Bitcoin Forum
May 08, 2024, 05:43:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTC-Nakite cevirme. ATM kartlari  (Read 290 times)
Diller666 (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
May 15, 2018, 09:24:30 AM

Mrb arkadaslar. Sizlere bi sey sormak istiyorum ve sizin her hangi bi cevabinizi beklemekdeyimdir. Bazi yerlere bilmeden yazdim ,abimiz sildi,o uzden burada yaziyorum .

Anladigim kadar Turkiyede BTC nakite cevirmek sorunlu,almak da o kadar kolay diilmish. O uzden sizlre  yeni bir cikis yolu sunmak isterim .

Sifarisle  rusya ve avrupa atm kartlari size  piyasaya sursem,istek cok mu olur ,yoksa hic mi olmaz?

mesela:

yandex money cuzdani - tam onayli cuzdan + uzerine onay yapilan insanin pasaportunun resmi (isterseniz pasaportu siz verirsiniz onun uzerine onaylatirim) + atm kart (kart yeni,kendiniz kendi elinizle yandex money cuzdanina sunacaksaniz. Dunyanin her bir noktasinda bu kartla para ceke bilirsiniz atmden)

qiwi - ayni yandex moneyde oldugu gibi onay+pasaport+atm kart

neteler ,skrill,advcash ...gibi gibi cuzdanlar da sifarisle yapila bilir. Secenek cok buyuk.

Rusyanin hemen hemen her bir bankasinda hesab acila bilir.  Isterseniz kafadan bi isim soy isim soylersiniz, o bilgiler uzerine hesab acariz .

Bankadan verilen tum evraklar+pasaport resmi+ sim kart (banka hesabiniza bagli) +internet bank giris login-pass + atm kart +hesabla ilgili tum full info.

Direk btc gondermek icin bankalar ve banka kartlari da var (ismini yazmiyorum,ilgisini ceken sorsun telegram da)

Daha neler neler var .

1715190209
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715190209
Reply with quote  #2

1715190209
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715190209
Hero Member
*

Ignore
1715190209
Reply with quote  #2

1715190209
Report to moderator
1715190209
Hero Member
*

Ignore
1715190209
Reply with quote  #2

1715190209
Report to moderator
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
May 15, 2018, 09:53:07 AM

Türkçe pert.
Diller666 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 15, 2018, 10:58:35 AM

Türkçe pert.

Evet , unutmusum baya , bilgisayarda bile turk dili yok .20 sene oldu abicim turkiyeden cikali ,bu kadarda olsun )
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 16, 2018, 11:25:29 AM

Türkiyede bitcoin almak ve satmakta herhangi bir zorluk yoktur. İstediğimiz zaman alıp satabiliyoruz
Diller666 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 16, 2018, 12:34:07 PM

Ben bi kac yerde okudum ,insanlar buyuk bi parayi nasil nakite sorunsuz cevirmelerini soruyolardi ,vergi sorunu olur mu olmaz mi diye soruyolar di ,onun uzerinden boyle dusundum. Ben kendim bile kendi adima olan banka kartina bu tip paralari gondermem, hepsini baska hesaplar uzerinden nakite ceviririm. Para balik gibidir,sakinliyi sever.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
May 16, 2018, 12:50:20 PM
Last edit: May 16, 2018, 01:38:11 PM by HARDCRACKERS

Türkiyede eskisi gibi btc almak satmak zor değil.paribu-koineks-btcturk gibi yerlerden almasını bilen zaten alıyor. Grin
bankaya parasınıda çeker sıkıntı yok.Var diyende bana özel mesajla ulaşsın teknik destek veririm. Shocked
Ama danışmanlık ücretinide sanal coinle alırım. Grin

https://imgur.com/a/ALQXOFW

yurtdışında farklı borsalarda hesabım var türkiyedede konikes -paribu ve diğerlerinde var yok değil.
Mesele şurda bankadan borsaya parayı aktarırsın sonrada işlem yapıp kar edip belli süre sonra parayı banka hesabına geri çekersin.
işte bunları beceremeyen afalllayan varsa zaten bu işlere hiç girmesin derim.

Senin dediğin gibi adam burdan kimlik pasaport verceek sana yollayacak rusyaya orda bankada hesap açılacak ordan kart gelecekde efendim o karta btc atılacakda işte ona yanaşan olacağını sanmıyorum.Yani bu sitede 50-100 usd birbirine takıpda vınnnnn olan çok.
Kaldıki yani kimse kimseye btc yada diğer coini olsun yada pasaport bilgilerini vereceğini sanmam.Sen ne kadar iyi niyetlide olsan..
 burda borsada btc ve diğer  sanal coini  bozdurup nakite çevirip bankaya eft çıkarması  paranın hesaba gelmesi azami 30-45 dakika sürüyor. Roll Eyes Tongue
Diller666 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 16, 2018, 05:18:41 PM

Senin dediğin gibi adam burdan kimlik pasaport verceek sana yollayacak rusyaya orda bankada hesap açılacak ordan kart gelecekde efendim o karta btc atılacakda işte ona yanaşan olacağını sanmıyorum.Yani bu sitede 50-100 usd birbirine takıpda vınnnnn olan çok.
Kaldıki yani kimse kimseye btc yada diğer coini olsun yada pasaport bilgilerini vereceğini sanmam.Sen ne kadar iyi niyetlide olsan..
 burda borsada btc ve diğer  sanal coini  bozdurup nakite çevirip bankaya eft çıkarması  paranın hesaba gelmesi azami 30-45 dakika sürüyor. Roll Eyes Tongue

Anlatamadim galiba kardesim. Bana ne kimlik gerekir ne de onden para vermek . Teklifde bulundugum sey baska . Ben baska bi insanlarin adina olan (ya da kumsenin adina olmayan,kafadan uydurulmus isim) banka kartlari teklif ediyorum . Kartlara aid olan  her sheyide veriyorum (atm kart,online bank,sim kart,pasaport kopisi,bankadan verilen tum kaatlar) Secenekler cok ,ilgisine cekene sunarim. Benim dediyim 100% anonim olmaniz ,ve kimseye hesab vermemeniz ,efendim para nerden geldi nereye gitdi  gibi gibi ..

sifarisi alirim - Escrowa parayi yatirirsiniz ,sifarisinizi alib denemeden gecirirsiniz ,sonra ben parami alirim .
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
May 16, 2018, 06:11:41 PM
Last edit: May 16, 2018, 06:33:49 PM by HARDCRACKERS

Anlatamadim galiba kardesim. Bana ne kimlik gerekir ne de onden para vermek . Teklifde bulundugum sey baska . Ben baska bi insanlarin adina olan (ya da kumsenin adina olmayan,kafadan uydurulmus isim) banka kartlari teklif ediyorum . Kartlara aid olan  her sheyide veriyorum (atm kart,online bank,sim kart,pasaport kopisi,bankadan verilen tum kaatlar) Secenekler cok ,ilgisine cekene sunarim. Benim dediyim 100% anonim olmaniz ,ve kimseye hesab vermemeniz ,efendim para nerden geldi nereye gitdi  gibi gibi ..

sifarisi alirim - Escrowa parayi yatirirsiniz ,sifarisinizi alib denemeden gecirirsiniz ,sonra ben parami alirim .

Ben senin anlattıklarını çok iyi anladımda mesele belki kelimeleri yanlış telafuz ettik.Mesele şu önceden borsalarda alım satım eskiden sorundu artık burada da borsalar açıldı ve servisler kısmına bakarsan hergün mısır patlağı gibi yeni yeni borsalar açılıyor.
Kaldıki zaten üstte yazdım borsaya para aktarıp sanal para alıp kar edip tekrar bozdurup bankaya eft le parayı herkes rahat rahat çekiyor ben öyle yapıyorum çoğuda o şekilde yapar sanırım.

Senin anlattığın olay şuna girer.Anca çalıntı gasp hack olayı  olur yada karapara olur ordan elde edilen gelir olur onu bozdurmak gerçek kimlikle büyük sorun teşkil edeceği için anca senin dediğin olaylar uygulanır derim.O tip sanal parayı borsaya sokmakta sıkıntı çünkü borsada zaten kimlikle kayıtlıyız yani.Borsaya yazı gelse hemen enselenirsin.Onun için senin teklifin cazip gelir anonim olma olayı

Çünkü o tip btc olsun sanal paralar takip edilir şikayet olunca.Haliylede işte sahte kimlik birinin üstünden gidiyorsa o kişide hangi ülkede ise onuda takibe göre yakalarlar.Sen kimliği kullanıyorsunda öyle biri varsa adam paket  olur ama öyle biri yoksa zaten sorun olmazda genede kimlikte misal senin resmin olur gibi.yoksa senin teklifini düşünen varsa zaten sana ulaşır.

Ama dediğim gibi burdan  kendi adına kayıtlı borsaya adam 100.000 usd yollayıp zaten 130.000 usd diye geri çeksede sorun olacağını sanmam çıkış belli giriş belli 30.000 usd kar belli.Ama hiç para çıkışı olmayan bankaya adam 500.000 usd çekerse orda sıkıntı olur oda senin teklifine yönelenler olacaktır sebebi kaynağı belli olmayan karapara olayı nerden kazandına girer zaten bankada şikayet ederse masak a derdini artık marko paşaya anlatırsın derler.işin özü bu.Zaten arayış içinde olan sana ulaşır…kolay gelsin.

örnek alttaki resimdeki gibi işte hesaba sahip olsak senin dediğin yöntem uygulanır.Adamlar hababam hack yapıp eth leri stokluyor. Grin işte onları bozdururken hesap açarken borsalarda sahte kimlik şart.

https://imgur.com/a/WrikNe1
Diller666 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 16, 2018, 06:34:34 PM

Ayni dilde konusuyoruz) Acikladigin icin tesekurler. Ben ayni o insanlar icin teklefde bulunuyorun,haklisin. Bi durum daha var ama . Borsada para kayb etmemek icin ,direk atm karti olan cuzdan var.Cuzdanin icinde  farkli farkli hesablar var,  btc ,eth ,xem ,dolar,euro hatta TL  hesabi bile var (daha bi kach hesa var) cuzdanin icinde  har hangi bi parayi istediyin dovuze ceviriyosun ve direk aatm den cekiyosun . Borsa % aradan kalkiyo . btc aldiginizdada rahatlikla kendi banka kartinizi cuzdana baglayib onun uzerinden direk istedigin hesaba para aktariyosun .Aslinda turk borsalarin ne kadar % le calisdigini bilmiyorum ama ,nekadar az olsa bile,bundan daha karli oldugunu dusunmem .

banka kartlarina geldiyimizde,hemen soyleyim . Hesablar olmayan insanlarin uzerine yapilir ,o uzden kara para olursa bile,kimseye sorun cikmaz. Neyin nasil olacagini telegramdan sora bilirsiniz.

Bi daha tesekurler kardesim
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
May 16, 2018, 11:38:51 PM

Bu dediğini evet normal kullanıcı anlamayabilir ama ben çok net anladım. Escrow ile yapıyorsan müşteri bulursun. Türklerde kafası çalışan adam az bende o şekilde gelen bir para olsa ben yapardım. Belki ileride yaparım bu dediğin şekilde kolay olursa tabii. Ancak şu problem olabilir kartı aldıktan sonra hesabın bloke olmayacağını nereden bileceğiz?

Diller666 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 17, 2018, 07:43:14 AM

Bu dediğini evet normal kullanıcı anlamayabilir ama ben çok net anladım. Escrow ile yapıyorsan müşteri bulursun. Türklerde kafası çalışan adam az bende o şekilde gelen bir para olsa ben yapardım. Belki ileride yaparım bu dediğin şekilde kolay olursa tabii. Ancak şu problem olabilir kartı aldıktan sonra hesabın bloke olmayacağını nereden bileceğiz?

Karta aid olan her seyi size veriyorum ,kart sifir kart. Onun her seyi sizde oldukdan sonra kimse bi sey yapamaz , e bide onun bloka gitmesinde ne fayda varki bana ? Bena onun normal calismasi ,musterinin de mesela burada - her sey super arkadaslar yazmasi lazim ki .bizde para kazanalim . Bende bu tip kartlarin senelerce calisanlari var . Amacim bi kac kart satmak diil,zaten oyle bi ihtiyacim ve isteyim yok, amacim olursa piyasa surmek bu tip kartlari.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
May 17, 2018, 09:50:11 AM

Böyle işler yaparken dikkati elden bırakmayınız,  çift taraflı güven olmadan işlem yapmayın,

bana sorarsanız, böyle antin kuntin işlere hiç ama hiç bulaşmayın başınıza iş
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
May 17, 2018, 08:47:31 PM

Karta aid olan her seyi size veriyorum ,kart sifir kart. Onun her seyi sizde oldukdan sonra kimse bi sey yapamaz , e bide onun bloka gitmesinde ne fayda varki bana ? Bena onun normal calismasi ,musterinin de mesela burada - her sey super arkadaslar yazmasi lazim ki .bizde para kazanalim . Bende bu tip kartlarin senelerce calisanlari var . Amacim bi kac kart satmak diil,zaten oyle bi ihtiyacim ve isteyim yok, amacim olursa piyasa surmek bu tip kartlari.

Demek istediğim şu ki kripto karşılığında nakit veya pos için kullanacağız kartı. Biz kriptoyu kartı kullanmak için belli bir hesaba atacağız ve bu hesap dururken bizim bakiyemiz sıfırlanmadan kartlar iptal olursa alan kişiler mağdur olabilir. Bunun dışında imkanınız varsa bunu global olarak düşünün derim sadece Türkiye ile sınırlı kalmayın. Çünkü bizde de ne kadar kripto zenginleri olduğunu bilsem de dünya daha büyük bir pazar bu konuda.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: