Bitcoin Forum
May 11, 2024, 07:02:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Marinecoin marinecoin.org brand new radical idea, first digital nation  (Read 6025 times)
labtek38
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 19, 2014, 09:00:07 AM

Tanımadığınız insanlar hakkında fazla agresif yorum yapıyorsunuz, biz ne demişizde insan içine çıkmaya utanalım anlamadım, tartışıyoruz, açık oturum yapıyoruz opensource software hakkında, bir şikayeti olan varsa coinimizin sonuna kadar arkadsındayız, ayrıca kimesiyi birşeye zorlamıyoruz.

Lütfen tonu biraz düşürelim bilmeden insanları dolandırıcı diye adlandırıyorsunuz, şimdiden sizetimde exilecoin EXN cross trade başladı, ne dolandırıcılığından bahsediyorsunuz siz.

1 MTC = 1.1 EXN  marinecoin'iniz varsa EXN veya DOGE ile değiştirebiliyorsunuz hangi yeni kurulan alt coin bunu yapabiliyor.

consept'i anlamadaan ya bu adamlar değişik birşey yapmaya çalışıyor sıra dışı bişey diye hiç düşünmeden hakaret etmeyelim lütfen

Marinecoin

Marinecoinimiz olamıyor ki hepsi sizde maşallah Smiley

1715410944
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715410944
Reply with quote  #2

1715410944
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715410944
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715410944
Reply with quote  #2

1715410944
Report to moderator
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
January 19, 2014, 09:43:24 AM

Smiley Smiley Evet Marinecoin elde etmek zor çünkü insanlardan faydalı şeyler yapmasını bekliyoruz, iki tane video kartını herkes alabilir, ne anlamı kalıyor gelişme dayanışma olmayınca. yazdığınız forum yazılarının altına MTC wallet adresinizi yazarsanız conseptimizi anlatmaya çalışan faydalı olduğunu düşündüğümüz yazarlara 1 Marinecoin gönderebiliriz. Bizim için deneyimli yazılım geliştirecek, news article yazan arkadaşlara daha fazla vermeye hazırız.

Marinecoin
marinecoin nxt gibi kendi içinde bir ekonomi mi
bitcoin in direk karşılığı mı orayı anlamadım ben

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
January 19, 2014, 09:50:18 AM

Aşağıdaki konu ilk açıldığında poollarına girip 20 MarineCoin kazmıştım sonrasında adamların ne mal olduğu ortaya çıkınca çıkmıştım pool'dan hatta 4Mhash ile istatistik sayfasının en tepesindeydim. sanırım 20 MarineCoin kazmıştım çıkana kadar. Şimdi gidip bakayım confirme olmuş mu coinler diye baktım tamamı sıfırlanmış Smiley

Abi adamlar şaka gibi, kafasına göre pool'dan coin silmeler filan Smiley Bunca yıllık bilişimciyim sizin gibisini ilk kez görüyorum, yok bir coin üretmek 6 ay sürermiş de yok yapabiliyorsan evimi arabamı sana veririm de. Ver ulan telefon numaranı herkes de buradan şahit olsun hatta bölüm moderatörü şahit olsun Yarın sabaha çalışır durumda bir altcoin ortaya çıkarırsam evin ve arabanın bedeli karşılığı bitcoini göndereceksin bana. Eğer delikanlıysan tükürdüğünü yalamazsın!!!!

https://bitcointalk.org/index.php?topic=419181.msg4559818;boardseen#new
ballot
Hero Member

Activity: 969

View Profile
January 19, 2014, 09:51:18 AM

%2-3 den %97 bi bakmışsın %101 mine edilmiş mining yapınca cüzdan - ye düşüyor proje sahibine borçlu çıkıyorsun falan Grin
anlattığınız şeyler için %2 bile fazla bir rakamdır
bunun adı dolandırıcılıktır başka birşey değil coingen den ben de bi coin üreteyim %99 u premine
%3 ünü size 5 btc karşılığı satayım alır mısınız? ama bizim projelerimiz var .. falan demeyin en kaliteli projeler
ltc xpm pts vs. % kaç premine yapmış % kaçını dağıtmış
 coin öldükten sonra exchange serverını çalıştırarak adamlar zarar bile edebilir, ne yapacak sizin vereiğiniz coinlere
bi de adamı dikkate alıp cevap yazıyoruz harcadığımız vakte yazık ingilizce forumuna başlık açtınız mı bilmiyorum ama açarsanız ilk biz vuracaz sizi yerden yere adamlar turkocoin için bile ilk türkçe bölümde paylaşıldığı için coini öldürdüler
aliser
Hero Member

View Profile
January 19, 2014, 10:11:33 AM

Aliser pool'da arıza yaşandığı bilgisi sana ulaşmamış n3s5XkijEhBwvJVTSvqoqPPZRWo9pkyS9j adresiniz hala kullanımda doğrumu coinlerinizi, pool yüksek performansta test etme fırsatımız olmamıştı, pool'u ayakta tutmak gerçekten çok zor, makinalar çok ısınıyor, yurt dışından adam bulmaya çalışıyoruz. dünden beri insanlara arıza yüzünden silinen coinlerini fazlasıyla gönderiyoruz.

Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz.

Marinecoin

Onu boş ver sen Yarın sabaha çalışır durumda bir coin çıkarırsam evini arabanı verecek misin onu söyle ? Stabil bir server ve çalışır durumda pool desteği ile birlikte aktif bir coin çıkaracağım ortaya üstelik öyle hazır bir servis de kullanmadan. %100 tarafımdan derlenmiş Windows ve MAC wallet dağıtımı ile birlikte.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
January 19, 2014, 10:12:46 AM

Konuyu başından beri takip ediyorum zaten. raistlinthewiz birkaç gün içinde söylenen şekilde altcoini yaratırsa marinecoin'in evini ve arabasını -gerçekten varsa- vermesi gerekiyor. Aksi takdirde kendisine negatif trust verebilirsiniz.

raistlinthewiz

bana o guide kullanarak birkaç saat, hatta birkaç gün içinde adam akıllı çalışan bir alt coin yaratırsan sana evimi ve arabamı vericem özellikle o guide'ı kullanmanı istiyorum, ciddiyim.

Konu şaka gibi olduğundan Konu Dışı bölümüne taşımayı düşündüm ama tek konu olarak kaldığı sürece burada durabilir. Tartışmaya devam edebilirsiniz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
aliser
Hero Member

View Profile
January 19, 2014, 10:40:51 AM

Aliser yapmadan yarın sabaha ciddi ciddi original merkle genesis block'u olan windows wallet piyasaya sürmen imkansız hazır sistemlerin olsa bile genesis block'u bulman sadece saatlerini alacak, debug yapıp core dump'tan memory adresini bulana kadar bir gün daha geçer, birkaç virtual machine kurup testnet'te hash üretmen gerekecek kendi network'ünün içinde test modunda mining yapmadan piyasaya süremezsin, sonra gidip gerçek genesisi bulman gerekecep tabi bunlar console modunda oluyor. windows wallet compile eden ben 1 günde ve bunu 1 günde sıfırdan compile edebilecek adam hatta yurt dışında bile yapan ben görmedim 10 Senelik programcılara kök söktürüyor, 3 ay uğraşıp kafayı sıyıranlar var. ben sadece gerçekçi bir yaklaşımla söyledim amacım kimseyi küçümsemek değildi. Lütfen yazılarımı yalnış anlamayın.

İki haftaya bile piyasaya sürsen içinde hatalarla dolu olur.
Gidip önceden yapmış birine bunu yaptırırsan onu bilemem ama ozaman sen yapmış olmuyorsun.

Hocam lafı dolandırma verecek misin vermeyecek misin ? Ben Bilgisayar programcısı ve IT uzmanıyım zaten ayrıca Edis Teknoloji'nin de sahibiyim. Kaç tane server istiyorsan tahsis edebilecek gücüm var ayrıca hem Windows hem MAC programcısıyım ayrıca neyin nasıl yapılacağını çok iyi biliyorum sen merak etme Sen sadece çıkartacağım Coinin ismini söyle akşama SS'leri göndereceğim yarın da pool'u açacağım sen geneis block'u kafana takma.

Yaptıklarım yapacaklarımın garantisidir

Bkz : Müfreze Online
Bkz : Effect Mailing
Bkz : Network Monitor
Bkz : Transaction Monitor
Bkz : SQL - MYSQL Adaptation Wizard (ALOP)
Bkz : ekşi sözlük user : solo
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
January 19, 2014, 10:55:03 AM

bu başlık çok eğlenceli olmuş Grin oryantal vari hareketlerde görmeye başladık bakalım sonu nasıl olacak
aliser
Hero Member

View Profile
January 19, 2014, 11:29:08 AM

Başkasıyla olan bir iddaya musallat olup malıma mülküme el koymayamı çalışıyorsunuz

ben sizinle iddaya girmedim raistlinthewiz ile girdim sizi tanımıyorum, kendi kendinize benimle iddalaşıyorsunuz ama yarına ne yaptığınızı görmek isterim çok merak ediyorum ben bulunduğum avantajlı posizyondan bile 2-3 günden önceye yeni bir coin çıkartamam gibi geliyor sizinle bir iddaya girmiyorum kendi kendinize benimle bir idda yarattınız, ben raistlinthewiz ile konuşuyordum.

Peki hocam malınıza mülkünüze el koymuyorum. Bir önceki mesajınızda benimle aleni iddiaya girdiniz, yazamazsın yapamazsın dedin sonra da sizinle iddiaya girmedin diyorsunuz. Size coininizde başarılar dilerim.
cudjex
Sr. Member

Activity: 507
Merit: 252

View Profile
January 19, 2014, 03:10:33 PM

Sadece şu soruma açıklık getirin:
Neden %97 premine edildi?

Mantıklı bir açıklama verirsiniz umarım.

Bi de wallet adresinizi verin 1 coin atayım demişsiniz. Şaka mısınız siz 1 nedir?
labtek38
Full Member

View Profile
January 19, 2014, 03:23:09 PM

Yav ben asıl % 3 niye mine edilmedi onu merak ettim ?

acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 19, 2014, 03:30:16 PM

Bende
Buy 10 Marinecoin delivered directly to your wallet         9.70 USD
Burda ki 9$ tamam da 70 cent'i merak ettim ne için acaba devlete vergi mi? Huh
labtek38
Full Member

View Profile
January 19, 2014, 04:07:27 PM

İki kelimeden biri amacımız çok farklı amacımız çok farklı diyorsunuz. Ama ya siz tam anlatamıyorsunuz ya da bende kıtlık var anlamıyorum. Piyasada yüzlerce coin varken neden diğerleri devam edemeyecek siz edeceksiniz? Yıllar sonra niye iş karşılığı sizin coininiz ödeme aracı olarak kabul görecek diğerleri görmeyecek? Bunları açıklayın o zaman. Y a da boşverin o kadar da merak etmiyorum doğrusu. herkezin kendi tercihi.

ballot
Hero Member

Activity: 969

View Profile
January 19, 2014, 05:40:17 PM

adam bildiğin göle maya çalıyor   Grin tutarsa günün tekinde 50 btc lik toplam alış olunca coininde hepsini kaçtan verdiğine bakmayıp sallayıp zengin olacak
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
January 19, 2014, 05:52:44 PM

valla bu işn arkasında ekip fln yok tek kişi var ama arkadaşı taktir ettin bir masal anlatıyor ve herkesi dinletiyor
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 19, 2014, 06:05:25 PM

%97 premine'ın karşılığı olan hesapların yapmış oldukları harcamaları , detayları ile birlikte dökümünü burda paylaşın. bakalım bizde gerçekten farklı bir konseptte mi çalışıyor bu coin.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
January 19, 2014, 06:14:05 PM

ya şu konuyu bi inceleyelim
belki bunun gibi bir şey geliştirmek istediler
https://bitcointalk.org/index.php?topic=389534.0
yoksa bu saatten sonra premine tuzağına düşen salaktır heralde

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
calligrapher
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
January 20, 2014, 02:35:17 AM
Last edit: January 20, 2014, 03:03:58 AM by calligrapher

-----üşenmedim sana açık mektup yazdım denizci oğlan-----

sayın marinecoincim, yanlış anlama amacım seni küçümsemek değil, fakat onlarca insanın hakkında sorduğu sorulara verdiğin cevapların niteliksizliği kendi kendini küçük düşürmene neden oluyor.

yorum yapmayacaktım da bak ben gelmiş geçmiş en büyük scam sazanıyım yani zamanında quarkla başlayan serüvenim çok üst boyutlarda scam alım satımına falan gitti, film koptu, conta yandı, bunlar üstünden baya kâr edecek kadar da kurnazlaştım felan. onun için baya baya tecrübeliyim nacizane.

...sonra sana döndüm ve dedim ki;

senin bu anlattığın marinecoin masalına bir insanın inanması için ciddi anlamda "GERİZEKALI" olması gerek, anlattıklarından çıkardığım kadarıyla buradaki herhangi birini gerizekalı yapacak kadar kurnaz da değilsin. 100 yıl ne birader? önümüzdeki 3 günü göremezken? 100 yıl sonra coin mi kalacak? zaman makinesi bulunur birader 100 yıla.

sen açık açık marinecoin'in merkez bankası benim diyorsun, tamam bunu diyebilirsin, fakat benim asıl patladığım nokta ne biliyor musun? 1 marinecoinlik yüce giveaway'in. 10 milyonluk sınır koyulmuş falan, internet sitesine vizyonumuz ve misyonumuz yazısı koyan bir emlakçıdan ne farkın kalıyor bunu deyince?

arkadaşım birincisi isimden falsolusun, marine ne? amerikan deniz kuvvetleri resmi parası mı olacak bu? ne bileyim her limanda sevgili yapan adamlar mı kullanacak? uçak gemisi mi satın alacağız bununla? açıklık getir lütfen!!

ikincisi %97.2 nedir, eğer giveaway, geliştirme için kullanacaksan bunun senin elinde olması saçma gelmiyor mu? kurarsın bir charity, mine edilen kısmın belli bir yüzdesi bu charity'e akacak şekilde kod yazılır bişiy yapılır sonra burası üzerinden dağıtım da yapılır nedir yani.

üçüncüsü 0.000000034 değerinin hoş gözükmediğini kim neresinden uydurdu? nBTC, mBTC gibi kavramlardan haberin mi yok? takip mi etmiyorsun? zaten fiyat artınca bu uygulamalara geçilecek. bu senin veya benim isteğimle gerçekleşmeyecek ki, gözüne çok hoş geliyorsa git 42 al, 400btc şu an değeri.

200.000 kişinin kullandığı forumda 500 tane altcoin var, yani her 400 kişiden 1 kişi coin oluşturabilir demek oluyor bu, hatta çok daha az bir oran ama sana güzellik yaptım 400 olsun. 400 kişi arasında 1 kişi olmak emin ol öyle çok güven/özveri/tecrübe/uğraş/zeka gerektiren bir şey değil. onun için "sen 1 günde bi coin çıkar ben sana .... veririm" demek ciddi ciddi cahil cesareti.

sana çok temiz bir şekilde iddia edebilirim ki, kod ve yazılım bilgim olmamasına rağmen 1 haftamı versem çok çok rahat çıkarırım bir coini. atla deve değil, yaptığınız işi gözünüzde büyütmeyin. biraz araştırma biraz kafa yormayla her şeyi yapabilirsiniz.

ağzındaki sakızı bile haberin olmadan alırım bak ha. akıllı olalım, olmayanları uyaralım.

selamlar olsun.
cudjex
Sr. Member

Activity: 507
Merit: 252

View Profile
January 20, 2014, 10:45:44 AM

+1. Sonuna kadar katılıyorum calligrapher
acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 20, 2014, 10:57:34 AM

ağzındaki sakızı bile haberin olmadan alırım bak ha. akıllı olalım, olmayanları uyaralım.
Koptum burda. Grin Grin Grin Tongue
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: