Bitcoin Forum
June 27, 2024, 05:26:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 1.8 BTC satın almak istiyorum (Nakit,Istanbul)  (Read 1883 times)
mjadid (OP)
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
January 18, 2014, 04:35:42 PM

Merhaba Arkasdaşler ,
1.8 BTC almak istiyorum , Nakit veya EFT Istanbul'da  .

Hello guys sorry my Turkish is not so good  Cry , i want  to buy 1.8 BTC if you are interested we can arrange a meeting and pay you in cash or EFT directly after the transfer.

Teşekurler ...
CrayzHackeR
Full Member

Activity: 219
Merit: 100

View Profile
January 18, 2014, 08:27:56 PM

ingilizce istanbuldaki turistlere yönelik mi Smiley)
CoinBaby
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
January 19, 2014, 02:12:52 AM

BTC Satacak olan arkadaşın çok dikkatli olmasını öneririm.

Nakit veya EFT diyor. Önce nakit diyip daha sonra işi EFT ye çevirebilir.
Bu da , hacklenmiş bir hesaptan para aktarmak istediği anlamına gelebilir.
Bu da , BTC nin uçmasının yanında , savcıya derdinizi anlatana kadar,
veya ilk mahkemeye çıkana kadar 3-4 ay Metris'te misafir olabileceğiniz anlamına gelebilir.
Nakitse sorun olmaz ama yine de dikkatli olmakta fayda var.
CrayzHackeR
Full Member

Activity: 219

View Profile
January 19, 2014, 03:13:43 AM

CoinBaby  gidip btcturk e eft yapıp ordan btc ye çevirse daha mantıklı olmazmı dediğin şekilse ?
*

View Profile
January 19, 2014, 08:27:06 AM

bana msj gönder cep numaranı, bulusup face to face halledelim.
CoinBaby
Newbie
*

View Profile
January 19, 2014, 07:44:40 PM

CoinBaby  gidip btcturk e eft yapıp ordan btc ye çevirse daha mantıklı olmazmı dediğin şekilse ?

Öncelikle söylediklerim sadece bi uyarı. Uyarıları dikkate aldıktan sonra ne yaptığınızı biliyorsanız sorun çıkmaz.
Arkadaş, dürüst biri de olabilir. Eğer dolandırıcıysa BtcTurk'ü seçmemesinin sebebi "zaman" olabilir.
Kişiyle yüzyüzeyken önce BTC yi göndertir, Ardından tek tıklamayla, yada varsa arkada tetikte bekleyen bir arkadaşını arayarak işi saniyeler içinde bitirip eyvallah diyebilir.

Yüzyüze görüşerek nakit para alımında da sahte para vermeye çalışabilir.
Bütün bunlara dikkat edildikten sonra , alışveriş yapmakta bir sorun olmaz.
Elimde şu an BTC olsaydı ve fiyat uygun olsaydı bu husulara dikkat ederek ben de alış-veriş yapardım, bir yamuğunu bulursam da 155 'i arayıp elemanı hediye ederdim. İstanbul'a Rusya, Romanya, Ukrayna gibi ülkelerden sırf bu iş için gelen , arkalarına sağlam hackerları alarak çalışan kişiler var.

calligrapher
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
January 19, 2014, 11:25:20 PM

Merhaba Arkasdaşler ,
1.8 BTC almak istiyorum , Nakit veya EFT Istanbul'da  .

Hello guys sorry my Turkish is not so good  Cry , i want  to buy 1.8 BTC if you are interested we can arrange a meeting and pay you in cash or EFT directly after the transfer.

Teşekurler ...

If you want to make a deal, you have to be the first to transfer money into btc owner's account. This is how works done. You are the asker but you act like you are the btc owner and willing to be second mover. And many people (in fact none of them) won't make a deal with you this way.

I accept that it is hard to find a trustable seller, especially for a foreigner... however not as hard as finding a trustable buyer one.

selamlar olsun.
mjadid (OP)
Newbie
*

View Profile
January 20, 2014, 07:32:11 PM

Hello guys thank you for your reply , this offer is closed as i already bought from on good member here Smiley.

Thank you
mjadid (OP)
Newbie
*

View Profile
January 20, 2014, 08:02:34 PM

Hello guys thank you for your reply , this offer is closed as i already bought from on good member here Smiley.

Thank you

Hello Thanks for your reply , actually i am trying to secure my self , and that what is happened , i talked with one honest member here and made an appointment in AKsaray and everything done perfectly, face to face and hand to hand...

Thanks.
RoooooR
Legendary
*

Activity: 1008
Merit: 1000

GigTricks.io | A CRYPTO ECOSYSTEM FOR ON-DEMAND EC

View Profile
January 20, 2014, 09:25:43 PM

Bullshit Smiley

█ █ █ █ █
         ██           ██
       ██     █ █ █ █   ██
     ██    ██        ██
   ██   ██               
  ██   ██     ████████                  ██████████
            ███          ██   █████████     ██      ██████  ██   ███████  ██    ███   ███████
 ██   ██    ███              ██      ███    ██      ██          ███       ██   ███  ██
 ██   ██    ███  ██████  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██  ███   ██
            ███      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██████     ███████
 ██   ██    ███      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██  ██           ██
             ██      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██   ███         ██
 ██   ██      ███████    ██   █████████     ██      ██      ██   ███████  ██    ███  ███████
  ██   ██                           ███
   ██    ██          ██            ███
     ██    ██ █ █ █ █   ██
       ██             ██
          █ █ █ █ █ █

Telegram     Facebook     Twitter     Medium
-------------------------------------------------------------------
.WEBSITE. |█| .WHITEPAPER.

......BOUNTY......
-----------------------------------
..ANN THREAD..
CoinBaby
Newbie
*

View Profile
January 21, 2014, 01:59:16 AM
Last edit: January 21, 2014, 06:42:13 PM by CoinBaby

Bullshit Smiley

Ben de bullshit sanıyordum ama, dediğim gibi uyarılar dikkate alındıktan sonra alış-veriş yapılabiliyormuş.
Arkadaşın Adı Muhammed Suriyeli ve internet üzerine bi işte çalışıyormuş biraz sohbet ettik.
Mining için BTC topluyormuş. Kendisine mesaj atıp kurcaladım biraz neyin nesidir diye.
Oyun oynuyorsan başına bela alırsın dedim, herşeye rağmen BTC lazım deyince saat ayarladık.
Laleli'de akşama 7 gibi buluştuk,

Dövizciye uğrayıp , dolar aldı biraz, kalanını cebinden çıkarıp gösterdi. Ne olur ne olmaz sahte çıkabilir diye dövizciye saydırttım makinede.
Sonra parayı alıp cebine koyacak oldu, dedim bende dursun her türlü değiştirme ihtimaline karşı. Arkadaş "Yok artık !" gibi bakıp paranın kendisinde durmasını teklif edince , cep telefonum ve kimliğimle değişelim net cafeye varana kadar dedim. "Hadi ama..." deyince biraz daha süzdükten sonra tamam dedim.
Internet cafeye gidip 1.1 BTC için transferi hazırladıktan sonra, butona basmadan önce parayıp alıp işlemi bitirdim.

1.8 btc alacaktı ama BtcTurk ten bir kısmını almış.
Arkadaşın yüz ifadesi ve konuşmaları samimi gelmeseydi parayı alıp cebine koyması ve daha sonra sahte para vermesi eldeki btc nin havaya uçtuğu an olabilirdi., Bu yüzden insan baya tedirgin oluyor. O da kendince haklı , tanımadığı birine hemde gurbet ellerde kalkıp onca parayı teslim etmesi zor iş. En güzeli dövizcide para eldeyken transferi cepten yapıp işlemi orda bitirmek olurdu ama o anda, o saatte da öyle bi imkan yoktu.

Ne olursa olsun, stresli bi buluşmaydı. iyi geceler ...
labtek38
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 21, 2014, 07:43:21 PM

Bullshit Smiley

Ben de bullshit sanıyordum ama, dediğim gibi uyarılar dikkate alındıktan sonra alış-veriş yapılabiliyormuş.
Arkadaşın Adı Muhammed Suriyeli ve internet üzerine bi işte çalışıyormuş biraz sohbet ettik.
Mining için BTC topluyormuş. Kendisine mesaj atıp kurcaladım biraz neyin nesidir diye.
Oyun oynuyorsan başına bela alırsın dedim, herşeye rağmen BTC lazım deyince saat ayarladık.

Dövizciye uğrayıp , dolar aldı biraz, kalanını cebinden çıkarıp gösterdi. Ne olur ne olmaz sahte çıkabilir diye dövizciye saydırttım makinede.
Sonra parayı alıp cebine koyacak oldu, dedim bende dursun her türlü değiştirme ihtimaline karşı. Arkadaş "Yok artık !" gibi bakıp paranın kendisinde durmasını teklif edince , cep telefonum ve kimliğimle değişelim net cafeye varana kadar dedim. "Hadi ama..." deyince biraz daha süzdükten sonra tamam dedim.
Internet cafeye gidip 1.1 BTC için transferi hazırladıktan sonra, butona basmadan önce parayıp alıp işlemi bitirdim.

Arkadaşın yüz ifadesi ve konuşmaları samimi gelmeseydi parayı alıp cebine koyması ve daha sonra sahte para vermesi eldeki btc nin havaya uçtuğu an olabilirdi., Bu yüzden insan baya tedirgin oluyor. O da kendince haklı , tanımadığı birine hemde gurbet ellerde kalkıp onca parayı teslim etmesi zor iş. En güzeli dövizcide para eldeyken transferi cepten yapıp işlemi orda bitirmek olurdu ama o anda, o saatte da öyle bi imkan yoktu.

Hocam sizde harbi paranoyak olmuşsunuz Cheesy . Sanki Hollywood filmi izler gibi oldum okurken Smiley.

CoinBaby
Newbie
*

View Profile
January 21, 2014, 08:36:33 PM

Bullshit Smiley

Hocam sizde harbi paranoyak olmuşsunuz Cheesy . Sanki Hollywood filmi izler gibi oldum okurken Smiley.

Cheesy , International alış veriş işlerinde her türlü hokkabazla uğraşmak zorunda kaldığım için, insan zamanla ister istemez bu hale geliyo.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: