Bitcoin Forum
May 25, 2024, 06:52:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Borsa Haberlerini Önceden Nasıl Biliyorlar ?  (Read 236 times)
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 13, 2018, 05:19:24 PM

Bir arkadaş var borsa haberlerini önceden biliyor 3 tane coin söyledi dedikleri cıktı 2.5x, 2x yaptı. Şimdide ocn binanceye girecek kesin dedi. Buda cıkarsa birsey diyemem alttan toplamıslar sanırım. Birde bu haberleri kim sızdırır borsalar böyle bir sey yapar mı ?
mavikapi
Member
**

Activity: 209
Merit: 11

View Profile
May 13, 2018, 06:02:21 PM

Bende merak ediyorum. binance e girecek coinleri özellikle. Herhangi bir yerden öğrenebiliyor muyuz binance e girecek coinleri?
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
May 13, 2018, 06:05:03 PM

Takip etmek, tek yapmanız gereken telegram kanallarındaki sohbetleri takip etmek. Dovunun telegram kanalında hitbtc haberleri dönmeye başladı ve 1 hafta sonra 10x yaptı. Yani önceden harekete geçmek için çok vaktiniz oluyor.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
May 13, 2018, 06:06:21 PM

Bence tahmin yürüttükleri bir sistemleri olabilir bikaç balina cüzdanı yakalamış olabilirler içerden bi yerden ve onların cüzdanlarını takip ederek böyle bir sonuca ulaşabilirler ve buna benzer şeylerle.aklıma başka doğrudürüst bişey gelmiyor.
veyahut çok düşük ihtimal ama borsada çalışan aber uçuran bi tanıdıkları falan olabilir eğer %100 doğrulukla tuttuysa her dedikleri.ama ilk yazdığım seçenek daha olası tabi

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
May 13, 2018, 06:38:20 PM

Tokenların haberlerinin yayınlandığı bazı siteler var. Hangi tokenin hangi borsaya hangi tarihte gireceği vb bilgiler bu tür sitelerde günler öncesinden yayınlanıyor. Yayınlanmayan bir bilgiyi mi kasdediyorsunuz?

Evet borsa haberlerini önceden yayınlamak yasak binance misal ? hiç bir coin ben yarın binanceye giriyorum demedi diyemezde zaten.
maximhkn
Newbie
*

Activity: 364
Merit: 0

View Profile
May 13, 2018, 07:16:44 PM

Ben Ocn haberine takıldım şimdi millet kucoin de Ocn ye saldırıyor 3100  btc yi geçti  hacmi
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
May 13, 2018, 08:19:01 PM

Hocam sanırım. Elinde var olan coinlerin Telegram kanallarını takip etmen gerekiyor ve güncel. Haberler oradan paylaşıldığı için ilk öğretmenlerden oluyorsun

fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
May 13, 2018, 08:28:05 PM

Telegramda haberler çok dönüyor. Sıkıntı bu haberlerin doğru çıkanı olduğu kadar yalan çıkanları da oluyor. Başka bir yöntemleri var mıdır bilemiyorum ben de merak ettim
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
May 13, 2018, 08:28:22 PM

bir şekilde o ona ona söylerken aradan bir apaçi dikkat çekicem diye ulu orta yerde açıklıyor, öyle resmi bir yer yok yani, tabi resmi bir yer tesadüf görürse alır haberi böyle bir söylenti var diye paylaşır, o yüzden ille de tüyo alacaksan, sürekli arama motorlarına yaz, varsa bir şey illa ki takılır. ama garantisi yok işte, boşa uğraşa da bilirsin.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 13, 2018, 08:30:11 PM

Telegram değil daha çok projenin slack kanalları üzerinden ekibin konuşmalarına dikkat ederseniz sinyal alma olasılığınız mevcut.
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617

View Profile
May 13, 2018, 08:33:44 PM

Borsaların çoğunun sahibi esli finansçı ya da bankacı. Listelenecek coinlerin bilgisinin sızdırılmadığına inanmak biraz polyannacılık olur fakat bu bilgileri uluorta her önüne gelene söylemezler, o ayrı mevzu.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
May 13, 2018, 08:35:56 PM

Nasıl bildiklerini bende çözemedim.Ama bu kadar da olmaz diyorum artık. Bir bakıyorsun milleti dolandırıp kaçıyorlar. Bir bakıyorsun önceden haberleri yayıyorlar. Çok tuhaf gerçekten. Angry İnsanlara resmen zulmediyorlar

BankDex.io  / Decentralized Exchange
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
May 13, 2018, 08:38:52 PM

Ben bu tür bilgilerin önceden telegram kanallarında paylaşılacağını düşünmüyorum çünkü bu tip haberlerin asıl kaynağı pump-dump grupları ki bu gruplarında amacı zaten belli
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 13, 2018, 08:44:58 PM

aslında sızdırılması falan yasak eğer söylenirse borsaya çıkacağı falan binance iptal falan ediyordu bildiğim kadarıyla imkansız sızdırmaları eğer sızdırılırsa iptal etsinler

Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
May 13, 2018, 11:46:19 PM

Birkac token belirleyip onlari yakindan takip edeceksin bazen fiyatta siradisi bir dalgalanma buna isaret olabiliyor.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
May 13, 2018, 11:52:35 PM

Özellikle binanceye girecek coinler pek duyulmamış coinler oluyor. Chat diye bir şey eklendi coin hakkında ortada bir şey yoktu.  Bencs arkadaşınız salladı tuttu. Telegram gruplarında spekülasyon olmasın diye borsalar açıklanmıyor zaten

yobit.net is banned from signatures
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
May 14, 2018, 01:51:11 AM

benim de kafamda var 1-2 tane ama girip girmeyeceğini zaman gösterecek. uzun soluklu, vur-kaç düşüncesi olmayan, ico'da güzel yatırım almış, benzeri olmayan ve ya az vs özelliklere haiz projelere yoğunlaşılırsa tahmin yürütmek daha kolay hale gelebilir.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
May 14, 2018, 06:59:34 AM

Onun bildiği bir yöntem yoktur o da başkasından alıyodur haberi, borsadan da sızabilir sonuçta oradakiler de insan robot değil. Ayrıca bazen görünen köy kılavuz üstemez.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
May 14, 2018, 07:53:05 AM

Ocn çok fena ters köşe yaptı resmen ETC gibi milleti terste bıraktı, umarım stopları herkes koymuştur ve zarar eden olmamıştır. Kendi airdropu veya binance haberi gelmeden zor toparlar.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
May 14, 2018, 07:59:08 AM

telegram kanalını takip etmekle olmuyor bu iş maalesef . hangi tokenin telegram kanalına girseniz hep auynı muhabbetler dönüyor çünkü. when binance when lambo.
zaten ekip hiç açıklama yapmıyor. nedeni ise binance huobi gibi borsalar ekibin spekülasyon yaptığını gördüklerinde borsaya almaktan vazgeçiyorlar.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: