Bitcoin Forum
May 07, 2024, 04:10:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Mevcut PİYASA tartışması!!!  (Read 494 times)
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
May 18, 2018, 04:03:27 PM

Bekleyerek kazanmak isteyenler unutmamalı ki bunu uzun vade olarak yapmalılar. 5 ay uzun bir süreç oolarak geçmiyor gibi artık. Daha fazla beklemek lazım. Ayrıca insanlarin da daha fazla güvenmesi lazım ki yeniden bir artış dönemine girsin.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715098203
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715098203
Reply with quote  #2

1715098203
Report to moderator
1715098203
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715098203
Reply with quote  #2

1715098203
Report to moderator
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
May 18, 2018, 04:08:08 PM

Kripto paraların bu kadar uzun süre bu kadar hareketsiz kalmalarına alışık değiliz. Şu anda bir fırtına öncesi sessizlik seziyorum ve piyasalarda her an bir yukarı yönlü hareket bekliyorum.

Aslında alışığız, sadece son bir sene içerisindeki hareketlerden dolayı her şeyin çok hızlı gerçekleşmesini bekliyoruz. Kaliteli yükseliş yavaş yavaş olur, bir anda olan her şey birilerinin pompalamasıdır. Sadece bugünkü grafiklere bakmanız bile ne kadar stabil gidildiğini size gösterebilir.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
May 18, 2018, 05:46:19 PM

Kripto paraların bu kadar uzun süre bu kadar hareketsiz kalmalarına alışık değiliz. Şu anda bir fırtına öncesi sessizlik seziyorum ve piyasalarda her an bir yukarı yönlü hareket bekliyorum.

Aslında alışığız, sadece son bir sene içerisindeki hareketlerden dolayı her şeyin çok hızlı gerçekleşmesini bekliyoruz. Kaliteli yükseliş yavaş yavaş olur, bir anda olan her şey birilerinin pompalamasıdır. Sadece bugünkü grafiklere bakmanız bile ne kadar stabil gidildiğini size gösterebilir.

Yanlız Hocam ben adım adım yükseliş değil düşüş görüyorum Smiley Kalıcı bir düşüş olamasında gerisi mühim değil. Alıştık kırmızı görmeyi piyasayı. üç vakte kadar olumlu haberlerle piyasayı yeniden yeşillendireceklerdir.
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
May 18, 2018, 06:02:07 PM

Dusulere devam hala ayi dayiz boga sezonuna daha var yaz aylarindaki durgunluk bence firtina oncesi sessizlik gecen agustos ayindan sonra eylul ve ekim aylarina dikkatinizi cekerim piyasalardaki soylentiler ve haberler cok etkili...bu sene nasil olur zaman gosterecek kademeli alim satim yapmak mantikli

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434

View Profile
May 18, 2018, 08:27:29 PM

Kesinlikle katılıyorum piyasa adım adım sürekli aşağıya doğru gidiyor ve arada yükselmeleri sanki toparlanıyormuş gibi algılıyoruz. Fakat son durum 8200 seviyesi.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
May 19, 2018, 09:15:34 PM

Bence boğa sezonu ısıta ısıta geliyor. Sonra bir anda günden güne artarak devam edecektir. Asıl mevzu tepe noktası ne kadar olacak. Tahminler arasında 30 k 40 k var ancak bu BTC hiç belli olmuyor 15 k ya çıkıpta geride dönebilir ya da 12 K'a kadar da çıkıpta dönebilir. Bekleyelim ve görelim bayanlar ve baylar.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
May 19, 2018, 10:07:42 PM

BTC 9k ya doğru yuruyecek yurumesinede saçma sapan mudahalelere maruz kalıyor grafiğe nukleer atıyorlar sanki öyle bir çakıyorlar ki 8400 leri zorlarken balina şov diyorum yine
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
May 19, 2018, 11:41:43 PM

Ben artik alistim bu seviyeye ve elimdeki bitcoin miktarini arttiriyorum hatta dususten onceki miktara $ cinsinden yetistim.
grcnn (OP)
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 20, 2018, 06:57:43 AM

eee beyler birinizdemi olumlu konuşmazsınız yaww  Grin Grin Cheesy Wink bakıyorumda çoğu yorum bu yaz sönük geçecek diyor bakalım hayırlısı inşallah bi x2 yapar en azından  Huh Huh Roll Eyes Cool

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
ogul
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile
May 20, 2018, 08:13:58 AM

hep bekledik boğa piyasasını düzelecek fiyatlar yukarı yönde olacak diye ama  görüyoruz ki fiyatlar hem aşağı yönde gerçekleşiyor hiç yukarı hareketi yoktur.
grcnn (OP)
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 20, 2018, 08:42:26 AM

yaw bizde eşten dostan para topladık 2019 a kadar bekleyin dedik olurda boğa olmazsa bir çuval incir berbat olur ama olumlu düşünelim boğa olacak olacak  Smiley Cheesy Grin Grin Grin

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
May 20, 2018, 11:49:24 AM

valla bence herşey olması gerektiği gibi ilerliyor. 2017 nin ateşiyle herkes piyasanın sanki 1 ay içinde bir anda x2 yapacagını düşünüyor ama bu algı yanlış. piyasanın son 5 yıllık genel seyrine bakarsanız bu yıl ki durumu biraz daha net anlayabilirsiniz. bence herşey gayet düzgün ilerliyor.
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
May 20, 2018, 12:03:45 PM

Beyler bayanlar ortalık yıkılıyor anlayamıyoruz ne oluyor bir türlü boğa sezonuna giremedik yoksa ayı sezonunun bitmesine daha varmı  Smiley Smiley Huh

Son boğanın üstünden daha 6 ay geçmedi. Artık piyasa o kadar büyük ki 2013'tekine benzer kısa zamanda çift yükseliş yaşamamız çok olası değil. Millete unutturup coinde kalanları da dökmeleri lazım ki coinleri ucuza toplayabilsinler. Kazım yaparken eskisi kadar coin çıkmıyor. Mecburen elinde tutanları sallamaları gerekiyor.
ugurszf
Jr. Member
*

View Profile
May 20, 2018, 06:26:10 PM

bence de bu piyasalar bu şekilde yatay bir seyirde yoluna devam  edecekmiş gibi görünüyor. toparlanmanın 2019 un ikinci yarısı itibari ile beklenebilir.
Iamrobot
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
May 20, 2018, 06:39:38 PM

Yaz ile gelmesini bekliyoruz ama bunun da beklemtimiz dışında olabileceği durumu var. Lakin şu sıralar al sat ile uzun vadede beklemekten daha fazla kazanılma durumu da var. Onu unutmamak lazım.
fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
May 20, 2018, 08:05:14 PM

Piyasalardaki belirsizlik buradaki tartışma alanına bile yansımış. O kadar sallandık ki sanki çok yakın bir zamanda da istediğimiz seviyelere gelmesini beklemek hata gibi olacak.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
May 21, 2018, 09:10:08 AM

Sindiri sindire çıkması daha iyi . Ani düşüşler psikolojiyi bozabiliyor .
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
May 21, 2018, 06:11:32 PM

Piyasa nereye gidiyor anlaşılır bir durum değil, bir ileri bir geri gidip geliyor. Balinalar piyasayı belli seviyelerde tutmak istiyorlar sanki, ara ara da biraz silkeleyip bitcoin topluyorlar.
ugurszf
Jr. Member
*

View Profile
May 21, 2018, 06:31:24 PM

Piyasalar bir türlü toparlanıp yukarı yönlü gitmiyor ve ya aynı seviyede bir iki gün geçiriyor yada aşağı yönlü hareket yapıp iyice aşağıya doğru yönleniyor.
O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
May 23, 2018, 09:45:33 PM

Ne yazık ki genel bir durgunluk durumu hakim. Piyasanin kendini toparlayip yeniden yukselise gecmesi uzun bir zaman alacakmis gibi gozukuyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: