Bitcoin Forum
May 04, 2024, 02:00:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Profit!!!  (Read 811 times)
MrGoin (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
December 23, 2013, 03:03:21 PM
Last edit: December 23, 2013, 04:50:46 PM by MrGoin
 #1

Witam wszystkich!

Jakis czas temu coraz wiecej czytalem na temat kryptowalut, az w koncu postanowilem sie w to bardziej zaglebic zanim zainwestuje pierwsze grosze.
Wszystko wydaje sie bajecznie klarowne i proste, kup $, przekonwertuj na BTC, pozniej np BTC/NXT nastepnie czekaj...czekaj i zmaterializuj profit do $ zostawiajac kapital w kryptowalucie w tym wypadku widzac analogie w kazdej krypto zostalbym przy NXT poniewaz jest innowacyjna, dopiero wchodzi na rynek wiec napewno jej cena wzrosnie no i proof of stake czyni ja prawdziwym zlotem kryptowalut. Tak myslalem ostatni tydzien, az do dzis kiedy NXT zniknela z coinmarketcap. Oficjalna strona mowi o chwilowym ataku ddos, inne posty na tym forum mowia o 2 tyg ataku. Jest jeszcze wiele innych spekulacji, mitow i faktow ktore utwierdzaja w przekonaniu, ze nxt to dobra inwestycja lub tez typowy scam. Jakie sa'wasze'spostrzezenia na tym nowym dla mnie rynku. Martwia mnie tez spore ilosci oszustw w kantorach ktore lubia wyparowac lub zgubic backupy, dac sie shackowac albo przetrzymywac srodki w celu sprawdzenia ich pochodzenia zeby zapobiedz finansowaniu terrorystow/praniu pieniedzy. Jakie sa realne szanse na dokonywanie bezpiecznych transakcji? Czy inwestujecie? Czy macie jakies profity? Nie pytam jakie i ile! Piszscie smialo gdyz jestem glodny tej wiedzy. Pozdrawiam i wesolych swiat. Niech nowy rok bedzie tak dobry jak pierwszy tydzien Dogecoin!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714831211
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714831211

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714831211
Reply with quote  #2

1714831211
Report to moderator
EvilPanda
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 658
Merit: 500


Small Red and Bad


View Profile
December 23, 2013, 05:18:56 PM
 #2

Ja inwestuję jedynie w BTC. Może i na altach da się więcej zarobić ale i ryzyko większe. A co do zarobków z BTC to żałuję tylko że nie wiedziałem o tym wcześniej. Jeśli się zastanawiasz czy w to wejść to obecnie kurs jest po mocnym spadku i powinien wzrosnąć w styczniu.

MrGoin (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
December 23, 2013, 05:26:54 PM
 #3

Dzieki Panda. No tak... tez rozmyslalem nad  BTC  z racji na "stabilnosc" waluty. Zastanawiam sie tylko jak wysoko moze podskoczyc. Faktem jest, ze liczba satoshi moze byc nieskonczona wiec to troche otwiera mi oczy na mozliwosc  BTC ale czy tak sie stanie? Osobiscie wole zaryzykowac i wejsc w cos nowego. Ktos jeszcze sie podzieli uwagami? Zapraszam do rozmowy
EvilPanda
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 658
Merit: 500


Small Red and Bad


View Profile
December 23, 2013, 05:49:57 PM
 #4

Zobacz to jeśli jeszcze nie widziałeś http://www.youtube.com/watch?v=qHUPPYzzZrI facet świetnie tłumaczy sprawę wzrostu wartości. Jak nic nie zniszczy systemu (wirus, hakowanie giełd, wyparcie przez lepszą walute) to btc będzie się rozwijać i rosnąć w cenie. Ostateczna cena jest praktycznie nieograniczona i uzależniona od tego ile kasy wejdzie w BTC = im więcej ludzi będzie tego używać tym wyższa wartość.

MrGoin (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
December 23, 2013, 07:55:10 PM
 #5

Jestes nieoceniony jak sam BTC   Grin dzieki za nowe zrodlo info! Pozdrawiam
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!