Bitcoin Forum
May 13, 2024, 09:52:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Mevcut PİYASA tartışması!!!  (Read 494 times)
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
May 23, 2018, 10:09:45 PM

Piyasayı yakından takip edenlerin beklediği ve tahmin ettiği bir süreçteyiz. Btc bugün itibariyle en dip seviyesini yaptı 7400 den döndü buradan yukarı yön yapacaktır. 10 bin seviyelerine gidebilir haziran ayı içerisinde.
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mallmi
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile WWW
May 23, 2018, 11:06:52 PM

Bu aralar ne ayı ne boğa tam ortasında kaldı piyasa, ya aşağı yönlü sert bir düşüş gelecek yada tam tersi bir durum olacak. Yay gerildi bakalım ne tarafa kıracak piyasayı.
teramit
Legendary
*

Activity: 1870
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
May 23, 2018, 11:15:45 PM

bir önceki dibi geçip geçmem ihtimali tartışılır ben geçer diyorum ama dönecektir, zaten hep böyle diyorum yani yorumlarımı takip ederseniz şu düşüşü 1 aydır dillendirdiğimi görürsünüz. Şimdi de yükselecek diyorum dibe yaklaşıyoruz buralardan bir yerden dönecek manipin elindeki paraya bakar iş o miktarı bilmediğimiz için kesin birşey diyemeyiz ama önceki hareketlere bakarsak 6-10 arasını oynatabiliyor yeni aralık 5-9 olabilir sonuçta her tur biraz daha kazandığından elindeki güç gittikçe artıyor ve sonraki turu daha derinleştirebiliyor, bütün mesele dönüşü tutturmakta kaçırırsanda çok sıkıntı yok dönüp bugünkü noktaya gelmesi fazla sürmez.
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
May 24, 2018, 10:58:38 AM

Gidişata bakılırsa evet ayı sezonu biraz daha devam edecek gibi gözüküyor. Bu gidişle yazı da sıkıcı geçireceğiz galiba iyice çekilmez hal aldı kripto para piyasası. Dövizemi geçsek acaba?
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
May 24, 2018, 07:50:32 PM

Boga sezonu veya ayi sezonu diye bir sey yoktur.  Sadece insanlarin ilgisinin pozitif anlamda yogunlastigi ve zamani belli olmayan bir surec vardir.  Bu yaz mayis ayinin gelipte yaz sicaklarinin gelmesi gibi birsey degildir.  Belki bir yil sonra bu ilgi toplanacak belki iki yil.  Birebir ayi sezonu veya boga sezonu gibi telaffuz edip beklentimizi o sekilde yogunlastirmamaliyiz.  Boyle bir algi piyasaya cok zarar vermektedir.  Hani boga piyasasi gelecekti hani gelmedi,  bu piyasadan bir sey olmaz artik diyen cok olmustur,  eminim sizde duymussunuzdur.  Buna sebebiyet vermemek icin once ayi veya boga sezonunu algisini tamamiyle ortadan kaldirmak gerekmektedir.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
May 24, 2018, 08:06:27 PM

Herkes boğa sezonu geliyor diye sevinirken yine terste kaldık bitcoin 7400 indi, bu gidişle ne baharı ne yazı yaşayabileceğiz. Yine hevesimizi kursağımızda bıraktılar.

[/center]
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 24, 2018, 08:33:35 PM

Ben bu yıl (daha acemi olduğumu belirteyim) kasım ayında boğa sezonu beklemiyorum. Balinalar her zaman mutlaka oyunun kuralını değiştirirler. Bu yıl bana değişecek gibi geliyor. Ama mutlaka bu durgunlukta geçecek. Sabreden kazanır. Bu durgunluk sanıyorum 2019 kadar devam eder, sonrasını ise bilemiyorum. Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerimdir. Elbetteki yanılabilirim. Yatırım tavsiyesi değildir.
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
May 25, 2018, 05:58:58 PM

o 4.5k buraya gelecek. yıl içerisinde 4.5k usd seviyesinin görüleceğini ve bitcoinin yıl sonuna doğru ancak kendisini toparlayacağını düşünüyorum. 20k ve üzerisi bu sene değil ancak belki seneye görülebilir.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
May 25, 2018, 07:09:40 PM

Neyin ne olduğu belli değil. Düşüş var gerçek ama şu piyasada bile artan altcoinler var. iyice oyuncak oldu piyasa. Allah sonumuzu hayır etsin.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
May 26, 2018, 02:05:11 AM

Piyasaya yeni giren yatırımcılar mevcut piyasayı daha farklı algılıyorlardır diye düşünüyorum. Aslında dört beş aydır bu piyasada para kazanan insanlar var. Biz geçtiğimiz seneleri birebir yaşadığımızdan olaya büyük yükseliş, büyük beklenti odaklı bakmaya başladık. Belki artık bakış açımızı değiştirmenin vakti gelmiştir.
kardil
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile WWW
May 26, 2018, 02:56:55 AM

Grafiklere bakıldığında geçen sene bugünlerde yükselmeye başladığı görülüyor ama bu sene hem ülkemizde hem bütün dünyada bazı ekonomik problemler var sanırım olumsuz etkileyecek
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
May 26, 2018, 07:40:28 AM

O durgunluk hala devam ediyor. Ne zaman bir yükseliş gelse arkasından sebepsiz bir düşüş geliyor. Daha devam edecek gibi bu durgunluk. Öyle geçen yılki boğa gibi bir boğayı yaşarmıyız bilmem.
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
May 26, 2018, 10:00:41 AM

Adamlar piyasanın ırzına geçiyorlar, market hacmine coin seviyelerine bakıyorum bi halt olmaz diyorum bu seviyelerle ama birkaç hafta içinde bakmışsınız tekrar bir toparlama sinayalleri adamlar kafasına göre at koşturuyor anlayacağınız.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
May 26, 2018, 12:36:41 PM

bekleyin birkaç balina arkadaş ile görüşüp hızlanmalarını söyleyeyim  Grin kriptolar diğer piyasalara göre daha hızlı tamam da bugün uçacak, yarın kaçacak diye bir şey yok. piyasa kendini tam istediği anda ralliye hazırlıyor ve genelde çok geç fark ediyoruz.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
May 26, 2018, 01:41:26 PM

Boğa sezonuna maalesef bir türlü giremedik , aksine ayı piyasasından da çıkamadık , mart nisan mayıs derken nerdeyse haziran ayına gelecek piyasada gözle görülür bir toparlanmada yok , bekledikçe sabır azalıyor .Ağustosa kadar bekleyeceğiz sanırım.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434
Merit: 1

View Profile
May 26, 2018, 04:35:08 PM

Piyasalar ha bugün düzelecek ha yarın düzelecek derken hep kademeli bir şekilde aşağıya doğru gidiyoruzamanda.  Bir türlü yukarı ivmelenme gelmiyor, ne kadar daha bekleyeceğiz belirsiz.
fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
May 26, 2018, 07:21:06 PM

boğa başını bile kaldıramadan sanki sezon sona erdi. herşeyin tam düzeldiğini düşünüyordum ama büyük düşüşün kademeli olarak devam ettiğini gördüm. artık boğa için bir ümidim kalmadı, sadece olabildiği kadar az zararla çıkmaya çalışıyorum.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
May 26, 2018, 09:29:57 PM

Surekli ayni seyler oluyor. Tarih tekerrurden ibaret diye bosuna dememisler. Yazin gelmesiyle beraber ortalik biraz yesillenir diye dusunuyor ve bekliyorum.
tenqribizmenentr
Member
**

Activity: 154
Merit: 16

View Profile
May 26, 2018, 09:31:12 PM

piyasa ucuzken parası olan topluyor daha sonra artış durumunda satışlarla acayip bir para kalkar gibi şuan duragan ve parası olana fırsat dönemindeyiz

jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
May 26, 2018, 11:05:18 PM

Kademeli alımlar için uygun bir zemin oluştuğunu düşünüyorum ortalama madencilik maliyetinin 7k larda olduğunu düşünürsek çok daha aşağıya fiyat kıracağını sanmıyorum.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: