Bitcoin Forum
May 08, 2024, 04:32:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: btcturk xrp transfer  (Read 157 times)
batmani (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
May 22, 2018, 11:11:42 PM

Arkadaşlar lütfen biri yardım edebilir mi btcturk'ten binance sitesine xrp transfer ettim fakat Destinationan tag kısmını yanlış girdim transfer edilmiş görünüyor fakat bana ulaşmadı. İngilizcem yok binanca nasıl bir yazı gönderebilirim ki hesabıma yüklesinler.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715185965
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715185965
Reply with quote  #2

1715185965
Report to moderator
1715185965
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715185965
Reply with quote  #2

1715185965
Report to moderator
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
May 23, 2018, 11:11:53 AM

Support kısmına mesaj atarken,

Binance'te ayıtlı email adresiniz
Hangi coin olduğu
Ne kadar gönderdiğiniz
TX ID
Doğru Destination Tag
yazılmalı.

Mail örneği istersen:

Hello My registered email address is (MAIL ADRESIN) and I have sent xx.xxx XRP with wrong destination tag with TX ID (TX ID kodu). The correct Destination Tag should be (BINANCE DESTINATON TAG'in).

Can you please check and deposit XRP's to my account?

Regards,
ADIN SOYADIN
rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99

View Profile
May 23, 2018, 01:43:44 PM

Hangi coin olduğu
Ne kadar gönderdiğiniz
TX ID
Doğru Destination Tag
yazılmalı.

Mail örneği istersen:

Hello My registered email address is (MAIL ADRESIN) and I have sent xx.xxx XRP with wrong destination tag with TX ID (TX ID kodu). The correct Destination Tag should be (BINANCE DESTINATON TAG'in).

Regards,
ADIN SOYADIN

vaktini ayırıp arkadaşa yardımcı olman takdir edilesi bir davranış
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 23, 2018, 06:03:16 PM

İşleyişi iyice anlamadan öğrenmeden borsalara dalmayın kardeşim. Sonra böyle uğraşıp duruyorsunuz. Binancede uyarı olarak o kısmı yanlış yazmamanız gerektigi yazıyor okumuyor musunuz !

Neyse olmuş bir kere bundan sonra daha dikkatli olursunuz

batmani (OP)
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
May 23, 2018, 10:45:18 PM

Hangi coin olduğu
Ne kadar gönderdiğiniz
TX ID
Doğru Destination Tag
yazılmalı.

Mail örneği istersen:

Regards,
ADIN SOYADIN

Çok teşekkür ederim aynen öyle yazdım ama hala dönüş olmadı. Vaktini harcadın sağolasın. Verirler vermezler artık onların kararı
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 23, 2018, 11:13:01 PM

bu işlerde çok dikkatli olmak lazım hocam. araba devrildikten sonra yol gösteren çok olurmuş. umarım çok fazla bir miktar değildir. mümkünse borsadan borsaya transfer ederken mümkün olduğunca btc ya da eth transfer etmeni tavsiye ederim yoksa böyle çok uğraşırsın. iyice bakacaksın. acaba doğru kopyaladım mı vs vs. umarım bir an önce meseleni halledersin
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
May 23, 2018, 11:14:33 PM

Hocam açtığın ticketten başka ticket açma gerekirse editle ticketi , birden fazla ticket açarsan seni sonlara atıyorlar borsalar
vvthd
Member
**

Activity: 194
Merit: 10

View Profile
May 24, 2018, 06:44:51 AM

Transferlerde herzaman çok dikkatli olmak gerekiyor, ilk bitcoin transferimde çok gerilmiştim , sürekli kontrol etmiştim ve biraz uzun sürmüştü.
tammyla
Member
**

Activity: 176

View Profile
May 24, 2018, 06:55:44 AM

Transferlerde herzaman çok dikkatli olmak gerekiyor, ilk bitcoin transferimde çok gerilmiştim , sürekli kontrol etmiştim ve biraz uzun sürmüştü.
Sürekli kontrol etmen veya uzun sürmesi başlangıçta yapacagın dogal  şeyler fakat tam bilgi toplasaydın emin bir şekilde transferını yapardın bundan emin ol dostum.Bu arkadaşın durumuda okuyup araştırmadan transfer yapmaya kalkmış.Hazır bilgiye konmayı tercih etmeyin.Sınırsız bir dünya var elinizin altında değerlendirin.
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
May 24, 2018, 09:59:56 AM

Baştaki ID kısmınıda doğru girin diye tonla şey yazar bir de borsalarda dikkatsiz biri bile fark eder artık akıllanmışsınızdır.
a83748619
Member
**

Activity: 140

View Profile
May 24, 2018, 12:42:53 PM

Hocam muhtemelen coinlerienize kavuşacaksınız fakat biraz daha dikkatli olup transfer işlemini öyle gerçekleştirseydiniz çoktan elinizdeydi coinleriniz. Bundan sonra biraz daha özen gösterirsiniz umarım

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: [1]
  Print  

Jump to: