Bitcoin Forum
June 19, 2024, 01:48:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: asura coin hakkında ne düşünüyorsunuz icosuna katılmak mantıklı mı?  (Read 1888 times)
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 11, 2018, 12:50:15 PM

13 haziranda sofcapta ulaşması bekleniyor ve şuan 20 hazirana kadar tüm alımlarda %10 bonus geldi pek haz etmedim bundan ama neyse.

neden 13 haziran. Airdrop olayı yüklü alanlara yarıyacak. Alım fiyatları dahada aşşağa inecek. Piyasa ebesininkne dömüş daha softcap nasıl yapar . yapsa ne farkeder bilemedim.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
June 11, 2018, 03:41:45 PM

13 haziranda sofcapta ulaşması bekleniyor ve şuan 20 hazirana kadar tüm alımlarda %10 bonus geldi pek haz etmedim bundan ama neyse.

neden 13 haziran. Airdrop olayı yüklü alanlara yarıyacak. Alım fiyatları dahada aşşağa inecek. Piyasa ebesininkne dömüş daha softcap nasıl yapar . yapsa ne farkeder bilemedim.
ortaklıklar açıklanacak ortaklık fonları eklenecek ve planlamlar ilerleyişle ilgili bilgiler verilecek.bu %10 bonus olayını bende sevmedim.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
June 11, 2018, 06:20:07 PM

Marketin durumu itibari ile ICO larin hardcap yapmasi pek muhtemel degil. Ancak belli basli projeler ki onlar da zaten buyuk kismini pre-sale de satiyorlar ve dalga gecer gibi crowd-sale yapiyorlar. Ornegin Fantom!
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 11, 2018, 06:22:36 PM

ortaklıklar açıklanacak ortaklık fonları eklenecek ve planlamlar ilerleyişle ilgili bilgiler verilecek.bu %10 bonus olayını bende sevmedim.

Siz yakından takip ettiniz, sizce peki bu açıklamalar softcap yapmasına yetecek mi? İlk başlarda çok ümitli olduğum için imzasına girmiştim, sonra baktım ki softcap yapamayacak bare imzadan kaybetmeyelim diyerek geri çıktım. Belirtilen tarihte softcap yapabilirse, ilerisi için umut verir.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 11, 2018, 06:50:41 PM

%10 bonusu bende pek sevmedim, sırf durduk yerde 400 USD bonus gelecek bana, üstelik küçük yatırımcı olduğumu düşünürsek bu pek iyi bir durum değil. Büyük balinalar bu fırsatı değerlendirmek isterse borsalarda işlem görmeye başladığı an dump hareketleri görmemiz muhtemel bir durum olacaktır. 13 Haziran için bende sabırsız bir şekilde bekliyorum, bakalım sonuç ne olacak.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
June 11, 2018, 07:16:36 PM
Last edit: June 12, 2018, 02:34:16 AM by Cleverjunta

Siz yakından takip ettiniz, sizce peki bu açıklamalar softcap yapmasına yetecek mi? İlk başlarda çok ümitli olduğum için imzasına girmiştim, sonra baktım ki softcap yapamayacak bare imzadan kaybetmeyelim diyerek geri çıktım. Belirtilen tarihte softcap yapabilirse, ilerisi için umut verir.
başarısız olup neoların geri gönderilmesini bekleyeceğime softcap yapıp borsada listelenmesini beklemek daha mantıklı geliyor bana.dün gece  bir ara boşluktan çok düşük yüzde toplayan veya çok düşük hardcap limiti olan projeleri inceledim biraz kiminin şuan ki durumu ve aldığı değer gördüğü değer muazzam kimisi listelenmemiş bile.öncelikle icodropstaki fiyatlarda çarpıklık olabilmekle birlikte gerçeği tam olarak yansıtmadığı durumlar olduğunu not düşelim.bu incelediğim projelere örnek vermek gerekirse(iyi olanlardan örnekliyorum hiç ses seda çıkmayan borsada vurup kaçan da var)Horizon State (hst)(şuanki adı Decision Token) sadece görünürde %1 ico yatırımı almış proje aktif ve en yüksek ve şuan ki değer seviyeleri muazzam.Aphelion(aph) yine bir neo icosu nep-5 tokeni icoda pek başarılı olamasa limitleri düşük olmasına karşın şuan ki değeri ve gördüğü en yüksek değer muazzam.Bounty0x (bnyt) hardcap çok düşüktü ve bunu fazlasıyla topladı. şuan ki değeri ve en yüksek değer muazzam ötesi.bu projelerin ortak noktası düşük yatırım tutarlarına rağmen borsalarda listelenmiş özellikle çok kullanıcısı olan kucoinde, işlevsel ürünler hizmetler sunmuş olup kullanım amacı sunarak gerçek bir değer kazanmış olmaları. asuraya gelecek olursak softcap yapacaktır inanıyorum işlevselliğini de sunduğu taktirde aynı şekilde muazzam diyeceğimiz değerlere ulaşacaktır.  gözlüklü reyzin dediği gibi bokta çıkabilir her şey bir risk.
mumisigi
Jr. Member
*

Activity: 144
Merit: 1

View Profile
June 12, 2018, 08:38:12 AM

neo dan çıkan tokenları görünce alasım geliyor arkadaş adamlar ne positiflik aşılamışlar isimlerine hayranm.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
June 12, 2018, 02:10:38 PM

kyc dolduranlara mail gelmiştir zaten 30eylül2018 tarihinden sonraki 10 iş günü içerisinde satılmayan asa tokenlerden katılımcılar airdrop alacak.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
June 13, 2018, 02:24:31 AM

steam ve twitch ile ortaklık varmış asuraworlde twitch üzerinden yayın yapacaklar ama steam ile nasıl bir şey olur bilemiyorum fiyata pek etkili olmayan iyi ortaklıklar diyelim.şuan ki durumda softcapa ulaştık diyebiliyorlar yani satıcı onlar bir şeyler biliyorlar.ortaklıklarla ilgili çin üzerine çalışma olup aylık 200milyon kullanıcılı bir oyundan bahsediyorlar tabi çin oyun piyasası genle olarak dünyada lider olsa da içe kapanık bir piyasa hangi oyun kestiremiyorum ama büyük bir etkisi olacaktır. çindeki güzel pazarlama ile güzel şeyler kaçınılmaz.bir kaç saate ortaklık fonları ve haberler eklenir bakalım neler çıkacak.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
June 13, 2018, 02:05:39 PM
Merited by BitcoinTurk (1)

softcap hemen aşıldı ve muhteşem şekilde. Fujian eGaming turnuva grubuna dünyada en çok oynan oyun ise King of Glory dün king kısmını denk getiremeyince yazmamıştım fakat bu muhteşem.çin merkezli grup icolara katılamadığı için fon sağladı tokenleri kilitli kalacak 3 yıllık bir anlaşma ve turnuvalarında ödül olarak dağıtılacak.kısaca kendi ödül havuzunu oluşturmak için yatırım yaptılar ve bu muhteşem 3 yıl süreye yayılma ile tokenlerin doğrudan borsaya ulaşmaması ve dolaşım miktarının dahada az olacak olması güzel haber.
https://medium.com/@asuracoin/chinese-esports-tournament-group-seeks-to-add-cryptocurrency-to-their-prize-pools-49f47e4270b7
edit:bu arada fujian %20 bonus ile alım yaptı şuan için yaklaşık 780,000$ a falan geliyor yatırım ve 3 yıllık ortaklık muhteşem.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
June 13, 2018, 03:14:53 PM

asura beklenilen etkiyi yapamadı sanırım. oyun platformunda olan tokenler pek rağbet görmüyor ama bence kripto para dünyası oyun sektörüne entegre olursa önü açık hatta en kolay entegre olacağı sektör oyun sektörü. ama nedense bir gereken ilgiyi göremiyor
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
June 13, 2018, 03:25:10 PM

softcap hemen aşıldı ve muhteşem şekilde. Fujian eGaming turnuva grubuna dünyada en çok oynan oyun ise King of Glory dün king kısmını denk getiremeyince yazmamıştım fakat bu muhteşem.çin merkezli grup icolara katılamadığı için fon sağladı tokenleri kilitli kalacak 3 yıllık bir anlaşma ve turnuvalarında ödül olarak dağıtılacak.kısaca kendi ödül havuzunu oluşturmak için yatırım yaptılar ve bu muhteşem 3 yıl süreye yayılma ile tokenlerin doğrudan borsaya ulaşmaması ve dolaşım miktarının dahada az olacak olması güzel haber.
https://medium.com/@asuracoin/chinese-esports-tournament-group-seeks-to-add-cryptocurrency-to-their-prize-pools-49f47e4270b7
edit:bu arada fujian %20 bonus ile alım yaptı şuan için yaklaşık 780,000$ a falan geliyor yatırım ve 3 yıllık ortaklık muhteşem.

Bugün itibari ile ümidim daha fazla arttı. Asura ileriye yönelik olarak başarılı olabileceğini göstermiş oldu. Tabii ki piyasa etkisi ve başarısız bir reklam çalışması nedeni ile istenilen yatırım toplanamadı fakat bugün itibari ile de güzel günlerin yaklaştığı sinyali verildi. Bu konu içerisinde çok faydalı mesajların var, ufak bir teşekkür ilettim sana. Smiley
Cleverjunta
Full Member

View Profile
June 13, 2018, 03:47:24 PM

Bugün itibari ile ümidim daha fazla arttı. Asura ileriye yönelik olarak başarılı olabileceğini göstermiş oldu. Tabii ki piyasa etkisi ve başarısız bir reklam çalışması nedeni ile istenilen yatırım toplanamadı fakat bugün itibari ile de güzel günlerin yaklaştığı sinyali verildi. Bu konu içerisinde çok faydalı mesajların var, ufak bir teşekkür ilettim sana. Smiley
rica ederim sadece bir yatırımcı olarak olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşmaya çalıştım sadece.tabi bu şekilde ingilendiğim projelerin başlıklarını gaspetmeye devam edeceğim ve sabrınız için ben teşekkür ederim.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
June 13, 2018, 04:24:15 PM

Elektronik spor organizasyonları son yıllarda oldukça revaçta. Gaming endüstrisi de doğal olarak kendi çıkarına olduğu için bu tarz organizasyonları destekliyor ve böylece gamer kitle arasında çok çabuk yayılabiliyor benzer oluşumlar.

Bu nedenle ekip iyi çalışıp, oyun firmalarıyla güzel anlaşmalar yaptığı takdirde bence Asura projesinin başarılı olmaması için bir neden yok. Üstelik satışlarının da iyi gittiği yazılıyor. Takip edilecekler listesine ekledim, bakalım neler yapacak önümüzdeki aylarda.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
June 13, 2018, 05:09:43 PM

sevgili canım kardeşim bence mantıklı ben kendi katıldım şahsen projesinide beeğendiğim bir ıcosftcap üzerinide çıktı yani anlayagınız bence güzel proje az bir miktarda katılabilirsiniz bence
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 13, 2018, 05:13:43 PM

Kader kısmet ne desek boş benim hiç ümidim yoktu bu anlaşma ile softcap geçildi. Güzelde oldu bakalım belki ilgi artarda normal yatırımcıda yüklenir.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
June 13, 2018, 05:16:17 PM

Dün baktığımda 60 küsürlerdeydi, bugün 160 milyonu aşmış. Yüksek hacimli alımlar geldi anlaşılan.

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
June 13, 2018, 05:50:00 PM

alım için illa kyc mi doğrulamak gerekli.
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
June 13, 2018, 05:52:21 PM

Dün baktığımda 60 küsürlerdeydi, bugün 160 milyonu aşmış. Yüksek hacimli alımlar geldi anlaşılan.

Ortaklık anlaşması ile partnerler bütçelerinin bir kısmını buraya aktardı o sebeple soft-cap kolayca yapıldı.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 13, 2018, 05:54:25 PM

alım için illa kyc mi doğrulamak gerekli.

Evet, KYC zorunlu.

Acaba başka anlaşma açıklarlar mı? Çünkü alım yine durdu, yani bireysel yatırım maalesef mesafeli duruyor. Yatırımın giderek arttığını görsem, ben de yüklü miktarda almayı düşünürüm şuanki durumda biraz şüpheli yaklaşıyorum.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: