Bitcoin Forum
May 04, 2024, 06:11:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: BÜYÜK PARALAR KRİPTOYA GELİYOR  (Read 781 times)
seymen
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile WWW
July 16, 2018, 09:16:38 AM

büyük yatırımcıların kripto para yatırım yapmaları bence çok geç kalınmış bişey yinede zararın neresinden dönülürse kardır....büyük yatırımcılar kripto paralara yatırım yapmaya başladığı zaman kripto paralar fiyatları yükselebilir
1714846269
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714846269
Reply with quote  #2

1714846269
Report to moderator
1714846269
Hero Member
*

Ignore
1714846269
Reply with quote  #2

1714846269
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714846269
Hero Member
*

Ignore
1714846269
Reply with quote  #2

1714846269
Report to moderator
1714846269
Hero Member
*

Ignore
1714846269
Reply with quote  #2

1714846269
Report to moderator
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
July 16, 2018, 10:11:26 AM

büyük yatırımcıların kripto para yatırım yapmaları bence çok geç kalınmış bişey yinede zararın neresinden dönülürse kardır....büyük yatırımcılar kripto paralara yatırım yapmaya başladığı zaman kripto paralar fiyatları yükselebilir

Böyle düşünmemek lazım. Piyasanın kendine göre bir ritmi var. Her zaman yükseliş kolay olmaz. Ara ara düşüşler normaldir. BTC için bu düşüş maalesef uzun ve problemli oldu ancak bunun sebebi de çok açık ki, piyasa henüz olgunlaşmadı. Eminim bir sonraki dalgalanma da yine bu kadar sert olacaktır. Onun için hepimiz ilerleyen dönemde önlemimizi almalıyız.
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
July 16, 2018, 10:32:16 AM

Büyük paraların kriptoparaya piyasasına girdiği falan yok. Girmeyi düşünüyorlar sadece. Belki bir kısmı parça parça girmeye başladı. Bu paralar piyasaya gelmiş veya geliyor olsa piyasa böyle kan ağlamazdı.
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
July 16, 2018, 08:03:11 PM

Büyük yatırımcıların gelip patır patır fiyatı yükselteceğini düşünmüyorum, Akıllı yatırımcı fark ettirmeden ufak ufak alttan toplar ki daha çok kar elde edebilsin. BTC fiyatı dipleri gördüğünde aklıma hep bu geliyor. Sadece o para bende olsa ben nasıl davranırdım diye düşünüyorum.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
baronofficiall2
Member
**

Activity: 140
Merit: 18

View Profile
July 17, 2018, 11:15:49 AM

Artık gelseler iyi olacak Piyasanın canlı hali daha güzel oluyor Bu hali biraz daha kötü İnsan böyle olunca pek tat alamıyor desek yeridir. eridi milletin yatırımları zaten birde hareket olmayınca sıkılıyor insan
hanzosum
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
July 17, 2018, 01:55:30 PM

Eğer geldilerse ki gelmiş olsalar arz-talep ilişkisi bağlamında bakıldığında yükselme eğiliminde olurduk, tam aksine bir düşüş var tüm markette. Demek ki çoktur beklenen bu likidite sağlanmadığı için genel bir düşüş yaşanıyor. Mevcut yatırımcı elindekileri büyük oranda daha yüklü alım yapabilecek yeni ve çok daha büyük yatırımcı üzerinden çıkarmak isterken, o beklenen taze kan gibi sıcak para bir türlü girmedi (en azından beklendiği kadar)

Bundan sonrasını ise daha parlak görüyorum açıkçası çünkü her yatırımcı gibi büyükler de az maliyet çok kar oranında kripto paralara yaklaşacakları için düşük seyreden piyasaya bir şekilde gireceklerdir. Kısmen girişten ziyade geniş katılımlı ve teknolojiye-altyapıya yani orta uzun vade ekseninde yatırım yapacaklarını düşünüyorum.

Misal, Microsoft gelecek adına IOTA/DAG ile yol almayı önceleyecek olsa bizler gibi sadece tutup da belirli bir miktar coin almaz, ne yani para mı çevirecek koca Microsoft?  Grin

Özetle:

Ciddi yatırımcı hala sistemi çözmeye ve ileriye dönük planlama yapmaya çalışıyor. Belki çoktan yapılanları deniyor simüle ediyorlardır  Roll Eyes
baronofficiall2
Member
**

Merit: 18

View Profile
July 17, 2018, 07:11:19 PM

Piyasa çok güzel hareketlendi aynı hızla devam eder umarım, yıl sonu dedikleri gibi bu fiyatları çok ararız umarım Cheesy
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
July 17, 2018, 07:17:06 PM

G20 zirfesi öncesi bitcoindeki bu sıçrama düşündürücü. Acaba sızan haberler mi var zirve öncesi? Güzel ve güneşli günler göreceğiz gibi.
catbtc
Jr. Member
*

Activity: 94
Merit: 1

View Profile
July 17, 2018, 09:03:30 PM

Büyük şefler karar verdiyse 2017 sene sonuna benzer artışlar yaşanacaktır. Şahsi fikrim eskiye göre çok daha dikkatli olmak zorundayız. Fiyatlar şişirilip , herkesin hücüm etmesi ile paraları toparlayıp tekrar düşüş trendine sokabilirler. Para kimdeyse kontrol onlarda. Dalgayı yakalarsanız kazanırsınız , nerede ineceğinizi bildikten sonra...
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
July 18, 2018, 06:58:41 AM

Geleneksel yatırımcılar ve fonlar piyasaya girmeden eski güzel günlerin yakalanması zor gibi görünüyor . Her yükselişin başka bir mal kilitlemesi olduğunu üzerinden zaman geçtikten sonra görüyoruz .
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
July 18, 2018, 05:43:37 PM

Genel anlamda herkesin çok umutsuz görüyorum. Kripto piyasası bu kadar kısa zamanda bu kadar yüklü para kazanılabilen bir piyasa olmasaydı zaten çoğumuz burada olmazdık. Ben büyük yatırımcı olabilseydim alabileceğim en düşük fiyattan alabildiğim en yüksek miktarı toplamaya çalışırdım. Bunu başarıya ulaştıramazsam  güncel fiyattan toplayıp fiyatı yukarı tırmandırmaya çalışırdım. Bu kadar anlık kazancın olduğu bir yerde kaybetme zamanınında olacağını düşünüyorum. Sabrı gösterenin, araştırmasını iyi yapanın her zaman kazanacağını düşünüyorum. O büyük fonlar bizi asla yalnız bırakamaz Smiley

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
arcturax
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
July 19, 2018, 11:03:49 AM

bakalım bu haberler doğru çaıkacak mı
açıkçası ben 2017 deki harektliliğin olmayacağı görüşündeyim trend yukarı olsada yavaş olacaktır...
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
July 23, 2018, 07:27:50 AM

Buyuk paralar bir turlu kripto paralara gelemedi kardes. Aylardir bir ileri bir geri yapip duruyoruz. Buyuk paralar nasil bitcoini yukari tasiyacak anlamadim. Adamlar cok akillida olabilir tabi. Milleti iyice biktirip bu seviyelerden nevar neyoksa herseyi toplamak amacinda olabilirler. Sonrasinda ise yukari cekip oradan yine kucuk yatirimciya verip kar edebilir. Sanirim buyuk oyuncu olmak boyle birsey.
derameyy
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
July 23, 2018, 08:26:56 AM

Büyüük paraların piyasaya girişi biz küçük yatırımcılar gibi olmaz. olmadı da. fiyat 5800 e kadar indi sonra yükselmeye para girmeye başladı.
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
July 24, 2018, 09:29:22 PM

Çok uzun zamandır bu yönde haberler çıkıyor ama nedense fiyatlarda yukarı doğru ivmelenme hiç olmuyor. Toplu alım mı yapmıyorlar yoksa farklı dinamikler mi sözkonusu hiç bilmiyorum. Gerçi bir kaç milyoner yerine onların soktuğu paraya denk düşecek yüz binlerce yeni yatırımcıyı tercih ederim. Büyük paraların bir kaç kişide toplanması piyasayı kontrol etmelerine olanak tanıyor. Bu da devamlı manipülasyonlara açık olmak demek.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
gurcelik31
Newbie
*

Activity: 68

View Profile WWW
July 24, 2018, 10:24:20 PM

Her geçen artık yüklü miktarlar da para girecektir sisteme. Hacim taktir ederseniz ki zaten artmakta. Pozisyonu doğru ayarlamak gerekiyor. Gelişmeleri iyi takip etmek gerekiyor. Fomo ya kapılmayın kesinlikle.
elfatiha
Jr. Member
*

Activity: 39
Merit: 2

View Profile WWW
August 03, 2018, 07:22:10 PM

2017 sonundaki Büyük coin vurgununda kazananlar şimdi tatillerinin tadını çıkarıyorlar... Elbette paraları bitecek zavallı durumunda olan bekleyenler ise kaçma fırsatını bekliyor bakalım büyük balık küçük balığı yiyecek mi yoksa küçük balık büyük balığı kendi silahıyla mı vuracak. 2018 yıl sonunu merakla bekliyorum.

Help donate children

https://donationforchildren.ecwid.com/
buietaw
Member
**

Merit: 10

View Profile
August 03, 2018, 08:33:48 PM

Şuan hepimizin ihtiyacı olanda tam olarak bu aslında. Büyük yatırımcıların yatırım yapması. Çokca bu tarz haberlerle karşılaşıyoruz. boğa aniden gelebilir. YTD.

█ █                 TheFeniks     │    New Fair App                 █ █
|   LightPaper   |      TWITTER     |     BSCSCAN    |
 We are building a completely decentralized, user-oriented, new social platform. We will use the power we get from the community for the community again.  
ceterissss
Jr. Member
*

Activity: 33

View Profile
August 04, 2018, 09:59:29 AM

Paralarin diger menkul kiymetlerden sanal paralara akmasini bekliyoruz.Su an tam anlamiyla by baslamis devil.sanirim biraz bekletecek.
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: