Bitcoin Forum
May 11, 2024, 07:01:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Airdroptan Gelen Zloadr - ZDR vs İDEX hakkında  (Read 216 times)
mct0300 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 165
Merit: 1

View Profile
May 23, 2018, 02:14:23 PM

Merhaba arkadaşlar
Airdroptan Zloadr ZDR token gelmiş 250 adet bu tokenin resmi sitesine girdim https://www.zloadr.com/exchanges.php# burada Forkdelta - Etherdelta İDEX falan var.
İDEX de https://idex.market/eth/zdr
Fiyatı : 0.00058 ETH olarak gösteriyor şimdi ben burada bu fiyata satabilir miyim tokeni istesem daha önce hiç İDEX - Forkdelta gibi yerleri kullanmadım.
Ayrıca fiyat 3 gündür sabit idexte.
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715454115
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715454115
Reply with quote  #2

1715454115
Report to moderator
1715454115
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715454115
Reply with quote  #2

1715454115
Report to moderator
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294

View Profile
May 23, 2018, 02:31:22 PM

satarsında alıcı yok bendede 250 tane var ama idex te 100000 taneye 0.2 eth veriyorlar. normalde 250 tanesi 0.15 eth ediyor.
forkdelta da hepten öldürmüşler fiyatı https://forkdelta.github.io/#!/trade/ZDR-ETH
mct0300 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 23, 2018, 02:38:50 PM

satarsında alıcı yok bendede 250 tane var ama idex te 100000 taneye 0.2 eth veriyorlar. normalde 250 tanesi 0.15 eth ediyor.
forkdelta da hepten öldürmüşler fiyatı https://forkdelta.github.io/#!/trade/ZDR-ETH

Anladım borsalara falan girmesi yakın mı girebilecekler mi  takip ediyor musunuz bir açıklama var mı.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 23, 2018, 02:40:04 PM

Valla en son idexte 0.15eth sınırı vardı. Gas ücretleri düşük diye bu limiti koymuşlardı. Satmayı deneyin ama degecegini sanmıyorum

Edit : İdexe baktım alıcı bile yok sizin dediğiniz fiyatta bir kişi almış . Alıcı emir bir tane var o da 0.000002 eth

uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240
Merit: 10

View Profile
May 23, 2018, 02:58:05 PM

forkdeltadaki çoğu coin bu durumda hocam ne alınır ne satılır durumda cüzdanda abartısız 40 coin var 5 i ne satılıyor ne satılmıyor diğerleri çöp
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
May 23, 2018, 03:15:11 PM

borsaya girer mi ya ne zaman girer diye bir sorunuz olacaksa hiç sormayın derim. zaten idex e girince en ufak bir takipçisi dahai olsa ufak tefek kıpırdanmalar yaşardı. fakat bende girip baktım hiç hacim yok. bekleyin belki bir gün değerlenir.
kaldirimtasi
Member
**

Activity: 220
Merit: 10

View Profile
May 23, 2018, 03:17:45 PM

yok be hocam birşey olamz bunlardan artık birazda millet eth token airdroplarından sıkıltı sanırım sıra neo tarafında

sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
May 23, 2018, 04:50:04 PM

Neo tabanlı bir ico olsaydı şimdiye kadar 5 6 kat artardı belki. Ama airdroptan güzel vermiş yine de ilerleyen günlerde bir atılım olabilir.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 23, 2018, 04:56:51 PM

kardeş youtube da etherdelta kullanımı ile ilgili video var. fork delta ile kullanımı aynı. idex sık sık donma yapıyor. çok randıman vermiyor. eğer forkdelta kullanımını anlarsan idexi de çabuk çözersin. bunlar cüzdan ile iş yapan borsalar. myetherwallet cüzdanın da belirli miktar eth mutlaka olması. yoksa işlem yapamazsın. eğer sağlam bir proje ise mutlaka değer kazanır. genelde airdrop ya da bounty dağıtımı sonrası token düşüş yaşar çünkü bedava gelenler elindekini o anki fiyat ne ise oradan satış verir.
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
May 23, 2018, 07:36:09 PM

Hocam IDEX - Etherdelta - Forkdelta bu borsalarda istediğin tokeni satışa sunabilirsin. Ama bu borsalara kesinlikle private key ile giriş YAPMAMANIZI öneririm. Metamask olmadan girmeyin. Elinizdeki tokenlar ile -EtherDelta -ForkDelta -Token store -IDEX -DDEX gibi borsalarda işlem yapmak için 2 farklı yolunuz var.   1. Borsa sayfasında Contract, Symbol ve Decimals detaylarını girip sayfanıza ilgili coini eklemek. Böylece istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. 2. https://deltabalances.github.io/ sayfasına ETH adresini yazdığınızda elinizdeki bütün tokenları listeliyor. Listelenen tokenı seçtiğinizde, tokenin işlem yapıldığı borsalar listeleniyor. İşlem yapmak istediğiniz borsayı tıkladığınızda, direkt olarak o borsada, seçtiğiniz tokenin sayfası açılıyor.
mct0300 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 23, 2018, 08:07:04 PM

Hocam IDEX - Etherdelta - Forkdelta bu borsalarda istediğin tokeni satışa sunabilirsin. Ama bu borsalara kesinlikle private key ile giriş YAPMAMANIZI öneririm. Metamask olmadan girmeyin. Elinizdeki tokenlar ile -EtherDelta -ForkDelta -Token store -IDEX -DDEX gibi borsalarda işlem yapmak için 2 farklı yolunuz var.   1. Borsa sayfasında Contract, Symbol ve Decimals detaylarını girip sayfanıza ilgili coini eklemek. Böylece istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. 2. https://deltabalances.github.io/ sayfasına ETH adresini yazdığınızda elinizdeki bütün tokenları listeliyor. Listelenen tokenı seçtiğinizde, tokenin işlem yapıldığı borsalar listeleniyor. İşlem yapmak istediğiniz borsayı tıkladığınızda, direkt olarak o borsada, seçtiğiniz tokenin sayfası açılıyor.

Hocam bu verdiğiniz siteden cüzdanımı kontrol ettim bilmediğim ilginç tokenler var gosteriyor bir değeri yok ama ben cüzdanıma ethplorer.io ve etherscan dan bakınca o tokenleri göremiyorum hangisi doğru.
bmgs
Member
**

View Profile
May 24, 2018, 08:55:23 PM

Hocam bu verdiğiniz siteden cüzdanımı kontrol ettim bilmediğim ilginç tokenler var gosteriyor bir değeri yok ama ben cüzdanıma ethplorer.io ve etherscan dan bakınca o tokenleri göremiyorum hangisi doğru.
Deltabalance'da gösterilenler doğru hocam. Hesabına gönderilmiş bütün tokenları orada görebilirsin. Mavi renkli tokenlar resmi olarak borsalarda listelenenler, sarı lenkli olanlar ise resmi olarak listelenmese de a Contract, Symbol ve Decimals detayları ile işlem yapılabilecek tokenlar. Orada gördüğünüz bütün tokenlar için EtherDelta ve ForkDelta'da satış emri verebilirsiniz. Muhtemelen değeri çok düşüktür ama sarı ile gösterilen tokenların.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
May 24, 2018, 09:26:06 PM

Deltabalance'da gösterilenler doğru hocam. Hesabına gönderilmiş bütün tokenları orada görebilirsin. Mavi renkli tokenlar resmi olarak borsalarda listelenenler, sarı lenkli olanlar ise resmi olarak listelenmese de a Contract, Symbol ve Decimals detayları ile işlem yapılabilecek tokenlar. Orada gördüğünüz bütün tokenlar için EtherDelta ve ForkDelta'da satış emri verebilirsiniz. Muhtemelen değeri çok düşüktür ama sarı ile gösterilen tokenların.

deltablance'ye girdim ve cüzdanımı arattım. toplam cüzdanımdaki tokenlerin değeri 1300 usd çıkıyor.
ama etherscanda 2200 usd yazıyor.

neden deltablanceden tokenleri değeri düşük yazıyor onu anlamadım.? hangisi doğru.

Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264

View Profile
May 24, 2018, 09:49:26 PM

Zloadr bize de geldi ama para edecek gibi durmuyor. Artık üç beş gelen airdrop tokenleri para etmiyor da zaten
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
May 24, 2018, 09:53:56 PM

zloadr basbaya scam arkadaşlar. o projenin ceo'suna dikkat edin doctailor diye başka bir scam proje çıkarmış kazıklanmayın.
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 24, 2018, 11:57:11 PM

hocam bana kalırsa uzun vade saklamanızı öneririm, yani genelde kriptoda uzun vade 1-2 sene saklayan kazanıyor,  yani bana kalırsa kazanmaya da devam edecekler holder lar
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
May 25, 2018, 05:24:30 AM

Zloadr milletin elinde patladı zaten bounty ve ico süreci de çok saçma bir hal almıştı. Ödediğin gas ücretine değmez

bmgs
Member
**

View Profile
May 26, 2018, 04:21:01 PM

deltablance'ye girdim ve cüzdanımı arattım. toplam cüzdanımdaki tokenlerin değeri 1300 usd çıkıyor.
ama etherscanda 2200 usd yazıyor.

neden deltablanceden tokenleri değeri düşük yazıyor onu anlamadım.? hangisi doğru.

Kaynak olarak baktıkları borsalar farklıdır bence. Ama her iki değerde hatalı bence. Tokenlarınızı EtherDelta -ForkDelta -Token store -IDEX -DDEX gibi borsalara transfer ettiğinizde muhtemelen etherscandaki değerlere hemen satamazsınız. Airdrop ve bounty tokenları eğer büyük bir borsaya geçmediyse,  EtherDelta gibi borsalardaki hacimleri çok düşüktür.
mct0300 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 01, 2018, 01:17:57 AM

Yobite girmiş arkadaşlar. https://yobit.net/en/trade/ZDR/BTC
Pages: [1]
  Print  

Jump to: