Bitcoin Forum
April 25, 2024, 01:03:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: İnvacio nedir? BIG DATA-YAPAY ZEKA  (Read 353 times)
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
May 21, 2018, 01:41:22 AM

Bancor'a gireli az bir süre oldu ama epey ilgi çekti. Yapay zeka-big data falan bahsediyor. Londra merkezli kapsamlı birşeye benziyor. Elastic ve benzeri süper computer olayı mı acaba? Bilenler açıklarsa daha iyi öğrenmiş oluruz. Ben de bulduklarımı paylaşayım.

"Invacio, orijinal dağıtılmış yapay zeka sistemlerimizi kullanarak dünyanın en karmaşık ve telafi edici sorunlarının bazılarını çözmek için çalışıyor ve büyük veri, iletişim, araştırma, çevrimiçi gizlilik, döviz piyasaları ve hatta karşı ödüller gibi alanlarda devrim yaratmaya çalıştığımız çözümler sunuyoruz." diyor tanıtımlarında
toplamda 60 milyon token var.  https://www.invacio.com/ site adresi...

INVACIO'S AI'IN GENIUSU
Invacio'nın çığır açan Çok Ajan Sistemi AI (Jean) yapımında beş yıldan fazla bir oluşumdur.

Örneğin, William James Dalrymple West'in NASA ve FB-HHVM uzmanları ile istişare ederek, Invacio, bilgi için muazzam bir iştahı olan bir AI geliştirdi. Her zaman, her türlü veri kaynağından, istediği her veriyi arama ve madencilikle arama, Jean, yazılı ve sözlü dili gerçek zamanlı olarak anlayabiliyor, görüntüleri ve eylemleri yorumlayabiliyor ve derinlere kadar ulaşabiliyor. Web, araştırıcı, sorsal ve kategorik analizler yürütür, aksi halde tamamen gizli kalabilecek ilişkileri değerlendirmesini sağlar.

Buna ek olarak, anketler, canlı haber kanallarından ve sosyal medyanın yanı sıra beslediği 100.000'den fazla canlı CCTV ve uydu akışından gelen verileri toplar ve bunlara tepki verir. Bu, Dünya'ya karşı çok hassas olan bir Yapay Zeka ile sonuçlandı ve ulaştığı çözümler, büyük veri, iletişim, araştırma, çevrimiçi gizlilik, değişim pazarları ve hatta güvenlik ve istihbarat kadar farklı alanları devrimcileştirmek anlamına geliyor. Sizi Invacio dünyasına bekliyoruz.

DERİN ÖĞRENİMİ
Invacio, dünyanın en karmaşık ve inatçı problemlerinin bazılarını çözen Dağıtılmış AI'da çığır açan bir başarıdır. Ölçeklendirilebilir akıllı ortamlarımız, Yapay Gücümüzün daha önce görülmemiş hız ve yaratıcılık ile veri ve verilere gürültüyü dönüştürmesini sağlar.

KENDİ ÖĞRENME BİLGİSİ
Invacio's AI sürekli olarak akış ve geçmişe ait verileri depolayan ve geliştiren araştırmaları geliştirir. Her zaman herhangi bir değişiklik ya da taleplerimize uyum sağlamak, bizim deneyimimizi, daha karmaşık ve incelikli ve giderek daha güvenilir hale getirerek kendi modellerini kendiliğinden geliştirir.

ÖLÇEKLENEBILIR
Altyapımız, ölçeklenebilirlik için oluşturulmuştur ve ekibimiz, sınırsız potansiyele sahip bir sisteme uygun işlem hızlarına her zaman ulaşabileceğimizden emin olmak için ustalıkla çalışmıştır. Invacio, Big Data ve AI dünyasının talep edebileceği her şey için hazır olacak.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1714050212
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714050212
Reply with quote  #2

1714050212
Report to moderator
1714050212
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714050212
Reply with quote  #2

1714050212
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
May 21, 2018, 02:35:06 AM

İnvacio kripto para piyasasında çığır açacak gibi görünüyor fakat tüm bu vadettiklerini nasıl yapacak? Biraz daha ayrıntı ve açıklayıcı bilgi iyi olurdu. Sanıyorum şimdiye kadar gördüklerimizden çok farklı bir tokenle karşı karşıyayız ya da bana öyle geliyor. Açıkçası ilgimi çekti ve kesinlikle araştıracağım bir token.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
May 21, 2018, 06:26:15 AM

tüm bu verdiği vaatleri yerine getirirlerse çok iyi yere gelir proje takip listeme aldım projeyi paylaşımın için teşekkürler hocam.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
May 21, 2018, 07:55:13 AM

Güzel dikkat çekici bir çeviri olmuş ellerine sağlık. Böyle iddialı projelerin olması sevindirici ve umut verici gelecek için. Ancak ben hep işin donanımı boyutunda takılıyorum. Evet merkezi olmayan bir yapıda verileri toplanabilir ama asıl sıkıntı bunların işleneceği işlemci gücü gibi geliyor. Merkezi olmayan verileri merkezi bir işlemci işlemeli ve bunlar saatler sürecinde değil hatta dakikalar sürecinde bile olmamalı.

warmking
Member
**

Activity: 128

VIDDO Token | Exclusive access to Private Sale

View Profile
May 21, 2018, 08:07:18 AM

Konu gayet güzel olmuş emegin için teşekkür ederim dostum.Projeyi detaylı olarak inceleyeceğim fikirleri gayet güzel duruyor.Kademeli olarak toplayacagım araştırmalarımı yaptık dan sonra inşallah hedeflerine ulaşırlar ve istedikleri yere gelir.

V I D D O       ♥ ♥ ♥  PRE-ICO: July 16 until Aug 22  ►► Join Our Private Sale
VIDDO is a new fair revenue distribution video platform
MEDIUM         TELEGRAM       TWITTER       LINKEDIN       DEMO
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
May 21, 2018, 11:53:21 AM

bu projenin bounty programındayım lakin böyle vasat bir menejer olmaz. Ne tarih çizelgesi var ne not var nede herhangi birşey adam resmen başlığı açmış ne haliniz varsa görün ben parama bakarım demiş. Yönetimi bu kadar vasatken projenin güzel olmasını bekliyoruz
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 21, 2018, 12:11:16 PM

İnvacio yu daha önce birkaç kez inceledim ve hoşuma da gitti işin açıkcası yapay zeka projeleri bu sıralar baya bir tutuluyor bakalım ilerleyişi nasıl olacak bancor a girdiyse bu da güzel bir haber aslında değerlenebilir.

phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
May 21, 2018, 02:05:35 PM

Konusu ve yaklaşımı çok iyi olan bir proje olsa da uygulanabilirliği kafamı karıştırdı. Eğer yapabilirlerse gerçekten iyi bir proje olur. Takibi devam edelim bilgilendirme için teşekkürler
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
May 21, 2018, 03:46:07 PM

Vaatlar Güneş sisteminin dışına taşmış ama elde ne var çok önemli böyle projeler için. Ha benim gibi yatırımcılar gözü karartır girer ama aslında alfa dır beta dır nasıl çalıştığını görmemiz lazım. bookmark çaktım..

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
May 21, 2018, 03:59:05 PM

Oh yeah big data, yapay zeka bir sürü proje böyle şeylerle geliyor ico'da girmek yerine bakarım nasıl ilerliyolar sonra girerim gerekirse bir şey de kaybetmem. Mesela sonm projeside güzeldi adamlar güzel geliştirdiler öyle olursa ne ala.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
May 21, 2018, 04:18:31 PM

Gelecekte insanlara en çok hizmet edecek teknoloji yapay zeka ile şekillenecek o yüzden bu teknolojiye yapılan yatırımların boşa çıkmayacağını düşünüyorum İnvacio  projesinde bahsedilenleri başarılı bir şekilde sürdürebilirse gelecekte baya ses getirebilir.
hannapulu
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
May 21, 2018, 08:54:38 PM

Tam geleceğe yönelik tutabilecek projeler ama ekibin çok sağlam olması gerekiyor ilerleme kaydedilmesi için. Sanal gerçeklik, veri işleme ve yapay zeka üzerine bir çok proje var rekabet kızışcak gibi.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
jedimindtriks
Member
**

Activity: 136

View Profile
May 21, 2018, 09:41:15 PM

Verdiği vaatlerini yerine getirebilecek bir ekibe sahipse güzel iş yapabilir fakat yapay zeka projeleri tutunamıyor genelde Sad Gördüğüm gerçek bu benim..

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
May 21, 2018, 11:40:10 PM

sabah güzel bir trade imkanı verdi, umuyorum tekrar alım fırsatı verir. alış-satış arasında çok fark var, şu an 29 cent civarında, yüklü alım yapmaya kalkınca fiyat uçuyor. btc ve ethereum ralli yaparsa ucuza alma imkanı bulabiliriz gibi geliyor bana...benzer projelerden elastic ve sonm'dan sonra bildiğim 3. proje oldu. elastic sallantıdaydı bir ara, bittrex'ten delist edilme muhabbeti dönüyordu. Yeni bir soluk getirir ve birkaç güzel borsaya kapak atarsa uçmaması için neden göremiyorum. Ekip telegramdan yoğun katılımda bulunuyor yalnız bazı form doldurmalardan falan bahsediyorlar, nedir ne değildir tam çözemedim!

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
May 25, 2018, 04:59:34 AM

fiyat bir ara 10 cent altına kadar düştü anlık olarak tekrar 20 cent üzerine attı. Bu arada Bancor dışında idex'te de işlem görmeye başladı. her iki borsada da hacim fena sayılmaz.

Yalnız anlamadığım bir nokta var: 60 milyon total supply olan bir tokendan her iki borsada toplamda 500k civarında satılıyor, başka da yok! Ya şu anki fiyatlar çok uçuk ve şapa oturtacaklar (total supply'e göre 12m dolar marketcap ediyor) yahut da iyice gazlayıp bu 500k'yı da bir nevi airdrop gibi ucuzdan dağıtmış olacaklar (müşterinin ayağı alışsın hesabı)...

Btc ve dolayısıyla ethereum ucuz olduğundan satoshi  ve ether bazlı fiyatı normal bana göre ama piyasa normal değil, dolar bazlı düşünürlerse de ico fiyatı 1 dolar! Riski sevenler için düşünülebilir.

ohmannomma
Member
**

Activity: 144

View Profile
May 25, 2018, 07:26:38 AM

Herkese bol kazançlar diliyorum.

@wolwoo konu gayet açıklayıcı olmuş eline koluna emeğine sağlık. Fakat ben yapay zeka projelerinde şu anlık pek bi umut göremiyorum. Yinede bir miktar alıp ufakta olsa bekleme kanaatına vardım. Bilgilendirme için teşekkür eder hayırlı kazançlar dilerim.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
May 25, 2018, 09:03:21 AM

benimde gözüme çarpmıştı piyasaya göre güzelde bountysi vardı aslında parça parça açmışlardı ama o ara üşengeçliğime geldi katılmadım proje güzelmiş ama o yüzden takipteyim.

wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
May 25, 2018, 10:24:04 PM
Last edit: May 25, 2018, 10:34:48 PM by wolwoo

Herkese bol kazançlar diliyorum.

@wolwoo konu gayet açıklayıcı olmuş eline koluna emeğine sağlık. Fakat ben yapay zeka projelerinde şu anlık pek bi umut göremiyorum. Yinede bir miktar alıp ufakta olsa bekleme kanaatına vardım. Bilgilendirme için teşekkür eder hayırlı kazançlar dilerim.

rica ederim hocam, aslında güzel bir token ama piyasa kötü! biraz bekletebilir de hemen değerlenebilir de! piyasada hala çok az token var, toplam token'ın yüzde 1'i bile yok her iki markette ama fiyat düşük?! dubai'de emlak işinden ps3'lere kadar her alanda faaliyet var elemanlarda. Daha tam çözemedim ne yaptıklarını ama aldım gitti, inşallah kazandırır  Smiley bir de büyük bir borsaya kapak atsa fiyat sıçrar anında...bu arada mercatox'a da girmiş bulunmakta...

ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
May 25, 2018, 10:57:19 PM

ben bu projenin bountysine katılmıştım o sayede projeyi inceleme fırsatı bulmuştum proje gerçekten çok güzel . Vaad ettiklerini yapabilirmi bilmiyorum ama keşke imzasına girseydim
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
May 25, 2018, 11:06:47 PM

Çok var şöyle projeler hangisi tutar bilemiyorum artık yatırımcılara bide advisorlara bakıyorum artıkın
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: