Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:59:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Private Key'mi çaldırdım.  (Read 712 times)
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
May 24, 2018, 04:48:22 PM

Meblağa tenezzül etmemişlerdir ancak ara ara kontrol edeceklerdir o cüzdanı daha büyük meblağlar düşmesi ihtimaline karşı. Sağlık olsun büyük bir meblağ yokmuş zaten. Yeni ether adresi ve yeni priv keyinizle yola devam edin sorunsuzca. Minimum ether gonderip cekin tokenlarınızda yeni adresinize.
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714845591
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714845591
Reply with quote  #2

1714845591
Report to moderator
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
May 24, 2018, 05:28:20 PM

Öneclikle geçmiş olsun, böyle basit phishing yöntemlerine hazırlıklı olmanız lazım, private key kendiniz de kullanmayın kimseye de vermeyin, metamask vb gibi aracılar sizi çok iyi korur.
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
May 24, 2018, 08:41:12 PM

Geçmiş olsun hocam. Bin nasihatten bir musibet yeğdir demiş eskiler. Metamask olmadan işlem yapmamak lazım MEW ile. Bountyler için adresi değiştiremezseniz ETH token Explore "@ETHtokenExplorer_bot " adında bir telegram bot var.Bu bota Mew adresinizle giriş yapın. (PRIVATE Key ile değil.sakın PRIVATE key vermeyin hiçbir yere). Mew adresinize bir toke geldiğinde bu bot hemen uyarı veriyor. Bazı tokenları atlıyor ama genelde zamanında veriyor uyarıyı. Bot için telefonunuzdan bildirimleri de açın, token geldiğinde hemen haberiniz olsun. Belki böylece gelen tokenları çok zaman kaybetmeden kendi hesabınıza çekebilirsiniz.
BurakTurk
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
May 24, 2018, 09:04:15 PM

geçmiş olsun hıcam bu işi yapıyosan baban bile p.keyini istese son 5 rakamı değiştirip vericeksin. kuşkucuyum ayrıca sağlamcı. kyc isteyen bountylerden bile uzak duruyorum.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
May 25, 2018, 07:02:45 PM

Arkadaşların dediği gibi oldukça ucuz atlatılmış bir tecrübe olmuş. Bu tuzağa ileride düşşeydiniz 80 dolar yerine 800 dolar da kaptırabilirdiniz. Bu yüzden buna üzülmek yerine, ders alıp bundan sonra dikkatli davranmak çok daha yerinde olur.
arhan2015
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
May 26, 2018, 02:02:25 AM

Geçmiş olsun acı bir tecrübe olmuş. Ben de airdrop ve bounty lere katılıyorum youtube dan izlediklerime göre maillere itibar etmememiz gerkiyor private key imizi kimseyle paylaşmamamız gerekiyor

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
May 26, 2018, 02:22:22 AM

mail ile bir bilgi geldiği zaman sitesinden veya telegram kanalından teyit almaya çalışın öncelikle.
swap tarzı bir şey yapılacaksa mailden gelen linkler ile değil mew'den bağlantı yapın ve yine swap yapılacak tokenin kendi sitesindeki bilgilerden işleminizi gerçekleştirin.

ha şimdiki durumda bir miktar eth atıp tokenleri çekebilirsiniz.
Bitmiş kampanyaların bounty managerleri ile iletişime geçip cüzdanın hacklendiğini söyleyin ve yeni adres verin ona göndersinler
telegramdan da eth wallet botunu açın olur da bir token gelirse çekmeniz gerekebilir. bu bot sayesinde her gün kontrol etmenize gerek yok cüzdanınızı otomatik kontrol eder o.
mustafacemil
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 26, 2018, 04:32:25 AM

Ahlaksızlık aldı başını gitti, insanların aylarca uğraşıp topladıkları 3 kuruşa bile göz dikiyorlar.
futli
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
May 26, 2018, 08:01:42 PM

Gecmiş olsun hocam private key  banka hesabı giriş şifresi kadar degerli dikkatli olmak gerekiyor.
clonely
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

SEND AND RECEIVE MONEY INSTANTLY

View Profile
May 27, 2018, 12:07:01 PM

Benzer bir durum başıma gelmişti. Bu private key koruması çok önemli benim ufak bir miktar param çalındı ama çok da önemli bir miktar değildi. Bana da o ders oldu ve bugün o sayede daha temkinli hareket ediyorum.

troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
May 27, 2018, 01:03:16 PM

Geçmiş olsun, phishing olayları son zamanlarda arttı. Çok fazla bounty katılımı yaptıysanız karıştırabiliyorsunuz. Ne kadar uyanık olsanız da yanlış bir tıklama, yanlış bir siteye girme tüm emeklerin boşa gitmesine neden olabiliyor. Çevremde benzer durumu yaşayan insanlar var. Birçoğu bu piyasaya yeni girenler. İnsanlar kendini korumanın yollarını öğrenmeden buraya para bağlamamalı.
dr.crytom
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
May 27, 2018, 01:49:37 PM

cok geçmiş olsun zor bir durumda kalabilirdiniz.
ama size tavsiyem bu işler için farklı mail hesabı farklı twitter hesabı farklı face hesabı kullanmanızı öneririrm.
böylece güvenliğinizi bi nebze arttırırısınız.
ben daha da ileri gidip bu işler için kullandığım ve başka hiç bir siteye giriş çıkış yapmadığım yeni bi bilgisayar kullanıyrum. ne zman ne çaldıracaksınız allah bilir. güvemlik önemli
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
May 27, 2018, 07:02:58 PM

Hocam yine bir sürü insan sizin açıklamanızı okumadan cevap yazmışlar forumun kanayan yarası bu gerçekten bir türlü aşamadı bu durumu Sad
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
May 27, 2018, 07:07:30 PM

Benzer bir durum başıma gelmişti. Bu private key koruması çok önemli benim ufak bir miktar param çalındı ama çok da önemli bir miktar değildi. Bana da o ders oldu ve bugün o sayede daha temkinli hareket ediyorum.
Bir musibet bin nasihatten evladır cümlesi burada yine karşımıza çıkıyor hocam ancak baktığımızda siz çok kolay yırtmıssınız Allahtan
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
May 27, 2018, 07:16:55 PM

Hocam geçmiş olsun.  Daha neler göreceğiz. İnsanlar iyice sapıttı.  Ne reye el atsak şerefsizler ordada türüyor artık güvenilir hiç bir yer yok malesef
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
May 27, 2018, 08:20:10 PM

Geçmiş olsun diyebilecek birsey yok bu vakitten sonra. Bu sayede bizlerde biraz önlem alırız. Adınıza üzüldüm.
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
May 27, 2018, 08:38:56 PM

KArdeşim öncelikle geçmiş olsun. Adına ve adımıza üzüldüm. Millet kafayı yemiş. Hak hukuk tanımaz olmuşlar umarım er geç cezalarını çekerler inşallah

parafmax
Newbie
*

Activity: 149

View Profile
May 27, 2018, 09:19:46 PM

Benzer sorun beninde başıma geldi,  ek bir güvenlik seçeneği yada private keyi değiştirmek mümkün mü

çünkü airdrop bountlere katıldım sürekli gelicek her seferinde kontrol edilmesi biraz uğraştırıcı
ceferov
Full Member

Activity: 504
Merit: 101

View Profile WWW
May 27, 2018, 09:33:40 PM

Gelecek coinler için diyorsunuz da neden yeni bi cüzdan açmıyorsunuz? ETH olmadığı için uğraşmamışlardır belki de ama yine de hiçbir şey tutmamak lazım artık orda. O cüzdanı da unut gitsin. Başlığı görünce çok fazla kaybetmişsindir diye düşündüm ama şanslıymışsın

https://www.ETH2X.com - Multiplayer roulette gambling platform.
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
May 27, 2018, 11:04:15 PM

hocam büyük geçmiş olsun pvt key çaldırmak büyük problem benim de başıma gelmişti
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: