Bitcoin Forum
June 20, 2024, 01:29:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Çin kaynaklı olmayan olumlu haberlerin etkisi?  (Read 1686 times)
tolga (OP)
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
January 16, 2014, 10:41:02 PM

"Anlık etkileri az veya yok gibi" mi? Bana mı öyle geliyor Smiley

...coin...coin...coin...coin...DİKKAT! COIN CAHİLİ...coin...coin...coin...coin...
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
January 16, 2014, 10:50:07 PM

Yaprak kıpırdamıyor piyasada ne iştir anlamadım  Huh 2 haftadır aldığım coinlerin üzerine tünedim resmen Grin
CrayzHackeR
Full Member

Activity: 219
Merit: 100

View Profile
January 16, 2014, 11:32:00 PM

ebay uk olayı doğruysa ve uygulamaya girerse gör ozaman sen o çinliler kafalarını nasıl duvarlara vuruyo Smiley hem ebay uk kabul ederse uk ta kalmaz sadece olay
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3766
Merit: 2120

Crypto Swap Exchange

View Profile
January 16, 2014, 11:35:59 PM

ebay uk olayı doğruysa ve uygulamaya girerse gör ozaman sen o çinliler kafalarını nasıl duvarlara vuruyo Smiley hem ebay uk kabul ederse uk ta kalmaz sadece olay
eBay UK Bitcoin satışını sanal paralar kategorisinde serbest bırakacak. Diğer ürünlerin satın alımında Bitcoin kullanılması söz konusu değil. Halihazırda usb disklerde Bitcoin satışı yapılıyor. İyi bir haber ama Bitcoin fiyatına etki etmez.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
CrayzHackeR
Full Member

Activity: 219

View Profile
January 16, 2014, 11:40:42 PM

ben ingilteredeki alışverişlerde kullanılıcak sandım ama olsun piyasaya etki etmesede bitcoinle alışverişe 1 adım daha yaklaşmış
calligrapher
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
January 17, 2014, 05:50:18 PM

bana ilginç gelen, 1 2 ay öncesine kadar yaprak kıpırdadığında hayvan gibi alım olurken şu an o haberlerden çok çok daha etkilileri yayınlanmasına rağmen kimse sallamıyor. bi anlamda yeni katılımcı yok diye yorumluyorum bunu. yani 1 2 ay önce girenler döndürüyor bi şekilde şu an çarkı.

bir yandan ne güzel fiyat stabilitesi sağlanıyor gibi görünse de bu iyiye alamet değil gibi geliyor bana.

selamlar olsun.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
January 17, 2014, 05:59:07 PM

çinliler yılbaşı öncesi iyi pump pump yapıyordu. şimdi bi durgunluk var onlarda.çin merkez bankası serbest bıraktığını açıklasa piyasa hareketlenir bence...
Ufkabakan
Full Member

Activity: 182

View Profile
January 17, 2014, 11:13:41 PM

bana ilginç gelen, 1 2 ay öncesine kadar yaprak kıpırdadığında hayvan gibi alım olurken şu an o haberlerden çok çok daha etkilileri yayınlanmasına rağmen kimse sallamıyor. bi anlamda yeni katılımcı yok diye yorumluyorum bunu. yani 1 2 ay önce girenler döndürüyor bi şekilde şu an çarkı.

bir yandan ne güzel fiyat stabilitesi sağlanıyor gibi görünse de bu iyiye alamet değil gibi geliyor bana.

Yeni yatırımcı yok, çünkü halen sisteme güven az. Stabil bir yapıda değil BTC. Kasımda aralıkta BTC hücum edenler ise, bu rizikoyu kabul edebilecek seviyede olan parası yada risk sermayesi olan bizm gibi insanlar.

hakans
Member
**

Activity: 100
Merit: 11

View Profile
January 18, 2014, 01:32:59 AM

Yeni yatırımcı yok, çünkü halen sisteme güven az. Stabil bir yapıda değil BTC. Kasımda aralıkta BTC hücum edenler ise, bu rizikoyu kabul edebilecek seviyede olan parası yada risk sermayesi olan bizm gibi insanlar.

bu durumun şöyle bir sıkıntısı var.
bitcoin e giren ya yatırım için giriyor, ya da mining için.
miningde olaylar iyice zorlaştı, cihazlar pahallılandı. şimdi kullanılan minerlar 3 ay sonra çöp hükümünde.
yatırımcılar ise bitcoin yeni birşey olduğu değeri hızlı yükseldiği için girdiler.
eğer yükselme durursa ve bu stabilite bir müddet daha devam ederse, yükselmeye bağlı kazanç umudu olanlar çıkacaktır.
ki bu bitcoin için ciddi bir yüzdedir.
çok az kimse btc leri alışveriş yapabilmek için almıştır herhalde.
bitcoinin önümüzdeki 1 aylık kaderi, onunla ilgili sağdan solda gelecek tanıma yönündeki iyi haberlere bağlı.
yoksa 500$ bandına kadar inmeli çıkmalı bir periyodla gerilemesi ciddi muhtemeldir.
500 olmaz da 600-650 olur. orada bir yerde takılır kalır uzun süre.
bu sene sonu itibariyle 10.000$ 3-4 sene sonra 100.000$ beklentisi de zora girer böylece.

stabilite, oyuncunun fazla olduğu bir yatırım aracında iyidir.
bitcoin için ise şahsi görüşüm tehlikeli bir durum olduğu yönünde.
saitbaba
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
January 21, 2014, 03:32:51 PM

Uzun vadede etkisinin azalacağını düşünüyorum. Keza Çin dışında asya kaynaklı farklı oyuncular hakim olacak piyasaya. Singapur gibi.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: