Bitcoin Forum
June 26, 2024, 10:18:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Gold (BTG)  (Read 383 times)
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
May 11, 2018, 07:51:11 PM
Last edit: July 30, 2018, 09:01:02 AM by HARDCRACKERS

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-gold/historical-data/

Bugünkü düşüşten buda sağlam nasibini aldıda.Sizce ilerki dönemde bunda hareket olurmu bitcoin-bitcoincash ve BTG yukarı hareket başlarsa buda kervana katılırmı dersiniz  yukarı doğru?Bugün biraz sayılı alıp kenara attım 57.50 usd civarından bakalım ne yapacak?hodl için.
Bir ara 400-500 usd leride görmüş. Cool l
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 11, 2018, 08:31:28 PM

o 400-500 gördüğü dediğin bogada boğada her coin artar mesela ben şimdi coin çıkartsam osuruk coin diye pump döneminde oda 3-4x görür. Önemli olan zor zamanlarda düşüş trendine girmeyip sağlam durması.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
May 11, 2018, 08:36:49 PM

Bu kervana takılabilir, btg her ne kadar GPU algoritması olsa da bana kalırsa başa bela olacak bir koin, zira blok zinciri birebir bitcoinden kopyalama bir koin
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 11, 2018, 11:36:26 PM

Bitcoin gold gerçtekten çok fazla fiyat kaybetti, ilk çıktığında kazmıştım bu koini, çok da hevesli olduğum fikir olarak çok güzel bir koindi, ama sonradan anladık ki işin içinde başka işler var
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
May 11, 2018, 11:43:21 PM

Piyadadaki en nefret ettiğim ve bana göre gereksiz ve asla olmaması gerekli uyduruk coindir btg.Bunu alacağınıza piyango bileti alın daha iyi.Birşey nasıl 500 dolardan 25 dolara düşer.Bu coinin hiç financısı felan yok mu..Körmü acep founderi felan.Ne madenciliği ne de kendisi 5 dolar bile etmeyecek bir coin. Sakın bulaşmayın..Çok düştü ucuz diye alırsınız ordanda yarı yarıya düşer.İsterse 100 kat artsın lazım değil bu uyuz eşekten gelecek para..
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
May 11, 2018, 11:52:13 PM

Hocam koinlere karşı nefret yada sevgi beslemenizi önermem, zira bu akıllıca düşünmenizi engeller, sizde bu durum akıllıca düşünmenizi engellemiş gibi, ya da allah tarafından doğuştan engellenmiş de olabilirsiniz, orasına bir şey diyemem o allahın taktiridir.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 12, 2018, 12:23:25 AM

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-gold/historical-data/

Bugünkü düşüşten buda sağlam nasibini aldıda.Sizce ilerki dönemde bunda hareket olurmu bitcoin-bitcoincash ve BTG yukarı hareket başlarsa buda kervana katılırmı dersiniz  yukarı doğru?Bugün biraz sayılı alıp kenara attım 57.50 usd civarından bakalım ne yapacak?hodl için.
Bir ara 400-500 usd leride görmüş. Cool l

Hocam al dursun. En kötü ihtimalle 90$ a rahat satarsın. Yalan olmasın 2-3 hafta önce ben de fee düşük diye 65$ dan alıp transfer etmiştim. Ertesi gün 80 $'ı gördü. Sonraki gün de 90$'ı.... Aldığım coindeki düşüşü izlemeyi bırakıp, sadece BTG takip ediyordum o derece sarsıldım  Undecided
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 12, 2018, 12:34:16 AM

Bitcoin GOLD'u boşver Bitcoin CASH bile vakti zamanı geldiğinde silinip gidecek o yüzden gönül bağı kurmayın derim ben. Yıllar sonra btc tek başına hakim olacak piyasaya, doların yerine geçer mi? Neden olmasın imkansız birşey mi? Değil. Bitcoin GOLD'u al sat yapabilirsiniz ama nedense ben ona da hiç güvenmiyorum yani BTG gözümde çok değersiz geliyor. BCH yine biryere kadar ama BTG hayır!

beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 12, 2018, 04:55:37 AM

şu anda fiyatı oldukça düştü, ama bence hala buralar alım seviyeleri değil diye düşünüyorum, bu koinden benim hiç bir beklentim yok, tamamen serseri mayın gibi bir koin
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
May 12, 2018, 06:13:20 AM

Fork geldi gelecek diye merakla beklemiştik. Sonra borsalar ne zaman verecek telaşına düştük. Tabi borsalar en azından btctürk çok geç vermişti. geldiği gibi 110 dolardan satmıştım. Şimdi ise tam bir hayal kırıklıyı olmuş btg için. Madenciliğini yapanlar için sıkıntılı bir dönem. 100 doları tekrar çok rahat görür ama ilersi için pek birşey diyemiyorum.

HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
May 12, 2018, 10:26:54 AM
Last edit: May 12, 2018, 10:38:15 AM by HARDCRACKERS

138 btg aldım kenara attık uzun süre hodl değilde belli süre bekleyip  100-110 usd gibi o seviyeye gelince sadece yatırdığım para olan meblağa karşılığı yarısı ediyor yaklaşık bozdurup geri kalanıda biraz daha bekleyip daha çıkıyormu diye test edip  göreceğiz bakalım ne yapacak.
En azından yatırdığımız parayı kurtardığımız için fazla kalan yarısıda sıfır maliyet olacağı için sorun olmaz sanırım Cool Cheesy
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 12, 2018, 12:23:12 PM

Bitcoin gold a hiç bir şekilde bel bağlamamak gerekiyor, bana kalırsa çok havada bir koin, yani ne amaçları belli, ne yaptıkları belli, tamamen kafalarına göre giden bir takımı var
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 14, 2018, 03:43:07 PM

Bitcoin gold a hiç bir şekilde bel bağlamamak gerekiyor, bana kalırsa çok havada bir koin, yani ne amaçları belli, ne yaptıkları belli, tamamen kafalarına göre giden bir takımı var

Arkadaş hold amaçlı almıyor ki... Consensus 2018'in etkisine bağlı olarak zaten istediği fiyatlardan satacaktır. Belirttiği fiyatlar hiç de uzak olmayan fiyatlar zaten...
esgec
Jr. Member
*

Activity: 156
Merit: 1

View Profile
May 14, 2018, 05:35:43 PM

ne olur ne olmaz diye zaten bende ufak da olsa bir miktar aldım forkların çoğu yürüdü bunda sıra hayırlısı ile ondanda  nimetleneceğiz.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 16, 2018, 05:47:28 AM

uzun süredir btg coin var elimde yükselir dedikçe düşüşler oldu ve şimdi çok ciddi düşüş olmuş durumda aldığım değerin 4-5 kat alında bir değerde kaliteli bir coin piyasa(btc) biraz hareketlendimi btg de atak yapıyor ama eski seviyelerine gelmesi çok uzun süre alacak gibi geliyor bana çünkü btc düşük btc yükselirse btg de yükselecek diye düşünüyorum ama eski seviyelerine gelmesi  ne zaman olur allah bilir

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1074

View Profile
May 16, 2018, 06:02:39 AM

Bitcoin cash bana güven vermişti ama nedense bitcoin golda güvenemiyorum bitcoin cash etkisi yapmaz gibime geliyor fiyat düşmüş ama daha da düşebilir mi düşebilir ben düşüşü takip edip fırsat kollayıp satın almayı düşünüyorum elbet artacak bir gelişme olacaktır sonra hodl beklemenin zamanı

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
May 16, 2018, 06:05:11 AM

Bitcoin gold ile beraber bitconin türevlerine nedense bitcoin özentisi gözüyle baktığımdan mıdır nedir bir türlü yeterli ilgiyi gösteremiyorum piyasanın yeni erhereumunu aradığımdan belkide ha o açıdan umutlu olduğum tezos vardı oda yalan oldu sanırım
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
May 16, 2018, 08:08:41 PM

Bir bcc gibi olacağını zannetmiyorum. Bu tarz coinleri görünce aklıma adidas ve onun cakmalari gelir hep. İşte abidas abibas adadas gibi vs. Tek kral var onun dışındakiler altcoin olarak kalır. Zaten btg ciddi talep görmedi. Belki ilerde balinalar bcc gibi onu da ciddi yerlere götürürlerse belki!

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 16, 2018, 08:34:25 PM

Bitcoin cash bana güven vermişti ama nedense bitcoin golda güvenemiyorum bitcoin cash etkisi yapmaz gibime geliyor fiyat düşmüş ama daha da düşebilir mi düşebilir ben düşüşü takip edip fırsat kollayıp satın almayı düşünüyorum elbet artacak bir gelişme olacaktır sonra hodl beklemenin zamanı

hocam bana da güven verdi, sebebi ise   bitcoin goldun bir bitcoin hardforku olması idi,   dediler ki artık bu koini tekelleşmeden kurtaracağız , GPU madencilerinin emrine vereceğiz, herkes evinde ofisinde kazabilecek dediler, ama baktığınız zaman böyle bir şey gerçekleşmedi, spek bir koin oldu
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
May 16, 2018, 08:35:52 PM

Hocam koinlere karşı nefret yada sevgi beslemenizi önermem, zira bu akıllıca düşünmenizi engeller, sizde bu durum akıllıca düşünmenizi engellemiş gibi, ya da allah tarafından doğuştan engellenmiş de olabilirsiniz, orasına bir şey diyemem o allahın taktiridir.
Ne içtin sen kardeş,hayırdır.Yazdığım mesajdan benim gerizekalı olduğum manasını nasıl çıkardın.Sevmiyorum aq coinini.Duygusal bağ kurduğum felan yok.Nasıl bir hayatın var anlamış değilim..BTG ile duygusal bağ kurup gece sevişip mastürbasyon yapıyormuşum gibi anlayıp bu şekilde yorumlamışsın.Birşeyin değeri 500 dolardan 30 dolara düşüyorsa bu durumu senin gibi normal karşılamıyorum sadece.Nefret ettim demek shitcoin demek.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: