Bitcoin Forum
June 24, 2024, 08:01:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: İşi gücü bıraktım gece gündüz bounty kasıyorum...  (Read 697 times)
powereddd
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile WWW
July 12, 2018, 10:36:08 PM

doların inanılmaz artışı ve benim de aşırı derecede işsiz olmamla birlikte benim de dahil olduğum durumdur. çok bir beklentim olmayacak olursa ne ala, olmazsa da zaten işsizdim.
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
July 12, 2018, 10:49:20 PM

Öncelikle işi gücü bir kenara bırakmanızı kesinlikle tavsiye etmem. Neden diye soracak olursanız eğer cevap çok basit bounty konusunda şuan hali hazırda durağanlık hakim yada çok fazla çürük kampanya çıkıyor. Birde tamamen şans işi bu işler bir kampanyadan dünyaları kaldırırsınız diğeri kaçar gider yani şans.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
July 13, 2018, 10:57:52 AM

Bazı bountyler iyi kazandırıyor evet ama bazıları da çok az kazandırıyor veya hiç kazandırmıyor. Bu nedenle işi gücü bırakmak olmaz.
icimicimesigmiyor
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
July 13, 2018, 11:16:49 AM

Ya okadarda kaptırma bouty dediğin 3 4 saatlik iş geri kalan zamanlarınıda işe bölmeye çalış bence adamlar vermiyoruz der kalırsın öyle doğru birşey değil bence
Iamrobot
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
July 13, 2018, 01:45:56 PM

gece gündüz bounty kasıyorsun da ne yapıyorsun bu kadar çok. Ben zamanında 20 tane twitter kampanyasına bile katılınca günde 1 saatte bütün işlerim bitiyordu. Geri kalan zamanda normal hayatına istediğin gibi devam edebilirsin. Ek iş olarak yapılabilir.
necafff
Newbie
*

Activity: 56

View Profile WWW
July 14, 2018, 01:52:25 AM

ben de olaya bu şekilde yaklaşıyorum. imza kampanyası için dağıtılan stakelere bakıyorum ortalama olark bir imza kampanyasından j.member olanlar bile 300 dolar kadar para kazanabiliyor. 300 dolar ve tek kampanya. dolar sağolsun o 300 dolar da bir asgari ücret getiriyor. sanırım hesap satın alma yoluna gidebilirim veya nerite başvurabilirim.
kanjla
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
July 14, 2018, 07:04:23 AM

uzun vadede yapılan işler vardır kısa vadede yapılan işler. Coğunlukla kısa vadeli işler iyi para kazandırır ama adından da belli olduğu gibi fazla devam etmez bu iş. Ayrıca bir insan tüm hayatı boyunca bu kısa işleri takip edip aralarından doğru olana yönelmesi gerçekten zordur. Uzun vadeli işlerde ise genel olarak çalışma şartların bellidir kazandığın miktar da bellidir ve her ne kadar kısa vade kadar kazandırmasa da iki işi de eşit süreye yani uzun vadeye çekildiği zaman kısa süreli işin de ortalama kazanci azalmış olacaktır.
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
July 14, 2018, 12:31:34 PM

iyi güzel ama her ne olursa olsun insan kendi mesleğine ağırlık vermeli derim ben. Bu tipteki işlerle boş zamanlarda uğraşıp ek gelir için uğraşmak uzun vade için daha kârlı olacaktır. Yine de herkesin görüşü farklı yani
buckberry
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 19, 2018, 10:04:50 AM

Bütün işi gücü bırakıp bountylere yönelmek risk olarak geliyor bana şu an için. İleride ne olur bilinmez belki ben de o yolda ilerlerim iyi kazanırsam.
marrtineden
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
July 20, 2018, 05:46:53 AM

işi gücü bırakmaya gerek yok eliniz alışınca 40 civarı bounty görevlerini 1 saat içerisinde halledebilirsiniz. büyük beklentiler oluşturmayın ama katılmaktan da geri kalmayın.
grandepl
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
July 22, 2018, 02:06:10 PM

ekonomisi normal seyreden bir ülkede imza kampanyaları en fazla ödül olarak görülürken ülkedeki döviz kurundan dolayı çalışmaktan daha mantıklı. ne demeye milletin ağız kokusunu çekersiniz ki, haklısınız.
modemisigi52
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
July 22, 2018, 02:30:42 PM

Hayırlı olsun hocam artık bir bağımlısın burdaki ben dahil çoğu kişi gibi ama ben kötü birşey olduğunu düşünmüyorum eğer boşa zamanını harcamıyorsan
Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
July 23, 2018, 09:31:39 AM

Ben de en çok imza ve bloglardan kazanç elde edildiğini duymuştum.

gamzeeekeskinn
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
July 30, 2018, 10:19:27 AM

Yakında bizim ülkede de kripto bağımlıları tedavi merkezleri açılacak Smiley ben de gece gündüz bounty kasmaya başlayacağım şu an eksiklerimi gideriyorum fişek gibi dalacam Grin
powereddd
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
July 30, 2018, 12:21:38 PM

bunu ben de düşünüyorum ciddi ciddi fakat geri dönüşler çok uzun süreli olduğu için sabırsızlığımdan dolayı sürdürülebilir olmaz diye korkuyorum.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: