Bitcoin Forum
April 24, 2024, 09:36:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Tip za ljubitelje pokera ♡♠♢♣ CoinPoker CHP  (Read 198 times)
tooday (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
May 22, 2018, 04:32:04 AM
Merited by RegulusHr (1), denis-z12 (1)
 #1

Pozdrav,

Razmišljao sam da li da uopće započnem ovu temu jer mi zapravo nije u interesu da ima više igrača ali neću propasti zbog par novih HR pokeraša. Uostalom ako netko osvoji značajniji dobitak znajte da neću odbit poziv na janjetinu  Grin

Tražio sam po hrvatskom forumu jel postoji tema, prijevod, ANN o ovoj poker stranici ali nisam uspio naći pa pišem tu. Ako mi je slučajno promakla javite pa bi rado preselio raspavu tamo.

♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣

Evo par riječi o CoinPoker stranici, pa onda ide bitan info zbog kojeg sam otvorio temu.

Naime CoinPoker je imao ICO početkom godine i  u svakoj fazi je bio rasprodan. Cijena je bila 0,35$ i skupili su hardcap.
Trenutna cijena CHP-a je oko 0,09$ ali vjerujem da je većina investitora već sada u plusu zbog raznih freerollova, dodanih nagrada i drugih promocija.

Znači oni svaki mjesec imaju razne promocije gdje daju velike nagrade za svoje poker igrače, a trenutno je u najavi 1st Crypro Series of Poker (CSOP)
https://coinpoker.com/promotions/csop
Tu od 27.5. počinju turniri gdje su oni dodali u nagradni fond od 250 000CHP (cca 25k $), a buy-in je 250CHP. To nebi bilo ništa preekskluzivno da na nijednom turniru pa ni na freerollu nisam vidio više od 600 igrača. Zapravo na ove turnire sa buy-inom se prijavi max 100 igrača što znači da je fond višestruko veći nego ulozi. Cijeli koncep i je zamišljen na način da nagradi igrače koji od početka krenu igrati kod njih.
Na prvi turnir je dodana vrijednost 250  000CHP a buy-in 250, ali ako ste novi igrač i depositate 100CHP dobivate free upad, a te chipove iskoristite za neki drugi turnir ili cash.

Freerolls
Ja kao i obično nisam imao početni ulog nego sam prvo igrao freerollove i tako si natukao stack, s kojim sam kasnije igrao razne turnire i do sad ljepo zaradio i isplatio.
Znači trenutno ima freeroll vrijedan 250$ svakih pol sata, a bude od 200 igrača (ujutro) do 500 (navečer). Kad sam ja krenuo broj igrača je bio još i manji ali raste proporcionalno popularnosti stranice. Također još prošli mjesec je bio freeroll svakih 15 minuta, i nebih se začudio da opet stave sličnu promociju.
Da se zaraditi jer se prva nagrada kreće oko 50-80$.

Cash igra
Cash stolova nema uvijek puno ali za par minuta čekanja može se uvijek naći onaj po mjeri.
Bitna stvar je da rake-a nema, ne da je 50% rakeback ili 100% rakeback nego ga nema uopće. Do kad? Neznam, ali sigurno još mjesecima.
Također se da zaraditi ko i svuda gdje ima puno freerollova pa ako se nekoj ribici posreći dođe na cash i izgubi to u pol sata.

♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣ ♡♠♢♣

Eto to bi bilo to za sad. Gore sam zaljepio link na CSOP i od tamo možete naći sve, a i slobodno pitajte ako vas nešto zanima. Nedavno su dodali i mobile app.

ps. CoinPoker je na coinmarketcap-u, te je izlistan na burze već neko vrijeme. Zadnja dodana burza je KuCoin ali evo link pa pratite sami
https://coinmarketcap.com/currencies/coinpoker/

1713994570
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713994570

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713994570
Reply with quote  #2

1713994570
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713994570
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713994570

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713994570
Reply with quote  #2

1713994570
Report to moderator
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
May 22, 2018, 10:27:53 AM
 #2

Ovo je možda vijest za profesionalce a i oni u većini slučajeva igraju cashe na više stolova istovremeno pa im ne dogovara mali broj ljudi.
Za sve druge je gubitak vremena ili puno uloženog truda, prvenstveno u učenju da bi na kraju mogli nešto zarađivati od turnira.

Da ne bi bilo da pričam napamet, imam nešto iskustva s igranjem turnira i startom od nule. Smiley

@tooday što su te tražili od podataka kad si zatražio isplatu a nisi ništa uložio?
Obično na isplati zapne.

tooday (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
May 22, 2018, 04:29:12 PM
 #3

Ovo je možda vijest za profesionalce a i oni u većini slučajeva igraju cashe na više stolova istovremeno pa im ne dogovara mali broj ljudi.
Za sve druge je gubitak vremena ili puno uloženog truda, prvenstveno u učenju da bi na kraju mogli nešto zarađivati od turnira.

Da ne bi bilo da pričam napamet, imam nešto iskustva s igranjem turnira i startom od nule. Smiley

@tooday što su te tražili od podataka kad si zatražio isplatu a nisi ništa uložio?
Obično na isplati zapne.



Ma nije za profesionalce, baš naprotiv za amatere jel mogu svakih pol sata lako zaraditi od 1-50$.

A ovaj novi CSOP je za poluprofesionalce s obzirom da je upad 25-100$ ovisno od turnira do turnira, ali ako digneš 50 na freerolu isplati se uložiti 25 na turnir gdje će fond biti oko 50 000$ a manje od 1000 igrača. Tog nema nigdje vjeruj mi.

Što se tiče keša isto je za poluprofesionalce jer mislim da rijetko ima stolova sa blindovima preko 5/10$.
Minimalni stolovi su 0,05/0,1$

Ma uvijek se nađe 3-4 stola po rangu, nego možda moraš sačekati mjesto ili otvoriti novi stol pa igrati protiv jednog/dva igrača dok se ne skupe drugi. Ja osobno to ne volim.
Kad sam kod toga meni je mana bila što nema 9 player stolova nego do 6 playera.

Kod dizanja love sam samo morao verificirati MEW tako što sam poslao mali iznos eth na njega ili 1CHP.

Ali kod registracije trebaš imati Civic app i verificirati account. Traže samo broj mobitela ali ne ostaje na poker stranici.

Edit:
Evo to ide ovako, ma lagano je i ako voliš poker svakako bi trebao ući. Par frendova i ja smo već dosta digli.

What’s Civic and how do I verify my account with it?
Civic is a blockchain-based project, just like CoinPoker. It specializes in safe and secure identity verification. Verifying your account is a simple one-time procedure that you can find explained below. If you need a visual guide, click here for an infographic!

First, download the Civic application on your mobile device. It’s free!
The app will ask “Do you have one of these?”.
Log in to your CoinPoker account. A QR code that Civic is asking for will pop up.
Click “Yes, I have a code” and scan the code you see on your CoinPoker app.
Please note that you will only be logged in to your CoinPoker account after you verify your Civic ID. However, this is a one-time procedure you will not need to repeat!

Now, click “Set up your Civic ID”.
Enter your email address and your phone number.
Verify your email address and your phone number.
That’s it! Your account is confirmed. You will be logged in to your CoinPoker account.

korni74
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 728
Merit: 506


View Profile
May 22, 2018, 07:39:33 PM
 #4

A budem se registrirao i probao nešto zaraditi i uči u glavni turnir i malo se zabaviti dok čekamo da bitcoin počne rasti.
Nisam baš igrao poker ali osnove znam pa budemo vidjeli jesam li sposoban za to.
tooday (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
May 23, 2018, 05:42:34 PM
 #5

A budem se registrirao i probao nešto zaraditi i uči u glavni turnir i malo se zabaviti dok čekamo da bitcoin počne rasti.
Nisam baš igrao poker ali osnove znam pa budemo vidjeli jesam li sposoban za to.

Probaj, ak imaš mogućnost bolje je ujutro. Manje ljudi a isti fond.


@tooday što su te tražili od podataka kad si zatražio isplatu a nisi ništa uložio?
Obično na isplati zapne.



Kod registracije te traže verifikaciju brojem mobitela preko civica.
Kod isplate samo verifikacija myetherwalleta.

tooday (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
May 25, 2018, 04:44:43 AM
 #6

Evo kopija šta je frend rekao dan nakon sam ga nagovorio da se prijavi:


Hvala na meritima dečki. Slučajnost ali RegulusHR, ti si mi prvi na listi za dati merit za temu Kako dalje kad dobijete prve tokene. Pamtim već mjesec dana  Grin

tooday (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
May 27, 2018, 11:31:08 AM
 #7

Jeste se registrirali?

Ako ste i depozitali 100 CHP onda imate ulaz na 1. turnir.
Nemojte ga propusti!!! Počinje za sat i pol, u 15h po našem vremenu.

https://coinpoker.com/promotions/csop
Pool je već 350 000 CHP.

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!