Bitcoin Forum
June 25, 2024, 09:43:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Jr.Member lar için imza kampanyası EİNC  (Read 344 times)
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
May 15, 2018, 07:38:42 PM

450 milyon satışa açılacak,
97 milyon küsür ETH holderlara 1-1 verilecek, ( Fork coini zaten )
550 milyon ekibin elinde,
95 milyonda madenciler kazıcak.

Rakamlar bana pek umut vermedi,ekipte.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 15, 2018, 08:24:40 PM

Bu imza kampanyalarının hepsinde haftada 10 15 adet ingilizce yapıcı post atmak mı gerekiyor? Ben kendi hakkımda türkçe o kadar yapıcı cümle bulamamki  anasını satayım.Daha önce hiç katılmadım getirisi olmaz diye ama denemek istiyorum.
 o kadar çok airdropa katıldımki telegramın limiti doldu silmeden yeni gruba  katılamıyorum ama  airdroptan gelen toplam 59 çeşit coin var toplasan 80 dolar yapıyor. Airdop görünce midem bulanıyor artık.

kardeş katılmayı düşündüğün bountynin kurallarına bak derim. eğer local kabul edilmez demezse loal yani Türkçe bölümlerde atabilirsin. bazıalrı diyor ki %30 local geri kalanı ingilizce olan diye belirtiyorlar. sylon bile local i kabul ediyor. kurallar kısmını iyi oku derim. ayrıca 80 karakter olmalı diyebilir. ben bunu 80 kelime zannediyordum ama 81 harf eterli imiş. bilginiz olsun
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
May 15, 2018, 09:15:09 PM

Lan scam proje bu girmeyin boşuna zamanınıza yazık admaları fişlediler forumda hala bunun peşindemi koşuyosunuz
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
May 15, 2018, 09:30:23 PM

dağıtılacak olan miktar birazda toplanılacak olan miktara bağlı bence. eğer az toplanırsa ödülleride az az gönderirler. kampanyalara katılırken iyice araştırmak lazım. 
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 15, 2018, 11:06:39 PM

JR.Member ken zaten insan piyasayı tecrübe ediyor. O sebeple çok buyuk beklentilerden ziyade erken bitecek bir kampanya yakalayıp işi iyice öğrenmek lazım.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
May 15, 2018, 11:09:06 PM

Boşver diyicemde imzayı okadar yorum atıyoruz bari bişeyler gelsin devam edin girin bountylere damlaya damlaya göl olur gelir bişeyler heralde
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
May 15, 2018, 11:21:05 PM

JR.Member diyip geçmemek lazım. Bazen olmayacak imza kampanyalarından iyi paralar gelebliliyor. Tabi uçuk hayal kurmamak lazım ama 2 aylık sağlam bir projede 300 dolar falan bırakabilir.
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
May 15, 2018, 11:41:24 PM

yukarıda arkadaşlarında dediği gibi Jr member diyip geçmemek lazım. o zamanlarda çok tecrübeler ediniyorsun. çok şeyler öğreniyorsun. çok yüksek kazançlar elde edemezsin belki ama 400-500 usd gayet kazanılabilir.
ohmannomma
Member
**

Activity: 144
Merit: 10

View Profile
May 16, 2018, 12:29:38 PM

Bu imza kampanyalarının hepsinde haftada 10 15 adet ingilizce yapıcı post atmak mı gerekiyor? Ben kendi hakkımda türkçe o kadar yapıcı cümle bulamamki  anasını satayım.Daha önce hiç katılmadım getirisi olmaz diye ama denemek istiyorum.
 o kadar çok airdropa katıldımki telegramın limiti doldu silmeden yeni gruba  katılamıyorum ama  airdroptan gelen toplam 59 çeşit coin var toplasan 80 dolar yapıyor. Airdop görünce midem bulanıyor artık.
İngilizce isterlerse sadece bunu belirtiyorlar zaten hocam. Buna dikkat ederek giriş yapınız ödül kampanyalarına.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 16, 2018, 01:32:23 PM

JR.Member ken zaten insan piyasayı tecrübe ediyor. O sebeple çok buyuk beklentilerden ziyade erken bitecek bir kampanya yakalayıp işi iyice öğrenmek lazım.

Ben de tam bu dediğiniz noktadan hareketle bitimine kısa bir süre kalmış kampanyaya dahil oldum. Bugün-yarın sonuçları açıklanacak. Bakalım yüzümüz gülecek mi?
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
May 16, 2018, 02:45:58 PM

Fena bir kampanya gibi durmuyor ama neyin ne olacağı belli değil patlayabilirde çok iyi çıkabilirde biraz daha riskli artık bu işler.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 16, 2018, 03:15:03 PM

paylaşım güzel olmuş fakat proje hakkında yeterince fikir oluşturmadan girilmesi taraftarı değilim zaten sizde projey hakkında bilgisi olan var mı diyerek doğru söylemişsiniz  bir taraftan. Herkese bol şanslar bol kazançlar.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
May 16, 2018, 03:21:06 PM

Jr. Member ve Member üyeler için en iyi olanakları bence TokenSuite ekibi sunuyor. Kendi adıma TokenSuite'yi her zaman önde tutmaya çalışırım ödülden iyi paylar almak adına..

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile WWW
May 16, 2018, 03:47:34 PM

Jr memberların öncelikli hedefi zaten para kazanmak olmamalı ögrendikçe para kazanılır bountyleri iyi araştırın iyi okuyun jr memberlara gene iyi dagıtan bountylere denk gelmiştim

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Rhamon
Member
**

Activity: 98
Merit: 12

View Profile
May 16, 2018, 11:46:04 PM

Kampanya nasıl yürür ödemeler yapılır yapılmaz birşey demiyorum ama Proje için kendi ANN sayfasında ciddi scam söylentileri var. Bana cok güven vermedi.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
May 17, 2018, 07:53:14 AM

Vallahi verilen ödül miktarları o kadar boş bir kandırmaca ki. Yok 3m ödül yok 300k ödül falan hep hava civa. Borsaya giremeyenleri bile gördüm ben açıkçası. O yüzden verilen ödül miktarı bakılacak en son şey bence. Bu ödül fiyatı ico fiyatına göre hesaplanıyor ve kaç tane proje varki ico fiyatından direk borsaya girebiliyor. Girer girmez bir pump ve akabinde hemen bir dump sonra bekle ki o coin yükselsin. O yüzden hiç dikkate bile almıyorum. Kaldı ki tokensuite bounty'si!!! Adamlar bounty biter bitmez unutup gidiyorlar topu hep projeye atıyorlar.

Diğer konu iste belli başlı büyük manager'ların bountylerinin dışında çoğu bounty'de zaten jr. memberlar için imza oluyor. O yüzden bulunması zor bir olay değil yani.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
May 17, 2018, 08:06:57 AM

bence şuna ihtiyaç var. bounty konularına bakın. local post sınırı olan imza kampanyaları artmaya başladı. yani ingilizce ANN konularına yazmanız isteniyor. yalnızca türkçe bölümlere yazabileceğiniz bountylerin excele dökülmesi. onun da türkçe alternatif kripto paralar ve diğer kategorilere yazılması gibi ikiye ayrılması olarak eklenirse junior üyelere büyük hizmet yapılmış olur.

jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
May 17, 2018, 08:19:18 AM

JR. Member ödülleri malasef çok kötü durumda. Diğerlerine kıyasla yüzde 70 daha düşük oluyor yada hiç olmuyor. Onun yerine content creation tarzı ödüller girin bence

snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 17, 2018, 09:05:38 AM

Kötü durumdada yapıcak bişey yok rank kasmakta zor artık bunu aldıklarına şükretmemiler bak ben rank alıcağım hafta geldi bu merit sistemi kaldım member kimin daha isyankar olması lazım
start
Member
**

Activity: 141

View Profile
May 17, 2018, 09:07:42 AM

Jr.Member arkadaşlar ödül kampanyalarından istedikleri gibi kazanacaklarını düşünmüyorum malesef halkanın sonunda olan bir taban ama zamanla forum camiasında kendilerini geliştirerek istedikleri yere gelmelerini umarım
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: