Bitcoin Forum
April 19, 2024, 05:54:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: waves sahibi olan ve waves borsası kullanan kişiler dikkat etsin.  (Read 237 times)
hisalih (OP)
Jr. Member
*

Activity: 101
Merit: 2

View Profile
May 21, 2018, 04:34:57 PM
Merited by Lydian (2)

Merhabalar;

Normalde hala bu tarz tuzaklara düşen kişiler var mı bilmiyorum ama bir iki arkadaşımda denk geldiğim için yazmak istedim. waves üzerinden sürekli olarak token gönderimi oluyor Name kısımlarında ise sürekli olarak siteler belirtiliyor. Bu sitelere merak edip giriş yaptığınızda sizden cüzdanınıza ait 15 kelimelik seedler isteniyor. Bunun karşılığında ise sizlere bitcoin eth artık ne uygun ise onların verileceği söylenip. cüzdanınıza ait seedleri eklemenizin yeterli olacağı belirtiliyor. örnek siteler görselde olanlar
https://i.hizliresim.com/Z3gmWZ.jpg  olup yanlışlık ile cüzdana ait seedleri vermemeniz eğer vermişsenizde cüzdanınızda bulunan tüm bakiyeleri farklı bir cüzdan oluşturup oraya taşımanızı öneririm.
1713549269
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713549269
Reply with quote  #2

1713549269
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 21, 2018, 04:45:16 PM

Bu tür uyarılar her zaman faydalı olmuştur.Waves kullandığım bir cüzdan.Uyarınız için teşekkür ederim.Dikkate alacağım.
bayatekmek
Jr. Member
*

Activity: 144
Merit: 1

View Profile
May 21, 2018, 05:26:51 PM

sadece seed kodu istenmesini pek doğru bulmuyorum private key de olmalıydı girişte

●● ● Me\/u ● ●● BET ON ANYTHING, ANYTIME, AGAINST ANYONE ●● ● Me\/u ● ●● (https://www.mevu.bet/)
xiaoyum
Full Member

Activity: 266
Merit: 100

Blockchain with solar energy

View Profile
May 21, 2018, 05:31:18 PM

Güzel bir uyarı olmuş. Evet private key in neden önemli olduğunu zaten söylemiştik. Seed de çok önemlidir çünkü seed üzerinden de coin erişimi mümkün olabiliyor çok riskli bir şey hani. Dikkat lütfen.

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
hisalih (OP)
Jr. Member
*

Activity: 101
Merit: 2

View Profile
May 21, 2018, 05:39:20 PM

sadece seed kodu istenmesini pek doğru bulmuyorum private key de olmalıydı girişte

private key isterlerse ister istemez biraz belki kişiler şüphe eder diye düşünmüş olabilirler. hani normal public key yada cüzdan adresi ekstradan istenir ise gerek olmasa bile belki ufak bir güven sağlamaya çalışabilirler. diye düşünüyorum ama zaten bir kişinin seed 'ini aldıktan sonra waves wallete girip bu bahsettiğim her şeyi backup kısmından görebiliyorsunuz kişinin private key dahil
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 21, 2018, 05:43:49 PM

Seed in önemli oldugu kadar private key de önemlidir bunun artık farkına varalım ben artık waves cüzdanı kullanmasam bile kullananlar da bu durumun farkında olmalı yoksa ugrasıp dururlar.
jari76
Member
**

Activity: 165
Merit: 10

View Profile
May 21, 2018, 10:30:25 PM

Wawes ismini duya duya artık iğriltimi derler ne derler artık ondan oldum. Bu kadar kabız bi token görmedim allah belasını versin başka bir şey demiyrum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
May 21, 2018, 10:36:13 PM

Wawes ne zamandır piyasada yoktu. Son zamanlarda pek konusulmuyordu. Ayrıca bilgilendirme güzel olmuş. Bende kullanıyorum waves  cuzdanini ama pek girmiyorum bile. Ama bir ara 55 sat Lara düşmüş tü daha sonra yine 70 kere çıkış yapti. Bakalım nasıl olacak o kadar  konuşulan bir coin. Milleti kabız etmişti artık.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
May 21, 2018, 10:40:51 PM

Waves cüzdana girmeyeli belki 6-7 ay olmuştur. Seed falanda hatırlamıyorum. Ethereum classic ne kadar ölüyse waves de o kadar ölü.

vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 22, 2018, 01:44:55 AM

Waves DEX imiş diyip güvenmek de bir yere kadar değil mi ama? Sonuçta insan eli ile yapılmış ve ne kadar güvenli denilse de insan eli de bir yerlere dokunup bozabiliyor işte. Waves'in bunlara acil bir önlem alması gerekiyor. Önlemden ziyade bunlara tıklayıp seed veren varsa o da ayrı bir mallık da neyse... Sonuçta kripto piyasasındasın ve şifreni ne idüğü belirsiz yerlere veriyorsun, yapan varsa çıksın piyasadan durmasın zaten.

ToeX
Member
**

Activity: 103

View Profile
May 22, 2018, 06:31:21 AM

adamlar zaten adım adım istiyo en son private keyi istiyo uyanma diye bende en sona geldimmi hep küfür yazıp gönderiyom. Grin Grin
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 22, 2018, 07:45:06 AM

Bilgilendirme için teşekkürler. Yalnız waves buna neden müdahale etmiyor. Nihayetinde bu bir dolandırıcılık girişimi.  Daha niceleri çıkacak aklımızın ucundan geçmeyen. Her zaman uyanık ve dikkatli olalım. Bu dolandırıcıların tuzağına düşmemeniz dileğiyle.
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
May 22, 2018, 08:55:55 AM

Artık Waves ve Waves tokeni kullanan çok az kalmış olsada uyarı için teşekürler .
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 22, 2018, 10:09:47 AM

Bu tarz oltalama yöntemleri bitmiyor bitmez de ne yazık ki. İnsanlar havadan gelen parayı çok seviyorlar, çoğu da sorgulamıyor ben bu iş için hiç bir emek vermedim niye bana para dağıtacaklar ki diye
Crypto Koala
Member
**

View Profile WWW
May 22, 2018, 12:10:38 PM

Waves'e hareket gelmesi için çok büyük bir yenilik gelmesi lazım, bu ay smart kontratlar eklendi galiba (yada eklenecek) ama fiyatta bir hareket yok.

binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
May 22, 2018, 12:17:54 PM

Türklerin bırakadamadığı tek coin Wawes yıllardır bırakılamayan tek coin abi ya bırakın başkalarınada bakın wawesle sınırlı kalmayın.

Night Trader A
Member
**

View Profile WWW
May 22, 2018, 12:27:44 PM

Waves ve Strat ölü balık numarası yapıyorlar. Waves ICO ları güven vermiyor, keza stratta da bir hareket yok. Elinde olanlara Allah sabır versin.

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
May 22, 2018, 05:43:26 PM

Waves kullanan pek kalmadı gibi. Eskiden local grupta waves favori coindi. Bir türlü beklenen patlamayı yapamadı.  Bir de böyle milleti dolandırmaya çalışan sıkıntılı siteler var. Dikkat etmek lazım

a83748619
Member
**

Activity: 140

View Profile
May 22, 2018, 05:44:54 PM

Bi ara pek meşhurdu wavesimiz forumun yarısı waves'in burnundan kıl alırmazken bir diğer yarısı ile isyan ederdi isyan edenler ne kadar haklılarmış vallahi.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
mct0300
Jr. Member
*

Activity: 165
Merit: 1

View Profile
May 22, 2018, 08:32:39 PM

çok fazla popileritesi yok artık ama yinede kullanan arkdaşlar için güzel bir uyarı
Pages: [1]
  Print  

Jump to: