Bitcoin Forum
June 22, 2024, 03:19:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ne olacak bu airdropların hali?  (Read 696 times)
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
July 07, 2018, 11:02:05 PM

Madem para kazanamıyorsunuz, uğraşmayı bırakın. Airdrop oldukça kısa bir dönem kazandırdı.
Bir iş ilk başladığı zaman dahil olanlar para kazanır. Geri kalan uzaktan izler. Siz de zamanınızı yeni trendleri bulmaya harcayın ve bir işin başlangıcını yapanlardan olun.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
July 07, 2018, 11:05:46 PM

Uzun süredir yani yaklaşık 2-3 aydır hiç airdroba katılamadım birde ondan önce katıldığım hydrogen vardı işte en çok kazancim o oldu. Başkada hiç kazanç olmadı doğru düzgün. Zaten geçen seneye baktığımız zaman bu yıl airdroplar birşey kazandırmıyor maalesef. Birde bazı airdroplardan kyc Felan isteyenler bile oluyor.

benzinkokusu
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
July 07, 2018, 11:25:22 PM

Bence bu saatten sonra, belini doğrultamaz airdroplar en güzeli hiç vakit kaybetmemek bu tip işlerle
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 09, 2018, 10:42:44 AM

Katılım çok fazla olmaya başladı hocam herkesin haberi oldu ve referans sistemine döndü biraz iş. Katılımın az olduğu kaliteli projeler bulmak gerekiyor o da imkansıza yakın. Düzenleme geleceğini de anmam ne kadar çok kişi o kadar reklam olarak bakıyor projeler.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
July 09, 2018, 12:10:36 PM
Last edit: July 09, 2018, 04:57:08 PM by Sundiego

Ocak,şubat gibi airdroplara girenlere docacademic,hydro,betterbetting,cube,lympo gibi birkaç para eden token geldi.Sonra ise para eden bir airdrop görmedim ben. Artık zaman kaybı gibi görünüyor airdroplar.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
July 09, 2018, 03:19:43 PM

belki 500 tane telegram kampanyasına katılmışımdır fakat gele gele 7 tane geldi. vakit harcamaya değer bulmuyorum. bitcointalk şimdilik yetiyor.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
July 09, 2018, 03:31:11 PM

Kolay para kazanmak isteyenler multi açarak bitirdiler airdropları zaten üstüne birde ethereum networkundeki gwei son aylarda hep 15'in üstündeyken airdrop öldü diyebiliriz
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
July 09, 2018, 04:05:32 PM

Paylasım yapan arkadaşa katılıyorum, airdroplar artık 5 dolar 6 dolar geliyo gidiyor. birde üstüne üstelik bazıları çok karmaşık olup insanın o kadar vaktini alıyor ve sonuç ortaya birşey çıkmıyo. Artık daha seçici olmaua çalışıyorum ama ne yazık ki böyle bir sorunumuz var.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
July 09, 2018, 11:21:12 PM

boğa gelecek dertler bitecek diye düşünüp umuyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BlackRed21
Member
**

Activity: 228

View Profile WWW
July 10, 2018, 01:15:24 AM

Şubat ayından sonra bokunu çıkardılar. Eskiden ne görürsem tüm airdroplara katılırdım, en dandiği bile en kötü 30 - 40 dolar bırakırdı. Şimdi nerdeeee, adamlar utanmadan 1 dolarlık token için dünyanın görevini  yapmanı istiyorlar. 10 dolar altındaki airdropları direkt es geçiyorum, ayrıca yüksek vaadedeni didik didik araştırıyorum, scam kokusu aldığımda hiç katılmıyorum. Vaktimi daha çok bountylerle harcıyorum. Bountyler tokenlerini geç göndersede en azından elle tutulur gözle görülür bir değeri oluyor.

Hele bir de dünyanın görevini yaptırıpta söz verdiği tokeni göndermeyen veya daha az gönderen uyuz projeler var, onlara da ayrıca ayar oluyorum.  Angry

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
July 10, 2018, 10:03:02 AM

Suan maalesef airdriplardan sadece referans yapanlar para kazaniyor diyebilirim.  Onun icin millet telegram grubu kurup soyle guncel boyle guncel airdrop diye bagirisiyor.  O gruplardan da zaten cogu refarans bulamiyor. Durum bu haldeyken airdrop bir hayalden oteye gecemiyor.

eymareddd
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
July 10, 2018, 04:18:13 PM

Katılım çok arttı hocam yapacak bir şey yok ödül kaçınılmaz olarak düşecek. yeni bir yol bulunur yakında piyasa bi kendine gelsin de.
clementoniiiiii
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
July 10, 2018, 07:12:56 PM

Olay tamamen referansa döndü hocam millet güya bir tokenin airdrop kampanyası gibi telegram açıp sonra airdrop kanalına çevirip ref kasıyor.
Severne
Newbie
*

Activity: 111

View Profile
July 10, 2018, 08:14:26 PM

Sennairdrop falan geç bunlarıda bu piyasanın hali, bu imzaların hali, bu sosyal medyanın hali bu ICOların bountylerin marketin hali ne olacak yani bırak airdrop falan düşünmeyi
xgialtu
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
July 17, 2018, 11:44:19 AM

piyasa düzelince elde olan airdroplar birşeyler yapabilir.
Ekip kaybolmasın ve projenin başında olsun yeterli
Uzun zamanda kazandırabilir
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
July 17, 2018, 01:48:11 PM

Aylarca hepsine katıldım fakat 100 dolar bile gelmedi.Onun yerine araştırma ile kendinizi geliştirin çok daha fazla kazanırsınız.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
July 18, 2018, 08:48:01 PM

bitecek çöp olacak, ne olacak ki başka, yavaş yavaş değişiyor herşey, insanlar artık airdroplara itibar göstermiyor, siz de katılacaksanız büyük beklentilerle katılmayın derim.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
July 18, 2018, 09:22:00 PM

Airdrop vererek topluluğu büyütmek ve daha fazla reklam yapmak şansını kayıp ediyorlar, projelerin abuk subuk talepleri var sanki dünyaları verceklermiş  gibi bi de kimlik isteme olayı var hah hah sevsinler...
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
July 18, 2018, 09:29:35 PM

Airdrop vererek topluluğu büyütmek ve daha fazla reklam yapmak şansını kayıp ediyorlar, projelerin abuk subuk talepleri var sanki dünyaları verceklermiş  gibi bi de kimlik isteme olayı var hah hah sevsinler...

Dünyayı vermiyorlar ama multiciler işin cılkını çıkarttıkları için adamlar da kendilerine göre tedbir alıyor. Bu güne kadar 1 - 2 tanesi hariç multi yapmadım ama multicilerden dolayı katılamadığım çok airdrop oldu. Bence KYC isteyerek çok iyi yapıyorlar. Airdropçular 3 e , 5 e bakmadan satıp coin in fiyatını da düşürüyor. Tedbir almaları çok normal.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
July 19, 2018, 08:45:25 PM

Valla iyi ayıklamak lazım iyi projeleri aitdrop kampayanlarında. Oylr durumda üç beş bişiler getiriyor

Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: