Bitcoin Forum
May 27, 2024, 01:34:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X Tehlikesi  (Read 1475 times)
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
July 21, 2018, 07:48:52 PM

Ya pundix cidden balon dedim millete arkadaşlarıma anlamadılar.Hadi yanıldım dedim satın yükselmiş ama yok şimdi dip yaptı paso zarardayız diyorlar
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
July 21, 2018, 08:04:03 PM

valla onu bunu bilmemde isminden çok söz ettirdi. hatta ben bile telegram bountsine katılmıştım sadace o bile 1000 tl filan verdi. hakkını yememek lazım
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
July 21, 2018, 09:45:36 PM

pundix  baya insana çok kazandırdı, ama ben girmemiştim zamanında, millet zengin oldu resmen bounty den

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
ozcansoyuk
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
July 21, 2018, 09:51:18 PM

Pundix airdrop dönemi yaklaşıyor yine bir miktar yükselecektir.

Sonrasında da pos cihazı satşı artarsa, yeni anlaşmalarla ben uzun vadede kazandıracağını düşünüyorum.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
July 21, 2018, 09:57:17 PM

Pundix airdrop dönemi yaklaşıyor yine bir miktar yükselecektir.

Sonrasında da pos cihazı satşı artarsa, yeni anlaşmalarla ben uzun vadede kazandıracağını düşünüyorum.

genelde borsadaki temettü dönemi gibi oluyor, dağıttığı kadar düşer diye tahmin ediyorum
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 22, 2018, 05:52:26 AM

Pundix gerçekten tehlike.Harbi siz uzak durun.Zaten neler yapmış ki bu coin.Hiç bir şey.Wan,qtum,xem anlaşmaları falan yok bunların yalan.zaten ıco fiyatınında baya aşağısına düşmüş.Harbiden bu kadar kötü coini niye shilliyor ki bazı tipler.Almayın uzak durun.600 milyar suppyl olan bir coin.Her ay yüzde 50 bedava veriyor.Aynen uzak durun.Birazda ben fud yapayım.İroni falan da yapayım.BTC'de shit coin dimi.Üç beş kelime öğrenmişler düşünce bir coin kötü çıkınca iyi.sonra buraya gelip ağlarlar coin delist olunca scam çıkınca.Güvenmiyorsanız uzak durun.Pundix tehlikeli mi.BTC kadar tehlikeli.Burası kripto piyasası.Herşey tehlikeli.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 23, 2018, 01:41:40 AM

Google trend ilk başta fikir verebilir ama insanlar doğası gereği zamanla unutur ilgisi azalır. Değerlendirirken bunu da göz önünde bulundurun.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
July 23, 2018, 09:01:56 AM

Bunu babasının malını pazarlar gibi twitterde savunan bi pezevnk vardı esas onu bulup ona sormak lazım tehlikemi değilmi diye. İlk ICO zamanında bounty zamanında alanlar güzel kazandı ama binance girişi sonrası tam fiyasko oldu. Olanda gene kolay yoldan para kazanmak isteyen yurdum insanına oldu. 200 sat dan alıp halen bir umut belki 300 500 olur diye bekleyen insanlarla dolu twitter.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 23, 2018, 09:24:18 AM

Alım yapacağın coin ya da tokene bakacaksın önce nereden nereye gelmiş diye. Varsa imkanın koyduğunu ilk etapta alıp kar ile işlem yapacaksın. Toplam miktarı nedir? Dolaşımda ne var? Vs vs inceleyip alacaksın. Sonrada bana şu aldırdı demeyeceksin. Aklın fikrin var sonucta. Ben çok düşükten aldım 100 lerde satıp belki okex olayı gerçekleşmez diye bekledim o gitti 180 e bende sattigimi çektim TL olarak. Sonra kar ile işlem yaptım. Baktım iniyor aşağıya doğru hepsini 65 den sattım gitti. Toplam miktarı ccm de 280 milyar görünce toptan çıktım. Bir daha da bulaşmam artık. Fırsatlar bitmez
mateuolak
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
July 23, 2018, 03:04:06 PM

Çok fena gidiyor fiyatı, çok popüler bir giriş yapmıştı piyasaya zaten btc düşüşteydi o dönemde iyi şöhret yaptı. Bence ekibi gayet çalışkan bu saatten sonra bir halt olmaz falan demek çok iddalı yorumlar.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 23, 2018, 06:06:12 PM

Kore'nin 3.büyük borsası Okcoin'de listeneleceği duyuruldu bugün.Ekip çalışkan ilerleyen zamanlarda bu fiyatlar çok aranacak.Bu fiyatlardan bir hesap 16 milyar toplamış.Twitter'da adresi var.Birileri panikle satarken birileride iyi topluyor.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
July 23, 2018, 06:20:42 PM

Kore'nin 3.büyük borsası Okcoin'de listeneleceği duyuruldu bugün.Ekip çalışkan ilerleyen zamanlarda bu fiyatlar çok aranacak.Bu fiyatlardan bir hesap 16 milyar toplamış.Twitter'da adresi var.Birileri panikle satarken birileride iyi topluyor.

balına oyuncagına döndü iyice, supplyın fazla olmasının eksileri bunlar hep, satoshı olarak degerı az oluyor ve dogal olarak % sel oynamaları da fazla oluyor, ve balınaların sevdıgı seyler bunlar, sonra ben scam dıyınce kızıyor ınsanlar Cheesy
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
July 24, 2018, 07:27:53 PM

Dibe düştüğünü düşünürken almıştım, sonrasında %20 daha düştü. Bitcoin artmaya devam ettikçe daha da düşecek gibi.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
July 24, 2018, 07:34:02 PM

Arkadaşlar elbette bir miktar yakım yapacaklar bence hala bu seviyelerden alım yapılabilir bir token bana göre tabii siz bana göre fiyat biçmeyin paranızı uzun düşünüp ona göre yatırım yapın
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
July 24, 2018, 07:35:53 PM

ico fiyatina gore hala yukardayken nasil dip diyebiliyorsunuz. bi de telegramda grup kurmuslar insanlara 100 sat civarlarindan aldirmislar. insanlar parasinin %60ini pundixte kaybetti. yazik gunah ya.

barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
July 24, 2018, 07:48:49 PM

Pundix gerçekten tehlike.Harbi siz uzak durun.Zaten neler yapmış ki bu coin.Hiç bir şey.Wan,qtum,xem anlaşmaları falan yok bunların yalan.zaten ıco fiyatınında baya aşağısına düşmüş.Harbiden bu kadar kötü coini niye shilliyor ki bazı tipler.Almayın uzak durun.600 milyar suppyl olan bir coin.Her ay yüzde 50 bedava veriyor.Aynen uzak durun.Birazda ben fud yapayım.İroni falan da yapayım.BTC'de shit coin dimi.Üç beş kelime öğrenmişler düşünce bir coin kötü çıkınca iyi.sonra buraya gelip ağlarlar coin delist olunca scam çıkınca.Güvenmiyorsanız uzak durun.Pundix tehlikeli mi.BTC kadar tehlikeli.Burası kripto piyasası.Herşey tehlikeli.

Fud değilde ironi yapmışsın, sinir olmuşsun birazda ama insanların lafı muhtemelen sana değil. Sadece 150-200 sat ile Binancedan satın alan arkadaşlara, 300 olacak - 500  olacak deyip de şimdi ortalıkta görünmeyenlere laf ebelerine sinir oluyoruz. O kadar şillediler ki, yemin ederim sanki dünyayı kurtaracak. Ekip çalışıyor tamam.. Airdrop yapıyorlar % 7-8 oranında o da tamam.. Ama gel gör ki airdrop yapan şirket, coinin supplysini bir türlü net açıklamıyor ve devamlı yeni coin piyasaya sürerek airdrop yapıyor, yani birşey eksilmiyor şirketin elindeki token sayısından. Ayrıca çok iyi çalışan şirket her nedense birkaç kez borsalarda gerçekleşen "Çalınma" hadiselerine teknik olarak açıklama yapamadı ve bu durum İDEX borsasında PundiX'in kara listeye alınması ile sonuçlandı.

Sonuç olarak bende PundiX tutan biriyim ve malesef bu olumsuz gelişmeler beni de üzüyor. Üzülerek belirtmeliyim ki, bu coinden soğumaya başladım.

Tavsiyem, Siz siz olun hiç bir Coine Aşık olmayın. Alın ve kâr görünce satın. Tutkunu olmayın.. Herkese bol kazançlar..
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
July 24, 2018, 07:58:55 PM

kesınlıkle gırmeyın yatırım tavsıyesıdır.pundıx bınanceye gırdıgı gun bıtmıstır
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
July 24, 2018, 08:23:02 PM

215 satoshi değerden 32 satoshiye kadar düştü. Kimileri en az 5 kat kar elde ederken kimileri de 5 kat zarar etti. Daha da düşme ihtimali var. Yatırımcılarına sabırlar dilerim.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 24, 2018, 08:51:54 PM

bütün coin ya datokenleri alırken satarken uygun yerden girip uygun yerden çıkmakta fayda var. tabi pundix binanceye girecek ve çoğu token gibi pump yemesi beklenirken bu ciddi dump yedi. benim en çok şüphe ettiğim bu işin içinde acaba takımın parmağı var mı? ilk başta gerçekten iyi şişirdiler. bu kadar kısa sürede düşmesini beklemiyordum doğrusu. Allah tan 65 iken hepsini elden çıkarttım.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
July 24, 2018, 08:55:56 PM

bu binance artık icolara zarar vermeye başladı bence. burda listelenen herşey takır tukur dökülüyor resmen.  ben halen çözemedim bu işi ama insanlarda psikolojik olarak böyle bir algı oluşmaya başladı. valla artık tuttuğum bazı coinlerin binnace ta listelenesini istemiyorum. çünkü uzun vadede beklentim yükselmeleri yönünde.  kenardaki kıyıdaki borsalarda daha yüksek rakamlara ulaşıyor coinler resmen. pundixte bu akımdan etkilenmiş olmalı. binnace pundixe iyi gelmedi.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  

Jump to: