Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:22:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  
Author Topic: BounceBot  (Read 694 times)
schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

Activity: 121
Merit: 10

View Profile
May 11, 2018, 08:07:02 PM

Merhaba,

8 aydır piyasaya isteğe bağlı olarak bot yapan profesyonel bir grup olarak (3 Teknik Analist, 1 yazılımcı ve 1 PR sorumlusu) telegram üzerinden al/sat sinyali veren Binance borsası için BounceBot adlı kendi ürünümüzü ortaya çıkardık.

1 Mart tarihinden beri şu ana kadar Telegram kanalı üzerinde verilen sinyallerde;

48 saat içerisinde %93, 96 saat içerisinde ise %98 başarı oranı yakaladık.

BounceBot üstün bir algoritmaya sahip bir bottur. Birçok indikatöre aynı anda bakarak dipten/marketin sekeceği yerden sinyal vermektedir.

11 Mayıs tarihinde marketin çok fazla düştüğü şu ortamda bile şimdilik başarı oranında değerlendirmeye alınmayan tam 54 sinyal vermiş ve kısa sürede 47 adedi tuttmuştur. 7 adet sinyal ise hedefine gelmek üzeredir. (bekleme süresi 48 saattir)

Ücretsiz olan kanal için hepinizin katılımını bekleriz.

https://t.me/BounceBotbin

1715462527
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715462527
Reply with quote  #2

1715462527
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 13, 2018, 01:00:19 PM

Yüzde 3-4lük hedefler koyuyor henüz hiç girmedim ama çok yüksek bir başarı yüzdesi var takibimde.
nedemek
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
May 13, 2018, 04:49:04 PM

Öncelikle tebrik ediyorum verdiğiniz değerlere göre başarı yüzdesi çok iyi görünüyor. Umarım daha iyi değerlerle daha iyi yerlere girebilir başarılarınızın devamını diliyorum.
tesla80
Member
**

Activity: 448
Merit: 89

Full Stack Engineer

View Profile
May 13, 2018, 07:31:08 PM

Bot un Telegram dışında sinyal paylaştığı bir ortam bulunuyor mu? Örneğin bir API veya web servisi mevcut mudur?

Bu şekilde bir servisi olursa test etmesi daha kolay olur sanıyorum, sadece telegramdan gelecek sinyalleri uygulamak oldukça zor olabiliyor.

Bu arada ben de yazılımcıyım ve bu konularda çalışıyorum, ihtiyaç dahilinde karşılıksız paslaşabiliriz.

Cyber Security, Mobile Security, Web/Desktop/Embedded Programming, Electronics, M2M, IoT
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
May 13, 2018, 07:38:37 PM

inceledim gercekten soylediklerinizin cok buyuk kismi tutmus gibi gorunuyor hocam valla bravo tebrik etmekten baska hicbir sey soylenemez bu kadar datayi veriyi nasil analzi ediyorsunzu keske onu da aciklasaydiniz

felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
May 14, 2018, 12:35:35 AM

Yüzde doksanlar gayet yüksek bi isabet oranı, önümüzdeki günlerde deneme amaçlı kullanmayı düşünüyorum. Yapan arkadaşların eline sağlık, umarım herkese faydalı olacaktır.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
barcoinn
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
May 14, 2018, 06:33:52 AM

Oldukça başarılı gözüküyor.
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
May 14, 2018, 06:35:23 AM

Elinize sağlık hocam. Bahsettiğiniz oranlar yüksek oranlar ve oldukça başarılı. Ve anladığım kadarıyla da bir ücret talep etmiyorsunuz. Tekrardan emeğinize sağlık.
beydola
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
May 14, 2018, 07:39:48 AM

Bot oldukça başarılı. Onlarca takip ettiğim bot var. Yerli/yabancı piyasanın en iyisi şu anda.
SoneriuS
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
May 14, 2018, 10:52:25 AM

Tebrik ediyorum gayet iyi oranlarda bir başarı oranı. Ama güvenir miyim bilmiyorum. Bazen kendime bile güvenemiyorum bu konularda  Cheesy
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294

View Profile
May 14, 2018, 10:56:07 AM

yazanların neredeyse hepsinin newbie yada member olması manidar bir durum bana kalırsa, bence dikkatli olmakta zarar yok
Allonee
Member
**

Activity: 392

View Profile
May 14, 2018, 12:01:29 PM

Bot orda hocam tipik şark kurnazlığına gerek yok ne zamandan beridir sinyal verdiği ve ortalamaları da ortada açın kontrol edin. Botu oluşturan arkadaşları şahsen olmasa da gruplardan tanıyorum. Zor değil siz de ufak bi araştırmayla kimler yazmış hangi gruplardaymış bunlar ulaşabilirsiniz.
schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 14, 2018, 06:29:54 PM

Şimdilik bir API uygulaması yok. Telegram üzerinden sinyal gönderimi yapılıyor.

Bot un Telegram dışında sinyal paylaştığı bir ortam bulunuyor mu? Örneğin bir API veya web servisi mevcut mudur?

Bu şekilde bir servisi olursa test etmesi daha kolay olur sanıyorum, sadece telegramdan gelecek sinyalleri uygulamak oldukça zor olabiliyor.

Bu arada ben de yazılımcıyım ve bu konularda çalışıyorum, ihtiyaç dahilinde karşılıksız paslaşabiliriz.

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 14, 2018, 06:34:13 PM

Pardon? Botu incelediniz mi? Piyasada daha iyi bir bot bulursanız gelin konuşalım.8 aydır emek verdiğimiz bir projeyi böyle basit şeylerle karalamaya çalışmayın. Oldukça şeffaf verilerimiz incelersiniz sonra gelirsiniz. Ayrıca btctalk forumunda senior olmak için yeterince zamanım yok gerek de görmüyorum. - bu uyarıyı yapan kişinin ayrıca Jr. Olması -

yazanların neredeyse hepsinin newbie yada member olması manidar bir durum bana kalırsa, bence dikkatli olmakta zarar yok

asitx
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
May 14, 2018, 06:49:17 PM

İsabet oranı şaşırtıcı derecede iyi ancak takip gerektiriyor. Çok sinyal verdiği zaman pazar toptan sekiyor, botun kendisi başlı başına indikatör olmuş zaten Smiley
Şimdilik tek eksiği USDT eşlerine sinyal vermemesi. Emeği geçenin eline sağlık.
tesla80
Member
**

Full Stack Engineer

View Profile
May 14, 2018, 10:33:19 PM

Şimdilik bir API uygulaması yok. Telegram üzerinden sinyal gönderimi yapılıyor.
API olursa test etmek isterim yada dediğim gibi API kısmını yazmakta yardımcı olabilirim, vaktimiz dahilinde.

Hangi dilde yazdınız, hangi indikatörlere bakıyor yada içinde neler var neler yok, bu süreç size neler öğretti, nasıl hatalar yaptınız, biraz detaya girmek isterseniz memnuniyetle okuruz.

Cyber Security, Mobile Security, Web/Desktop/Embedded Programming, Electronics, M2M, IoT
Agression
Newbie
*

View Profile
May 15, 2018, 07:09:41 PM

Güzele benziyor ama oranlar çok düşük erci beklentiye gore değişir tabi.bize en az %10 getirecek bir yapsanız super olur:)
schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 15, 2018, 07:48:55 PM

:)oranlar aslında gerçekçi ve oldukça yüksek. Günlük sadece %1 Kar ile ne kadar paranız olur hesaplayın 1 yıl sonunda.

Güzele benziyor ama oranlar çok düşük erci beklentiye gore değişir tabi.bize en az %10 getirecek bir yapsanız super olur:)

Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
May 15, 2018, 07:55:35 PM

Test edelim etmesine de; botun mantığı otomatik al sat yapması değil midir? Bu sanki bir sinyal servisi gibi çalışıyor. Emeği geçenlerin eline sağlık. Takipteyim Smiley
fikifink
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
May 15, 2018, 08:06:08 PM

Soylenenlere gore basari oraniniz oldukca yuksek. Boyle bir calismayi paylastiginiz tesekkur ederim. Ayrica tebrik ederim. Sinyalleri bir sure test edecegim. Iyi calismalar
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
May 15, 2018, 08:34:55 PM

Başkan riskli başarı yüzdesi düşük % 10 da

Daha garanti başarı yüzdesi daha yüksek % 2-3 leri tercih etmek daha karlı...

Arkadaşların botu biraz inceledim.şuan için başarılı görülüyor.

Botun en güzel özelliği sadece sinyal vermesi.

Al sat yapan botlara kesinlikle güvenmeyin arkadaşlar.

Daha önce yaşandı yine yaşanacak hesabınız bomboş kalkarsınız mazallah bir gün uykunuzdan.

Bot çok sık sinyal vermiyor sanırım buda seçici olması demek bugün hiç sinyal almadım ben
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
May 15, 2018, 11:02:11 PM

yüzde 2'lik bir artış için 48 saat hatta 96 çok makul. bi takibe alalım bakalım.

For rent...
schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 05:27:33 PM

Evet bu botlara güvenmeyen ama bot sinyalleri almak isteyenler için oluşturulmuş bir kanal. Ayrıca sinyal verildikten sonra kişi kendisi de inceleyip alabiliyor o yüzden bir çok kişi için daha cazip bir seçenek oluyor. Sinyal servisi genelde kişisel tercihler olduğu için öyle adlandırmak istemedik.

Test edelim etmesine de; botun mantığı otomatik al sat yapması değil midir? Bu sanki bir sinyal servisi gibi çalışıyor. Emeği geçenlerin eline sağlık. Takipteyim Smiley

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 05:28:20 PM

Bu arada bekleyen sinyalimizde bugünkü kötü ortamda yüzümüzü güldürdü.

VIB_BTC
----------------
BUY 0.00002338
Minimum Target: 0.00002434 (% 4.1)

Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
May 17, 2018, 06:07:25 PM

Tebrikler; her iki sinyali de küçük miktarlarla girip değerlendirdim. Teşekkürler. Devamını bekliyoruz  Cheesy
erfeser
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
May 19, 2018, 01:40:23 AM

Gençler Tebrikler. Son iki sinyalinizi aldım. Gayet başarılı. Umarım devamlı olur. Emeği geçenlere teşekkürler.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
May 19, 2018, 09:22:08 AM

Eleştri amaçlı sormuyorum ama bana çok olası gelmiyor. Bu yolla bir başarı elde ediliyormu gerçekten deneyenler detaylı bir yazabilir mi?
panoramaniaa
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
May 20, 2018, 05:58:31 AM

Tam ihtiyacım olan bir bottu. Genelde böyle sinyal grupları vardı ancak tamamen keriz ayıklama olarak kullanılıyordu.Ancak sizin verilerinizi inceledim hedefler tutmuş gibi. Teşekkür ederim
schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 20, 2018, 08:41:43 AM

BNB_BTC
----------------
BUY 0.00170980
Minimum Target: 0.00174661 (% 2.2)

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 20, 2018, 08:43:18 AM

Kesinlikle öyle kişisel bir sinyal grubu değil, bot tarafından belirleniyor sinyaller.

Tam ihtiyacım olan bir bottu. Genelde böyle sinyal grupları vardı ancak tamamen keriz ayıklama olarak kullanılıyordu.Ancak sizin verilerinizi inceledim hedefler tutmuş gibi. Teşekkür ederim

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 20, 2018, 10:04:51 AM

BounceBot Statistics (01/03/18 - 20/05/18):

Signals shared so far: 192

Signals reached the minimum target:
 - In 48 hours: 179
 - Between 48 and 96 hours: 9

Success rate:
 - For 48 hour period: 93,2%
 - For 96 hour period: 97,9%

Average waiting time for the targets: 4 hours 37 minutes

Signals failed: 4
(Signals are regarded as "failed" if they do not hit minimum target in 96 hours)

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 21, 2018, 04:45:55 PM

POA_BTC
----------------
BUY 0.00005736
Minimum Target: 0.00005855 (% 2.1)

enginp
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
May 21, 2018, 05:51:53 PM

Sürekli bilgisayar başında bulunan biri olarak ben de botu inceleyeceğim, lakin piyasada çok sinyal kanalı var. Eğer başarı yakalarsam dönüp tekrar yorumumu yaparım.

Emeğinize sağlık, umarım fark yaratmışsınızdır.
enginp
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
May 21, 2018, 07:12:36 PM

Sürekli bilgisayar başında bulunan biri olarak ben de botu inceleyeceğim, lakin piyasada çok sinyal kanalı var. Eğer başarı yakalarsam dönüp tekrar yorumumu yaparım.

Şimdi gönderdiğiniz mesajla haklı olarak ücrete tabi olduğunu yazmışsınız, size ve takipçilerinize bol kazançlar, takibi bıraktım yolunuz açık olsun, ...
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
May 21, 2018, 09:48:46 PM

Arkadaşın vermiş olduğu verilere göre değil de gerçekten bu türden programları kullanıpta başarı sağlayan var mı merak ediyorum varsa burdan paylaşırsa en azından fikir sahibi oluruz gerçek kullanıcılardan

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
skaynar
Newbie
*

View Profile WWW
May 21, 2018, 10:55:47 PM

Denemeke fayda var bir süre gözlemleyelim ortalık yeşilken ne derseniz tutuyor zaten düşüşlerde dalgalanmalarda nasıl hareket ediyor
schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 22, 2018, 06:04:16 AM

Bu kadar erken yapmayı planlamıyorduk, ancak belirttiğimiz nedenler nedeniyle böyle bir karar almak zorunda kaldık, yine de teşekkür ederiz. Ücretsiz kanalı takipte kalabilirsiniz.

Şimdi gönderdiğiniz mesajla haklı olarak ücrete tabi olduğunu yazmışsınız, size ve takipçilerinize bol kazançlar, takibi bıraktım yolunuz açık olsun, ...

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 22, 2018, 06:05:24 AM

Merhaba,
Aslında ortalık kırmızı iken çalışır bot. Yeşilken daha nadir sinyal verir. Takipte iseniz bunu fark edersiniz.

Denemeke fayda var bir süre gözlemleyelim ortalık yeşilken ne derseniz tutuyor zaten düşüşlerde dalgalanmalarda nasıl hareket ediyor

teknodunya
Member
**

Activity: 180

View Profile
May 22, 2018, 07:37:35 AM

Bot dediğimiz al sat yapar. Sizin olayınız sinyal grubu olmuş. Oranlar güzel tebrik ederim. Ama al sat eklerseniz o zaman müdavimi olurum Smiley
schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 22, 2018, 07:47:21 AM

Henüz marketi manipüle etmemek için tradebot kullanıma açık değil biz de kullanmıyoruz. Ancak private üyeler için yakında böyle bir şey planlarımız arasında var.

tesla80
Member
**

Full Stack Engineer

View Profile
May 22, 2018, 07:53:13 AM

Bu botun numarası şu; "Hızlı düşüşün hızlı çıkışı olur", ani düşüşler oluşmaya başlayınca, nispeten büyük kırmızı mumlar görünce tekrar geri zıplayacağını tahmin edip birkaç indikatör yardımıyla seviyeleri bildiriyor. Örneğin bir tanesini inceledim, fiyat, al sinyali verdiği seviyeden çok daha aşağıya düştü fakat 1 gün sonra yine eski haline geldi ve sözde tahmin tuttu, tabii bu hep olmayabilir. Çok az sinyal veriyor zaten, şimdi onu 5 kat düşürmek demek haftada 1 sinyal vermesi demek gibi birşey. Aslında %1-2 için inanıp riske girmeye değer mi onu düşünmek ve kabullenmek gerekiyor, eğer böyle botlara göre işlem yapacaksanız önce kabullenin.

Diğer yandan içi kapalı bir kutu, kaynak kodu yok, her an değiştirilebilir, bu sebeple geçmişteki başarılarına güvenmek de biraz riskli olabilir. Bunlar riskler, tabii kazandırırsa ne ala ama riskleri kabul edene.

Örneğin nasıl çalıştığını az detaylı anlatsalar ve bizim de aklımıza yatsa, o durumda daha çok güvenebiliriz. Üstü kapalı olduğu için sadece birkaç başarı sayısına bakıp güvenmek gerekiyor. İnsanın para yatırması için önce neye para yatırdığını bilmesi gerekir, bilinmeze para yatıranlar da vardır elbet, parası bolsa...

bacio2
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
May 22, 2018, 08:17:38 AM

Güzel bir bota benziyordu daha yeni 3 gün olmuştu kullanmaya başlayalı, kazanmak kısmet olmadı çünkü sadece izlemiştim deneme amaçlı. Sanırım artık ücretli oldu, emeğinize saygı duyuyorum fakat açıkçası gerekçeler biraz bahane gibi geldi. Neyse bol kazançlar dilerim. Takipten çıktım.
kmlkkl
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 22, 2018, 08:37:55 AM

Bu kadar çabuk değişebilen bir bir borsa da nasıl kazandırma olayı okadar yüksek oran olabilir. Sistemi bilmiyorum eleştirmek içinde söylemiyorum fakat yapay zeka olmadan hiçbir kod anlık coine tepki veremez.

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 22, 2018, 08:46:49 PM

Siz 3 gündür takiptesiniz biz 3 aydır ücretsiz idik. Haklısınız tabi ki hemen güven duyup 3 gün sonra ücretli kısma geçmeniz beklenemezdi. Yalnız bir konuda yanlışınız var kanal hala ücretsiz sadece sinyal sayısı azaltılacak.

Güzel bir bota benziyordu daha yeni 3 gün olmuştu kullanmaya başlayalı, kazanmak kısmet olmadı çünkü sadece izlemiştim deneme amaçlı. Sanırım artık ücretli oldu, emeğinize saygı duyuyorum fakat açıkçası gerekçeler biraz bahane gibi geldi. Neyse bol kazançlar dilerim. Takipten çıktım.

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 22, 2018, 08:51:27 PM

Size bir çok konuda hak veriyorum. İsterseniz telegram grubumuzda her ne kadar bot için özel bir grup olmasa da aradığınız cevapları size vermekte yardımcı olabiliriz.

https://t.me/bullvebear

Bu botun numarası şu; "Hızlı düşüşün hızlı çıkışı olur", ani düşüşler oluşmaya başlayınca, nispeten büyük kırmızı mumlar görünce tekrar geri zıplayacağını tahmin edip birkaç indikatör yardımıyla seviyeleri bildiriyor. Örneğin bir tanesini inceledim, fiyat, al sinyali verdiği seviyeden çok daha aşağıya düştü fakat 1 gün sonra yine eski haline geldi ve sözde tahmin tuttu, tabii bu hep olmayabilir. Çok az sinyal veriyor zaten, şimdi onu 5 kat düşürmek demek haftada 1 sinyal vermesi demek gibi birşey. Aslında %1-2 için inanıp riske girmeye değer mi onu düşünmek ve kabullenmek gerekiyor, eğer böyle botlara göre işlem yapacaksanız önce kabullenin.

Diğer yandan içi kapalı bir kutu, kaynak kodu yok, her an değiştirilebilir, bu sebeple geçmişteki başarılarına güvenmek de biraz riskli olabilir. Bunlar riskler, tabii kazandırırsa ne ala ama riskleri kabul edene.

Örneğin nasıl çalıştığını az detaylı anlatsalar ve bizim de aklımıza yatsa, o durumda daha çok güvenebiliriz. Üstü kapalı olduğu için sadece birkaç başarı sayısına bakıp güvenmek gerekiyor. İnsanın para yatırması için önce neye para yatırdığını bilmesi gerekir, bilinmeze para yatıranlar da vardır elbet, parası bolsa...

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 22, 2018, 08:56:19 PM

Btc analiz ediyor sadece altlara bakmıyor, 4-5 indikatör kullanıyor kısaca TA her saniye her koine uygulanıyor. Niye başarılı o kadar? Çünkü çoğu en iyi botlar ile benzer algoritma içeriyor.

Bu kadar çabuk değişebilen bir bir borsa da nasıl kazandırma olayı okadar yüksek oran olabilir. Sistemi bilmiyorum eleştirmek içinde söylemiyorum fakat yapay zeka olmadan hiçbir kod anlık coine tepki veremez.

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 26, 2018, 07:30:10 PM

BounceBot Statistics (01/03/18 - 26/05/18):

Signals shared so far: 209

- In 48 hours: 196
 - Between 48 and 96 hours: 9

Success rate:
 - For 48 hour period: 93,7%
 - For 96 hour period: 98,0%

Average waiting time for the targets: 4 hours 21 minutes

Signals failed: 4
(Signals are regarded as "failed" if they do not hit minimum target in 96 hours)

tesla80
Member
**

Full Stack Engineer

View Profile
May 26, 2018, 10:49:32 PM

Size bir çok konuda hak veriyorum. İsterseniz telegram grubumuzda her ne kadar bot için özel bir grup olmasa da aradığınız cevapları size vermekte yardımcı olabiliriz.

Merhaba, sadece bana değil de herkese, tüm müşterilerinize açıklamanız gereken şeyler var. Özellikle sorduğum şeyler, zira neye para yatırdığını ve yarın bunun davranışının değişmeyeceğini kim nasıl bilebilir.
Eleştirmek için söylemiyorum, ürün satanlar ürününün çalışmasını, özelliklerini tanıtır ve garanti verir.

kardil
Newbie
*

View Profile WWW
May 26, 2018, 11:55:29 PM

Ben de telegrama geliyorum, botların başarılı olacağına inanıyorum takip edelim eğer dediğiniz gibi başarı sağlıyorsa kullanmayı isterim.
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171

View Profile
May 27, 2018, 10:29:09 PM

iyi hocam valla allah muvaffak etsin ne diyeyim,  bot işlerinde iyi para var diyorlar ama ben hiç düşünmedim.
schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 29, 2018, 08:32:49 PM

EOS_BTC
----------------
BUY [0.00153260]
Minimum Target: 0.00156493 (% 2.1)

Scalping bot olsa da stop loss izleyerek yüksek kar etmek de mümkün. Örnek bu sabah verilen eos sinyali.

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 29, 2018, 08:44:56 PM

Üstünde 1 yıldır çalıştığımız algoritmayı size açık açık anlatamam ama amaç market sekmelerini ve koin düşüşlerinde oluşabilecek sekmeleri bulmak. Bunun için de kendimize ait simülasyon programında koinleri tarayarak davranışlarını inceleyen bir yapay zeka da var, botun sürekli takip ettiği 4 temel 1 ileri seviye indikatör.

listenandapply
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 30, 2018, 12:34:12 AM

Ben de katıldım eğer dediğiniz gibiyse size uzun süre dua edecem, sinyal geldikçe mesaj gelecek sanırım inşallah kaçırmayız nasıl işlediğini çözüncce buraya da yazarım
tesla80
Member
**

Full Stack Engineer

View Profile
May 30, 2018, 04:51:26 PM

Üstünde 1 yıldır çalıştığımız algoritmayı size açık açık anlatamam ama amaç market sekmelerini ve koin düşüşlerinde oluşabilecek sekmeleri bulmak. Bunun için de kendimize ait simülasyon programında koinleri tarayarak davranışlarını inceleyen bir yapay zeka da var, botun sürekli takip ettiği 4 temel 1 ileri seviye indikatör.
Merhaba, Tabiki tüm detayları vermeyin, sadece müşteri sizden ne aldığını bilsin. Fikir onun da aklına yatsın, bu yeterli. Müşteri oturup sizin botu yazmaya uğraşmayacak zaten üç kuruş para için değmez bu iş, sadece bilecek güvenecek anlam yükleyecek kafa yoracak ve nihayetinde sizin de amacınız olan para yatıracak.
Siz burada tüm detayları yazsanız bile kaç kişi uğraşır ki bunun kopyasını yazmaya... İnanın öyle insanlar pek yok. Onun yerine, güveniyorsa parasını öder kullanır, nasılsa kazandırıyor der..
Bilmem anlatabildim mi.

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 30, 2018, 07:09:43 PM

İnanın bana hergün algoritma isteyen 10 kişi geliyor. %1 kazanç ile bir yılın sonunda anapara ne olur bakın isterseniz 3 kuruş değil.

Merhaba, Tabiki tüm detayları vermeyin, sadece müşteri sizden ne aldığını bilsin. Fikir onun da aklına yatsın, bu yeterli. Müşteri oturup sizin botu yazmaya uğraşmayacak zaten üç kuruş para için değmez bu iş, sadece bilecek güvenecek anlam yükleyecek kafa yoracak ve nihayetinde sizin de amacınız olan para yatıracak.
Siz burada tüm detayları yazsanız bile kaç kişi uğraşır ki bunun kopyasını yazmaya... İnanın öyle insanlar pek yok. Onun yerine, güveniyorsa parasını öder kullanır, nasılsa kazandırıyor der..
Bilmem anlatabildim mi.

tesla80
Member
**

Full Stack Engineer

View Profile
May 30, 2018, 10:17:17 PM
Last edit: May 30, 2018, 10:30:43 PM by tesla80

İnanın bana hergün algoritma isteyen 10 kişi geliyor. %1 kazanç ile bir yılın sonunda anapara ne olur bakın isterseniz 3 kuruş değil.
Anlıyorum, haklısınız. Gerçekçi bakarsak, %1 kazanç elde etmek isteyen bota para verir kullanır, bir daha yazıp 1 yılını harcamaz. Herşeyi söyleseniz bile sıfırdan stabil bot yazma macerasına girişmeye değmez.
3 kuruş paradan kastım, bot için istemiş olduğunuz ücret.
Ayrıca hesapladım : https://onlinegdb.com/rk3gIsnkQ

alihaydar6644
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 31, 2018, 03:30:32 AM

Teşekkürler umarım ileride ücretli olmaz ben de takip etmeye başlıyorum
cleverboy_engineer
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
June 13, 2018, 12:25:12 AM

Deneyeceğim mantıklı duruyor
nesso
Sr. Member

Activity: 629
Merit: 259

View Profile
June 13, 2018, 07:33:27 AM

bende takip etmeye başladım, biryandan telegrama katıldım. Algoritmalar basarılı ise devamedeceğim. Yuzdelik oran baya fazla gözüküyor simdilik izlenmesi gerekiyor nekdr dogru yalnıs bilinmez ama merakımı çekti. kolay gelsin arkdslar böyle ekiplere ihtiyacımız var.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
June 14, 2018, 04:19:01 PM

:)oranlar aslında gerçekçi ve oldukça yüksek. Günlük sadece %1 Kar ile ne kadar paranız olur hesaplayın 1 yıl sonunda.

önemli olan sürekli olsun diyenlerdenim ben. %10 kazanç yerine %2-2-2 gitsin daha ne isterim =)
beydola
Newbie
*

View Profile
July 19, 2018, 07:51:48 AM

Son birkaç günün private sinyalleri:
https://imgur.com/a/wgRrOP6

TUSD sinyaline önemle bakmanızı rica ediyorum Smiley .
beydola
Newbie
*

View Profile
July 24, 2018, 12:50:21 PM

Bouncebot bugün şu saate kadar (15:50) 5 sinyal verdi, toplam kar oranı %10,3. 5 i de tuttu.

https://imgur.com/a/8kTU1ea
schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
July 24, 2018, 07:49:40 PM

Teşekkürler, ücretsiz kanalımızda sinyallerin 1/5 i paylaşılmaktadır.

http://t.me/BounceBotbin

bende takip etmeye başladım, biryandan telegrama katıldım. Algoritmalar basarılı ise devamedeceğim. Yuzdelik oran baya fazla gözüküyor simdilik izlenmesi gerekiyor nekdr dogru yalnıs bilinmez ama merakımı çekti. kolay gelsin arkdslar böyle ekiplere ihtiyacımız var.

Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
July 24, 2018, 08:34:37 PM

Anlatılanlara göre katılım mantıklı ama ben henüz araştırma aşamsındayım. Bir de katılan arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa daha da aydınlanırız

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
beydola
Newbie
*

View Profile
July 28, 2018, 05:22:52 PM

Dün, 27 Temmuz'da, Bouncebot 2 sinyal verdi, ikisi de hedefine kısa sürede ulaştı. Toplam kar oranı %4,1.

Ekran görüntüsü: https://i.imgur.com/2USZFub.png

Arkadaşlar gördüğünüz gibi gerçekçi kar oranlarıyla ilerliyoruz. Sahtekarlar gibi 1 haftada %300 kar yaparsınız demiyoruz. Mesela bot 2 gün sinyal vermedi, çünkü algoritmadaki parametrelere denk gelen bir hareket olmadı piyasada. Daha fazla bilgi isteyen arkadaşlar telegramdan bizlere ulaşabilir: @Cymaiden @punkycr veya @Seaborgg farketmez, hepimiz sorularınızı cevaplarız.
beydola
Newbie
*

View Profile
August 03, 2018, 06:49:02 PM

3 Ağustos'ta botumuz 3 sinyal verdi ve 3/3 yaptı. Cheesy

Toplam kar: %6,1

Gerçekçi kar oranlarıyla ilerlemeye #devam

ss: https://imgur.com/a/zH3zv3w
Pixsius
Member
**

Activity: 99

View Profile
August 03, 2018, 09:41:37 PM

"Teşekkürler, ücretsiz kanalımızda sinyallerin 1/5 i paylaşılmaktadır."

ücretli kanalınızdan hiç bahsetmemişsiniz. o ne oluyor?
fpotur
Newbie
*

Activity: 139

View Profile
August 04, 2018, 10:55:35 AM

ücretli kanal ve fiyatları öğrenelim ?
beydola
Newbie
*

View Profile
August 04, 2018, 06:48:40 PM

ücretli kanal ve fiyatları öğrenelim ?

Selam, ücretli 1 grubumuz ve 1 kanalımız mevcuttur. Ücretsiz kanala ücretli kanaldaki sinyallerin 1/5'i yansıtılmaktadır. Aylık üyelik ücreti 0,01 BTC'dir. Daha detaylı bilgi isterseniz bize telegram üzerinden @Cymaiden @Seaborgg veya @punkycr hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.
beydola
Newbie
*

View Profile
August 10, 2018, 06:17:01 PM

4-10 AĞUSTOS İSTATİSTİKLERİ:

Sinyal sayısı: 14
Hedefe ulaşan sinyal sayısı: 13

Başarılı sinyallerin toplam kar oranı: 29,5%

Kanıt: https://imgur.com/a/FlODbgm
beydola
Newbie
*

View Profile
August 16, 2018, 05:59:24 PM

11-16 Ağustos arası istatistikler:

Üretilen sinyal sayısı: 19
Başarılı sinyal sayısı: 17

Başarılı sinyallerin toplam bıraktığı kar: 43,4%

Kanıt: https://i.imgur.com/SwSrP12.jpg
beydola
Newbie
*

View Profile
August 19, 2018, 07:05:14 AM

Dün, yani 18 Ağustos'ta, BounceBot muhteşem bir iş çıkararak ücretli kanalda 10 başarılı sinyal üretti.

10 sinyalden elde edilen toplam kar oranı %29,4. Henüz çıkamadığımız ayı piyasasında bu çok büyük bir başarıdır.

Tekrar etmekte fayda var, sinyaller bot tarafından üretilmektedir, herhangi bir insan müdahalesi yoktur!

Ücretsiz bot kanalı (1/5 oranında sinyal paylaşılıyor):  https://t.me/BounceBotbin
Ücretsiz chat grubu: https://t.me/BounceBotChat
Sonuçların paylaşıldığı kanal: https://t.me/BounceBotResults

Dünkü sinyallerin görüntüleri: https://i.imgur.com/WcQfmRi.jpg
beydola
Newbie
*

View Profile
August 30, 2018, 08:01:44 PM

Bouncebot işini yapmaya devam ediyor; gerçekçi kar oranlarıyla sinyal üretiyor.

19-30 Ağustos arası 12 sinyal üretti:

11 başarılı (Toplam kar %25,6)

1 beklemede (96 saat dolmadı henüz)

Kanıt: https://i.imgur.com/rjmQDC4.jpg
bacio2
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
September 10, 2018, 10:42:18 AM

Günlük ort verilen sinyal sayısı aşağı yukarı nedir? Sonuçların paylaşıldığı kanala baktım 30 ağustos'tan sonrası yok.
beydola
Newbie
*

View Profile
September 13, 2018, 06:41:23 PM

Günlük ort verilen sinyal sayısı aşağı yukarı nedir? Sonuçların paylaşıldığı kanala baktım 30 ağustos'tan sonrası yok.

BounceBot Statistics (March 1st - September 11th)

Signals shared so far: 423

- In 48 hours: 388
 - In 96 hours: 400

Success Rate:
 - For 48 hour period: 91,73%
 - For 96 hour period: 94,56%

Signals waiting: 0
Signals failed: 23

Bouncebot ayı piyasasına rağmen iş yapmaya devam ediyor.

Aşağıda son günlerde paylaştığı sinyallerin kolajını paylaşıyorum.

Unutmayın: Damlaya damlaya göl olur!

https://i.imgur.com/zLZLuUh.jpg
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  

Jump to: