Bitcoin Forum
May 21, 2024, 06:58:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Binance'a Eklenecek Yeni Coinler  (Read 1317 times)
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
June 01, 2018, 07:26:20 AM

binanceye yeni eklendi ve pump başlandı ise çok kısa süreli al-sat yapmak için paranızın hepsi ile değil küçük bölümü ile denemeler yapılabilir. bazıları bir saati bile bulmadan pumpdan, dumpa dönüyor ve yüksekten alanın elinde kalıyor mecburen zararına satış. yani çok dikkatli olmalısın.
namutenahi
Newbie
*

Activity: 54
Merit: 0

View Profile
June 01, 2018, 10:46:28 AM

bloom eklenecek.
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
June 01, 2018, 11:04:14 AM

Ekleye ekleye Binance çöplüğe döndü.Telefondan bir coini bulmak için 5 dk uğraşıyorsun bu dereceye geldi.Yakında bunların çoğu batacak önce piyasaya sonrada insanlara zarar verecek. Bittrexte bunun bir çok örneği var. Geçmişte bir sürü hacim yapıp şimdi delist olmuş alıp satılan borsası bile olmayan bir sürü çöp.Projelere bakıyorsun sanki Marsa üst kuracaklar ancak icraat yok. Binanceye rüşvetle giriyorlar sonra pompalıyorlar yukarlardan veriyorlar milletin eline ondan sonra uzun vade yatırımcı yapıyorlar.Piyasa iyice ahlaksız bir hal almaya başladı.
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
June 01, 2018, 11:33:52 AM

Bende Helbizin gireceğini düşünüyorum. Bence çıktıkları bütün borsalar onlar için aşamaydı ve hazırlandılar. .Binance da Helbizin olması onlar için çok önemli. Proje tabanlı evet ama bu ona daha farklı anlamlar katıyor. Temeli olması ve bunun günlük yaşamda kullanılacak olması helbizin işlem görecek olması demek sürekli aktarım dolaşım halinde kalacaklar. Binance çok avantajlı olur onlar için.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
June 01, 2018, 11:46:55 AM

Helbiz bence de girecektir kısa süre içinde. Pundix hala giremedi mi ya. Pump kralı oldu herkesi ihya etti. Oraya girip bir pump daha yerse piyasa biraz şenlenebilir en azından. Ama Binance'ın da kendine bir ayar çekmesi lazım çok fazla coin oldu.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
June 01, 2018, 11:54:34 AM

Iotex bugün eklendi galiba zaten proje olarakta hoşuma gidiyordu kaç gündür alayım atayım kenara hold etmek için diyorum bi türlü fırsat yaratıpda almadık amk bugün uçuşa geçeceği tuttu https://coinmarketcap.com/currencies/iotex/#charts %115 artış göstermiş bugün geleceği parlak düşmesini bekleyeceğim biraz alıp bekletmek için
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 02, 2018, 12:32:08 PM

bountyhive dan kora nın kampanyasına katıldım. 10 günde hardcap yaptılar bence KORA binance da listelenir. tahminim tutarda merit yağmuruna tutulurum inşallah  Smiley
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
June 02, 2018, 02:51:16 PM

Iotex bugün eklendi galiba zaten proje olarakta hoşuma gidiyordu kaç gündür alayım atayım kenara hold etmek için diyorum bi türlü fırsat yaratıpda almadık amk bugün uçuşa geçeceği tuttu https://coinmarketcap.com/currencies/iotex/#charts %115 artış göstermiş bugün geleceği parlak düşmesini bekleyeceğim biraz alıp bekletmek için
benimde takip ettiğim bir proje idi anca takip ederim zaten artık o 10x doğru yelkan açarken Smiley
ismailtkngr
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 02, 2018, 09:50:58 PM

Bence kora network ve chozun girer.Kora baya yüksek mertebelerde tanıtım yapıyormuş diye duydum.Cio su dünyanın en iyi konferanslarında sunum felan yapmış.Bounhtyive türkiye grubunda olanlar bilir.Baya iyi haberler geliyor.
MuratKaym
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
June 03, 2018, 01:24:30 AM

Ben Shivom yani "Dünyanın En Büyük Blockchain Özellikli Dijital Genom Deposu" projesinin ilerleyen dönemlerde adından oldukça söz ettirecek bir proje olduğu inancındayım ve Binance dahil en iyi exchangelerde yerini alacaktır diye düşünüyorum.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
June 03, 2018, 01:33:29 AM

Helbiz, kora, abt, rkt gibi coinlerin girmesini bekliyorum bende. Bakalım bunlardan hangisi girecek Binance'ye.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
June 03, 2018, 05:04:40 AM

Binance sıçtı sıvadı bana göre artık gğiren coinlerin çogu pek bir etki yapmıyor ve giren coinlerde öyle ahım şahım projeler değiller
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 03, 2018, 05:40:51 AM

Dav merkessiz otonom araçlar
Hydro blockchain tabanlı 2fa
Bunlar girer bence ikiside sağlam proje davın zaten icoda hedefi büyük
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
June 03, 2018, 06:10:29 AM

Man pai fsn tomo bu dört coini paylaşayım bende.Umarım hepsi sırayla girerler ve güzel kar getirirler bana.Binanceye girmeden bir coin tanınmıyor maalesef.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 03, 2018, 12:01:48 PM

Helbiz falan nereden girecek. Helbiz falan mı tutuyorsunuz anlamadım ki . Günlük hacmi yerlerde sürünüyor sahte hacimle hemde . Bazı borsalar şişiriyor onları dikkate almayın.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
June 03, 2018, 01:06:08 PM

Binance‘ta sadece yeni girecek coinleri değil her haberi takip etmek lazım. Geçen Stellar için XLM/USDT paritesi açıldı haberi bile bir pump etkisi yaptı. Exchange sektöründe çok ciddi bir marka oldu herifler. Takdir etmek lazım.
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
June 03, 2018, 05:27:21 PM

Haziran - Temmuz arasında ben Credits'in ekleneceğini düşünüyorum.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
June 03, 2018, 09:49:55 PM
Last edit: June 04, 2018, 06:08:33 PM by usakli64

Benim tahminime göre sıralamam şu şekilde;
1- Omnitude (ECOM) (ICO yeni bitti) Formula 1'e sponsor oldular
2- Matrix AI Network (MAN) Özellikle uzak doğudan çok yatırımcısı var. Böyle bir para akışını kaçırmak istemez.
3- Polymath  (POLY)  ICO yapmamaları ve Tüm blockchain toplantılarında konuşmacı olarak katılmaları.

Tüm bunlardan dolayı bu 3 token girmeyi hak ediyor.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 04, 2018, 05:46:27 AM

Benim tahminime göre sıralam şu şekilde;
1- Omnitude (ECOM) (ICO yeni bitti) Formula 1'e sponsor oldular
2- Matrix AI Network (MAN) Özellikle uzak doğudan çok yatırımcısı var. Böyle bir para akışını kaçırmak istemez.
3- Polymath  (POLY)  ICO yapmamaları ve Tüm blockchain toplantılarında konuşmacı olarak katılmaları.

Tüm bunlardan dolayı bu 3 token girmeyi hak ediyor.

Hepsini sebebiyle madde yazmissin bravo. Benimde en çok dikkatimi çeken özellikle son zamanlarda Man. İlk fırsatta man alıp atacağım kenara. Çünkü bir çok yerde adını çok falaz duyar oldum. Dediğiniz gibi uzak Doğu'da yatırımcısı çok ise bizimde almamız lazım. En azından waves gibi mth gibi Türklerin elinde olanlardan ziyade çekik gozlulerin çok olduğu coin ya da tokenleri almakta fayda var
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
June 04, 2018, 10:45:15 AM

binanceye 1-2 milyon doları kim verirse coinini bu borsaya sokar liyakat ico değerlendirme kalite gibi kriterler göz ardı ediliyor.parayı veren düdüğü çalar okadar basit

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: