Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:22:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Telegram grubu kategorisi olan bounty kampanyaları? Var mı bilen?  (Read 272 times)
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 19, 2018, 06:59:56 PM

SOn takip ettiğim bir ico'nun bounty'sinde 15 bin kişilik bir kanalı olan birisi tek başına ico fiyatına endekslersek 35-40 eth'lik bounty aldı sadece telegram grubundan.
Benim de 10k üstü bir telegram grubum var. Aktif şekilde ilerliyor.
Var mı telegram grup kategorisi olan bounty bilen duyan eden?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
hatateng
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
May 19, 2018, 08:10:58 PM

Hocam birkaç tane yazayım inceleyip değerlendirmek size kalmış rastgele gördüklerim bunlar
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3799562.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3565166.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3412954.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3915297.0

Turkish Translations Services

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5038198.0

pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
May 20, 2018, 09:00:52 AM

https://bitcointalk.org/index.php?board=238.0

burada güncel bountyleri incelerseniz mutlaka oluyor içlerinde , telegram grubu için bounty ödülü dağıtan .

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
May 20, 2018, 11:00:43 AM

Tam olarak nasıl oluyor telegram bounty? Kanalında o coinle ilgili pinned message falan mı yayınlıyorsun? Ölçüt ve kriter nedir?

LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1520

View Profile
May 20, 2018, 11:47:14 AM

Sanırım Amazix'in tüm bounty programlarında Telegram grupları için bir bölüm var. Sylon'unkilerde de olabilir. Ama bahsettiğiniz miktarları kazanmak kolay değil. Her bounty programı o kadar para ayırmaz gruplar için.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
May 20, 2018, 11:52:17 AM

O bahsettiğiniz miktarlar da kazanç sağlamanız gerçekten çok zor gözüküyor baya ihtişamlı rakamlarmış 30-40 eth dediğiniz şey sonuçta.
kirmizicizgimiz
Member
**

View Profile
May 20, 2018, 12:20:26 PM

Tam olarak nasıl oluyor telegram bounty? Kanalında o coinle ilgili pinned message falan mı yayınlıyorsun? Ölçüt ve kriter nedir?
Hocam dediğiniz gibi pinned message yayınlanıyor ancak bu tarz telegram group'ları bountysine katan kampanya sayısı ciddi mana da baya az seviye de o yüzden çok ciddiye almamak gerekiyor.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
May 20, 2018, 02:13:33 PM

Neredeyse son zamanlarda çıkan projelerin hepsinde ben rast geliyorum. Telegramdan grubta daha fazla kişiye hitap ediyorsunuz. Telegram grub projelerine katılan az oluyor dolayısıyla getirisi fazla oluyor.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 20, 2018, 02:20:24 PM

Ben tokensuit in telegram bountylerine katılıyorumda ordada ödül az oluyor çok vermiyolar oraya bakabilirsin
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 20, 2018, 07:05:01 PM

Teşekkürler hepsine bakacağım .
Aynen öyle.
Grup ya da kanaldaki üye sayısına oranla stake alıyorsunuz.

Sanırım Amazix'in tüm bounty programlarında Telegram grupları için bir bölüm var. Sylon'unkilerde de olabilir. Ama bahsettiğiniz miktarları kazanmak kolay değil. Her bounty programı o kadar para ayırmaz gruplar için.
Amazix'te var ama ne hikmetse kabul etmiyorlar çoğu telegram grubunu. 2 kere başvurdum yok demişti. Tekrar deneyeyim.
O bahsettiğiniz miktarlar da kazanç sağlamanız gerçekten çok zor gözüküyor baya ihtişamlı rakamlarmış 30-40 eth dediğiniz şey sonuçta.
Zor diye bir şey yok, olanı yazdım. Adam kazanmış Smiley

Neredeyse son zamanlarda çıkan projelerin hepsinde ben rast geliyorum. Telegramdan grubta daha fazla kişiye hitap ediyorsunuz. Telegram grub projelerine katılan az oluyor dolayısıyla getirisi fazla oluyor.
Hocam link var mı link Cheesy

suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
May 20, 2018, 07:33:20 PM

Sen boşver bounty'yi ne yapacaksın direk projelere mail at, zaten kitlen iyiyse adamlar projeye göre makul fiyattan reklam verebilirler, yani illa bounty kovalamaya gerek yok bence.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 20, 2018, 07:45:43 PM

Sen boşver bounty'yi ne yapacaksın direk projelere mail at, zaten kitlen iyiyse adamlar projeye göre makul fiyattan reklam verebilirler, yani illa bounty kovalamaya gerek yok bence.
Bounty harici uğraşmazlar diye düşünüyorum. Ben olsam uğraşmam en azından. Bounty var ne de olsa der geçerim Cheesy

Gwerimos
Member
**

View Profile
May 20, 2018, 07:50:09 PM

Analizini yapmadigin kampanyanin reklamini grubunda yapmani tavsiye etmem hem okadar insanin sorumlulugunu alirsin hemde kendin token ureticileri dolandirici cikarsa birsey alamazsin.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 20, 2018, 08:00:23 PM

Analizini yapmadigin kampanyanin reklamini grubunda yapmani tavsiye etmem hem okadar insanin sorumlulugunu alirsin hemde kendin token ureticileri dolandirici cikarsa birsey alamazsin.
O zaman imza, twitter, facebook hiç bir bount'ye girmeyelim?
İmzanızdaki projeyi araştırdınız mı mesela?

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 20, 2018, 08:52:24 PM

hocam, telegram grubunda ne yaptın da o kadar kişi var anlamadım. seni takip edenler ne kazanıyor merak ettim doğrusu. ben de bazen bountylere bakıyorum telegram grubu yazıyor ben zannediyorum ki tek kendim üye olsam olacak fakat bana takipçi sayın en az 200 olmalı diyor. telegramda takipçi bulmak nasıl oluyor ya da grup nasıl kuruluyor anlamadığım için sordum yanlış anlama olmasın
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
May 20, 2018, 09:04:24 PM

En rahat bounty ödülleri telegramda oluyor. Giriyorsun bir şey yapmana gerek kalmadan bountye hak kazanıyorsun. Aynı airdrop gibi düşünmek lazım bende telegram bountylerine kasmaya başlıcam. Bir şey yaptığın yok nede olsa.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 20, 2018, 09:21:27 PM

Bunlar olsa bile çok sınırlıdır hocam hem nasıl yardım da bulunabilirsiniz ki kampanyaya en fazla pinned message geliyor aklıma.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 20, 2018, 09:22:53 PM

En rahat bounty ödülleri telegramda oluyor. Giriyorsun bir şey yapmana gerek kalmadan bountye hak kazanıyorsun. Aynı airdrop gibi düşünmek lazım bende telegram bountylerine kasmaya başlıcam. Bir şey yaptığın yok nede olsa.

Baya süre beklemekle mecbur kalıyorsun yalnız hocam o noktada biraz sıkıntılı bir durum söz konusu işte onun dışında pek ek bir şey olduğunu da söylemem mümkün gözükmüyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
May 20, 2018, 09:32:43 PM

Amazix ekibinin tüm kampanyalarında telegrama özel bounty var ama diğerleri için de makale paylaşımı yapabilirsiniz. Grubunuz kalabalıksa ve görüntülenme oranı iyiyse birçok ekip özel reklam da verir. Yalnız sohbet grubunuz varsa onları pek tercih etmiyorlar, duyuru gruplarını daha önplanda tutuyorlar.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 16, 2018, 01:37:34 PM

Konuyu bi güncelleyelim. Yeni bounty'lerden telegram kanalı/grubu kategorisi olan bilen var mı acaba?

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: