Bitcoin Forum
May 07, 2024, 04:45:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: asura coin hakkında ne düşünüyorsunuz icosuna katılmak mantıklı mı?  (Read 1886 times)
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
June 13, 2018, 06:00:05 PM

Soft cap geçilmiş, ico süresi normalde haziran sonu bitiyor. Bu kadar yeter deyip zamanında sonlandırırlar mı, yoksa uzatırlar mı?

1715057114
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715057114
Reply with quote  #2

1715057114
Report to moderator
1715057114
Hero Member
*

Ignore
1715057114
Reply with quote  #2

1715057114
Report to moderator
1715057114
Hero Member
*

Ignore
1715057114
Reply with quote  #2

1715057114
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
June 13, 2018, 06:25:55 PM

alım için illa kyc mi doğrulamak gerekli.

Evet, KYC zorunlu.

Acaba başka anlaşma açıklarlar mı? Çünkü alım yine durdu, yani bireysel yatırım maalesef mesafeli duruyor. Yatırımın giderek arttığını görsem, ben de yüklü miktarda almayı düşünürüm şuanki durumda biraz şüpheli yaklaşıyorum.

elimde çok az neo yatırımı var ancak neoya ait tokanları seviyorum

projenin iş yapanı ve değerleneni hiç yok gibi birşey birazda bundan dolayı olabilir.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 13, 2018, 08:53:17 PM

Soft cap geçilmiş, ico süresi normalde haziran sonu bitiyor. Bu kadar yeter deyip zamanında sonlandırırlar mı, yoksa uzatırlar mı?

yanlış hatırlamıyosam satılmayan tokenleri yakacaklardı bunlar. ico uzatma artık alışkanlık oldu bir süre daha uzatılıp kalan satılmayanları yakılır herhalde
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 13, 2018, 09:04:48 PM

yanlış hatırlamıyosam satılmayan tokenleri yakacaklardı bunlar. ico uzatma artık alışkanlık oldu bir süre daha uzatılıp kalan satılmayanları yakılır herhalde

Yakılma yok, bir kısmı katılımcılara airdrop yapılacak, bir kısmı da oyunlarda ödül olarak dağıtılmak üzere dondurulacak.
Alucardo
Newbie
*

Activity: 155
Merit: 0

View Profile WWW
June 13, 2018, 09:05:13 PM

Mükemmel anlaşmalar ile mükemmel atak yaptılar. Zaten en başından beridir söylediğim gibi uzak doğulular oyun sektöründe çok büyük bir topluluk oluşturuyorlar. Asura tarzında 1 2 proje daha var ama asuranın avantajı bu topluluğun kendilerine yakın projeyi sahiplenmesi demiştim. Sanırım öyle de olacak gibi görünüyor. Turnuvalarda güzel reklam yaparlarsa alır yürür bu olay.
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
June 13, 2018, 09:30:13 PM

Şu an herhangi bir satış sürecine katılan insanda en ufak akıl yoktur diye düşünüyorum. Ben düşüş bittiğinde Bitcoin ağırlıklı PoA, Eidoo, Hdac, Wan, Ether, Raiden sepeti yapacağım
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
June 13, 2018, 10:01:32 PM

Şu an herhangi bir satış sürecine katılan insanda en ufak akıl yoktur diye düşünüyorum. Ben düşüş bittiğinde Bitcoin ağırlıklı PoA, Eidoo, Hdac, Wan, Ether, Raiden sepeti yapacağım

sanane bizim aklımızdan sığır sığır konuşma imzayı doldurcam diye boş boş yazıyorsun ne aptal adamlar var ya
SpacExplorer
Jr. Member
*

Activity: 51
Merit: 1

View Profile
June 13, 2018, 10:25:58 PM

selamlar. asura icosuna ilk gün katıldım. hiç umrumda olmayan para ile. %20 bonusla. 1neo=6bin asa

ama ilk gün 50m token satılınca beni hafif bi korku sardı. çünkü ben tg grubuna bakmış ve 21bin kullanıcıyı görünce gaza gelmiştim. kalan son 3 neoyu buraya göndermiştim.
sonra düşündüm yapıcak bişey yok olan oldu. bari bi teklif sunayım dedim. zaten fazla kişi yok yazan. 21bin kullanıcı aslında airdrop için gelmiş. sayın admin erken yatırımcıya yani ico zamanı token alanlara başka bi airdrop yapmalısınız diye girdim muhabbete. olabilir falan derken 1 hafta sonra ann geldi. ico zamanından katılıp token alanlara %10 daha fazla gönderecekler ama eylül ayında galiba.

asura iş yaparmı bilmiyorum. ben efx ava asa swht birazda aph tutuyorum. şansım varmı bilmiyorum.

edit: bu arada soft cap geçilmiş. yatırım yaptıgım halde ihtimal vermiyordum. düne kadar 75m satılmıştı. 1 günde iyi toparlamışlar.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
June 14, 2018, 07:00:00 AM

duyurdukları ortaklık anlaşması ile iyi yatırım topladı asura bir günde.
bir miktar yatırım ben de yaptım. İmza kampanyasından gelecekler de var.
Piyasaların bu aralar sıkıntılı olduğu göz önünde bulundurulursa yatırım yapmadan önce herkesin whitepaperı okumasını rica ediyorum. Başkalarının lafıyla hareket etmemekte fayda var bu piyasada. Aklınıza yatarsa yatırımınızı yaparsanız.
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
June 14, 2018, 12:34:01 PM

açıkcası pek bir umudum kalmamıştı projeden ama dünkü hamlesi iyi oldu ilk gün ıco ya girmiştim ben projeye çok olumlu bakıyordum umarım yanılmam. Birde tahmini borsalara çıkması ne zamanı alır beyler ?
buttons252
Full Member

Merit: 104

View Profile
June 14, 2018, 04:53:26 PM

valla bana gayet başarılı bir koin gibi geliyor asura koin bence işe yarayacak bir proje diye düşünüyorum
Night Trader A
Member
**

View Profile WWW
June 15, 2018, 12:07:30 PM

Softcapi geçmesi çoğumuz için moral oldu, Türk arkadaşlardan katılanda çok. Ben başarılı olacağını düşünüyorum.

Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
June 15, 2018, 12:16:30 PM

Küçük oyuncular, yatıracağını yatırdı sanırım. Büyük oyuncuların yatırımlarını beklemek lazım. Projede bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
June 15, 2018, 04:34:10 PM

Bu zamanlarda en çok kazandıran icolar neo tabanlı icolar oluyor. Ama Asura tokeni Gaming platform projesi oluşturmayı amaçlıyor. Bu zamana kadar bu proje ile yola çıkan tokenler tutmadı. Ha Asura çok anlaşma yapar partnerleri sağlam olur iyi kazandırabilir.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 15, 2018, 08:17:44 PM

Bu zamanlarda en çok kazandıran icolar neo tabanlı icolar oluyor. Ama Asura tokeni Gaming platform projesi oluşturmayı amaçlıyor. Bu zamana kadar bu proje ile yola çıkan tokenler tutmadı. Ha Asura çok anlaşma yapar partnerleri sağlam olur iyi kazandırabilir.

Oyun projelerinin tutmaması da bana çok garip geliyor. Aslında kitle ve altyapı olarak kripto para kullanmaya en uygun ortam... Asura bir kaç anlaşma daha yaparsa, çok süper olur.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
June 16, 2018, 07:02:42 AM

Bir süredir takip ediyorum ama 165 M duruyor gibi gözüküyor. Ekip softcap yeterli diyorsa bilemem ama yatırımı artırmak istiyorsa daha fazla haber yayınlamalı. Özellikle top 5 exchange girmek gibi vaadlerde bulunursa, satışlara olumlu etkisi olur.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 16, 2018, 08:21:57 AM

Softcap bile hayaldide gerçek oldu. Nasıl olduysa bu oyun firması 3 yıllık bir anlaşmayla aldı yüklü miktar token. 3 yıl kilitli kalacakmış herhalde aldıkları. Eğer böyle olursa dolaşımda az miktarda ASA olacak buda fiyatın yüksek olmasını sağlar umarım.
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
June 16, 2018, 10:45:29 AM

yatırım yapmayı düşünüyordur lakin bu projeye eskisi gibi sıçak bakmıyorum umarım yatırım yapacak arkadaşlarının beklentilerini karşılar.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
SpacExplorer
Jr. Member
*

Activity: 51

View Profile
June 16, 2018, 08:07:11 PM

yatırım yapmayı düşünüyordur lakin bu projeye eskisi gibi sıçak bakmıyorum umarım yatırım yapacak arkadaşlarının beklentilerini karşılar.

zaten ilk gün %20 bonus aldık. üstüne eylülde %10 daha iskonto alıcaz. daha nolsun.
broadcastord
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
June 17, 2018, 02:44:25 AM

bayağı yatırım yapan var inş. beklenen gibi piyasaya ico fiyatının üzerinde çıkar
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: