Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:57:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: cryptsy Yardım?  (Read 2251 times)
tolgahanuzun (OP)
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 22, 2013, 04:11:19 PM

Arkadaşlar ben şimdi cryptsy sitesinden normalde doge coin satacağım.

Şuan ki fiyatı 0.00000056 üzerinden gidiyor. Ben bunu 0.00000500 şeklinde yapsam ve satsam site beni beklemeye alacak. Anlık olarak 0.00000800'lere kadar çıktığı için bu sıralarda benim satış emrim onaylanır mı acaba ?

★★★     │  TEMCO  │      SUPPLY CHAIN POWERED BY BITCOIN NETWORK, RSK     ★★★
★★★   Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP)   ★★★
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
December 22, 2013, 06:46:04 PM

Arkadaşlar ben şimdi cryptsy sitesinden normalde doge coin satacağım.

Şuan ki fiyatı 0.00000056 üzerinden gidiyor. Ben bunu 0.00000500 şeklinde yapsam ve satsam site beni beklemeye alacak. Anlık olarak 0.00000800'lere kadar çıktığı için bu sıralarda benim satış emrim onaylanır mı acaba ?
o verilen anlık alış emrinin miktarıyla alakalı sen 1 btclik doge satacaksındır adam 0,0001 btclik  doge alıyordur o fiyattan bu durumda gerçekleşen trade sadece tabloya etki eder verilen emirlere yansımaz
tolgahanuzun (OP)
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 22, 2013, 06:47:53 PM

Peki benim verdiğim fiyattan başka birisi satın alırsa benim coinler satılır mı ?

★★★     │  TEMCO  │      SUPPLY CHAIN POWERED BY BITCOIN NETWORK, RSK     ★★★
★★★   Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP)   ★★★
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
December 22, 2013, 06:52:00 PM

Peki benim verdiğim fiyattan başka birisi satın alırsa benim coinler satılır mı ?
alım satım oranına göre normalde işlemin gerçekleşmesi lazım fakat cryptsy nin öyle sik.k bir sistemi varki adam akıllı trade yapmak mümkün değil.
sürekli kasıntı halde dursada ben coinedupı öneririm en azından alım satım yapılabiliyor
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3766
Merit: 2120

Crypto Swap Exchange

View Profile
December 22, 2013, 07:08:31 PM

Doge alım/satım/trade yapacaksanız Vircurex kullanın.
Cryptsy'nin her şeyi problemli, Coinedup'ta yoğunluktan işlem yapılmıyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Gefolge
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
January 06, 2014, 01:49:28 PM

Ben de zamanında colossus almıştım. sitede colossus işlemi yapamıyorum şu an. colossus kalktıysa eğer işlemden benim parama ne olacak? nasıl geri çekebilirim o parayı?

Not: Cryptsy'den işlem yaparsanız hakkımı helal etmem Cheesy Cry Leş gibi site. Daha bir kere bile düzgün işlem yapamadım. Her işlemde param kaybolup 2-3 gün sonra geliyordu. Bu son işlemim olacak yardım ederseniz. Cryptsy'nin yüzünü şeytan görsün.
dqngreous
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
January 12, 2014, 06:39:02 PM

bunu siteler arası değiştirirken zorluk çıkıyormu
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
January 13, 2014, 09:02:45 AM

Cryptsy ye iyi sövdük fakat son bi kaç gündür düzelme var doge gönderdim 1 dakika içerisinde yansıdı.
Hemen satış emri verdim anında sattı.
Sonra tekrar alış emri verdim anında aldı.
Bu arada bakiye bekletme olayınıda kaldırmışlar sanırım  bu çok iyi olmuş trade iptal işlemlerinde pendingde beklemiyor coinler.
En son olarakta doge cüzdanıma çektim parayı 5 dakika içinde geldi.

Dogedeki btc hacminin çok yüksek olmasından da kaynaklanabiliyor olabilir.
CrayzHackeR
Full Member

Activity: 219
Merit: 100

View Profile
January 13, 2014, 09:13:53 AM

mentalpanda    cryptsy kullanıpta memlun kalan bi seni gördüm  Smiley
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
January 13, 2014, 09:20:50 AM

mentalpanda    cryptsy kullanıpta memlun kalan bi seni gördüm  Smiley
yok memnun kalma olayı değil crypta sövenlerin en başında ben vardım.
fakat dünkü tecrubemi paylaştım sadece,   yamuğu varsa halen hemen sövelim babamızın oğlu değil ya  Cheesy
ozan
Jr. Member
*

Activity: 80
Merit: 1

View Profile
January 15, 2014, 06:57:33 AM

Eskiye gore bayagi hizlandi
uygar2580
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 16, 2014, 08:09:03 AM

Herkese kolay gelsin. Madenciliğe yeni başladım ve ilk defa cryptsy üye oldum. Buraya deneme amaçlı olarak fastcoin yatırmak isterken deposit fastcoin seçeneği ile verdiği adrese cüzdanımdan 20FST yolladım. Cüzdandan gönderildi görünüyor ama sitede herhangi bir hareket yok. Sitede görülmesi normalde de uzun mu sürüyor ? bu yaklaşık ne kadar zaman ortalama ? 1 saat önce gönderdim.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
January 16, 2014, 09:15:09 AM

Herkese kolay gelsin. Madenciliğe yeni başladım ve ilk defa cryptsy üye oldum. Buraya deneme amaçlı olarak fastcoin yatırmak isterken deposit fastcoin seçeneği ile verdiği adrese cüzdanımdan 20FST yolladım. Cüzdandan gönderildi görünüyor ama sitede herhangi bir hareket yok. Sitede görülmesi normalde de uzun mu sürüyor ? bu yaklaşık ne kadar zaman ortalama ? 1 saat önce gönderdim.

cryptsy dir ne yapsa yeridir  Grin

bu site herşey mümkün kardeş geç yatar, hesapta olan coinler bir anda uçar sonra geri gelir emi,r girersin o anki kurdan alım yapmaz fln filan o yüzden bu siteyi kullanacaksan tüm risklerini göze alıcaksın
uygar2580
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 16, 2014, 09:34:40 AM

cryptsy dir ne yapsa yeridir  Grin

bu site herşey mümkün kardeş geç yatar, hesapta olan coinler bir anda uçar sonra geri gelir emi,r girersin o anki kurdan alım yapmaz fln filan o yüzden bu siteyi kullanacaksan tüm risklerini göze alıcaksın

Ufak araştırmalarıma göre öyle görünüyor  Grin Rastgele coin ile mine yapmaya başladım. Fastcoin bu sitede trade oluyormuş o yüzden bakmıştım. Biraz daha sağlam coinler denesem iyi olacak sanırım.
isletmeci
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
January 21, 2014, 06:46:35 PM

Sürekli sorun olur mu bir sitede ya.İlk üyeliğimi komple sildiler.Kaç aydır ne cevap veren var ne de başka bir şey. Şimdi yeni hesap açmıştım,onunda içini boşaltmşlar,hiç bir kayıt yok.Ne gelen paranın ne giden paranın kaydı yk.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: