Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:44:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: BounceBot  (Read 692 times)
tesla80
Member
**

Activity: 448
Merit: 89

Full Stack Engineer

View Profile
May 22, 2018, 07:53:13 AM

Bu botun numarası şu; "Hızlı düşüşün hızlı çıkışı olur", ani düşüşler oluşmaya başlayınca, nispeten büyük kırmızı mumlar görünce tekrar geri zıplayacağını tahmin edip birkaç indikatör yardımıyla seviyeleri bildiriyor. Örneğin bir tanesini inceledim, fiyat, al sinyali verdiği seviyeden çok daha aşağıya düştü fakat 1 gün sonra yine eski haline geldi ve sözde tahmin tuttu, tabii bu hep olmayabilir. Çok az sinyal veriyor zaten, şimdi onu 5 kat düşürmek demek haftada 1 sinyal vermesi demek gibi birşey. Aslında %1-2 için inanıp riske girmeye değer mi onu düşünmek ve kabullenmek gerekiyor, eğer böyle botlara göre işlem yapacaksanız önce kabullenin.

Diğer yandan içi kapalı bir kutu, kaynak kodu yok, her an değiştirilebilir, bu sebeple geçmişteki başarılarına güvenmek de biraz riskli olabilir. Bunlar riskler, tabii kazandırırsa ne ala ama riskleri kabul edene.

Örneğin nasıl çalıştığını az detaylı anlatsalar ve bizim de aklımıza yatsa, o durumda daha çok güvenebiliriz. Üstü kapalı olduğu için sadece birkaç başarı sayısına bakıp güvenmek gerekiyor. İnsanın para yatırması için önce neye para yatırdığını bilmesi gerekir, bilinmeze para yatıranlar da vardır elbet, parası bolsa...

Cyber Security, Mobile Security, Web/Desktop/Embedded Programming, Electronics, M2M, IoT
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714866244
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714866244
Reply with quote  #2

1714866244
Report to moderator
1714866244
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714866244
Reply with quote  #2

1714866244
Report to moderator
bacio2
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
May 22, 2018, 08:17:38 AM

Güzel bir bota benziyordu daha yeni 3 gün olmuştu kullanmaya başlayalı, kazanmak kısmet olmadı çünkü sadece izlemiştim deneme amaçlı. Sanırım artık ücretli oldu, emeğinize saygı duyuyorum fakat açıkçası gerekçeler biraz bahane gibi geldi. Neyse bol kazançlar dilerim. Takipten çıktım.
kmlkkl
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
May 22, 2018, 08:37:55 AM

Bu kadar çabuk değişebilen bir bir borsa da nasıl kazandırma olayı okadar yüksek oran olabilir. Sistemi bilmiyorum eleştirmek içinde söylemiyorum fakat yapay zeka olmadan hiçbir kod anlık coine tepki veremez.

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

Activity: 121

View Profile
May 22, 2018, 08:46:49 PM

Siz 3 gündür takiptesiniz biz 3 aydır ücretsiz idik. Haklısınız tabi ki hemen güven duyup 3 gün sonra ücretli kısma geçmeniz beklenemezdi. Yalnız bir konuda yanlışınız var kanal hala ücretsiz sadece sinyal sayısı azaltılacak.

Güzel bir bota benziyordu daha yeni 3 gün olmuştu kullanmaya başlayalı, kazanmak kısmet olmadı çünkü sadece izlemiştim deneme amaçlı. Sanırım artık ücretli oldu, emeğinize saygı duyuyorum fakat açıkçası gerekçeler biraz bahane gibi geldi. Neyse bol kazançlar dilerim. Takipten çıktım.

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 22, 2018, 08:51:27 PM

Size bir çok konuda hak veriyorum. İsterseniz telegram grubumuzda her ne kadar bot için özel bir grup olmasa da aradığınız cevapları size vermekte yardımcı olabiliriz.

https://t.me/bullvebear

Bu botun numarası şu; "Hızlı düşüşün hızlı çıkışı olur", ani düşüşler oluşmaya başlayınca, nispeten büyük kırmızı mumlar görünce tekrar geri zıplayacağını tahmin edip birkaç indikatör yardımıyla seviyeleri bildiriyor. Örneğin bir tanesini inceledim, fiyat, al sinyali verdiği seviyeden çok daha aşağıya düştü fakat 1 gün sonra yine eski haline geldi ve sözde tahmin tuttu, tabii bu hep olmayabilir. Çok az sinyal veriyor zaten, şimdi onu 5 kat düşürmek demek haftada 1 sinyal vermesi demek gibi birşey. Aslında %1-2 için inanıp riske girmeye değer mi onu düşünmek ve kabullenmek gerekiyor, eğer böyle botlara göre işlem yapacaksanız önce kabullenin.

Diğer yandan içi kapalı bir kutu, kaynak kodu yok, her an değiştirilebilir, bu sebeple geçmişteki başarılarına güvenmek de biraz riskli olabilir. Bunlar riskler, tabii kazandırırsa ne ala ama riskleri kabul edene.

Örneğin nasıl çalıştığını az detaylı anlatsalar ve bizim de aklımıza yatsa, o durumda daha çok güvenebiliriz. Üstü kapalı olduğu için sadece birkaç başarı sayısına bakıp güvenmek gerekiyor. İnsanın para yatırması için önce neye para yatırdığını bilmesi gerekir, bilinmeze para yatıranlar da vardır elbet, parası bolsa...

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 22, 2018, 08:56:19 PM

Btc analiz ediyor sadece altlara bakmıyor, 4-5 indikatör kullanıyor kısaca TA her saniye her koine uygulanıyor. Niye başarılı o kadar? Çünkü çoğu en iyi botlar ile benzer algoritma içeriyor.

Bu kadar çabuk değişebilen bir bir borsa da nasıl kazandırma olayı okadar yüksek oran olabilir. Sistemi bilmiyorum eleştirmek içinde söylemiyorum fakat yapay zeka olmadan hiçbir kod anlık coine tepki veremez.

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 26, 2018, 07:30:10 PM

BounceBot Statistics (01/03/18 - 26/05/18):

Signals shared so far: 209

Signals reached the minimum target:
 - In 48 hours: 196
 - Between 48 and 96 hours: 9

Success rate:
 - For 48 hour period: 93,7%
 - For 96 hour period: 98,0%

Average waiting time for the targets: 4 hours 21 minutes

Signals failed: 4
(Signals are regarded as "failed" if they do not hit minimum target in 96 hours)

tesla80
Member
**

Full Stack Engineer

View Profile
May 26, 2018, 10:49:32 PM

Size bir çok konuda hak veriyorum. İsterseniz telegram grubumuzda her ne kadar bot için özel bir grup olmasa da aradığınız cevapları size vermekte yardımcı olabiliriz.

Merhaba, sadece bana değil de herkese, tüm müşterilerinize açıklamanız gereken şeyler var. Özellikle sorduğum şeyler, zira neye para yatırdığını ve yarın bunun davranışının değişmeyeceğini kim nasıl bilebilir.
Eleştirmek için söylemiyorum, ürün satanlar ürününün çalışmasını, özelliklerini tanıtır ve garanti verir.

Cyber Security, Mobile Security, Web/Desktop/Embedded Programming, Electronics, M2M, IoT
kardil
Newbie
*

Activity: 126

View Profile WWW
May 26, 2018, 11:55:29 PM

Ben de telegrama geliyorum, botların başarılı olacağına inanıyorum takip edelim eğer dediğiniz gibi başarı sağlıyorsa kullanmayı isterim.
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171

View Profile
May 27, 2018, 10:29:09 PM

iyi hocam valla allah muvaffak etsin ne diyeyim,  bot işlerinde iyi para var diyorlar ama ben hiç düşünmedim.
schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 29, 2018, 08:32:49 PM

EOS_BTC
----------------
BUY [0.00153260]
Minimum Target: 0.00156493 (% 2.1)

Scalping bot olsa da stop loss izleyerek yüksek kar etmek de mümkün. Örnek bu sabah verilen eos sinyali.

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 29, 2018, 08:44:56 PM

Üstünde 1 yıldır çalıştığımız algoritmayı size açık açık anlatamam ama amaç market sekmelerini ve koin düşüşlerinde oluşabilecek sekmeleri bulmak. Bunun için de kendimize ait simülasyon programında koinleri tarayarak davranışlarını inceleyen bir yapay zeka da var, botun sürekli takip ettiği 4 temel 1 ileri seviye indikatör.

listenandapply
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 30, 2018, 12:34:12 AM

Ben de katıldım eğer dediğiniz gibiyse size uzun süre dua edecem, sinyal geldikçe mesaj gelecek sanırım inşallah kaçırmayız nasıl işlediğini çözüncce buraya da yazarım
tesla80
Member
**

Full Stack Engineer

View Profile
May 30, 2018, 04:51:26 PM

Üstünde 1 yıldır çalıştığımız algoritmayı size açık açık anlatamam ama amaç market sekmelerini ve koin düşüşlerinde oluşabilecek sekmeleri bulmak. Bunun için de kendimize ait simülasyon programında koinleri tarayarak davranışlarını inceleyen bir yapay zeka da var, botun sürekli takip ettiği 4 temel 1 ileri seviye indikatör.
Merhaba, Tabiki tüm detayları vermeyin, sadece müşteri sizden ne aldığını bilsin. Fikir onun da aklına yatsın, bu yeterli. Müşteri oturup sizin botu yazmaya uğraşmayacak zaten üç kuruş para için değmez bu iş, sadece bilecek güvenecek anlam yükleyecek kafa yoracak ve nihayetinde sizin de amacınız olan para yatıracak.
Siz burada tüm detayları yazsanız bile kaç kişi uğraşır ki bunun kopyasını yazmaya... İnanın öyle insanlar pek yok. Onun yerine, güveniyorsa parasını öder kullanır, nasılsa kazandırıyor der..
Bilmem anlatabildim mi.

schrodingersbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 30, 2018, 07:09:43 PM

İnanın bana hergün algoritma isteyen 10 kişi geliyor. %1 kazanç ile bir yılın sonunda anapara ne olur bakın isterseniz 3 kuruş değil.

Merhaba, Tabiki tüm detayları vermeyin, sadece müşteri sizden ne aldığını bilsin. Fikir onun da aklına yatsın, bu yeterli. Müşteri oturup sizin botu yazmaya uğraşmayacak zaten üç kuruş para için değmez bu iş, sadece bilecek güvenecek anlam yükleyecek kafa yoracak ve nihayetinde sizin de amacınız olan para yatıracak.
Siz burada tüm detayları yazsanız bile kaç kişi uğraşır ki bunun kopyasını yazmaya... İnanın öyle insanlar pek yok. Onun yerine, güveniyorsa parasını öder kullanır, nasılsa kazandırıyor der..
Bilmem anlatabildim mi.

tesla80
Member
**

Full Stack Engineer

View Profile
May 30, 2018, 10:17:17 PM
Last edit: May 30, 2018, 10:30:43 PM by tesla80

İnanın bana hergün algoritma isteyen 10 kişi geliyor. %1 kazanç ile bir yılın sonunda anapara ne olur bakın isterseniz 3 kuruş değil.
Anlıyorum, haklısınız. Gerçekçi bakarsak, %1 kazanç elde etmek isteyen bota para verir kullanır, bir daha yazıp 1 yılını harcamaz. Herşeyi söyleseniz bile sıfırdan stabil bot yazma macerasına girişmeye değmez.
3 kuruş paradan kastım, bot için istemiş olduğunuz ücret.
Ayrıca hesapladım : https://onlinegdb.com/rk3gIsnkQ

alihaydar6644
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 31, 2018, 03:30:32 AM

Teşekkürler umarım ileride ücretli olmaz ben de takip etmeye başlıyorum
cleverboy_engineer
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
June 13, 2018, 12:25:12 AM

Deneyeceğim mantıklı duruyor
nesso
Sr. Member

Activity: 629
Merit: 259

View Profile
June 13, 2018, 07:33:27 AM

bende takip etmeye başladım, biryandan telegrama katıldım. Algoritmalar basarılı ise devamedeceğim. Yuzdelik oran baya fazla gözüküyor simdilik izlenmesi gerekiyor nekdr dogru yalnıs bilinmez ama merakımı çekti. kolay gelsin arkdslar böyle ekiplere ihtiyacımız var.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
June 14, 2018, 04:19:01 PM

:)oranlar aslında gerçekçi ve oldukça yüksek. Günlük sadece %1 Kar ile ne kadar paranız olur hesaplayın 1 yıl sonunda.

Güzele benziyor ama oranlar çok düşük erci beklentiye gore değişir tabi.bize en az %10 getirecek bir yapsanız super olur:)

önemli olan sürekli olsun diyenlerdenim ben. %10 kazanç yerine %2-2-2 gitsin daha ne isterim =)
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: