Bitcoin Forum
June 25, 2024, 10:57:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: SWITCHEO (SWH) TOKEN SAHİPLERİNİN DİKKATİNE  (Read 142 times)
exturudere (OP)
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
May 18, 2018, 07:31:37 AM

Switcheo yeni versiyona geçeceği için (2.0) kullanıcıların elindeki mevcut tokenleri takas (swap) edeceğini duyurdu. Eğer elinizde swh jetonu varsa bu adresten takas işlemini gerçekleştirebilirsiniz:

https://switcheo.exchange/tokenswap

Switcheo Ceo'su Jack Yeu'nun konu ile ilgili yazısı için;

https://medium.com/switcheo/swh-swth-token-swap-39342759c18
Fuyuki_Wataru
Member
**

Activity: 167
Merit: 10

View Profile
May 18, 2018, 08:32:07 AM

SWITCHEO ICO'ya katılacağım bunun mutlaka deyip uuttum sonradan çok pişman olduğum token. Sonrasında borsadan alayım dedim almaya kalktığımda fiyat yüksek geldi almadım. Bilgi içinde teşekkürler

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
May 18, 2018, 07:19:38 PM

geçenlerde gerçekleştirdim swap işlemini. çok basit bi işlem. çok kısa süre içerisinde halloldu. ayrıca ava airdrobundan yeni swth token sahipleri de yararlanabilecekmiş. hesapta en az 2k swh veya swth olması yeterli airdrop için.

,........
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
May 19, 2018, 02:58:42 PM

geçenlerde gerçekleştirdim swap işlemini. çok basit bi işlem. çok kısa süre içerisinde halloldu. ayrıca ava airdrobundan yeni swth token sahipleri de yararlanabilecekmiş. hesapta en az 2k swh veya swth olması yeterli airdrop için.

bu airdroplar icin bi yerlerde kayit formu falan dolduruluyor mu? gecenlerde neo adresime mct gelmisti hicbir kayit formu falan da doldurmadiydim, benzer sekilde spotcoin de rpx sahiplerine airdrop yapacagini aciklamis ama site uzerinden form doldurmalarini falan istemis.
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
May 19, 2018, 04:10:00 PM

bu airdroplar icin bi yerlerde kayit formu falan dolduruluyor mu? gecenlerde neo adresime mct gelmisti hicbir kayit formu falan da doldurmadiydim, benzer sekilde spotcoin de rpx sahiplerine airdrop yapacagini aciklamis ama site uzerinden form doldurmalarini falan istemis.
herhangi bir şey yapmaya gerek yok hocam bende 35 cüzdana böldüm 2000 swth şeklinde airdrobu bekliyorum Cheesy
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1074

View Profile
May 19, 2018, 04:15:39 PM

Switcheo neo ile patlayacak git gide gelecek görüyorum ben en azından wavesten daha umutluyum Türkiye forumunda yeterli ilgiyi görmemiş ama gerek AirDropları olsun gerek neonun artması olsun iyi yerlere gelecektir bence

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 19, 2018, 04:53:06 PM

Evet makalede de yazdığı gibi yapabiliyorsunuz ancak ben verdiği adrese direk gönderdim hemen yeni tokenler geldi.

https://medium.com/switcheo/swh-swth-token-swap-39342759c18

detayları yazdığı gibi yaptım. Gönderilecek adresi yazmıyorum yanlış anlaşılmaya sebep olur diye.

Ayrıca yeni tokenleri görmek için desktop wallet a aşağıda ki script hash i girmeniz gerek.

Script Hash (SWTH): ab38352559b8b203bde5fddfa0b07d8b2525e132
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
May 19, 2018, 08:21:26 PM

herhangi bir şey yapmaya gerek yok hocam bende 35 cüzdana böldüm 2000 swth şeklinde airdrobu bekliyorum Cheesy

iyi ugrasmissin valla hocam. Smiley Ben uğraşamam diye biraktim tek cüzdanda.

bu arada snapshot pazartesi günü alınacak. https://twitter.com/SwitcheoNetwork/status/997469677289795585

,........
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
May 19, 2018, 09:55:16 PM

herhangi bir form doldurmaya gerek yok zaten. cüzdanda herhangi bir nep5 token bulunduran herkese dağıtım yapıldı.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: