacakları bulmadıktan sonra zor bu işten sıyrılmak.
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
May 11, 2018, 09:12:34 PM

Boğa piyasasına henüz girmediğimiz ayan beyan belli oldu diye düşünüyorum. Ortada bir döngü varsada bu döngü sabit bir döngü değil. Bu piyasanın hareketini kestirebilmek imkansız.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
May 11, 2018, 09:38:10 PM

İyice içim karardı ya her sabah kalkıyorum ne durumdayız hiç iyi giden bir şey yok ortada. Hayır piyasanın volatil olması başka, bir de zayıf olması var. Bu piyasa bu kadar zayıf olmamalı. Toparlanacağız ama ne zaman bakalım.

elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
May 11, 2018, 09:39:38 PM

Döngünün tam ortasındayız şuan hiç bişeyin belli olmadığı nokta bugun yarın ne olur kimse bilemiyor yarına ya patlarız yada uçarız

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 11, 2018, 09:42:05 PM

Arkadaşlar güzelce söylemiş döngünün ortasindayiz. Hortum etrafımızda sarmış bir şekilde bizi düşürmeye çalışıyor içine çekip uzaklara göndermeyi planlıyor ama ekşi tarafa ama artı tarafa. Yani demek istediğim döngünün ortasında sağa sola savrulmaya çalışıyoruz. Bu  umarım yukarı yani pozitif yönde olur

zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 11, 2018, 10:18:31 PM

Ya son günlerde gerçekten umudum artmıştı amk tamam dedim artık yükseliş dalgasına kapıldık ama olana bak yine düşüş yine düşüş amk arkadaşın biri ciğerimizi döktün diye başlık açmıştı tam anlamıyla o oldu bugün fena taklaya getirdiler yine.eth 670 dolara kadar geriledi eğer fud çalışmaları devam ederse dahada altına düşebilir dikkatli olmak lazım.malesef balinalar ne isterse oraya savrulup duruyoruz

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
May 11, 2018, 10:37:33 PM

Şuan soğuma evresi bitti. Aralık Ocak pumpundan sonra soğuma yaşanmıştı. Şimdi yeniden kısık ateşte ısınıyor piyasa sert bir pump gelebilir ancak yakın zamanda değil. Bu aralar bazı alt pumpları görebiliriz.
Aceeakell
Sr. Member

Merit: 300

View Profile
May 11, 2018, 10:56:09 PM

Şu anda sanki düşüş aşamasındaymışız gibi düşünüyorum 1 ay kadar düşey ama tatlı tatlı düşer ürkütmeden, ondan sonra ise 3 ay kadar low run yaparız, sonrasında ise büyük yükseliş gelir
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
May 12, 2018, 12:40:24 AM

Bu aralar sadece piyasada ne var ne yok izlemeye aldım kendimi. Anlamaya çalışıyorum. Bir başka konudada piyasayı genel etkileyebilecek bir fud muhabbeti dönmüş. Her şey etki ediyor yaprak gibi oynuyor neyin döngüsüyse bu.
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266
Merit: 0

View Profile
May 12, 2018, 04:07:01 AM

döngünün bence şu an dinlenme aşamasındayız, bu düşüşler suni böyle iner çıkar biraz dalgalanır, ama bence ileride sağlam şekilde  yükselecek diye düşünüyorum, 10 binler hayaldi şimdi 100 binler hayal
btcmurat
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
May 12, 2018, 10:26:08 AM

Döngü sürüyor anca her defasında da döngüyü beklemek mantıklı olmaya bilir 3 ay çakıldık normalde 12k ya falan çıkılması lazım ancak MT.gox işin suyunu çıkardı. Bu gibi özel durumları takip etmek lazım.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: