Bitcoin Forum
June 18, 2024, 09:34:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: BTC-e Para Çekme  (Read 8539 times)
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3766
Merit: 2120

Crypto Swap Exchange

View Profile
January 05, 2014, 09:41:37 PM

Geyiği tadında bırakalım. Başlığa yeni mesaj geldiğini görüp de konuyla alakalı cevap okumak isteyen insanlar var.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 05, 2014, 09:54:47 PM

%3 + %3 + 15 ruble komisyon şeklinde bir yol buldum da işe yararsa anlatayım.

tabi tek seferde 450$ ile sınırlı. Kendim şahsen kullanmadım. pratikte nasıl sonuçlar doğurur bilemem.
esatceza
Sr. Member

Activity: 385
Merit: 250

www.thegeomadao.com

View Profile
January 06, 2014, 12:00:20 AM

Dostlar konuya girip girip çıkıyorum.Btc e den para transfer olayını araştırıyorum. bi kaç banka ile konuştum felan ama komisyonları çık fazla idi % 5-8 arası söylediler.en az komisyonla nasıl para transferlerini gerçekleştiriririz.

▓▓▓▓▓▓▓▓▓           
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓███       
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓     
     ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓████████▓   
    ▓▓▓▓▓▓▓▓███████████▓▓▓██████ 
   ▓▓▓▓▓▓▓███████████████████████ 
  ▓▓▓▓▓▓██████████████████████████
 ▓▓▓▓▓▓███████████████████████████▒
 ▓▓▓▓▓▓████████████████████████████
▓▓▓▓▓▓██████████▓▓▓▓███▓▓▓▓████████
▓▓▓▓▓▓█████████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓██████████▓▓▓▓███▓▓▓▓████████
 ▓▓▓▓▓▓███████████████████████▓▓▓█▓
 ▓▓▓▓▓▓██████████████████████▓▓▓▓█▒
 ▓▓▓▓▓▓████████████████████▓▓▓▓██
  ▓▓▓▓▓▓▓████████████████▓▓▓▓███ 
   ▓▓▓▓▓▓▓▓████████████▓▓▓▓▓██▓ 
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓██▓   
     ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▓   
     ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
               ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓           

GEOMA DAO

Take a Look Into the Future

█▀▀▀

█▄▄▄

▀▀▀█

▄▄▄█
cianz
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
January 07, 2014, 01:02:27 AM

Aynı durumu bende düşünüyorum yahu adamlardan BTC alırken BTC 850 dolardı BTC türkte fiyatlar 2000 TL idi e şimdi ne oldu dolar 2.2 ye çıktı %10 artış var BTC 940 %5 artış var BTC turk fiyatı 1856 alışta 5 BTC versem fiyat zaten 1750 olur % 12,5 da burdan ne biçim iştir bu anlamadım gitti.

Nerden baksanız %40 fiyat farkı var sanki biz %40 kazanıyoruz da gidip BTC türkte bozduracağız.
emperor37
Full Member

Activity: 140

View Profile
January 08, 2014, 11:43:40 AM

BTC-E den banka yoluyla para çeken arkaş varsa süreci bizle paylaşabilir mi?
cianz
Full Member

View Profile
January 08, 2014, 03:41:57 PM

Dolar hesabınızı veriyorsunuz çekme talebinde 3 gün parayı bekletiyorlar  ondan sonra 7 -10 gün içinde para hesaba geliyor banka size telefon açıyor hesabınıza para geldi diye almaya gidiyorsunuz size kaç TL geleceğini soruyor tam rakamı söylemezseniz problem çıkartabiliyor banka 400 dolar komisyon istiyor sizde parayı çekmiyeceğinizi hesapta bir süre tutacağınızı söylüyorsunuz onlarda komisyon almıyor bunlar benim başıma gelenler (İş bankası Taksim şubesi ) süreç bu şekilde işliyor.
emperor37
Full Member

Activity: 140

View Profile
January 08, 2014, 06:30:55 PM

Dolar hesabınızı veriyorsunuz çekme talebinde 3 gün parayı bekletiyorlar  ondan sonra 7 -10 gün içinde para hesaba geliyor banka size telefon açıyor hesabınıza para geldi diye almaya gidiyorsunuz size kaç TL geleceğini soruyor tam rakamı söylemezseniz problem çıkartabiliyor banka 400 dolar komisyon istiyor sizde parayı çekmiyeceğinizi hesapta bir süre tutacağınızı söylüyorsunuz onlarda komisyon almıyor bunlar benim başıma gelenler (İş bankası Taksim şubesi ) süreç bu şekilde işliyor.

Komisyon için 400 dolar mi istediler, yuh!!! Kaç para için? Hesaba para yatarken komisyon alınması normal mi?
Birde çekmesenizde otomatikmen gelen paradan niye çekmemişler acaba?
cianz
Full Member

View Profile
January 10, 2014, 03:19:35 PM

15K 16K civarı dolardı yurt dışından gelen döviz için İş bankası komisyon alabiliyormuş yada ne kopartırsak kardır şeklinde olaya bakabiliyorlarmış bence çok saçma bir işlem alınmaması lazım ama banka müdürü söyleyince inanmak zorunda kalıyorsunuz ayrıca banka şubelerinde her daim bu kadar döviz bulunmayabiliyor ödeme için size gün veya saat verebiliyorlar her hangi bir şekilde bankada dövizi bozmaya kalkarsanız çok dikkat edin dolar 2 TL ise banka 1.9'dan bozabiliyor.

Bu söylediğim durumlar bankadan bankaya hatta şubeden şubeye bile değişebilir en mantıklısı para göndermeden önce bu konuya bankanızdaki yetkili birisiyle konuşun.

btc-e de EFT için %1,5 komisyon alıyor para göndermek için alt limitleride 1000 usd civarı.

"Birde çekmesenizde otomatikmen gelen paradan niye çekmemişler acaba?"

Şeklindeki sorunuzu pek anlıyamadım banka bana telefon açtı adınıza bir ödeme geldi dedi bankaya gelmemi istediler.
sanırım tl hesabına dolar göndermişim veya o tür bir karışıklık vardı o ara başka işlemlerimde vardı bankada imzamı beğenmediler 85 tane imza attım uğraştım durdum bütün gün.

Bana para yatırmak ve çekmek için hala en iyi ve en hızlı yöntem btcturk gibi geliyor 10K TL üstü hiç para göndermedim onlardan çok güvenemedim ilk etaplarda ama gönderdiğim kadarıyla bir kaç saat içinde sorunsuz gönderim ve alım yapabiliyorsunuz yada bana o şekilde denk geldi.

btc-e den para çekmek için hiç uğraşmayın derim tabi btcturk te fiyatlar çok düşükse oda ayrı bir problem.

trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
January 11, 2014, 07:04:24 AM

parayı illaki bankaya çekmek istersek dolar hesabına çekmek mantıklı olacaktır ama  kaç günde yatıyor hesaba?

patara66
Full Member

Activity: 211

internet kazançlarının adresi

View Profile WWW
February 28, 2014, 06:40:49 PM

Tekrar -tekrar aynı yere geliyoruz.

btc-e  den  para çekerken  payeer- i  tercih  edin.Para gönderirken de para çekerken de payeer- i kullanmanızı tavsiye ederim.

Payeer-in nasıl kullanılacağı  bu forumda da  bir başka forumda da  anlatılmıştır. Maliyeti %  9.5  i bulmaktadır.Bence son derece de makuldur.

trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
March 01, 2014, 07:53:38 PM

Tekrar -tekrar aynı yere geliyoruz.

btc-e  den  para çekerken  payeer- i  tercih  edin.Para gönderirken de para çekerken de payeer- i kullanmanızı tavsiye ederim.

Payeer-in nasıl kullanılacağı  bu forumda da  bir başka forumda da  anlatılmıştır. Maliyeti %  9.5  i bulmaktadır.Bence son derece de makuldur.

para gönderirken btctürk veya koinimden bct alıp göndermek %10 komisyon ücreitnden daha aza tekabül ediyor şu anda.
yüklü para çekliecekse de wire transfer ile mutlaka dolar hesabına çeklimelidir.
murat131
Newbie
*

Activity: 73
Merit: 0

View Profile
March 03, 2014, 05:08:03 PM

bctturk den şaşmam. Bu olaya ilk girdiğim gün bctturk ile btc-e arasında 70 dolarlık zarar vardı. tl açısından hesaplarsak. btc-e ye geçtimde. 2 saat sonra satış yaptım. btc başına 70 dolarlık zararım. Daha o gün, 2 saat içinde kapandı. hatta üstüne biraz +dolarım bile oldu. btc e den btcturke geçiş yaptığınızı varsayalım. btcturkdeki görünen o anlık zarar bence zarar değil. banka transferleri , komisyonlar, a bankası , b bankası, dolar hesabı, beklenilen süreler falan hesaba katılınca yinede btcturk çok daha makul hale geliyor.
canary
Full Member

Activity: 210

View Profile
August 31, 2014, 01:31:49 PM

BTC-e'ye Türkiye'den en az masraflı para yatırma ve çekme yolu BTCTurk olarak duruyor baktığımızda. OKPay'de de %1 fee görülüyor kullanan, memnun kalan var mı?
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
August 31, 2014, 04:40:41 PM

Benim de bir sorum olacak, btc-e'deki bitcoinleri kredi kartına çekebiliyor muyuz PayPal'da olduğu gibi?
PayPal'da 7,5 TL ücret alıyor bildiğim kadarıyla.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3766
Merit: 2120

Crypto Swap Exchange

View Profile
August 31, 2014, 05:09:26 PM

Benim de bir sorum olacak, btc-e'deki bitcoinleri kredi kartına çekebiliyor muyuz PayPal'da olduğu gibi?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=492599.msg6128777#msg6128777

Aradığınız özellik bu galiba, nisandan beri bu imkan sunuluyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
August 31, 2014, 05:24:56 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=492599.msg6128777#msg6128777

Aradığınız özellik bu galiba, nisandan beri bu imkan sunuluyor.
Cevabınız için teşekkürler, ancak şöyle yazıyor deposit kısmında:
Withdrawal to Visa, MasterCard [5%] [min 1000 USD]
%5 kesinti yapıyor onu anlarım da minimum 1000 USD bana uymuyor Smiley
Payeer, Perfect Money filan var, onları kullanarak dolaylı yoldan kredi kartına atabilir miyim acaba.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: