Bitcoin Forum
May 12, 2024, 03:11:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN]Genbby - Oyun Hobinizi Kâra Dönüştürün [@BOUNTYHIVE.IO]  (Read 159 times)
vycl87 (OP)
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
May 15, 2018, 10:15:28 PM
Merited by ynclksnr321 (2)

Proje, onaylanmış bir Bountyhive projesidir. Tokenler Escrow aracılığıyla güvenceye alınmıştır.

1715483463
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715483463
Reply with quote  #2

1715483463
Report to moderator
1715483463
Hero Member
*

Ignore
1715483463
Reply with quote  #2

1715483463
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715483463
Hero Member
*

Ignore
1715483463
Reply with quote  #2

1715483463
Report to moderator
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
May 15, 2018, 10:18:08 PM
Last edit: June 04, 2018, 04:00:44 PM by vycl87

TÜRKÇE WHITEPAPER

Projeye ait Whitepaper Türkçe çevirisi de tarafımda yapılmıştır. İlk versiyon düzenlenecektir.
Proje ile ilgili sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarım.
DÜZELTME: Whitepaper güncellendi.

Projeye ait bounty Bountyhive ekibi tarafından yürütülmektedir. Aşağıdaki linki kullanarak platforma üye olabilir ve siz de kazanmaya başlayabilirsiniz.
bountyhive.io/r/vycl
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
May 16, 2018, 09:42:25 PM

Öncelikle Türkçe çeviri için teşekkürler. Başarılı bir çalışma olmuş çok beğendim. Oyun platformları günümüzde farklı alanlarda kendilerini geliştirmeye devam ediyor. Genbby güzel ve değişik bir çalışmayla geliyor. Yatırımcısının yüzünü güldürebilir. Ethereum ağını kullanacak sanırım ve bu ona farklı bir kolaylık sağlayacaktır. Ehtereum ağını kullanan tokenler kendilerin geliştirmek için daha fazla zaman ayırabiliyorlar. Bazı tokenler ilk aşamada bu yolu kullanarak kendilerini ve tercih edilme oranlarını arttırıyorlar. Kendilerine ve yatırımcılarına güven ortamı sağladıktan sonra kendi mainnet'lerini kurma ve oraya geçerken token swap yapabilme gibi seçenekleri değerlendiriyorlar. Bence bunlar çok önemli. Genbby'de bu yola çıkmış durumda. Başarılar.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 17, 2018, 12:53:52 PM

Gelişimi nasıl olur kestiremiyorum ama, bountyhive üzerinde yayınlanınca benimde haberim oldu. Gelecek bu tarz projeler için heyecan verici olabilir ancak gerçekten bu tarz çok proje çıktı. Oyun sektörü bizdeki ininal kart projesi gibi. Sürekli bir oyun platformu amaçlı ICO çıkıyor. Gelecek vaat ediyor mu bilmiyorum. Çevirisini bekliyordum okumak istiyorum vakit bulursam. Bazen ilk bakışta görülmeyen şeyler okudukça dikkat çekiyor ve karar değiştirmeye yardımcı oluyor. Farkları neler, diğer ICO’lara karşı avantajı nedir gibi şeyleri bilmek lazım yorum yapabilmek için. Umarım başarılı olur ve yatırımcısını üzmez.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
May 17, 2018, 02:29:09 PM

Arkadaşlar sorman istediğim şu genbby bitcointalk kampanyasına bende katıldım fakat bitcointalk da yeniyim imzalamak vs gibi terimleri bilmiyorum genbby nin bitcointalk kampanyasındaki şartlarını nasıl yerine getirebilirim bana basit bir şekilde anlatabilecek bir arkadaşa ihtiyacım var özellikle türkçe bilen. Örneğin 80 karakter altı yazılar dikkkate alınmayacak demiş ayrıca günde 2 konumu açmamız gerek yoksa 2 yorummu yapmamız gerek bir bitcointalk yazısında bilen türk arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirmi genbby bitcointalk katılımcı sayısı ve verdiği token kıyaslandığında oldukça ciddi bir miktar token buradan geleceğini düşünüyorum ve proje oldukça ilgimi çekti başarılı olacağını düşünüyorum bu nedenle bitcointalk kampanyasınada katıldım ama nasıl yapmalıyım bilmiyorum yardımınızı bekliyorum. Gerekirse telegram kullanıcı adımı veya tel nomu yazarım oradan bi arkadaş tarif edebilir nasıl yapacağımı sağlıcakla kalın.
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
May 17, 2018, 05:08:01 PM

Arkadaşlar sorman istediğim şu genbby bitcointalk kampanyasına bende katıldım fakat bitcointalk da yeniyim imzalamak vs gibi terimleri bilmiyorum genbby nin bitcointalk kampanyasındaki şartlarını nasıl yerine getirebilirim bana basit bir şekilde anlatabilecek bir arkadaşa ihtiyacım var özellikle türkçe bilen. Örneğin 80 karakter altı yazılar dikkkate alınmayacak demiş ayrıca günde 2 konumu açmamız gerek yoksa 2 yorummu yapmamız gerek bir bitcointalk yazısında bilen türk arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirmi genbby bitcointalk katılımcı sayısı ve verdiği token kıyaslandığında oldukça ciddi bir miktar token buradan geleceğini düşünüyorum ve proje oldukça ilgimi çekti başarılı olacağını düşünüyorum bu nedenle bitcointalk kampanyasınada katıldım ama nasıl yapmalıyım bilmiyorum yardımınızı bekliyorum. Gerekirse telegram kullanıcı adımı veya tel nomu yazarım oradan bi arkadaş tarif edebilir nasıl yapacağımı sağlıcakla kalın.

Üstad soruların önemli fakat bu soruları bu konu altından değilde platformun Türkçe telegram grubu var oradan iletişime geçersen sana yardımcı olabilecek yüzlerce arkadaşımız var. Proje ile ilgili soruların içinse buradan yazarsan elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız.
Abdurrahman Yalcin
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
May 17, 2018, 05:39:45 PM

Hocam ellerinize sağlık çeviri güzel olmuş.  Bountyhive projelerine katıldık şimdiye kadar ama malesef kota dolayısıyla yeni projelere katılamadım acaba bitcointalk ta ayrı bounty kampanyası varmı projenin
SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
May 17, 2018, 07:39:27 PM

Üstad soruların önemli fakat bu soruları bu konu altından değilde platformun Türkçe telegram grubu var oradan iletişime geçersen sana yardımcı olabilecek yüzlerce arkadaşımız var. Proje ile ilgili soruların içinse buradan yazarsan elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız.

Hocam bountyhive türk grubu üyeyim bi kaç kez yazdım cevap veren olmadı malesef ama siz öyle diyosanız ben biraz ısrarla sorayım ordan çok teşekkür ederim yardımınız için hocam
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
May 18, 2018, 09:15:31 PM

Kardeşim merhabalar öncelikle sen newbie olduğun için maalesef bu projenin imzasına katılamıyorsun imzaya katılabilmen için 2 haftalık periyotlarla verilen 14 aktivite puanına ihtiyacın olup toplamda 30 aktivite puanını geçince junior member olup katılabilirsin daha sonra haftada 80 karakterlik 15 mesajdan fazla atman gerekecek Türkçe yazabilirsiniz sorun olmuyor junior üyelere ayrılan ödül miktarını kampanyaya giren junior üyelere bölüp kampanya sonunda dağıtılacak ayrıca mesajları 2 günden fazlaya yayman gerekiyor yardımcı olabildiysem ne mutlu

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███