Bitcoin Forum
June 24, 2024, 05:20:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: İşi gücü bıraktım gece gündüz bounty kasıyorum...  (Read 697 times)
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
June 10, 2018, 06:57:13 AM

Arkadaşımın önerisiyle platformla tanıştım. Kripto paramı iyi değerlendirmek ve imza kampanyalarına girmek istiyorum.
Çok fazla zaman ayırmadan yürütebiliyorum şükür.
newbie sin ama dilin pabuç gibi.Allah aşkına newbie olupta buradan nasıl para kazanmayı hayal ediyorsun? Bende arkadaşlarıma önermiştim ocaktan beri tüm gün bunu yaptılar 10 da 8 i scam çıktı katıldıkları bountylerin buna ne diyeceksin?
slmnskyt
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
June 13, 2018, 10:14:46 PM

Sanırım bir seviye sonrasında bounty dediğiniz olaya katılım hakkım olacak, ancak öncesinde kör topal girmektense bu işe araştırma safhasındayım. Umarım dediğiniz gibi küçükte olsa kazançlar elde edebilirim Smiley Kolay gelsin ..
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
June 14, 2018, 07:22:24 PM

Valla bende para kazanabilirsem 200/300 kirası olan küçük bir ofis tutucam. Sabah 9 da cıkıcam evden aksam 5 te eve gelecem. İşe gider gibi. Smiley
Bu düşüncede tek değilsin.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 15, 2018, 09:07:45 AM

Valla bende para kazanabilirsem 200/300 kirası olan küçük bir ofis tutucam. Sabah 9 da cıkıcam evden aksam 5 te eve gelecem. İşe gider gibi. Smiley

200/300 kirası olan bir ofisi nerden bulacaksın ki? Bulduğun yerde 5-10 metrekare biryer falan olur. Kendini 5 metrekare yere sıkıştırıp ne yapacaksın ki? Anlamış değilim arkadaş. Ne adamlar var yahu. Smiley

xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
June 15, 2018, 09:39:16 AM

Arkadaşımın önerisiyle platformla tanıştım. Kripto paramı iyi değerlendirmek ve imza kampanyalarına girmek istiyorum.
Çok fazla zaman ayırmadan yürütebiliyorum şükür.
newbie sin ama dilin pabuç gibi.Allah aşkına newbie olupta buradan nasıl para kazanmayı hayal ediyorsun? Bende arkadaşlarıma önermiştim ocaktan beri tüm gün bunu yaptılar 10 da 8 i scam çıktı katıldıkları bountylerin buna ne diyeceksin?

10 post atmış afyonlu arkadaşımız 80 dakikalık forum hayatından sonra bir daha foruma uğrama zahmetine girmemiş zaten.
Arkadaş yanlış hesabını açık bırakmıştır, hangi üyeliğini kullanarak mesaj attığının farkında değildir belki de Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
June 15, 2018, 10:29:42 AM

200/300 kirası olan bir ofisi nerden bulacaksın ki? Bulduğun yerde 5-10 metrekare biryer falan olur. Kendini 5 metrekare yere sıkıştırıp ne yapacaksın ki? Anlamış değilim arkadaş. Ne adamlar var yahu. Smiley

boşuna zorlama kapasiteni, sen anlayamazsın. ofis düşüncesini bile anlayamıyorlar.  ne adamlar var yahu Smiley

canpare
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 3

View Profile WWW
June 15, 2018, 11:22:04 PM

İşi gücü bırakıp bu işe giridiginiz zaman büyük hata etmiş olursunuz açıkçası. Onu o kadar da açık bir sektör değil de sadece buradan karnınızı kolay bir şekilde doyuramazsiniz. Asıl işin dışında yapilabilecek bir iş ama.
hadibeabi
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 16, 2018, 02:18:42 AM

reis işi gücü bırakma işin gücün yanında yapabilceğin bir iş bu ki bountylerden kazandığın sağlam projeleri olan tokeleri direk sale yapma 0x ken girmişsindir 3x olacak potensiyeli vardır takip et tokenimi aldım bitti gitti deme.
enjoyhiteb
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
June 18, 2018, 09:36:02 AM

iyi yakında bir zengin daha çıkacak desene Cheesy
yussuzc1
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
June 19, 2018, 12:25:50 AM

Sırayla sorulara özet geçmek isterim vaktim dar, başka bir arkadaş elbet detaylı detaylı açıklayacaktır Smiley
1. soru : Analiz ve şans işi desek yeridir, Kaliteli ICO bountyle uğraşmaz, saatler içinde tüm tokenlerini tüketen, pre-sale yapmadan direkt borsaya giriş yapan tokenler var piyasada. Getirisi gerçekten yüksek bir olay ama yakalaman gerek.
2. soru : Facebook ve twitter için bu tarz eklentiler programlar var (post zamanlama, etkileşim arttırma vb) Ama önermem, ayrı şekilde basit bir yazılım üretilebilir fakat anlaşılırsa ödülün güme gider.
3. soru : İşte olay 1. cevapta bitiyor. Şansın ve analizin kuvvetliyse, kaliteli bir projeden güzel bir pay alıp belki 10k$ kazanabilirsin 2-3 aylık bir dönemde. Ama bir bakmışsın binlerce kişi girmiş kampanyaya size düşen stake üç beş paket sigara parası anca ediyo Smiley
4. soru : Burda işte analiz önemli. Yav ekmeğini yiyim gerisinden banane diyip incelemeyin projeleri. Binlerce dolar yatırıcakmış gibi inceleyin. Yeri gelir saatlerce telegram mesajlarını okursunuz, yeri gelir projeyi savunursunuz. ICO kalitesini ölçmek için detaylı konular bilgilendirecek şekilde mevcut forumda. Ama üstünden geçmek gerekirse. Takım, yol haritası, tekrar takım, tekrar takım, sonra whitepaper geliyor. Gir, incele, araştır, oku, ekibin eski projelerine bak. Gelecek için planlarına bak, sponsorlara, yatırımcılara bak.

Ve bir tavsiye hocam. Genelde facebook-twitter bountylerine katılım 3-4bin ise signature kampanyalarına 300-400 oluyor. %'lik dilim eşitse 10-10 gibi signature size belki twitterin 10 katı stake bırakıyor. İmzanızı da doldurun boş bırakmayın Smiley

Çok teşekkürler Smiley
ysnbakara
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
June 19, 2018, 08:56:36 AM

Terimleri inceliyorumda bazı yabancı olduğum hususlar var. Biz yeniler içinde güzel bir başlık olmuş teşekkürler, gelir elde etmek demişken. Bu işten 1 dolat bile kazansam onun verecek olduğu heves ve güç paha biçilemez, belki o ateşleyebilir içimizdeki gücü.
Takipte olacağım teşekkürler.
grknondr
Member
**

Activity: 182
Merit: 20

View Profile
July 06, 2018, 12:48:34 AM

Yazılacak, aktarılacak bilgilerin çoğunu arkadaşlar paylaşmış. Ben de sana tecrübemi aktarayım. Yakın bir zamana kadar 90 tane bounty için raporlama yapıyordum. Yani şöyle düşün. Sabah 10 gibi başlayıp akşam 19.00 gibi görevler anca bitiyordu. her biten bountynin yerine de yenisini koyuyordum. Sayı 90 altına hiç inmiyordu. Zaten Ocak ayından bugüne kadar bircointalkta 1200 post atmışım. Bir ara bu forumda günlük ortalamada en çok post atan bendim. Facebook 5000 arkadaş, Twitter 8000 üzeri takipçi vardı. Bir gün aniden Twitter hesabım askıya alındı. Görünür bir sebep falan da yok. İtiraz ettim ama herifler askıda kalacağını, açılmayacağını söyleyen bir yanıt gönderdi. Günlerce uğraştığım, raporladığım bountyler elde patladı. Allahtan kaliteli bazı bountylerin son haftalarıydı, en azından o zamana kadarki stakeleri aldık ama bakalım ne gelecek. Daha önce de 3000 arkadaş olan başka bir Facebook hesabım kapatılmıştı. Sıfırdan hesap açıp 5000 yaptım. Twitter da 4000 arkadaş varken yine askıya alınmıştı, zar zor açtık ama açılınca bir baktım 1000 kişi takipten çıkmış. Şimdi hiç hevesin kalmadı, bu foruma bile pek girmiyorum. 

Kısacası bounty işine güvenerek iş ve plan yapma. Bir anda bitcointalk hesabın banlanır, Twitter veya Facebook hesabın kapatılır küçük Emrah gibi gözü yaşlı kalırsın Smiley Ha işin gücün vardır, günde 2 saat ayırma durumun vardır. Şansını denersin. Ama bountynin de pek tadının kalmadığı bir gerçek. Facebook ve Twitter bountyleri para kazandırmıyor. Ayrıca Twitter ve Facebok bountylerinin yavaş yavaş ortadan kalkacağı da söyleniyor. Ana sen yine de devam ederim dersen hem Twitterda hem Facebookta mutlaka en az iki tane ayrı ayrı hesapların olsun. İkisinde de takipçi/arkadaş kasmaya bak. Bir anlamda yedek lastiğin olsun.

Karar yine senin ama işi gücü bırakıp bounty ile uğraşma işinden uzak dursan bence daha iyi edersin. Bu 90 tane bounty ile uğraştığım zamanlarda ben de senin gibi düşünüyordum ama evdeki hesap çarşıya uymuyor. Yarın bir gün bounty işi şuankinden farklı mecralara veya farklı yerlere doğru yönelirse sıkıntı yaşatır
yelkovan
Member
**

Activity: 234
Merit: 10

View Profile
July 06, 2018, 12:20:59 PM

bu işin içine girince mecburi bir asosyallik denizinde yüzmeye başlıyorsun zaten bende aynı şekilde zamanımın çoğunu kriptoya harcıyorum
smilebabi
Member
**

Activity: 62
Merit: 10

View Profile WWW
July 06, 2018, 12:53:13 PM

inşallah kazanırsın piyasanın tadı tuzu yok
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
July 06, 2018, 02:14:07 PM

Sanırım bir seviye sonrasında bounty dediğiniz olaya katılım hakkım olacak, ancak öncesinde kör topal girmektense bu işe araştırma safhasındayım. Umarım dediğiniz gibi küçükte olsa kazançlar elde edebilirim Smiley Kolay gelsin ..

Yeni bounty kampanyalarına başlayan bir kişinin araştırma yapması çok iyi olur. Çünkü piyasada scam kampanya çok . Tecrübeli olmama rağmen bende 1-2 scam kampanyaya denk geldim. Dikkatli olmak lazım.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
July 06, 2018, 03:33:43 PM

boğulursun o ofiste. sıkıntıdan patlarsın. Madem bounty kasacaksın evde yap bu işi. Çayın hazır olur kahven hazır olur. Ek masrafa girmemiş olursun.
barbarsakba
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
July 06, 2018, 06:25:18 PM

İşi gücü bırakmasaydın yine iyiymiş ama keyfin bilir Cheesy
enginp (OP)
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
July 12, 2018, 04:22:47 AM

Yazılacak, aktarılacak bilgilerin çoğunu arkadaşlar paylaşmış. Ben de sana tecrübemi aktarayım. Yakın bir zamana kadar 90 tane bounty için raporlama yapıyordum. Yani şöyle düşün. Sabah 10 gibi başlayıp akşam 19.00 gibi görevler anca bitiyordu. her biten bountynin yerine de yenisini koyuyordum. Sayı 90 altına hiç inmiyordu. Zaten Ocak ayından bugüne kadar bircointalkta 1200 post atmışım. Bir ara bu forumda günlük ortalamada en çok post atan bendim. Facebook 5000 arkadaş, Twitter 8000 üzeri takipçi vardı. Bir gün aniden Twitter hesabım askıya alındı. Görünür bir sebep falan da yok. İtiraz ettim ama herifler askıda kalacağını, açılmayacağını söyleyen bir yanıt gönderdi. Günlerce uğraştığım, raporladığım bountyler elde patladı. Allahtan kaliteli bazı bountylerin son haftalarıydı, en azından o zamana kadarki stakeleri aldık ama bakalım ne gelecek. Daha önce de 3000 arkadaş olan başka bir Facebook hesabım kapatılmıştı. Sıfırdan hesap açıp 5000 yaptım. Twitter da 4000 arkadaş varken yine askıya alınmıştı, zar zor açtık ama açılınca bir baktım 1000 kişi takipten çıkmış. Şimdi hiç hevesin kalmadı, bu foruma bile pek girmiyorum.  

Kısacası bounty işine güvenerek iş ve plan yapma. Bir anda bitcointalk hesabın banlanır, Twitter veya Facebook hesabın kapatılır küçük Emrah gibi gözü yaşlı kalırsın Smiley Ha işin gücün vardır, günde 2 saat ayırma durumun vardır. Şansını denersin. Ama bountynin de pek tadının kalmadığı bir gerçek. Facebook ve Twitter bountyleri para kazandırmıyor. Ayrıca Twitter ve Facebok bountylerinin yavaş yavaş ortadan kalkacağı da söyleniyor. Ana sen yine de devam ederim dersen hem Twitterda hem Facebookta mutlaka en az iki tane ayrı ayrı hesapların olsun. İkisinde de takipçi/arkadaş kasmaya bak. Bir anlamda yedek lastiğin olsun.

Karar yine senin ama işi gücü bırakıp bounty ile uğraşma işinden uzak dursan bence daha iyi edersin. Bu 90 tane bounty ile uğraştığım zamanlarda ben de senin gibi düşünüyordum ama evdeki hesap çarşıya uymuyor. Yarın bir gün bounty işi şuankinden farklı mecralara veya farklı yerlere doğru yönelirse sıkıntı yaşatır

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Benim şuanki durumuma çok benzerlik gösteriyor. Twitter hesabım yakın zamanda spamden kapandı, sürekli formlar gönderdim, şansıma açıldı. 1 haftalığına spamden bu forumda yasaklandım, bu süre içinde paylaşım yapamadım 1 hafta stake alamadım. Günde 4 ila 6 saat arası paylaşım yapıyorum, 50 bounty'den aşağı düşmüyor şuanlık sayım, forum dışı web sitelerinden de paylaşım yapıyorum.
Tavsiyeni önceden de çok düşünmüştüm çok haklısın yedek Twitter ve Facebook hesap açmak gerekli. Ama genel olarak bakarsak ilk katıldığım bountylerden aldığım güzel miktarlar gelmeyecek diye şüphe içerisindeyim. O yüzden bir süre daha devam edip gözlemleyeceğim. Son 2 aylık paylaşımlarımın henüz verimini almadım, piyasanın bir süredir durgun ve düşüşte olması da ICO'lara katılımın düştüğünü göze alırsak 1 ay en fazla 2 ay daha devam edip sonrasında devam için karar vereceğim.

Çok teşekkürler.
mnyers1
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
July 12, 2018, 01:44:48 PM

dünya üzerinde hangi işe günde 8 saatinizi ayırırsanız ayırın geçiminizi bir şekilde sağlarsınız.ama kardeşim sen böyle yaparsan köşeyi dönersin Cheesy
portatifx
Newbie
*

Activity: 152

View Profile
July 12, 2018, 02:10:33 PM

böyle başlıklar hikayeler gördükçe ben neden yapmıyorum diyorum ama o kadar da uzun vadeli güvenemiyorum.bence ek iş olarak mükemmel bir şey ama asıl iş olarak tartışmalı.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: