Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:37:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroptan gelen tokenler  (Read 223 times)
Allonee (OP)
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 20, 2018, 01:57:36 AM

Merhaba arkadaşlar önüme çıkan her airdrop formunu doldurduğum için takibini yapmak zorlaşıyor haliyle. Katıldıklarımın bir kısmı tokenleri göndermiş. Fakat https://deltabalances.github.io/ adresinden sorguladığımda cüzdanı katıldığımı hatırladığım birkaç airdrop tokeninin daha geldiğini gördüm ama ne cüzdanda ne de etherscan'da görünmüyor. bunun nedenini nedir acaba?
1715297875
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715297875
Reply with quote  #2

1715297875
Report to moderator
1715297875
Hero Member
*

Ignore
1715297875
Reply with quote  #2

1715297875
Report to moderator
1715297875
Hero Member
*

Ignore
1715297875
Reply with quote  #2

1715297875
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
May 20, 2018, 06:17:54 AM

dostum geçmiş olsun öncelikle gördüğüm kadarıyla bu işlerde yenisin bu yüzden belki yalnış adres vermişsindir diye düşünüyorum bu tarz olaylar genelde yalnış adres vermekten kaynaklanıyor hayırlı kazanclar
hatateng
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
May 20, 2018, 07:38:56 AM

Merhaba arkadaşlar önüme çıkan her airdrop formunu doldurduğum için takibini yapmak zorlaşıyor haliyle. Katıldıklarımın bir kısmı tokenleri göndermiş. Fakat https://deltabalances.github.io/ adresinden sorguladığımda cüzdanı katıldığımı hatırladığım birkaç airdrop tokeninin daha geldiğini gördüm ama ne cüzdanda ne de etherscan'da görünmüyor. bunun nedenini nedir acaba?
Bazilari etherscande gözükmüyormuş.Deltabalancede sağ tarafta Show unlisted tokens deki tiki işaretleyince görünmeyen tokenler gözüküyor.

Turkish Translations Services

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5038198.0

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 20, 2018, 08:25:08 AM

Kardeş bazıları derken bende o şekilde bir sürü var. Yukarıda arkadaşın dediğini yaparsan görürsün ayrıca. Bazen hiç form doldurmadan gelen bile var örnek penistoken hiç doldurmadan yollamislar. Ederi yok bile, yine girl diye bir token gelmiş miktarı çok fazla o da ayni. Böyle durumlar olabiliyor. Ederi olanı sat diğerlerini boşver gitsin
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 20, 2018, 08:32:28 AM

Bu çok normal bir durum, hiç göndermeyedebilirler ya da eksik de gönderebilirler. Tamamen gönderecek coin/token insiyatifine kalmış.
asd1224
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
May 20, 2018, 08:36:02 AM

Ben de bir tane airdrop a katilmistim, daha sonra forumda daha fazla konu okuyunca ugrasmamaya basladim. 3 ay oldu fakat hala gelen giden yok
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 271

View Profile
May 20, 2018, 08:51:45 AM

Misal hangi tokenler var hocam öyle bahsettiğin. Bazı tokenleri bende görüyorum başvurmadığın etherscanda olmayan .

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
May 20, 2018, 09:19:23 AM

delta balances'da gözüken tokenlerin bir kısmı kullanılmıyor sanırsam. ethplorer'dan baksan daha iyi. orada da listeye kayıt edilmeyenleri göremiyorsun. add tokendan delta balances'da görününleri teyit edersen daha sağlam olur.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
May 20, 2018, 09:24:54 AM

Onceden form doldurmadan sadece reklam amacli gelen tokenlar cuzdani mesgul ederken,  simdi son guncelleme ile etherscan bunlari spam olarak isaretleyip cuzdaninizdan siliyor.  Ayrica etherscan'da sadece listenen tokenlar gozukuyor.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
May 20, 2018, 09:49:00 AM

dostum geçmiş olsun öncelikle gördüğüm kadarıyla bu işlerde yenisin bu yüzden belki yalnış adres vermişsindir diye düşünüyorum bu tarz olaylar genelde yalnış adres vermekten kaynaklanıyor hayırlı kazanclar

Deltabalances'ta görünen token ile yanlış cüzdan adresi vermenin ilgisi nedir? Deltabalances'tan zaten bağlı olan cüzdanın içine bakıyorsunuz.

Cüzdanda yer alan tokenlere ethplorer ya da etherscan'den bakabilirsiniz. Etherscan'de token transfers kısmına da bakmalısınız. Orada gördüğünüz fakat MyEtherWallet'ta göremediğiniz tokenleri de Add Custom Token kısmından eklemeniz gerekiyor.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
May 20, 2018, 10:34:59 AM

Bounty kampanyasından gelen tokenlar olsa uzun süre bekletebilirsen derdim fakat airdrop kampanyalarının çoğu vakit kaybı oluyor. Alır almaz sat gitsin.

grkmbykl01
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
May 20, 2018, 02:35:01 PM

Boş beleş değeri olmayan çöp tokenler onlar pek takılmanı önermem. Olurda, borsaya falan girebilirse zaten etherscan yada ethplorer üzerinden görebilirsin.
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
May 20, 2018, 04:15:14 PM

airdroplarda çok fazla scam coinler var bazen hiç üye olmadığımız yerden bile coinler var verirlerse alırsın göndermezlerse yapacak çok fazla birşey yok airdrop malesef böyle bazende yanlış doldurulan formlardan dolayı gelmeyebiliyor

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 20, 2018, 05:25:07 PM

Gelmesede pek önemli değil bana gore airdroplardan çok azı tutuyor. 50 airdroba girdiysen bunun 3-4 u anca is yapar
 Ha o iş yapanlarda güzel kazandırıyor bazen. Şans işi biraz airdroplar. Bol kazançlar diliyorum. Gorunmuyorsa gelmemiştir.birde hepsi gönderecek diye birşey yok.

heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
May 20, 2018, 05:49:47 PM

Bazilari etherscande gözükmüyormuş.Deltabalancede sağ tarafta Show unlisted tokens deki tiki işaretleyince görünmeyen tokenler gözüküyor.

o tokenlerin bir değeri yok mu yada neden gizli kalıyor ? Nedeni merak ettim. Dediğinizi yapınca benim de bir o kadar token çıkıyor gizli olarak. Gizli yada görünmeyen tokenleri ne yapabiliriz ?
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
May 20, 2018, 05:58:57 PM

hocam genelde tokenları uzun vade tutmak daha mantıklı gibi gözüküyor zira uzun vade tutmakda büyük faydalar var token fiyatı bir bakıyorusunuz 10x 20x yapmış, geçmişte bunun örnekleri görüldü, bence ileride de görülmemesi için bir neden yok diye düşünüyorum

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Allonee (OP)
Member
**

Merit: 11

View Profile
May 20, 2018, 06:58:13 PM

o tokenlerin bir değeri yok mu yada neden gizli kalıyor ? Nedeni merak ettim. Dediğinizi yapınca benim de bir o kadar token çıkıyor gizli olarak. Gizli yada görünmeyen tokenleri ne yapabiliriz ?

Benim de asıl merak ettiğim bu. Katıldığım birkaç airdroptan gelen tokenler etherscanda görünmüyor ama deltabalancesta görünüyor. Airdrobuna katıldığımdan emin olduğum tokenler bunlar.
koin_34
Full Member

Merit: 101

View Profile
May 20, 2018, 08:03:33 PM

evet hocam airdrop tam anlamı ile şans işi, yani ne olacağı pek de belli olan koinlerin airdropları olmuyor zaten, genelde daha önemsiz koinlerin airdrop u oluyor fakat gene de bazıları güzel kazandırıyormuş eskiden, şu an zaten tamamen bitmiş bir iş
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
May 20, 2018, 08:30:14 PM

Deltabalance da görüntülediğin fakat ne etherscan.io ne de cüzdanın da görünmüyorsa deltabalance da görünen tokenin üzerine tıkla çıkan contract adresi ve decimalsı token add diye ekle bakiye varsa eğer cüzdanına gelecektir

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
May 20, 2018, 08:47:37 PM

Bir süre daha beklemenizi tavsiye ederim. Önemli bir sorun değildir. Kısa zamanda gececektir. Sistemden kaynaklanan bir durumdur.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: