Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:18:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X Tehlikesi  (Read 1475 times)
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
May 18, 2018, 11:57:48 AM

haha hüç gülesim yoktu yahu şimdi buna bakarak mı karar vereceğiz scam olduğuna, scam olduğunu düşünmüyorum pundi  X'in.hatta bana göre şu piyasadaki en iyi projelerden en azından adamlar ortaya somut birşeyler koydu ve çalışan ürünleri var.diğerleri gibi hayal satmıyorlar.ileride dahada değerlenebilir o gerçek ama elimde az kalan miktarla hold yapacağım ben.bu seviyeden girmeyi düşünmüyorum
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
May 18, 2018, 01:25:16 PM

evet pundixde bence gereksiz bir HYPE var, yani pundixin geleceği çok ama çok açık, fakat geleceği çok açık diye de bu kadar fazla hype yapmayı doğru bulmuyorum ben.
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
May 18, 2018, 01:35:53 PM

Pundi X de olacak diye birşey yok ama hatırlayanlar mutlaka vardır. GVT nin Türkler arasında çok popüler olduğu ve alım yapıldığı ocak ayında sağlam bir dump gelmişti. Dumptan önce de google trends istatistikleri paylaşılıyordu.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
May 18, 2018, 01:38:28 PM

Bişey olmaz bu coine adamlar büyük şirketlerle anlaşmalar yapıyor genel itibari ile büyük oynuyolar türkiye etkilemez
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
May 18, 2018, 01:38:32 PM

Oooo çok büyük tehlike! Google analizleri token fiyatı ve alım/satım miktarlarını belirlemeye ne zaman başladı? Tam bir FUD örneği bu ya? Hayırdır millete elindekini sattırıp sen mi alacaksın? Bırakın bu işleri ya bekleyin ve görün. Çokta kurcalamayın. Bu kadar kurcalayıp kafanızı bulandıracağınıza çıkarın elinizden olsun bitsin.
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
May 18, 2018, 03:03:44 PM

Pundix biraz fazla şişti o yüzden biraz dumplayacaklarını düşünebiliriz temkinli olmak lazım yatırımcıysan pundixe saati saatine takipte kal.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
May 18, 2018, 04:08:29 PM

kimi scam demiş kimi fazla şişti demiş kimi o demiş bu demiş Smiley yahu bırakın bu işleri . adamlar projeyi canlıya almak üzere . teker teker diğer coinlerle anlaşmalar da yapıyorlar. en son wanchainle ortaklık yapıldı. pundix şu anda bir token olabilir ama üzerinde doğduğu etherum bile xpos sistemine dahil olmak zorunda kalacak.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
May 18, 2018, 05:10:54 PM

Google trends bir kaynak olarak kullanılamaz bence dostum Pundi X e gelirsek adamlar hayal satmıyorlar ki kaldı ki işlemlere başlayınca her bir işlemde Pundi yakılacak supply dolayısıyla düşecek ve hodl tutan arkadaşlardan kimisi AirDrop için tutuyor kimisi 2 senelik tutuyor uzun vadede iyi hedefleri var işleyen bir pos sistemi var en geçerli projelerden biri bence
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
May 18, 2018, 08:13:33 PM

Hocam açıkçası şu sıralar pundi X de ben de bazı problemler görüyorum, proje bazlı değil ama alış satış bazlı problem görüyorum çünkü, pundix çok gereksiz şekilde bir yükselişin içine girdi, e bunun satışı da gelecektir diye dünüyorum ben.  zamanlaması önemli tabi burada

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 18, 2018, 08:26:12 PM

valla pundix önemli koinlerden bir tanesi fakat fiyatı herkesin de bildiği gibi çok fazla arttı diye düşünüyorum, yani bu koinin geleceği sağlam olmakla beraber bu icoya katılan her insanın ama her insanın beklentisi çok yüksek
seymenyunus1654
Member
**

Activity: 224
Merit: 14

View Profile
May 18, 2018, 08:46:24 PM

Doğru veya yanlış ortaya konan her veri değerlendirilebilir. Ben de çok shillendiğine inanıyorum ama bence pundix'in daha gidecek yolu var. Bunu çok kısa vadede başaracağını zannetmiyorum o yüzden al sat yapmaya devam ediyorum. Benim güvenimi sarsacak bir veri değil bu.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
May 18, 2018, 08:54:33 PM

Pundi x ile pundix arasındaki farkı bilmeyen adam gelip burada tespit sıçıyor. Kendisinin fikrine ters bir şey söyleyince hemen engelledi twitter'dan gerizekalı. Hayır yaptığı çıkarım da aptalca bir şey ortada veri yok bir bok yok. Google'da çok aratılması popüler olması demek sen ne saçmalıyorsun burada de ki şunu şunu dedi yapmadı bunu bunu dedi yapmadı. Scamcash'deki gibi ortaklıkları yalan falan de belgeleriyle anlarız ama yok googleda aratılıyormuş fazlaymış falan geç bunu. Bu kadar takipçi nasıl yakaladın ona hayret.

Hadi her şey bir yana diyelim ki %100 haklısın. Sana katılmayanları neden engelliyorsun twitter'dan koçum onu açıkla bakalım?

Not: Bugüne kadar ne pundi x aldım ne de sattım.

ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 18, 2018, 09:37:20 PM

Güzel bir uyarı olmuş hocam elinize sağlık, bence de pundix de bazı problemler görüyorum bu sıralar, bana kalırsa alım yapılacak seviye değiller,  en güzeli alım yapmak için düşmesini beklemektir
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1069

View Profile
May 18, 2018, 09:46:52 PM

Pundi X hali hazırda Sağlam bir alt yapısı olan bir token Kolay kolay bir şey olacağını zannetmiyorum. Adamların hali hazırda cihazı var Ve bunu rahat rahat sunabiliyorlar insanlara avantajlarını anlata biliyorlar adamların ortada madden bir somut projesi var diğerleri gibi hayal satmıyor en azından

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
May 18, 2018, 09:59:43 PM

twitterdakilere çok itibar etmeyin. zaten pundi x hali hazırda sağlam bir proje. anlaşmalarda yapılıyor ve yapılacaktırda. ben artışın bir süre daha devam edeceğini düşünüyorum.
The Fulcrum
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
May 18, 2018, 10:14:45 PM

bana göre pundi x scam ile uzaktan yakından alakası olmayan bir proje. bir kere adamların çalışan ürünleri var. ayrıca madem tehlikeli olduğunu düşünüyorsun alma kardeşim. kimse kimseyi zorlamıyor. zorlayamazda zaten. insanların kafasını karışmaya gerek yok. pundi x sayfasını açıp takip edersiniz olur biter.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
May 18, 2018, 10:44:30 PM

Pundi X de olacak diye birşey yok ama hatırlayanlar mutlaka vardır. GVT nin Türkler arasında çok popüler olduğu ve alım yapıldığı ocak ayında sağlam bir dump gelmişti. Dumptan önce de google trends istatistikleri paylaşılıyordu.

Ocak ayındaki dump zaten butun piyasaya geldi. Evet pundiX in artış hızı tedirgin edici boyutta, yalnızca grafik bazlı bakmayın ekip fiyatı yukarıda tutmak için ciddi çaba sarf ediyor her gün yeni bir anlaşma yeni bir etkinlik haberi yayınlıyor.

Ayrıca NPXS toplayan bir balina var adresi ortalıkta geziyor
Ben dipten alan çok Türk olduğunu düşünüyorum bu denli populer olması buna bağladım biraz.
Bu fiyatlardan kimse kimseye girin diyemez ancak girmezsin uçar girersin çakılır bunun zararını göze almak lazım.
Ben pundiX gibi bir projeye bu fiyatlardan giirermiydim? belki küçük bir miktar ile zararı göze alarak.

KENDİ PLANINIZI YAPIN YARIN KİMSE SİZİN SIKINTINIZA ORTAK OLAMAZ.

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 18, 2018, 11:18:26 PM

he canım he ocakta dump gelmeyen token gostersene .google ıstatıslıklerıne bakarak dump olcak turkler dusurcek tokenı dıyen herkes gerızekalıdır.hiçte kusura bakmayın.elınızde bır google kalmıstı bunu da pıyasaya surdunuz ya helal olsun.cunku pundı ıcın bask abır sık bulamıyorlar
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 18, 2018, 11:20:07 PM

Ben kendi adıma konuşacak olursam tehlike falan görmüyorum pundixte aksine bence piyasada yatırım yapılabilir sağlam tokenlerden biridir.neden diyecek olursanız adamların elinde kapı gibi cihaz var ve ekip tam anlamıyla köpek gibi çalışıyor bunu hissettiriyor size adamlar.hergün bir anlaşma etkinlik duyuru falan paylaşıyorlar.sıra pundixe gelene kadar bence yüzlerce daha riskli proje var

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
May 18, 2018, 11:22:44 PM

Pundix yatırımcısı değilim ama böyle saçma sapan konular açıp elinde pundix olan çoğu yatırımcıda FUD yaratıp  Pundix satması amaçlanıyor bu konu ile anlaşılan. Bu sekilde analiz yapıldığını ilk defa goruyorum
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: