Bitcoin Forum
June 20, 2024, 06:46:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Matrix Al Network  (Read 278 times)
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 16, 2018, 02:07:10 AM

Matrix'e fazla anlam yüklemediniz hatta hiç anlam yüklememişsiniz. Piyasadaki en sağlam projelerden matrix. Ama yükseliş zamanı neden yükselmedi diyorsunuz, matrix çöp değildir. Sırf boğa sezonu göz kırptı diye her coinden artış beklerseniz yanılrsınız. Matrix bir doge, dgb değildir, Sağlam mı sağlam bir projedir ve sağlam projeler pump-dump ile uğraşmazlar. İş yaparlar karşılığında değer kazanırlar. Üstelik matrix daha hacimli bir borsaya girmedi yani büyük işlemlerin yapılması genelde hacimli borsada mevcuttur daha çok. Tabi şimdilik hiç sorun değil illa ki hacimli borsalara girecektir. Şu an önemli olan matrix'in emin adımlarla yol almasıdır.

usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
May 31, 2018, 06:19:48 AM

En fazla güvendiğim tokenların başında geliyor. Hacmi oldukça fazla olması ilersi için umut verici. Yeni bir token olmasına karşın hızlı yükseliş ile marketcapta üst sıralara tırmandı fakat şuan için büyük bir borsada yerini almadı. Er yada geç bu olay gerçekleşecektir. O saatten sonra çok fazla değer kazanacağını düşünüyorum. 4-5 dolar bandına ilk sıçramada yerleşecektir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile
May 31, 2018, 07:28:35 PM

Matrix ve tomoya biraz yatırım yapmak istiyorum ama biraz yaptığım yatırımların yeşillenmesi lazım bunun için.Umarım bu coinler katlamadan çıkabilirim elimdekilerden.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
May 31, 2018, 07:32:28 PM

Matrix bir Doge değildir demişsiniz fakat Doge bu piyasanın en sağlam, hızlı, sorunsuz ve reklam yapmadan yıllardır kıllanılan coinidir ve her dönem yatırımcı kitlesi olan bir coindir. Doge günlük işlemlerde kullanılmak için en uygun birkaç coinden biridir.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
May 31, 2018, 07:59:43 PM

Mattix iyi proje, bu token iyi bir borsaya girerse yatırımcılar için alınacaklar listesinde olmaması için bir neden yok. Tabi borsaya girmeden yatırım yapmak daha kazançlı olabilir. Her projeye yatırım yapmak mümkün değil, öyle olsaydı bir miktar alabilirdim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 31, 2018, 08:46:48 PM

Matrix yatırım yapmak istediğim coinlerden biri ancak bu bütçe ayırmakla alakalı bir durum.Müsait olsam alır atarım cüzdana.Uzun vade olarak kaandıracak bir coin.Kısa vade olarak şu belirsizlik ortamında fazla birşey beklememek laızm.
munhunbe
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 31, 2018, 10:08:43 PM

yapay zeka projelerinden biri diye biliyorum. aslında önümüzdeki yıllarda blockchain yapay zaka ile tam entegre olduğunda çok daha verimli bir çalışma ortaya çıkacaktır

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 31, 2018, 10:24:06 PM

Uzun vadede güzel kazandıracak bir proje bana göre. Bir ara 1.3 dolarlara kadar yükselmişti. Şuan ki değerinin yaklaşık 2 katı. Ama son zamanlarda pek bir hareket yok gibi duruyor. Bence iyi yerlere gelecektir sabırla beklemekten başka birşey yapmaya gerek yok. Bende de 10 tane var telegram dan gelmişti. Bir iki yıl dursun belki 3-5 dolar olursa cerez parası çıkar.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 01, 2018, 12:39:35 AM

uzun vadede iyi getiri yapacağını düşündüğüm coin.Şu an neler yapar kısa vade bilmiyorum ama ıcoya göre fiyatı uygunsa alınabilir.İleri de bu tarz değerli projeler değerlenecek.Çöp  olanlar ayıklanıp yok olacaktır.
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
June 01, 2018, 01:08:26 AM

Piyasa iyi değilki tam dengesiz ama sağlam coin matrix yatırımcısını üzmez bu coin tutun elinizde fırlarsa tam fırla bu piyasada hiç bi coin fırmalıyo
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
June 01, 2018, 10:19:20 AM

Bişeyler başardıklarında piyasa şartlarından bağımsız uçuşa geçmesini beklediğim projelerden biridir matrix, ele nakit geçtikçe ufak ufak almaya çalışıyorum güzel çalışıyor ekip.

blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
June 18, 2018, 09:54:00 PM

Bu coine yatirimim var asla ama asla satmayi dusunmuyorum.  %50 den fazla kaybettik tabi piyasadaki her altcoin gibi ama ne olursa olsun daha hacimli bir borsaya girmedi,  eli kulagindadir.  Binance veya okexten birisi olabilir veya her ikiside. 

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
June 18, 2018, 10:49:13 PM

matrix ai dahil yapay zeka ile ilgili projelerin tamamının şişirme olduğunu düşünüyorum.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 18, 2018, 11:21:28 PM

Matrix güçlü ve büyük bir kadrosu var.Arkalarında güçlü şirket bağlantıları ile güzel bir ilerleme yapabilir.Uzun vadeli bir proje.Kısa vadede bekleneni veremesede uzun vade iyi kazandıracak coinlerden biridir.
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
June 19, 2018, 01:36:33 AM

Kucoin'e girdiği günden beri istikrarlı bir şekilde düşüyor meret. Nice coinleri harcadı bu Kucoin, hiç yaramıyor bu borsa, tabii piyasanın ayıda olmasının da etkisi var bunda. Binance gibi büyük borsalara girince bakalım nasıl bir gelişme gösterecek. Ama uzun dönemlik bir yatırım olduğu kısmına katılıyorum ben de pek çok kişinin bahsettiği gibi.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: