Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:59:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: NEXUS PROTOKOLÜ nedir? yatırım yapmaya değer mi?  (Read 1093 times)
calligrapher (OP)
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
January 12, 2014, 12:32:14 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=411403.0

arkadaşlar bu gece yeni paylaşılan bir konu dikkatimi çekti, gözlerim kafam kaldırmadığından tamamını okuyamadım ama genel olarak bahsettiği şey altcoinlerin fazlalaşması, kontrol edilememesi, güvenlik açıkları, bir sürü cüzdana ihtiyaç duyuyor olmamız gibi gibi bir sürü şeyi barındıran bir protokolden/sistemden bahsediyorlar.

şu an erken yatırımcılarını topluyorlar. 24 ocağa kadar sürecekmiş, kurucu elemanla konuştum biraz, sistemi az buçuk anlattı, 5 kişilermiş şimdilik, daha yepyeni bir yola çıkmışlar yani. white paper paylaşmışlar, ingilizcesi olan ve bitcoin/altcoin dünyasıyla yakından ilgilenen arkadaşlarımızla birlikte güzelce araştırsak nedir ne değildir haberdar olalım hep birlikte.

yatırım yapmak için çok erken ve ne olduğu belirsiz ama önce biz araştırırsak bir adım önde oluruz diye düşünüyorum. güvenilir mi nedir ne değildir, fikirlerinizi bekliyorum. uygun olduğum bir zaman, çalışmalarını okuyup gözden geçirdikten sonra elimden geldiğince türkçeleştiricem.

yatırım için %20 hisselerini sunmuşlar, %20lik kısım 4000 hisse ediyor toplam ve 1 tane hisse 0.01 btc. büyümeye müsait bir oluşum için çok cüzi bi rakam. ne düşünüyorsunuz?

selamlar olsun.
1715421577
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715421577
Reply with quote  #2

1715421577
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
RoooooR
Legendary
*

Activity: 1008
Merit: 1000

GigTricks.io | A CRYPTO ECOSYSTEM FOR ON-DEMAND EC

View Profile
January 12, 2014, 01:30:27 AM

Valla o forumda acilan bi konu ne kadar uzunsa o kadar scam oldu artik.
Boyle bi projede neden yatirim ariyorlar ve neden kendilerine guncel kurdan 170.000$dan fazla deger bictiler tartisilir.. Konuyu tam olarak okumadim okuyacagim.

█ █ █ █ █
         ██           ██
       ██     █ █ █ █   ██
     ██    ██        ██
   ██   ██               
  ██   ██     ████████                  ██████████
            ███          ██   █████████     ██      ██████  ██   ███████  ██    ███   ███████
 ██   ██    ███              ██      ███    ██      ██          ███       ██   ███  ██
 ██   ██    ███  ██████  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██  ███   ██
            ███      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██████     ███████
 ██   ██    ███      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██  ██           ██
             ██      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██   ███         ██
 ██   ██      ███████    ██   █████████     ██      ██      ██   ███████  ██    ███  ███████
  ██   ██                           ███
   ██    ██          ██            ███
     ██    ██ █ █ █ █   ██
       ██             ██
          █ █ █ █ █ █

Telegram     Facebook     Twitter     Medium
-------------------------------------------------------------------
.WEBSITE. |█| .WHITEPAPER.

......BOUNTY......
-----------------------------------
..ANN THREAD..
cihan25