Bitcoin Forum
June 26, 2024, 12:58:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: [XRP] Ripples  (Read 42302 times)
mertowich
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
July 09, 2017, 10:12:21 AM

Ripple en fazla 1 usd veya 1.2 usd bandında gezecebilecek bir coindir. Mevcut adedi ve çıkış amacıda buna yönelik zaten. Şuan ucuz diye, alımı daha mümkün diye boş hayallerle insanları yanlış yatırım tavsiyesine yönlendirmek doğru değil.
kronik
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
July 09, 2017, 04:20:35 PM

selamlar,

yeni konu açmak istemedim ama polo dan bittrexe ripple aktardım 2 gün oldu gitmedi hala beklemede yazıyor, neden olabilir? Birde ripple hızlı gider diye direk aktarmıştım btc ye çevirmeden. Support bölümünüde bulamadım bu işlerde yeniyim, ne yapmam gerekli?

teşekkürler.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 10, 2017, 01:03:55 AM

selamlar,

yeni konu açmak istemedim ama polo dan bittrexe ripple aktardım 2 gün oldu gitmedi hala beklemede yazıyor, neden olabilir? Birde ripple hızlı gider diye direk aktarmıştım btc ye çevirmeden. Support bölümünüde bulamadım bu işlerde yeniyim, ne yapmam gerekli?

teşekkürler.

Polonun destek bölümüne yazarsan belki yardımcı olurlar. Bir süredir çok geç cevap verdikleri konusunda şikayetler vardı forumda. Ama şu an nasıldır bilemem. Destek linki aşağıda.

Destek: https://poloniex.freshdesk.com/support/home

Öncelikle sen, transfer işleminin duumuna bakmalısın. hangi durumda şuan mesela. POLO onaylamış mı? Email onayı mı bekliyor? vb.

Kolay gelsin.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
August 05, 2017, 03:39:42 PM

Aklıma geldi yazayım dedim noldu umarım çok zarar eden Türk arkadaşlar yoktu balina gazına gelip evi arabayı basmadınız umarım

signature not found.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 05, 2017, 04:10:39 PM

Aklıma geldi yazayım dedim noldu umarım çok zarar eden Türk arkadaşlar yoktu balina gazına gelip evi arabayı basmadınız umarım

valla basan varsa müstehaktır. olayı sağdansoldan duymuş adamlar gelip soruyor bana bulaşmayın dedikçe girmeye çalışıyorlar 1 dolar olcak mış diyor Cheesy aq git al dedim bende
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 05, 2017, 04:14:40 PM

valla basan varsa müstehaktır. olayı sağdansoldan duymuş adamlar gelip soruyor bana bulaşmayın dedikçe girmeye çalışıyorlar 1 dolar olcak mış diyor Cheesy aq git al dedim bende
Şu sağdan soldan soran kripto paralarla alakası olmayan insanların sormalarına dayanamıyorum ben de. Ripple diyo ne işe yaradığını neyi vaadettiğini bilmiyor. Ben de naparsan yap diyorum artık.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
August 05, 2017, 06:18:55 PM

hacmi aşırı fazla direk 1 dolar olma sansı pek yok gibi ama ne olur sizce bu
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2422
Merit: 1358

View Profile
August 05, 2017, 06:28:17 PM

Ripple coin ine yatırım yapılmasını hiç doğru bulmuyorum.
Zaten bankalarla anlaşması blok zinciriyle ilgili daha çok.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
August 05, 2017, 07:05:39 PM

hacim büyüklüğü ve mevcut duruma göre bence arada pumplanır dıyorum ancak oda olmuyor çok arada derede kalan bir coin sanırım bu
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355
Merit: 250

blockchaintr.net

View Profile WWW
August 05, 2017, 09:29:20 PM

Twitter'da flood atmıştık. Buraya da yazayım. Hesabımız >> https://twitter.com/Blockchain4TR

Ripple, Kripto dünyada ilk defa finansal sektörün kullanması ile gündeme gelen, klasik SWIFT ve Western Union gibi uluslararası para transferleri mekanizmalarına eşdeğer bir yapı kurarak bankaların birbirleri arasında transferleri daha ucuz ve Blok Zinciri üzerinden kullanması ile kurumsal hayata giren ilk kripto para oldu. Özellikle bankaların arka arkaya kullanımı sonrası fiyatında ciddi bir yükselme meydana geldi. Ripple . Özellikle Japon ve Kore bankalarının bu sistemi kullanması ile fiyatı 0.04 Centten 0.45 Cent seviyesine geldi.

Peki Ripple fiyatı ilerde ne olabilir? Ripple fiyatını etkileyecek en önemli faktör, piyasadaki token sayısı Ripple'ın piyasada 37 milyar toplamda ise 100 milyar token olması fiyatının 1 dolar seviyesine çıkmasındaki en büyük engel, ancak her para transferinde tokenların yakılması ve Ripple sahibi firmanın elindeki tokenları piyasaya sürmeyeceğini açıklaması fiyatı yükseltebilecek etkenler. Özellikle son dönemde xRapid, xCurrent ve xVia ürünlerini çıkaran Ripple bu ürünler ile firmaların da kendi aralarında para transferlerine olanak verecek ve ödeme sistemleri Firmalarına da teknolojilerini açtı. Bu teknolojilerin kullanılması ile Ripple PayPal gibi bir ödeme sistemi firması olmayı hedefliyor.

Bu gelişmeler Ripple fiyatlarını orta vadede 0.30-0.35 cent seviyelerine çıkarabilecektir. Bu seviyelerin üzeri piyasa dinamiği gerçekçi olmamakla birlikte kısa vadeli bu seviyelerin üzerinde hareketlenmeler beklenebilir. Sonuçta Ripple projesi kullanılan ve şu anda kullanımda olan başarılı bir proje uzun vadeli yatırımcılar için her zaman bulundurulması gereken bir token diye düşünüyoruz.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 05, 2017, 11:18:25 PM

Aldık bakalım dayanamadım yine bekliyoruz  Cheesy Grin

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
August 05, 2017, 11:55:50 PM

Merhaba;

Böyle bir başlık olacağını tahmin etmiştim ama ne yazdığını okuyacak kadar boş vaktim yoktu doğrusu. Madem var hadi "To the moon" yazalım, dayanaksız.

İyi dileklerimle
rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

CrowdWiz

View Profile
August 06, 2017, 12:44:02 AM

ripple bu fiyattan artık alınmaz bence. zamanında 500satoshi fiyattan alamadık tren kaçtı benim fikrim. 1 dolar olmaz herhalde

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 06, 2017, 12:54:31 AM

3 hafta influxcoin'i bekledim, yüzde 40 zarardayken satmadım, bu gece yüzde 2-3 kârla sattım, 2x yapmam için sadece 10-15 dakika daha beklemem gerekiyordu, olmadı...Kısmet! Şimdi sattığım fiyatın altında tekrar Smiley Demek istediğim şu: Bu piyasada pek fazla mantık aramamak gerekiyor. BCC örneğinde olduğu gibi, tutturabildiğine veriyor. 1-2 hafta önce marketcap 70 milyarın altındaydı şimdi 112 milyar, şu an xrp 7 milyar dolar bir hafta sonra 11 milyar dolar olmayacağını bilemeyiz.
Herkese bol kazançlar...

wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 06, 2017, 08:43:09 PM

Çok ilginç 5500'lere polo'da da bittrex'te de baraj örülmüş. İnmeden önce 12k'larda da böyle satışlar olmuştu. Bu demektir ki ya tam çakılacak ya da ....

alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
August 06, 2017, 10:10:18 PM

Çöp coin bu arkadaşlar bu yatırım yapmayın bu coine
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 07, 2017, 08:26:56 AM

reddit te ripple ile ilgili yorumlarına onem verilen bi vatandas 13 kasım -4 agustos tarihlerine dikkat edin yazmış.
ilginç olan bu adamın daha onceki 4 ripple tahminide dogru sonuclanmış bu yuzden bayaa bir takipçisi var.hatta hakkında ''içerden'' birisi olabilecegi ya da su herzaman bahsi gecen whalelerden biri oldugu varsayılıyor.sırf ego muhabbetine boyle ipucları veriyormuşta bilmemneymiş işte karar sizin.

kişisel olarak su piyasadaki scam olmayan koinler arasında en nefret ettigim 3 koinden biridir bu ripple.
aragom
Sr. Member

Merit: 263

View Profile
August 07, 2017, 06:39:22 PM

reddit te ripple ile ilgili yorumlarına onem verilen bi vatandas 13 kasım -4 agustos tarihlerine dikkat edin yazmış.
ilginç olan bu adamın daha onceki 4 ripple tahminide dogru sonuclanmış bu yuzden bayaa bir takipçisi var.hatta hakkında ''içerden'' birisi olabilecegi ya da su herzaman bahsi gecen whalelerden biri oldugu varsayılıyor.sırf ego muhabbetine boyle ipucları veriyormuşta bilmemneymiş işte karar sizin.

kişisel olarak su piyasadaki scam olmayan koinler arasında en nefret ettigim 3 koinden biridir bu ripple.

hocam nasıl bir tarih vermişsin?

13 kasım 2017 - 4 ağustos 2018 mi demek istedin?

yoksa 4 ağustos 2017 den mi bahsettin?

bir de kimmiş bu vatandaş. 10 dakikadır ripple okuyorum redditde, bir şey bulamadım.
Gatotare
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
August 07, 2017, 09:50:08 PM

hocam nasıl bir tarih vermişsin?

13 kasım 2017 - 4 ağustos 2018 mi demek istedin?

yoksa 4 ağustos 2017 den mi bahsettin?

bir de kimmiş bu vatandaş. 10 dakikadır ripple okuyorum redditde, bir şey bulamadım.

evet ters yazmışım.

13 agustos-4 kasım olması gerekiyordu.

https://www.reddit.com/r/Ripple/comments/6r613m/watch_xrp_on_august_13_and_on_november_4/
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 08, 2017, 12:41:54 AM

Neticede btc yükseliyorsa birileri btc alıyor demektir. BTC alınıyorsa turşusunu kurmaz altcoine de girer bi zaman sonra. Marketcap+volume büyük, coini bol, btc cinsinden değer kaybetmiş, her yerde işlem gören, algı açısından negatif durumda...Tek yapması gereken kaldırıp kucağa bırakmak, umarım daha fazla bekletmez de fix menü 18 cent döngüsünden kurtulur. ytd

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: