Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:21:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum yükseliş bölgesine yerleşti: Bomba gibi geliyor!  (Read 505 times)
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
May 16, 2018, 07:35:10 AM

ethereum son btc düşüşüne iyi direndi 8300 satoshi seviyelerinde bekliyo btc nin hareketlenip 10.000 dolar seviyelerine çıkmasıyla ethereum ilk fırsatta 1000 dolar seviyesini aşacaktır ve yıl sonuna kadar 2000 dolar seviyesini rahat geçecektir diye düşünüyorum

jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 16, 2018, 12:15:59 PM

Ethereum iyi bir duruş sergiliyor gibi fakat bitcoin gibi onun da future işlemlerine açılacağı söyleniyor, bu durum ethereum seviyelerini ve yükselme trendini nasıl etkileyecek bakalım işlemlere alındığında göreceğiz.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
May 16, 2018, 02:21:31 PM

Ethereum un degerinin kisa sure icerisinde yuksek duzeyde inis cikisi ICO larin da fiyatlama duzenini etkiliyor. Ayni zamanda yatirimcilari da tedirgin ederek katilimlari azaltiyor. Tabi belli basli ICO lar talep konusunda sikinti yasamazlarken kimi ICO lar yatirimci bulmakta zorlanabiliyorlar.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
May 16, 2018, 02:45:07 PM

Günlük değilde aylık bazında düşünürsek kalmak en iyi seçenek zaten ethereumda kazandıracaktır Dolarda 4.42 şuan dolar bazındada kazanmış oluyoruz zaten.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
May 16, 2018, 03:26:48 PM

Ethereumun yükselişi devam edecek , ama yazılanlar gibi bitcoini geçmesi imkansız ve zor. ama ikisi önümüzdeki yıllarda dolar ve euro gibi olacak

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile
May 16, 2018, 03:32:23 PM

Ethereum için şuan bile iyi fiyatlar 2-3 hafta öncesine 300 350 dolarlara indiginde tam alım fırsatıydı eth için hala kafasında soru işareti olanlar vardı ama bu sene iyi bi fiyata gelicegini düşünüyorum ethereumun

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
faaty
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 250

View Profile
May 16, 2018, 03:36:00 PM

mayıs ayında tüm altcoinler bitcoin bazında düştüler ancak ethereum çok iyi dayandı. insanlar etherden vazgeçmiyor ne olursa olsun. icolar ve idex kullanımı çok iyi gidiyor. ayrıca platform coinler çok revaçtalar. ihtiyacımız olan tek şey bir boğa piyasası. algoritmadaki güncellemeler de devam ediyor. herkes eos ve ada'dan bahsediyor ancak ether diğer rakiplerine karşı kolay lokma olmayacak bence.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 16, 2018, 04:39:31 PM

Artık o bomba patlayıpta fiyat olarak kendini 1000 usd üzerine atabilse gayet güzel olacak, bitcoin cash yüksek fiyatlardayken ethereum buraları pek haketmiyor ama bende orta vadede güzel çıkışlar yakalayabileceğini düşünüyorum, hayırlısı olsun.

petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
May 16, 2018, 08:35:35 PM

Bitcoin yükselirse ethereum da yükselip piyasayı rahatlatacaktır. Sene sonunda +1000 dolar seviyesinde olmasını bekliyorum. Gerçi ethereum daha düşerse alım fırsatı olarak değerlendirip ilerisi için alttan toplanabilir. Fırsat olur bir nevi. Herhangi bir coin değil sonuçta.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 16, 2018, 11:11:26 PM

Etherium yine BTC ye göre artışına devam ediyor. BTC düşerse etherium Satoshi olarak artışta hala. Zaten önemli olanda elindekileri Satoshi bazında artırmak. Sene sonunda şuan ki değerini 3 e katlayacaktir.bana göre sene sonunda 2000 dolar olur gibi tabi piyasa yükselirse.

NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
May 16, 2018, 11:27:07 PM

Dediler konferans sonrası yükselir düşüyor anlamadım olayı yada konferansın bitişinin mi bekliyor piyasa yükselmek için
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
May 16, 2018, 11:47:20 PM

İnsanların ethereumdan sağlam bir beklentisi var, güveni var. İlla bir yükseliş olacak diye düşünüyoruz ama artık yavaştan o topa girmemiz ve emin adımlar atıldığını görmemiz gerekiyor.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
May 17, 2018, 04:07:04 AM

Başlığı okurken gördüğüm bitcoini geçip 1. olacak şeklindeki yorumlara gülüyorum ama ne teknolojiyi ne bitcoinin yarattığı değişimi anlamamış kişiler olduğunu görmek üzücü. Bir smart contract platformunu bitcoinle kıyaslamak ve geçeceğini iddia etmek hem teknolojisine hakaret hem de bu piyasaya. Btc nereye giderse( iyi ihtimalle) eth de oraya gider önce bunu anlamaya çalışalım plz.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 17, 2018, 11:15:04 AM

Ethereum 800$ ları test etti ama maalesef fazla tutunmasına izin vermediler. İlerleyen zamanlarda 2k 3k gibi rakamlar telaffuz edilse de ben piyasa hacmindeki daralmadan ötürü bunun hemen gerçekleşeceğini düşünmüyorum.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 17, 2018, 11:16:33 AM

Eth 700 e tutunamıyor, bi tutunsa zaten çıkacak ama yok kaç gundur 740 civarına gelıyordu sımdı 720 e ındır yakında tepe noktası 700 olacak gıbı veya bu sevıyede epey bır bekletecekler
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
May 17, 2018, 11:25:14 AM

O bomba  her defasında elimizde patlıyor arkadaş, bu kaçıncı piyasa genel olarak en azından yatay olarak seyretmeden ETH uçmaz kaçmaz. Ha oldu ki uçtu kaçtı birde bunu sürdürebilir piyasadan ve btc den bağımsızlığını ilan ederse..... Ettiği yerden x3 yapar diye düşünüyorum.
esdbgrydn
Newbie
*

Activity: 86
Merit: 0

View Profile
May 17, 2018, 04:31:04 PM

Ethereum (ETH), 677 dolar seviyesine yakın destek buldu ve ABD doları karşısında yukarı yönlü bir düzeltme başlattı.
ETH/USD paritesinin saatlik grafiğinde 700 dolarlık dirençli bir sözleşme üçgeni deseninin üzerinde bir kırılma oldu.
Parite yükseliyor ve yakın vadede 725 dolar ve 730 dolar direnç seviyelerini test edebilir.
Ethereum boğa bölgesine geri döndü. Bu durumda ETH, direnç seviyelerini daha fazla zorlayabilir.

Ethereum boğaya dönmek üzere!
dedolee
Newbie
*

Activity: 189
Merit: 0

View Profile
May 17, 2018, 07:13:12 PM

İnşallah tespitleriniz doğrudur ve yükselişe başlar ve bizleri memnun eder. Görünen şudur ki yükselişlere hasret kalmış durumdayız. Hadi artık canlansın şu piyasa.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
May 17, 2018, 07:30:11 PM

Bu sene için ethereumla alakalı beklentiler yüksek, benimde favori coinlerimden fakat gerçekçi olmak gerekirse aşırı bir yükselme beklemiyorum ben x2 bile yapsa muhteşem olur.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 17, 2018, 07:34:17 PM

Bomba gibi demişsinde ortada bir şey yok.Kral sallantıdayken zor toparlar eth ve diğerleri.Ülke olarak batıyormmuyuz nedir.Kral ayağa kalk ve altcoinleri topla bir an önce diyesim var.BTC toplarsa eth de diğer coinlerde değerlenir.Beklemedeyiz bakalım neler olacak.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: