Bitcoin Forum
May 12, 2024, 01:30:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Marinecoin marinecoin.org brand new radical idea, first digital nation  (Read 6025 times)
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
January 20, 2014, 12:01:29 PM

-----üşenmedim sana açık mektup yazdım denizci oğlan-----

sayın marinecoincim, yanlış anlama amacım seni küçümsemek değil, fakat onlarca insanın hakkında sorduğu sorulara verdiğin cevapların niteliksizliği kendi kendini küçük düşürmene neden oluyor.

yorum yapmayacaktım da bak ben gelmiş geçmiş en büyük scam sazanıyım yani zamanında quarkla başlayan serüvenim çok üst boyutlarda scam alım satımına falan gitti, film koptu, conta yandı, bunlar üstünden baya kâr edecek kadar da kurnazlaştım felan. onun için baya baya tecrübeliyim nacizane.

...sonra sana döndüm ve dedim ki;

senin bu anlattığın marinecoin masalına bir insanın inanması için ciddi anlamda "GERİZEKALI" olması gerek, anlattıklarından çıkardığım kadarıyla buradaki herhangi birini gerizekalı yapacak kadar kurnaz da değilsin. 100 yıl ne birader? önümüzdeki 3 günü göremezken? 100 yıl sonra coin mi kalacak? zaman makinesi bulunur birader 100 yıla.

sen açık açık marinecoin'in merkez bankası benim diyorsun, tamam bunu diyebilirsin, fakat benim asıl patladığım nokta ne biliyor musun? 1 marinecoinlik yüce giveaway'in. 10 milyonluk sınır koyulmuş falan, internet sitesine vizyonumuz ve misyonumuz yazısı koyan bir emlakçıdan ne farkın kalıyor bunu deyince?

arkadaşım birincisi isimden falsolusun, marine ne? amerikan deniz kuvvetleri resmi parası mı olacak bu? ne bileyim her limanda sevgili yapan adamlar mı kullanacak? uçak gemisi mi satın alacağız bununla? açıklık getir lütfen!!

ikincisi %97.2 nedir, eğer giveaway, geliştirme için kullanacaksan bunun senin elinde olması saçma gelmiyor mu? kurarsın bir charity, mine edilen kısmın belli bir yüzdesi bu charity'e akacak şekilde kod yazılır bişiy yapılır sonra burası üzerinden dağıtım da yapılır nedir yani.

üçüncüsü 0.000000034 değerinin hoş gözükmediğini kim neresinden uydurdu? nBTC, mBTC gibi kavramlardan haberin mi yok? takip mi etmiyorsun? zaten fiyat artınca bu uygulamalara geçilecek. bu senin veya benim isteğimle gerçekleşmeyecek ki, gözüne çok hoş geliyorsa git 42 al, 400btc şu an değeri.

200.000 kişinin kullandığı forumda 500 tane altcoin var, yani her 400 kişiden 1 kişi coin oluşturabilir demek oluyor bu, hatta çok daha az bir oran ama sana güzellik yaptım 400 olsun. 400 kişi arasında 1 kişi olmak emin ol öyle çok güven/özveri/tecrübe/uğraş/zeka gerektiren bir şey değil. onun için "sen 1 günde bi coin çıkar ben sana .... veririm" demek ciddi ciddi cahil cesareti.

sana çok temiz bir şekilde iddia edebilirim ki, kod ve yazılım bilgim olmamasına rağmen 1 haftamı versem çok çok rahat çıkarırım bir coini. atla deve değil, yaptığınız işi gözünüzde büyütmeyin. biraz araştırma biraz kafa yormayla her şeyi yapabilirsiniz.

ağzındaki sakızı bile haberin olmadan alırım bak ha. akıllı olalım, olmayanları uyaralım.

Hahah hoca noktayı koymuş ötesi yok Smiley
1715477450
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715477450
Reply with quote  #2

1715477450
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
January 20, 2014, 12:11:26 PM

Cheesy
Ufkabakan
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
January 20, 2014, 04:31:02 PM

Buram buram SCAM kokan bir coin.

Tekrar ediyorum, bir yıllık üretim miktarı üzerinden %1 üzerinde PreMined olan tüm yeni coinler scamdır.

Bu arada "Video kartı" buda yeni bir kart tipi mi? Ne iş yapıyor bu kart, MPEG Encoder gibi bişey mi?

Arkadaşlar, kendi zeki sanan, yazılım konusunda biraz birikimi olan bazı insancıklar, bu AltCoin furyasından PreMined şeklinde kendilerine oyuncak coinler üretip para kaldırmaya çalışıyorlar. Hash gücünüze yazık.

acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 20, 2014, 04:57:47 PM

Baksana adam kayıp dünden beri. bur dan iş çıkmayacağını anlayınca başka forumlara kaymıştır  Smiley
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: