Bitcoin Forum
April 24, 2024, 10:35:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sosyal medya  (Read 213 times)
TACryptoo (OP)
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
May 16, 2018, 07:22:18 PM

Abilerim ablalarim, yeni instagram sayfasi actim. Crypto analys ve guncel haber paylasiorum. takip ederseniz sevinirim
1713998100
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713998100
Reply with quote  #2

1713998100
Report to moderator
1713998100
Hero Member
*

Ignore
1713998100
Reply with quote  #2

1713998100
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713998100
Hero Member
*

Ignore
1713998100
Reply with quote  #2

1713998100
Report to moderator
1713998100
Hero Member
*

Ignore
1713998100
Reply with quote  #2

1713998100
Report to moderator
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
May 16, 2018, 07:46:00 PM

Hocam sayfayı göremedim. Paylaşırsan takip etmeye çalışırız tabiki Smiley Her zaman birbirimize destek olmamız gerekiyor

BankDex.io  / Decentralized Exchange
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
May 18, 2018, 12:42:08 AM

Abilerim ablalarim, yeni instagram sayfasi actim. Crypto analys ve guncel haber paylasiorum. takip ederseniz sevinirim

İyi güzel de neyi takip edelim ? bir link , bir isim falan verin de ulaşması kolay olsun. Sadece instagram da mı paylaşıyorsunuz ? Twitter yok mudur?
ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
May 18, 2018, 05:03:48 AM

arkadasın öncelıkle düşüncene saygı duyuyoruz ama actıgın  hesabın paylasım lınk ını korsan bizde girip bakabilirirz sonrada  takip ederiz demi.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
May 19, 2018, 08:34:49 AM

Ne yaptın heyecandan instagram sayfanın linkini koymayımı unuttun Cheesy
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
May 19, 2018, 02:00:50 PM

Dostum nasıl takip edelim ortada hiç bir şey yok, bir link verseydin en azından. Bende açtım bir tane sayfa beni de takip eder misiniz, hesabı da  siz bulun takip edeceksiniz ara bul  Grin
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
May 21, 2018, 11:47:38 AM

Bence çok güzel olmuş. Böyle devam edin. Çok bilgilendirici, anlık tüyolar, fena bir şey olmuş. Sırfı sizin hesabı takip ederek kripto piyasayına hakim olunabilir.

Dip not: Hesabı göremeyenler, sadece aptallar göremez oynuyor olabilir arkadaş. Tufaya düşmeyin Smiley
Razor5
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
May 21, 2018, 06:59:02 PM

Evet link paylaşsaydın kesinlikle daha iyi olurdu arkadaşlarıma katılıyorum:)
Açmış olduğun instagram hesabı ise bu işle uğraşan arkadaşlar için hem yararlı hemde keyifli bir sayfa olabilir yinede teşekkür ederiz.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
nesso
Sr. Member

Activity: 629
Merit: 259

View Profile
May 22, 2018, 03:40:51 PM

Bence çok güzel olmuş. Böyle devam edin. Çok bilgilendirici, anlık tüyolar, fena bir şey olmuş. Sırfı sizin hesabı takip ederek kripto piyasayına hakim olunabilir.

Dip not: Hesabı göremeyenler, sadece aptallar göremez oynuyor olabilir arkadaş. Tufaya düşmeyin Smiley

Ben şimdi senin anlamatmak istediğini anladım ama sence bu yaptığı mantıklı mı? Sende arkadaşa gercekten destek veriyor gibi olmussun biraz.. hem öyle hem böyle nasil olucak?
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
May 23, 2018, 09:42:28 AM

Ben çok beğendim. Özellikle site tasarımınıza hayran kaldım, hazır şablon mu kullandınız acaba? Cheesy

Kullanıcı adınızı kullanarak sizi instagramda aradım fakat bulamadım, malesef ulaşabileceğimiz en ufak bir nokta bile yok gibi görünüyor.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
May 24, 2018, 06:26:05 PM

Hocam sosyal medya olayı çok sabır isteyen bir olay bir süre sonra sıkıldım olayı gelişiyor veya umduğunu bulamayınca sayfa unutulup gidiyor. Bende Twitter gibi daha etkili bir yerde bu tür bir hizmet yapmanız yararınıza çünkü bounty için takipçi de birikmiş olur.
SpunkersTR
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
June 20, 2018, 08:10:55 AM

Evet bu konuyu açan kör oldu Smiley Smiley Smiley
Razor5
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
July 01, 2018, 08:40:49 PM

Bu arada sayfayı açtın ama diyelimki çalışıyorsun yada okul falan var birde btc ile ilgileniyorsun sosyal medya hem sabır hemde ilgi ve takip ister o kadar vakit bulabilecekmisin orası da önemli:)

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
pelimies
Member
**

Activity: 589
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
July 04, 2018, 10:34:51 PM

tamam güzel birşeyler yapmaya çalışıyorsun arkadaşında dediği gibi emek ister sabır ister ve çalışıyorsan yada okuyorsan bu işin ciddi bir zaman ayırman gerektiğini bilmelisin

Coin.milyarderi
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 3

View Profile WWW
July 07, 2018, 02:18:11 PM

Kardeşim tebrik ederim mükemmel bir sayfa açmışsın. İçerisi derya deniz bilgilerin arasında kayboldum. Hatta hızımı alamadım eşime dostuma da gönderdim sayfanı. Ailecek takip ediyoruz.

ha bu arada senin sayfa hangisiydi  Grin

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
Pages: [1]
  Print  

Jump to: