Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:58:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X Tehlikesi  (Read 1475 times)
seninyanda
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
July 12, 2018, 11:59:21 PM

Evettt geldik bir aşkın daha sonuna pundiciğimiz güzel bir coindi giyinmesini iyi bilirdi ama artık giyinmesini unuttu belki ileride yine giyidirir insanları Allah razı olsun vuran vurmuştur takip edenler fark etmiştir kendini iyi katlamıştı.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715000313
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715000313
Reply with quote  #2

1715000313
Report to moderator
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 13, 2018, 12:14:35 PM

Şaka olduğunu düşünüyorum. Scam de olabilir ama bunu Google trendsten anlayamazsınız ya da ne kadar satış yapıldığını. Kaldı ki pundixin uzun vadecisi çok diye düşünüyorum sanmam.

sercio3178
Newbie
*

Activity: 81
Merit: 0

View Profile
July 13, 2018, 12:34:16 PM

Google trends'e bakarak doğru analizler yapabileceğinizi sanmıyorum zaten yükselişti artar her coinin aranma sayısı ama yükseliş olmadan önce değil olduktan sonra artar
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
July 13, 2018, 01:51:30 PM

hep yapılan hata yapıldı gene. tepeden almak Cheesy bazıları amacsızca coın fıyatı arttıkca alın alın alın demeye basladı burada gene. su an cet e oldugu gıbı Cheesy pundı de 150 lerden alanların elınde patladı su an.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
July 13, 2018, 02:23:07 PM

pundi de rekt oldu demek kalmadı o 1 ay önce ki hype yine millete aldırdılar elinde patlattılar. uzun vadeli hiç bir şey tutmamak lazım bitcoin harici bir yerden kar varsa satıp realize etmek şart.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
July 13, 2018, 03:14:49 PM

Binanceye girecek fiyat uçacak diye milleti gazladılar. Sonra herkesin eline verdiler. Ben böyle dolandırılma görmedim desem yeridir. Ekibin parmağı bile olabilir.
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
July 13, 2018, 05:51:14 PM

Adam burada gördüğünü paylaşmış, zaman geçince de doğru olduğuda ortaya çıkmış.
Forumun çok bilen indikatör üstadları ilk sayfalarda demediğini bırakmamış.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
July 13, 2018, 08:42:53 PM

Pundinin de boku çıktı her yerde konuşuluyordu verdiler milletin eline INS gibi olmaz umarım.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
July 13, 2018, 10:22:22 PM

Baya bir dip yaptı bir ihtimal buradan toparlanabilir. Ben elimde ne varsa sattım bir süre daha uzak durmayı düşünüyorum
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
July 13, 2018, 10:40:07 PM

PundiX'in giderek Shitcoine evrilmesine mi yanayım, elinde tutanların 130-150 bandından aldıklarını ve HODL dediklerine mi yanayım. Twitterda şöyle coin böyle amanin tarzı paylaşımlarla övenlerin şimdi ortalıktan kayboluşuna mı yanayım neye bilemedim.. Pundix tutanlara Allah sabırlar versin
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 14, 2018, 07:12:22 AM

Pundix proje ve ekip olarak farklı bir coin.Topluluğu güzel oluşturdular.Bundan sonra çıkışları daha az ama emin olur.Boğa sezonunda güzel paylama yapabilir.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 14, 2018, 08:16:07 AM

Bence de güzel proje ama toplam miktarı acayip yüksek.280 milyar ne demek . Bence de yükselecek ise bu çok yavaş olur artık. Boğa sezonu gelirse pundix için iyi olabilir. Elindekilerin hepsini satmıştım. İki gün önce binanceye airdrop gelmiş. Sadece onu tutacağım. Artık pundix e yatırım yapmayı düşünmüyorum
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
July 14, 2018, 08:26:36 AM

Kucoin'e girmesi her zaman bir artı kazandırır.Ne kadar çok borsada olursa o kadar sağlam gelişir ve coin kendi değerini bulur.İlerisi için bu günler sadece basamak olarak anılacak.
Kucoin'in oylamasına göre Pundi X'in Kucoin'de listelenmesi kolay gözükmüyor malesef. Şimdiye kadar sadece 454 oy alabilmiş ve 46. sırada.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
July 14, 2018, 08:45:20 AM

Binance bile nasıl aldı onu bile anlamış değilim. Gerçekten fazla abartılan ve insanları içine çeken bir karadelik gibi pundiX.. elini veren kolunu kaptırıyor. Giren bir daha çıkamıyor. Stockholm sendromu gibi giderek aşık olmaya başlıyoruz ve giderek daha çok canımız yanıyor.. Dediğim gibi Allah sabır versin tutanlara. Ben çıktım kurtuldum.
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
July 14, 2018, 08:47:19 AM

pundix cok iyi hypelanan bir scam coin dediğimde itiraz edenler vardı. coini 5 dakika inceleyince zaten o kadar hypelanacak bir olayının olmadıgını görebilirsiniz yeterki objektif bakabilin. bir iki kere daha mal yıkmak icin hypelarlar gibime geliyor
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
July 14, 2018, 09:28:32 AM

bu coin çöp olacak demedi demeyin  buna yatırım yapmadım yapmayıda düşünmüyorum açıkçası daha kalıplaşmış coinlere yatırım yapmanızı tavsiye ederim.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
July 14, 2018, 11:04:23 AM

bu coin çöp olacak demedi demeyin  buna yatırım yapmadım yapmayıda düşünmüyorum açıkçası daha kalıplaşmış coinlere yatırım yapmanızı tavsiye ederim.

Hocam fikrinize saygı duyuyorum ancak bu coin çöp olacak diyorsanız bir iki neden yazmalısınız en azından. Şimdi coinin geçmişine bakalım en az 10 yaptı mevcut haki zaten 4x yapıyor. Eth gibi başat coinleri alırsanız hedefiniz zaten 2x veya 3x olur orta vadede he alırım 5 sene unututrum diyorsanız o başka. NPXS çalışkan bir ekibe sahip airdrop olayı projeyi çok hırpalıyor 2019 ocaktan sonra daha oturaklaşmış bir proje haline gelcektir.
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
July 14, 2018, 02:20:32 PM
Merited by micalith (13)

Evet, gerçekten son zamanlarda Bitcoin cinsinden en çok kâr ettiren proje buydu fakat bu Pundi X'in bu piyasada olmazsa olmaz bir yeri olduğu anlamına gelmiyor. Şu ana kadar basit bir pos cihazı yapıldı ve bu cihazın nerelerde kullanılıp kullanılmayacağı belli bile değil. Her şeyden önce ekibin yaptığı saçma buy back politikası beni son derece rahatsız etti ve projeye olan güvenimi sarstı. İnsanlar 1 milyon dolarlık buy back için fiyatı milyar doların üzerine çıkarttı ve ben açıkçası 80 satoshi civarında Pundi X'ten tamamiyle çıkış yaptım.
hunter17
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 8

View Profile WWW
July 14, 2018, 02:28:35 PM

En çok para kazandıran ve yine aynı şekilde en çok para kaybettiren projelerden birisi oldu pundix. Shitcoin olduğunu düşünmüyorum ama çok fazla şişirildi. Şu anda bile o olması gereken yerin daha üstünde.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462

View Profile
July 14, 2018, 07:56:06 PM

Sonuçta pundix e kimse çöp proje diyemez hangi coinin fiyatına bakılırsa bakılsın inanılmaz bir düşüş var tek fark pundi çok daha daha fazla yükseliş sergilemişti illaki bir yerde düzeltme yapması gerekiyordu sonra da piyasa böyle hal halınca ektra düşüş oldu tabi yine de boğada eski seviyelerini yakalayabilir.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: