Bitcoin Forum
June 22, 2024, 05:56:51 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: ICO Tavsiyeniz Var mı?  (Read 417 times)
mumtazemin (OP)
Newbie
*

Activity: 59
Merit: 0

View Profile
May 18, 2018, 02:23:36 PM

bayağıdır bakıyorum okuyorum araştırıyorum analiz yapıyorum ama güzel bir ico göremedim. var mı takip ettiğiniz tavsiye edebileceğiniz bir ico. biraz maddi olarak da rahatlatmasını istiyorum. yaklaşık 10 gündür bakıyorum. yeterli göremedim hiç.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
May 18, 2018, 02:37:29 PM

EINC veya Şuan bountysinde bulunduğum ICO olabilir NYNJA olabilir araştırmanı tavsiye ederim bir bakarsın.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 18, 2018, 02:40:02 PM

icobench kullanabilirsin
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
May 18, 2018, 02:47:57 PM

local posttaki hero, legendary, senior üyelerin hangi imzada olduklarına bak. sonra bu icoların kaç puan aldığını inceleme raporları ve varsa topladığı hasılatı gösteriyorsa sitelerinde takip et. forum başlıklarında bir yerde ico için müthiş tavsiyeler veriliyordu. baya paragraflar dolusu yazı hazırlamışlar. incele mutlaka. alternatif kripto paralar bölümündeydi yanlış hatırlamıyorsam.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
May 18, 2018, 04:11:11 PM

hocam ico seçmek öyle kolay iş değildir. proje bilecen ekip bilecen ekipteki adamların adaha önce neler yaptığına bakacaksın. projenin muadili varmı varsa ne yapmış pazar payı nedir ? hype kontrol etmen lazım. eğer airdrop hype ı varsa uzak dur mesela. daha çok farklı şeyler var kıstas olarak. zamanla kendinde tecrübelenirsin
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
May 18, 2018, 04:47:05 PM

Ben imza kampanyasında bulunduğum SprintX projesini incelemeni isterim. Sağlam bir ekip ve açık bir yol haritası ile yatırımcılarına güven veriyorlar. Maddi gelir lazımsa umarım kendin için en kazançlı kararı verirsin.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
May 18, 2018, 05:21:20 PM

Varsa sağlam kampanya önerin bizde takip edelim gerekirse ico dan girelim gerekirse bountysine girelim takipteyim konuyu güzel bir konuya parmak basmışsınız kaldı ki ico tavsiyeleri verebilecek birisi var hirozaki diye üye Twitter dan da takip edebilirsin pundiden 7-10 sattan aldırdı herkese çok iyikazandırdı
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 18, 2018, 05:43:39 PM

Heronode var ico değil daha dün oldu icosu ama alınabilecek seviyede şuan 5x olarak tahmin ediyorum ileride şuan ico fiyatına yakın fiyatı
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
May 18, 2018, 08:50:55 PM

NEX diyorum. En kısa zamanda piyasaya girse de alsak. Yakından takip etmekte fayda var.
polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
May 18, 2018, 09:14:33 PM

icobench kullanabilirsin

Icobench veya türevi sitelere güvenmek ne kadar doğrudur bilinmez. Şu ana kadar yüksek miktarda ödeme aldığım bütün bountylerin icobench puanı 3 altında idi
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 18, 2018, 09:37:57 PM

icobench kullanabilirsin

Icobench veya türevi sitelere güvenmek ne kadar doğrudur bilinmez. Şu ana kadar yüksek miktarda ödeme aldığım bütün bountylerin icobench puanı 3 altında idi
Doğru söylüyorsun, o tarz sitelere bilgi almak anlamında bakmak faydalı oluyor, icoları bir arada görüp değerlendirmiş oluyorsun ama projeleri puanlama siteyi yemlemeyle doğrudan alakalı.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
May 18, 2018, 09:54:43 PM

Aslında girilecek çok fazla ico var güven veren ama önceden whitelist almanız gerekiyor şuan aklıma gelen pchain,atonomi,phantasma gibi projeler var ama whitelist kayıtları kapandı malesef.ayrıca ico fiyatı altında seyreden iki tane proje var girmenizi tavsiye edebileceğim biri daostack ikincisi ise heronode idexten alabilirsiniz sabrınız varsa bi kaç aya çok iyi seviyelere geleceğini düşünüyorum
scholes83
Newbie
*

Activity: 195

View Profile
May 19, 2018, 04:27:17 AM

CRPT alabilirsin. En azindan projenin ne oldugunu ve team calistigini biliyorsun
Su an ICO fiyatinin altinda x10 yapacak
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
May 19, 2018, 07:46:25 AM

Ben kendi yatirimimi soyliyeyim Omnitute.  Buna bir goz atabilirsin bunun haricinde Skyfchain var tabi ki.  Bu soylediklerim yatirim tavsiyesi degildir kendi yatirimlarim oldugu icin yazdim.

scholes83
Newbie
*

Activity: 195

View Profile
May 19, 2018, 08:42:58 AM

Su an ICO alacagina, ICO fiyatinda olan tokenlara takmani oneririm.

CRPT
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
May 19, 2018, 08:49:17 AM

Aitheon güzel bir projeye benziyor tavsiye ederim. Daha önce ico yatırımı yapmadıysanız dikkatli olun, genelde ico fiyatının altından borsalarda listeleniyorlar ve ico yatırımcısına çok fazla para kazandırmıyorlar (: Yani biraz riskli bir iş olduğunu söyleyebiliriz

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 19, 2018, 09:23:43 AM

ICO bulmak gerçekten zor bir iştir. Tavsiyem en azından piyasada tecrübeli hale gelmiş, isim yapmış kişilerin önerdikleri icolardan yola çıkarak, bunları kendi kriterlerine göre eleyerek, doğru icoyu bulman. Aşağıda isim yapmış kişilerin, çalışma sayfalarını bulabilirsin.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2963745.0
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
May 19, 2018, 09:43:39 AM

ICO bulmak gerçekten zor bir iştir. Tavsiyem en azından piyasada tecrübeli hale gelmiş, isim yapmış kişilerin önerdikleri icolardan yola çıkarak, bunları kendi kriterlerine göre eleyerek, doğru icoyu bulman. Aşağıda isim yapmış kişilerin, çalışma sayfalarını bulabilirsin.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2963745.0
Çok güzel bir başlık olmuş hocam eline sağlık senin de. Dediğiniz gibi ico süreci çok iyi incelenmesi gereken bir süreç, alırsın x2 x3 beklersin iconun yarısından piyasaya çıkar belli olmaz oyüzden önemli ve iyi araştırmak gerek.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
May 19, 2018, 10:50:22 AM

Birkaç haftadır ben de deli gibi araştırıyorum fakat henüz bulamadım doğru düzgün bir proje. Başlığı takibe aldım.

Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
May 19, 2018, 10:51:56 AM

HEXCASH veya SLATE ICO'suna bir göz atabilirsin araştırabilirsin fena değil bu kampayanlar kazandırcaktır bana göre pişman olmassın.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: