Bitcoin Forum
June 26, 2024, 01:04:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: [XRP] Ripples  (Read 42302 times)
lastguard
Full Member

Activity: 125
Merit: 100

View Profile
May 17, 2017, 06:49:22 AM

18bin sat altı şelale gibi akacak benim gördüğüm bu, YTD.

ignorance is bliss.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
May 17, 2017, 06:54:10 AM

ETH' yi ikiye katladı tam olarak . Piyasaya dışarıdan Ripple için 8 milyar dolar girdi . Oyüzden diğer coinler ripple hayvani  Grin yükselişinden etkilenmiyor.

XRP'nin pazar değerinin 8 milyar artması dışarıdan 8 milyar girmesi anlamına gelmiyor.

Örneğin Viacoin'in %80'i Polo'da dönüyor ve diğer borsalar Polo'yu takip ediyor. Ben şu anda Polo'da 100 BTC'lik Viacoin alarak VIA'nın pazar değerini yaklaşık %50 (yani 3.5 milyon dolar) arttırabilirim. Harcadığım para ise sadece 180 bin dolar.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
May 17, 2017, 07:17:26 AM

ETH' yi ikiye katladı tam olarak . Piyasaya dışarıdan Ripple için 8 milyar dolar girdi . Oyüzden diğer coinler ripple hayvani  Grin yükselişinden etkilenmiyor.

XRP'nin pazar değerinin 8 milyar artması dışarıdan 8 milyar girmesi anlamına gelmiyor.

Örneğin Viacoin'in %80'i Polo'da dönüyor ve diğer borsalar Polo'yu takip ediyor. Ben şu anda Polo'da 100 BTC'lik Viacoin alarak VIA'nın pazar değerini yaklaşık %50 (yani 3.5 milyon dolar) arttırabilirim. Harcadığım para ise sadece 180 bin dolar.

Çok yazmaya gerek yok seni trol ilan ediyorlar sonra. Yeteri kadar alım olmazsa yükseltmeye devam ederler ne zaman alımlar istedikleri kıvama gelir o zaman fişi çekerler velhasıl izle siktir et yazmayı

signature not found.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
May 17, 2017, 07:20:50 AM

Çok yazmaya gerek yok seni trol ilan ediyorlar sonra. Yeteri kadar alım olmazsa yükseltmeye devam ederler ne zaman alımlar istedikleri kıvama gelir o zaman fişi çekerler velhasıl izle siktir et yazmayı

doğru hocam, haklısınız.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
May 17, 2017, 07:36:05 AM

bu adam bunları ripple 10 sentken yazıyordu.
ripple su an 42 sent.ama utanması sıkılması olmadıgı için devam ediyor.
cok vardı bunun gibi,cogu kabuguna cekildi ama bunun gibi birkaç tanesi hale devam ediyor.
boşuna troll demiyorlar o adama.
kimbilir kaç kişi okududa kafası karıştı ripple almadı mesela bu adamın yazdıklarını okuyup,adamın troll oldugunu bilmeden.
zaten asıl uzucu olan bu.gunahı onun boynuna.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 17, 2017, 07:38:35 AM

Ripple'ye teşekkürler dün hepsini rippleye yatırmıştım yine yanıltmadı beni Smiley
Ya konuşan konuşsun torrentco kardeşim dünya güveniyor parasını yatırıyor üç beş kişi yatırmamış sıkıntı etme  Grin Grin Grin
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
May 17, 2017, 07:43:49 AM

Ripple'ye teşekkürler dün hepsini rippleye yatırmıştım yine yanıltmadı beni Smiley
Ya konuşan konuşsun torrentco kardeşim dünya güveniyor parasını yatırıyor üç beş kişi yatırmamış sıkıntı etme  Grin Grin Grin

dostum etmiyorum zatende bu troller saysinde kimbilir kaç kişi parasından oldu.
gercekten üzücü bu durum.
biz hiçbir zaman alın demedik ama trolluk yapıp scamkoinde demedik.
şimdi bu adamın eski mesajlarına bak bi profilinden.
10 mesajından 9 u ripple = scamcoin.
illa okuyup etkilenen olmuştur.neyse dediğim gibi vebali onun boynuna.
ama kimse neden bu adama troll diyorlar demesin.
Red John
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
May 17, 2017, 09:17:19 AM

Ben zamanında ufak bir.miktarla girdim ve şuan nerden baksan x40 kardayım, Ama sanırım satmayı düşünmüyorum kısa vadede
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
May 17, 2017, 09:20:28 AM

bu adam bunları ripple 10 sentken yazıyordu.
ripple su an 42 sent.ama utanması sıkılması olmadıgı için devam ediyor.
cok vardı bunun gibi,cogu kabuguna cekildi ama bunun gibi birkaç tanesi hale devam ediyor.
boşuna troll demiyorlar o adama.
kimbilir kaç kişi okududa kafası karıştı ripple almadı mesela bu adamın yazdıklarını okuyup,adamın troll oldugunu bilmeden.
zaten asıl uzucu olan bu.gunahı onun boynuna.

ben ripple'ı ocak başında 500 satoshi iken alın dedim, özelden de birçok arkadaşıma aldırdım. ama ripple'ın önceki hareketlerini, şirketin ripple'ı kullanmadaki amacını bildiğim için ilk pump'da sattım. şimdi de açık açık balon diye bağırıyorum. seni geren nedir yavrucuğum?
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
June 08, 2017, 06:47:33 AM

Arkadaşlar merhabalar,
Ripple şuan durgun sularda gibi yakında bir yükselme gelebilir mi? Bu seviyelerde mi kalır?
Görüşleriniz nelerdir?
CoinAga
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
June 08, 2017, 08:02:24 AM

kısa ve orta vadede ripples beklentileriniz nedir? Hatta uzun vadedeki beklentileriniz nedir? (Aşağıya mı yoksa yukarı mı gider?)
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
June 08, 2017, 12:20:31 PM

kısa ve orta vadede ripples beklentileriniz nedir? Hatta uzun vadedeki beklentileriniz nedir? (Aşağıya mı yoksa yukarı mı gider?)

ripple artık hayatta x2 x3 yapamaz... ripple ın devri kapandı bence... bu fiyatlarda gezinir durur... para kazanmak istiyorsanız farklı altcoinlere yönelin derim. tabiki kaybetme riskiniz de aynı oranda...

ripple da kalırsanız ne cok kazanır ne de cok kaybedersiniz... (bana göre)
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
June 08, 2017, 11:29:12 PM

ripple artık hayatta x2 x3 yapamaz... ripple ın devri kapandı bence... bu fiyatlarda gezinir durur... para kazanmak istiyorsanız farklı altcoinlere yönelin derim. tabiki kaybetme riskiniz de aynı oranda...

aynen katılıyorum. ripple artık rölanti de diyebiliriz. ama yeni altcoinler çok daha kazanç sağlayacaktır. aşırı bir dumping olacağını düşünüyorsan ya da duyum alırsan. güvenli liman olarak tercih edilebileceğini düşünüyorum.  sektör olarak ayrışıyor çünkü. Smiley bol kazançlar.
CoinAga
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
June 09, 2017, 07:45:42 AM

aynen katılıyorum. ripple artık rölanti de diyebiliriz. ama yeni altcoinler çok daha kazanç sağlayacaktır. aşırı bir dumping olacağını düşünüyorsan ya da duyum alırsan. güvenli liman olarak tercih edilebileceğini düşünüyorum.  sektör olarak ayrışıyor çünkü. Smiley bol kazançlar.

güvenli liman olarak BTC'yi görüyorum aslında ama alt coinlerde de bi test etmek istiyorum al - sat anlamında ama daha hangi alt coine odaklansam yada neye göre odaklansam ona karar veremedim.

yada neye göre belirliyorsunuz ingilizce de yokki yabacı haberleri takip edemiyorum.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
June 11, 2017, 02:54:44 PM

Sanırım senelerdir bu piyasada olanlar bile son 2 aydır gördükleri şeyleri hiçbir zaman görmediler ömürlerinde.

Aynen öyle.

Ne balonmuş be, nefes bitti patlamıyor vazgeçin Smiley

Ben havlu attım şahsen bırakıyorum "çok yükseldi" kelimesini artık. Balon değil zeplin bu zeplin.

Ripple ın akıl almaz yükselişi karşısında biz:

Eskiler zaten en az kar elde edenler herhalde, çünkü akıl işi değil piyasanın geldiği nokta

signature not found.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
June 12, 2017, 09:16:14 AM

½100 katılıyorum arkadasa. Birdaha 2x falan yapması çok çok zor...
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
June 12, 2017, 09:25:40 AM

½100 katılıyorum arkadasa. Birdaha 2x falan yapması çok çok zor...

Katılıyorum. Ripple yi yüksek fiyattan alanlara geçmiş olsun. Baya bir uzun süre bu fiyatta gider. Kazanan iyi vurdu götürdü bu ripple nin şahında.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
June 12, 2017, 09:42:45 AM

EGerki ripple yeni ve guzel anlasmalar yaparsa neden piyasasinin yukselmeyecegini anlamiyorum?
mertowich
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
June 12, 2017, 12:12:02 PM

önemli olan anlaşmalar yapması değil bunun kullanılması ile alakalı olduğunu belirtmek isterim. dünyanın en iyi mobil uygulamasını yap kimse görmezse, kullanmazsa, pazarlanmazsa ne işe yarar? alakasız bir örnek ama aynı durum ripple içinde geçerli diye düşünüyorum.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
June 12, 2017, 12:45:27 PM

Zararda olan arkadaşlar elindekileri ölü fiyattan satmasın biraz daha beklesin ne olur ne olmaz coinlerin uzun vadede zarar ettirenini görmedim etheriumdaki pump'un durması halinde buna yüklenecekler olacaktır canınızı sıkmayın sabredin sadece. Öünümzdeki günlerde anlaşmalar olabilir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: