Bitcoin Forum
May 07, 2024, 04:51:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: cok ozur dilerim  (Read 131 times)
Diller666 (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
May 13, 2018, 11:36:01 PM

Arkadaslar mrb. Tam olarak adresde yazmadigim icin onceden ozur dilerim. Hemen konuya giriyorum . Ben Rusyadan yeni Turkiyeye tasindim (turkiyede cocuklugum gecdi eskiden,o baska bi konu =) )  Rusyada hep bu alanda calisdim.her turlu elektron para sistemleri,banka sistemleri, gibi..gibi... Burada simdilik buldugum tek forum bu oldugundan,sizlerden sormak istedim- Turkiyede bu alanda hangi forumlar var ? Sistemin nasil calisdigini,bankacilik,elektron para ve bunlara benzer tam olarak yasal olmayan mevzular konusulan ve isler yapilan forumlar varmi ? Varsa hangi forumlar ? Yardiminiza cok sevinirim , ve benim tarafdan yardim ede biliceyim her hangi bi konu olursa ,sorulariniza cevap vermeye hazirim . Kendim  Rusya pazarinin bu alaninda (darknet) baba insanlardan biriyim . Turkiyeye temelli olarak tasindim,ve is yapmak icin bir kac akilli basli  ,insan aramakdayim . Yapa biliceyim cok sey var . Mesela yandex money sisteminde limitinizi kaldirmak gibi seyler... binlerce imkan var . Telegrama sorularinizi ve aradim forumlarin adresini yazarsaniz cok sevinirim . (belki forum diil,baska bi yer. Forum yaziyorum,cunki rusyada ve avrupada bi tim konular ve insanlar forumlarda olur)

telegram  @dillersupport

Forumda yazilanlari bi gozle okudum ,tam olarak ne olduguna daha anlamakda diilim cunki ,Turkiyede neyin nasil oldugunu bilmiyorum daa. Anladigim kadar turkiyde btc ve her hangi bir elektron parayi nakite cevirmek zor . Bu sorunlari halede biliriz aslina,ortada iyi bi  para varsa. Sorunun bi cozumu mesela baskasinin adina olan bi banka karti (turk bankasi diil,amerika veya avrupa) Biyin banka kartlari biliyorum ,diler btc oraya cikariliyo,sonra istediginiz atm den cekiyosunuz.  % olarak  bu mu yoksa kendi adiniza turkiyede vergi verib cekmek daha karlimi diilmi bilemem ,ama sizin para cektiginizi kimsenin bilmeyeceyi 100% ,cunki banka karti tam baska bi insanin adina olucak . Turkiyede anladigim kadar bu tim mevzular yok . Iste bu tip seyleri piyasaya suna bilirim .

Forumun kurallarini bozan bi sey yazdiysam,cok ozur dilerim ,bilmedigimdendir,soylersiniz,yapmam. Yardimci olursaniz cok sevinirim . Adresine geldim derseniz,mukemmel,biyin is yapa biliriz.
1715057508
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715057508
Reply with quote  #2

1715057508
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715057508
Hero Member
*

Ignore
1715057508
Reply with quote  #2

1715057508
Report to moderator
1715057508
Hero Member
*

Ignore
1715057508
Reply with quote  #2

1715057508
Report to moderator
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
May 14, 2018, 02:30:53 AM

Türkiye'de  BTC'yi  nakite çevirmek zor falan değil. Bunu gayet kolay, yasal şekilde kendi aramızda veya  Türk borsalarında hallediyoruz.

Başkasının adına banka kartı  gibi andik kundik işlere bulaşmadan bunu temizce yapıyoruz.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
May 14, 2018, 01:02:42 PM

Türkiye'de durum nasıl tam bilmiyorum demişsin sonra kripto paraları nakite çevirmek zor değil demişsin. Türkçen mi bozuk kendinle mi çelişiyorsun anladım ama zorluk çeken görmedim ben henüz.
KriptoKamil
Newbie
*

Activity: 66
Merit: 0

View Profile
May 15, 2018, 05:27:21 PM

Bu işler burada çok kolay para çokomel eğrisi btc yi ver parani al basit yani Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: