Bitcoin Forum
May 23, 2024, 06:04:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kiralık imza yeri  (Read 497 times)
ulabar22 (OP)
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
May 13, 2018, 12:12:17 AM
Last edit: May 13, 2018, 08:33:04 AM by ulabar22

Arkadaşlar newbie olduğum için imza kampanyalarına katılamıyorum. bende ne yapsam diye düşündüm bu aklıma geldi;

Hem değişik bir şey olsun hemde belki düşünen olur diye hesabımın imza bölümünü kiralıyorum.

forumu sitesi bloğu olanlar, btc alıp satanlar, rig alıp satanlar, cihaz ve  elektronik parça alıp satanlar ve bu işleri sürekli yapanlar bana reklam verebilir. düzenlediğiniz kodu imzama yapıştırırım. tıpkı kampanyalardaki gibi.

ücret ; Aylık 10 dolar karşılığı eth.

ayda en az 20-25 post atarım.

teşekkürler.
valheru
Full Member

Activity: 487
Merit: 115

View Profile
May 13, 2018, 01:45:26 AM

newbie hesaplara logo vs yapıştıramazsın.

R.R.L.
ulabar22 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 13, 2018, 08:33:37 AM

newbie hesaplara logo vs yapıştıramazsın.
teşekkürler bilmiyordum. logoyu sildim code ve yazı olabilir.
akirafes
Full Member

Activity: 231
Merit: 101

View Profile
May 13, 2018, 05:48:56 PM
Last edit: May 13, 2018, 08:28:58 PM by akirafes

valla şu işi bir anlayabilsem bende hesabıma imza alsam. Para falam gelse extra. Bana hayal gibi geliyor bunlar ta ki bu hesapların 3000 tl gibi gittigine dair forumlar da okuyuncaya kadar. Artık nasıl oluyorsa, bana yine de hayal ama.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 13, 2018, 08:33:45 PM

valla şu işi bir anlayabilsem bende hesabıma imza alsam. Para falam gelse extra. Bana hayal gibi geliyor bunlar ta ki bu hesapların 3000 tl gibi gittigine dair forumlar da okuyuncaya kadar. Artık nasıl oluyorsa, bana yine de hayal ama.

Alternatif kripto paralar bölümünde bounty kampanyaları var. Oradan bir kampanyanın imzasını giyebilir ve kampanya bitiminde kazanç sağlayabilirsiniz.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
May 13, 2018, 08:38:48 PM

Bu tarz kişiler yüzünden merit sistemi geldi bu foruma. Eski üyelerin temel amacı bilgi paylaşımı yapmak ve yeni bilgiler edinmek fakat yeni üyelerin ne yazık ki tek amacı para kazanmak. Yeni üyeler foruma bir katkı sağlamadıkça, ilk hedeflerini para kazanmak dışında başka bir şey ile değiştirmedikçe para kazanamayacaklar. 3 kuruş para uğruna forumu daha kötü hale getirmeye devam edin Newbie'ler.
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
May 13, 2018, 08:39:54 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3444198.msg35898699#msg35898699 Buyur bu konuyu incele.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 13, 2018, 08:48:40 PM

Bu tarz kişiler yüzünden merit sistemi geldi bu foruma. Eski üyelerin temel amacı bilgi paylaşımı yapmak ve yeni bilgiler edinmek fakat yeni üyelerin ne yazık ki tek amacı para kazanmak. Yeni üyeler foruma bir katkı sağlamadıkça, ilk hedeflerini para kazanmak dışında başka bir şey ile değiştirmedikçe para kazanamayacaklar. 3 kuruş para uğruna forumu daha kötü hale getirmeye devam edin Newbie'ler.

Ne yazık ki bizim insanımızın genel de ki amacı para kazanmak olduğu için ötesine geçemiyoruz. Lakin bilmediğimiz birşey var, öğrenirsek daha çok kazanırız Smiley
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
May 14, 2018, 06:22:57 AM

aynen katılıyorum . Foruma hiçbir katkıları olmuyor üstüne birde multi hesap yapıyorlar. Sonrasında ortalık saçma sapan gönderiler ile doluyor. Gerçekten okunması gereken şeyler bundan dolayı hem gözden kaçıyor hemde insanların okumak için geçirdikleri zamandan çalıyorlar. İyi ki merit sistemi geldi. Belki Sr veya Hero olamıycam ama en azından kalitenin düşmemesini bir nebze olsun sağladığı için merit sistemini destekliyorum.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
May 14, 2018, 09:05:13 AM

valla değişik bir konu olmuş, pazar alanında hiç böyle bir konu görmemiştim
barcoinn
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
May 14, 2018, 01:10:08 PM

var mı talip olan? merak ettim
ulabar22 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 14, 2018, 04:20:10 PM

neyi kastettiğinizi anlamadım. biryerlerde atom parçalanıyorda benim mi haberim yok. buraya giren insanlar en nihayetinde duygusal bağlılıktan girmiyor. para kazanma yeteneği ve derinliği insanlarda farklı olabilir. kimisi piyano çalar kimisi de simit satar. ben simitçiyim.
ulabar22 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 14, 2018, 04:24:24 PM
Last edit: May 14, 2018, 05:15:34 PM by ulabar22

var mı talip olan? merak ettim

şu ana kadar olmadı Grin

sadece newbielerden oluşan bir grup kurup teklif beklemek lazım aslında. toplu hareket edicez. bir başlık açıcaz atıyorum 50 newbielik grup olsun bu. sonra icolara gidip bize bir şey varmı diycez. hatta onlar gelsin. icabında şartlarımızda olabilir.
smulasyon
Jr. Member
*

Activity: 142
Merit: 1

View Profile
May 14, 2018, 05:52:23 PM

valla burada gördüğüm en enteresan satılan ve kiralanan şey bu çok da hoşuma gitti fikriniz vallaha bende mi yapsam acaba daha önce kiraladınız mı
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
May 15, 2018, 09:54:38 AM

neyi kastettiğinizi anlamadım. biryerlerde atom parçalanıyorda benim mi haberim yok. buraya giren insanlar en nihayetinde duygusal bağlılıktan girmiyor. para kazanma yeteneği ve derinliği insanlarda farklı olabilir. kimisi piyano çalar kimisi de simit satar. ben simitçiyim.

Bu gibi boş düşünen paragöz insanlar yüzünden forumda bilgi kirliliği mevcut. Bu boş ve parasal düşüncelerden kurtulduğunuz zaman bu forum eskisi gibi olacak.
barcocan
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
May 16, 2018, 08:36:03 AM

İmza da pek güzelmiş ya. Kaç para verdin bu imzayı koymak için? Ya da hayrına mı taşıyorsun? Levi's giyen kominist gibi konuşup gereksiz polemik yaratmaya çalışmayın. Sanki hayrına burdaymış izlenimi yatarıyorsunuz.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
May 16, 2018, 06:52:44 PM

Newbie için imza kampanyaları da vardı. Hangileri olduğunu hatırlamıyorum ama globalden imza kampanyalarını teker teker incelerseniz bulabilirsiniz.
zaten 1 ay sonra JR olup istediğiniz imza kampanyalarına da katılabilirsiniz.
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1317

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 17, 2018, 09:50:26 PM

Ben bu konuda forumu kirleten bir içerik göremiyorum, sonuçta arkadaş kendince yaratıcı bir fikir geliştirmiş (enteresan ayrıca) ve pazarlıyor. Burasının "Pazar Alanı" olduğunu hatırlatmak isterim, başka bir bölüm başlığında açılmamış.
Ayrıca gerçekten merak ettim, pazar alanı bölümünde açılan konular hangi kutsal amacı hedefliyor? Küresel ısınmayı engellemeyi mi yoksa mesela genetiği değiştirilmiş organizmaların metabolizma üzerindeki zararlı etkileri konusunda insanlığı bilinçlendirmeyi mi?
Pazar alanı la burası, "yasal olmak kaydıyla" isteyen para edeceğini düşündüğü her şeyi satar, talip olan da alır.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
May 17, 2018, 10:04:06 PM
Merited by BitcoinTurk (1)

Konuyu görünce Legendary falan mı diye bi gireyim dedim adam newbie çıktı Rıza baba Cheesy Dostum ilgilenen çıkmaz be ancak forumu iyice incele kendine bir kazanç yolu çıkarırsın illa ki.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
May 17, 2018, 10:48:50 PM

Kardeşim 22-23 mayısta Jr olacaksın. Olduktan sonra istediğin imza kampanyasına rahat rahat katılabilirsin.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: