Bitcoin Forum
May 26, 2024, 04:18:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ontology Airdropunun 45 bin TL verdigi dogru mu?  (Read 691 times)
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
May 16, 2018, 04:14:22 PM

Bu airdrop değil arkadaşlar.İco katılımına sürpriz bir biçimde vermiş ekibin eli açıkmış sanırım.Airdroplara katılanlar genel olarak icoya giriş yapmıyor.Yapan varsa da önceden kazanmış olanlardır çok az sayıdadır.
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 16, 2018, 04:14:58 PM

böyle şanslar bize de vurur mu acaba bu şekilde kazanmak hepsinden daha heycanlı kazananlara tebrikler..

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 16, 2018, 04:31:23 PM

Airdrop daha önce yazmış olduğum post ve yorumlarda da belirttim tamamen şans işi, tamamen bitmedi ama böyle kampanyalarda herkese denk gelmiyor, mesela zamanında kimse hydro tokenin yüzüne bakmadı 222 bin adet yollayıpta para ettiğini öğrenince herkes keşkelere başladı kesinlikle kısmet.

pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
May 17, 2018, 02:23:29 AM

bu 1000 token muhtemelen airdrop için gönderilmedi bazı arkadaşların dediği gibi. ocak - mart arası aşağı yukarı bütün airdroplara katıldım ontology airdropu hatırlamıyorum  . ayrıca airdrop için kyc belgeleri göndermek çoğu kişinin yapmayacağı bir şey . ben bir tek switchneo airdropu için kyc ye katılacaktım , onun da tarihini kaçırdım . o da ontology gibi neo tabanlıydı ve 200 tane veriyordu .

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
May 17, 2018, 04:13:58 AM

Bunları böyle en tepe fiyattan hesaplayıp ah vah eden tiplerle doldu forum. Herkes en düşük fiyattan airdroptan coin hesaplayıp en yüksekten sattığı hayaliyle tribe giriyo, bırakın bu işleri. Tepesini biliyosanız söyleyin elimizdekileri satalım önce. Kimse bilmediğine göre uzatmayalım.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
vmww
Member
**

Activity: 154

View Profile
May 17, 2018, 10:39:32 AM

Airdroptan o kadar kazanılacagını dusunmuyorum fakat arastırmam lazım.Eger oyle bır kazanc varsa cıdden son zamanların en guzel mevzusu olur.Aırdroplar genellıkle kazandırmıyor benımde ınancım kalmadı bu konuya.
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
May 17, 2018, 10:43:35 AM

ONT icosu olmadı hepsini private sell de sattılar. Whitelist'e kayıt olanlara da KYC karşılığı teselli airdropu yaptılar.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 17, 2018, 11:28:07 AM

Öyle 45 bin TL dememek lazım.  ONT kyc tesellisi olarak 1.000 adet verdiler ama bu bir airdroptu kimse yükselmeye devam edecek diye tahmin edemedi , doğal olarak hangi fiyattan tutturdular sa o fiyattan sattılar. kimisi 3 kimisi 4 eth ye .  3-4 ETH bile bir arirdrop için elbette ki çok iyi bir rakam.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
May 17, 2018, 01:42:15 PM

Bunu gördükçe kahroluyorum resmen icoya katılacaktım onun içinde kyc yapacaktım ama o anda işim olduğu için ertelemiştim sonrada arada kaynadı gitti çok pahalıya maloldu bana o erteleme işi.belki zirveye kadar sabredemezdim satmak için ama en kötü yine 4-5 ethereum alırdım eğer kyc yapmış olsaydım.başka fırsatları kovalayacağım artık kaçanın ardından su içeriz anca
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
May 17, 2018, 03:37:36 PM

Verdi işte daha ne gözümüze sokuyonuz moral bozuyonuz bize denk gelmezki bu 45bin tl de şuan için geçerli ilk airdroptan alanlar satmışlardır bekleyen yoktur
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
May 17, 2018, 04:04:23 PM

2017'de 360.000 Dent'i 288 dolara sattım.
2018'de 360.000 Dent'i 36000 dolara satabilirdim ama elimdekileri çoktan satmıştım.

Böyle durumlar gerçekleşiyor bende lockchaini geldiği gibi satmıştım 0.8 doalrdı 4 dolara kadar çıktı bende 1500 tane vardı :/ proxy token vardı bide oda tanesi 1 dolar olmuştu galba 1000 tane vardı bende ben 40 liraya satmıştım galba çöptü bide proxy :/
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 17, 2018, 04:15:09 PM

Herkes bir şey yazmış, hepsini okumaya çalıştım ama asıl soruya cevap veren yok. Konuyu açan arkadaş şunu sormuş: "Var mı aramızda ONT airdropuna katılıp da bu miktarları alan?"
Varsa bir zahmet şuraya yazsın da biz de tebrik edelim, görüşlerini alalım:) Ben de merak ettim.
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
May 17, 2018, 04:33:37 PM

Herkes bir şey yazmış, hepsini okumaya çalıştım ama asıl soruya cevap veren yok. Konuyu açan arkadaş şunu sormuş: "Var mı aramızda ONT airdropuna katılıp da bu miktarları alan?"
Varsa bir zahmet şuraya yazsın da biz de tebrik edelim, görüşlerini alalım:) Ben de merak ettim.

forumdan atılan bir arkadaş vardı adını unuttum pintipow mu neydi onun sayesinde birçok kişi bu airdroptan yararlandı ama çoğu 5 ether civarı sattı elinde tutan varsa yada al satla o bin taneyi 5000 tane yapan olmuştur kesin çünkü çok fazla fırsat verdi 10 dolar 4 dolar arası inip çıktı şuan 250 bin lirası vardır.
hckdeface
Full Member

Merit: 102

View Profile
May 17, 2018, 05:30:50 PM

demek arada denk geliyorn böyle ben daha hiç denk gelmedim ama arkadaşlar bountyden gelenler olsun airdroptan gelenler olsun beklemek en iyisi sanırım.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
May 17, 2018, 09:59:12 PM

ben bunlara hergün sövüyorum hatta bu başlığı gördüm yine sövdüm arkadaş.amk kyc yi yaptım herşey tamamdı hiç bir sıkıntı olmadığı halde benim airdropu yollamadılar.yollasalardıda 10 dolara kadar beklermiydim bilmiyorum ama haksızlık yaptılar.ayrıca alan tanıdık bikaç arkadaş var ama bahsettiğiniz gibi 45 alanı görmedim çoğu çok daha erken elden çıkardı nasıl olsa havadan geldi diye
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
May 17, 2018, 10:53:48 PM

Airdrop olayını bende yeni gördüm ama gerçek ise iyi kazandırmış birde airdrop öldü diyoruz. İmzada bile bu rakamı almak zorlaşıyor iken bu rakam ilaç gibi gelmiştir. Güle güle harcasın arkadaşlar adlarına sevindim.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 17, 2018, 10:58:58 PM

ico için başvuranlara ico iptal olunca gönderdiler sanırım, klasik bir airdrop sayılmaz bence.  o 1000 tokenı %99 u o fiyata gelmeden satmıştır. zamanında xrp, stellar airdropla dağıtılıd. noldu kaçımız tuttuk satıp savdık hepsini . yada ether 10 doların altındaydı icolara 10 ar 10 ar sallıyordum. çoğu çöp oldu.
bu piyasada böyle süpriz uçuk karlar mümkün, ama olay biraz tecrübe çoğu da şansa kalıyor
velho
Member
**

Activity: 137

View Profile
May 18, 2018, 12:05:09 PM

ico için başvuranlara ico iptal olunca gönderdiler sanırım, klasik bir airdrop sayılmaz bence.  o 1000 tokenı %99 u o fiyata gelmeden satmıştır. zamanında xrp, stellar airdropla dağıtılıd. noldu kaçımız tuttuk satıp savdık hepsini . yada ether 10 doların altındaydı icolara 10 ar 10 ar sallıyordum. çoğu çöp oldu.
bu piyasada böyle süpriz uçuk karlar mümkün, ama olay biraz tecrübe çoğu da şansa kalıyor
Arkadaşa tamamen katılıyorum aırdrop demek mantıksız gelıyor dedıgınıze göre.Fakat şöyle bir durumda var sabır edıp bekleyen ılla kı kazanmıstır ama denıldıgı uzre o fıyatları goremeden cogu satılmıstır.Normalde aırdroplar bu kadar kazandırmaz bende baslıgı gorunce bı an neler oluyor dıye geldım Cheesy

papadoc
Member
**

View Profile
May 18, 2018, 02:08:51 PM

Arkadaşların dediği gibi airdrop dan verilmedi o ödül zamanınız varsa airdrop kovalayın eskisi gibi hareketli değil ama bir tane tutturursanız yeter size
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
May 18, 2018, 02:15:40 PM

Havven ve UCash'i bende yakaladım ama ontologye üşenmiştim açıkcası Smiley Geçen benim de dikkatimi çekti. Foruma sorsanız çöp derdi herkes airdropda neymiş Smiley Havven için bas bağırdım ama dinlemedi kimse Smiley Neyse bu aralar uzak takılıyorum dinlenme moduna gectim hareketlenirse piyasa yine devam ederim bu arada imza kampanyasından hala para kazanmış değilim airdroplara çöp diyen arkadaşlara söylüyorum bunu Smiley
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: