Bitcoin Forum
June 23, 2024, 09:57:20 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Winklevoss ikizlerinin borsası Gemini, zcash işlemlerine başlıyor.  (Read 214 times)
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
May 17, 2018, 03:10:57 PM

The Social Network filminde biraz aptal ve kötü gösterilmelerine rağmen facebookun asıl fikir babaları.ki buradan sonradan uzlaşma yolu ile adıkları 65milyon doları btcye yatırdıkları biliniyor.bu arada sürekli patent alımları var vizyon sahibi geleceği gören muhteşem ikizler.yakın zamanda belirsiz tarihte ripple ve litecoinde borsalarına eklenecek.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 17, 2018, 06:20:40 PM

helal olsun ne diyeyim Winklevoss ikizlerinini çok yakından takip ediyorum, bana kalırsa güzel işler yapıyorlar, bu iki ikiz kardeş bence gelecekte çok başarılı olacaklar, zaten şimdiden milyardolarları var adamların, ve sürekli yatırım yapıyorlar. Gemini borsasını da oldukça güzel buluyorum bana kalırsa kullanılması gereken bir borsa zcash işlemleri açısından hacim düşük ama
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 17, 2018, 08:49:39 PM

Zcash'i özellikle son günlerde takip ediyorum diğer tokenlere göre kayda değer bir grafik sergiliyor. buna anlam veremedim, bu verdiğiniz haberle mi alakalı yoksa başka gelişmeler mi var bilemiyorum.

tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 17, 2018, 09:04:45 PM

Zcash'i özellikle son günlerde takip ediyorum diğer tokenlere göre kayda değer bir grafik sergiliyor. buna anlam veremedim, bu verdiğiniz haberle mi alakalı yoksa başka gelişmeler mi var bilemiyorum.

ben de takip ediyorum hocam, zcash in bir de güzel bir özelliği, GPU ile kazarken az elektrik yakması, yani bu açıdan çok ama çok başarılı bir koin, yani enerji tasarrufu da söz konusun burada,   ben zcash classiği de takip ediyordum ama artık fiyatlandı gibi yani çok pahalı geliyor bana, 1 dolarken almadık kaldı öyle
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
May 21, 2018, 11:25:00 PM

Japon borsası işlemler takip edilemiyor diye Zcash i yasaklıyor, Amerika da Lisans için resmi başvuru yapıyorlar. Tezatlığa bakar mısınız.
wantwo
Newbie
*

Activity: 94
Merit: 0

View Profile
June 01, 2018, 09:40:53 PM

gemini borsasını ingiltere merkezli bir borsa olduğunu duymuştum daha önceleri. fakat vinklevoss ikizleri bildigim kadarıyla amerikan burada bir yanlışlık mı var
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
June 01, 2018, 10:01:50 PM

valla bence winklevoss ikizleri şu ana kadar gördüğüm en sağlam ve ilginç ikizler bana göre adamlar tam bir teknoloji aşığı çok iyi şekilde business kuruyorlar ve yönetiyorlar,

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
June 02, 2018, 07:35:51 PM

Winklevoss ikizlerinin Gemini haberi ile bağlantılırdır yada değildir zec iyi fiyatlandı, benzer bir desteğe moneronun da ihtiyacı var. 

Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
June 02, 2018, 08:41:48 PM

İkizler elini attıkları her işte başarılı oluyorlar, adamlar girişimcilik konusunda geniş bir vizyona sahip. Neye yatırım yapsalar altın yumurtlayan tavuğa dönüşüyor, Zcash’e de dokundular, takip etmek lazım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 02, 2018, 08:54:15 PM

Gemini aracılığıyla ikizler Nasdaq borsası ile de anlaşmışlardı. Birkaç ay içinde Nasdaq da kripto para alım satımına başlayacak şeklinde haberler var. Büyük ihtimalle bu al-sat işlemleri için Gemini'nin lisansını kullanmanın yollarını araştırıyorlardır. Bildiğim kadarıyla Gemini borsası Amerika'dan lisans alabilen bir borsa, yani Abd vatandaşları yasal olarak al-sat yapabiliyor; Nasdaq'ın ise bu şekilde bir lisansı şu anda yok.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: