Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:22:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Elden Bitcoin Satış 2. Tur  (Read 354 times)
korrays (OP)
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
May 18, 2018, 10:00:31 AM

merhaba arkadaşlar %2,5 komisyonla istanbul , ankara , izmir olmak üzere 3 ilde elden bitcoin alım satımı gerçekleştiriyorum istanbul ve izmirde dogrudan aynı gün ben gelicegim ankarada ise benim yerime vekaleten biri olacak ben sadece uzaktan aktarımı yapıcagım. transferin yapılcagı yerler güvenli kamera denetiminde olan yerler olarak tercih edilir alışverimerkezleri  örnegin dilerseniz karakol bahçesinde önünde bile transfer yapılabilir
özel mesaj yoluyla telefonunuzu mail adresinizi iletirseniz dönüş saglanacaktır en geç 1 saate dönüş saglanır
1715296927
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715296927
Reply with quote  #2

1715296927
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715296927
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715296927
Reply with quote  #2

1715296927
Report to moderator
Ercument13
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
May 18, 2018, 09:13:57 PM

ercument.cozer13@gmail.com adresi üzerinden mail atarsanız numaramı paylaşabilirim. Özel mesaj atamıyorum size
korrays (OP)
Newbie
*

View Profile
May 21, 2018, 02:00:22 PM

mail atılmıştır ama dönüş alınamamıştır
adresim burada :korrayaydinli@gmail.com   dogrudan ulaşabilirsiniz
korrays (OP)
Newbie
*

View Profile
May 29, 2018, 07:50:26 AM

dün elden 4800 tl lik satış yapılmıştır satışın yapıldıgı kişi forum üyesi buraya refere olmak amacı ile yazıcagını belirtti
siteden 2. satışıda yaptık
karya741
Jr. Member
*

Activity: 32
Merit: 2

View Profile
May 29, 2018, 11:33:27 AM

Muğla için böyle bir imkan var mı?
korrays (OP)
Newbie
*

View Profile
May 29, 2018, 05:00:29 PM

malesef muglaya gelemiyorum forum dışından birine bu gün airport alışverişmerkezinde 34 bin liralık satış yaptım
dogrudan bıraktıgım mail adresindne iletişim kuruyorlar artık Smiley
OraLED
Jr. Member
*

Activity: 43

View Profile
May 29, 2018, 07:15:45 PM

hangi borsayı baz alarak %2.5 olarak yapıyorsunuz
korrays (OP)
Newbie
*

View Profile
May 30, 2018, 06:53:11 AM

kendi borsamı ele alarak yüzde 2.5  alıyorum
ben bu coinleri aldıgımda 10 bin doların üstündeydi zaten zararına gidiyor bedavaya vereym istersen
hangi borsaymış 19 bin dolara aldıgım zaman bile oldu şimdi %2.5  ile satıncada hangi borsa diye soruyorsunuz
zaten zaarar ziyandayız
OraLED
Jr. Member
*

Activity: 43

View Profile
May 30, 2018, 10:47:36 AM

Öncelikle yazımı yanlış anladığınız belli ve önce yazdığım 2 satır kelimeyi okusaydınız

Hangi borsayı baz alarak 2.5 dedigimde dersinizki btcturk borsası yada bittrex borsası üzerinden %2.5

bunu sormuştum

ister 1k$ dan alın ister 20k$ dan o kimseyi ilgilendirmez ilgilendiren kısım bende bir alıcı olarak sattığınız fiyattır ki

mesajda bunu öğrenmek istedim rakamı yani

hayırlı satışlar.
korrays (OP)
Newbie
*

View Profile
May 30, 2018, 11:37:47 AM

Kusura bakma o zaman oraled biraz gerginim bu gün belki ondan güne kötü başlayıp iyi olmayan bir açıklama yaptık
 Undecided
huzurdangolgeler
Jr. Member
*

Activity: 92
Merit: 4

View Profile
May 31, 2018, 04:33:33 PM

elden satışı ve alışı bir çok insan tercih ediyor, fakat elden alış satışta dikkatli olmak lazımdır, borsa gibi değil
korrays (OP)
Newbie
*

View Profile
June 21, 2018, 09:26:32 AM

konu güncell
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 21, 2018, 09:43:03 AM

Güvenilir web siteleri varken neden inatla elden alım satım peşinde koşuyorsunuz daha mı ucuza satıyor adam size sanki birisi açıklayabilir mi bana ?
Vergilendirmeden mi korkuyorsunuz ? 10 binler hatta 100 binler çekenler var sizin 3-4-5-10 bininizin peşine düşmezler merak etmeyin zaten 27 bin TL'ye kadar(2018 için geçerli) bir cacık olmuyor...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 21, 2018, 10:03:28 AM

Güvenilir web siteleri varken neden inatla elden alım satım peşinde koşuyorsunuz daha mı ucuza satıyor adam size sanki birisi açıklayabilir mi bana ?
Vergilendirmeden mi korkuyorsunuz ? 10 binler hatta 100 binler çekenler var sizin 3-4-5-10 bininizin peşine düşmezler merak etmeyin zaten 27 bin TL'ye kadar(2018 için geçerli) bir cacık olmuyor...

1- Kimlik bilgilerini sağda solda paylaşamayacak kadar düşünceli insanlar
2- Parayı illegal ya da vergisiz yoldan kazanıp incelenmemek için elden bitcoin'e geçen insanlar
3- Yüksek miktarda paralar için vergi ödememek isteyen insanlar
4- Anonim kalmak isteyen insanlar
5- Bitcoin satın almayı isteyen devlet memurları
6- Kağıt üzerinde icralik olup bankayi kullanamayan ama parasi olan insanlar

Burası Türkiye yapram 2 ay önce Feto haberleşme için BTC'yi kullandı dediler, 1 ay önce de Amerika Türkiye gibi gelişmekte olan ylkelerin ekonomisini yipratmak için dijital paralari cikartti dolar o yuzden 4.70 oldu dediler.

burda donsuz dolaşmayacaksın, donsuz dolaşınca da neden başima geldi diye sormayacaksın.
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 21, 2018, 01:44:35 PM

Burası Türkiye yapram 2 ay önce Feto haberleşme için BTC'yi kullandı dediler, 1 ay önce de Amerika Türkiye gibi gelişmekte olan ylkelerin ekonomisini yipratmak için dijital paralari cikartti dolar o yuzden 4.70 oldu dediler.

burda donsuz dolaşmayacaksın, donsuz dolaşınca da neden başima geldi diye sormayacaksın.

Uslubunuza aynı uslupla cevap vereyim o zaman ;

Burası Türkiye olduğu için elden satmayın diyorum bende işte bir gün birisi götünüzü iki kuruş için kesip elinizdekileri alırsa sonra ağlanmayın diye söylüyorum... 5 liraya adam öldüren insan dolu bu ülkede yapram...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 21, 2018, 06:38:33 PM

Uslubunuza aynı uslupla cevap vereyim o zaman ;

Burası Türkiye olduğu için elden satmayın diyorum bende işte bir gün birisi götünüzü iki kuruş için kesip elinizdekileri alırsa sonra ağlanmayın diye söylüyorum... 5 liraya adam öldüren insan dolu bu ülkede yapram...

burası muz republic, ortama adapte olucaksın yapıcak bir şey yok.
elden alışveriş yaparken gidicek şey maks 2 böbrek emin ol devletin senden alacağı %35'le kendine 2 değil 3 böbrek alırsın.
varlık barışı dediler kaç aydır bankalara kağıt gitmemiş, yok öyle bir şey

bu adamların aylardır sessiz kalmalarının tek bir sebebi var o da şu;

korrays (OP)
Newbie
*

View Profile
June 25, 2018, 03:13:42 AM

sakin beyler  Grin
güvenlik konusu bizim için sorun degil öyle güvenilir olmayan ortamlarda satış yapmadıgımız için çok düşünmüyorum bu söyledikleinizi karakol bahçesinde bile satış yaparım gerekise.
güvenilir olsun da
Pages: [1]
  Print  

Jump to: