Bitcoin Forum
May 04, 2024, 06:30:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 1047 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (1 post by 1+ user deleted.)
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
-
May 24, 2018, 11:44:20 AM
Last edit: October 28, 2020, 06:12:35 PM by Blacknavy
Merited by ekiller (10), kr105 (10), temmuz (6), entr (6), TaliskerDarkStorm (5), twn (2), polat90 (2), goraset (1), designerusa (1), alpsea (1), salinizm (1), mugt (1)

-
1714804211
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714804211
Reply with quote  #2

1714804211
Report to moderator
1714804211
Hero Member
*

Ignore
1714804211
Reply with quote  #2

1714804211
Report to moderator
1714804211
Hero Member
*

Ignore
1714804211
Reply with quote  #2

1714804211
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 24, 2018, 08:46:33 PM

Hocam çok güzel anlatmışşınız Smiley Umarım bu işe girdiğinizden beri güzel kazançlar sağlamışsınızdır. Konu bir çırpıda okudum. Kaleminize sağlık.
rezipli
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
May 24, 2018, 08:49:52 PM

çok guzel anlatmıssın keske ılk duydugun yıllarda başlasaydın sımdı maddı durum belkı guzel olurdu.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
May 24, 2018, 08:59:29 PM
Last edit: May 24, 2018, 09:10:23 PM by Matthias9515

çok guzel anlatmıssın keske ılk duydugun yıllarda başlasaydın sımdı maddı durum belkı guzel olurdu.

2017'nin başında giren biri olarak İstanbul'da ev alacak kadar para kazandım Allah'a şükür, önceden giripte hold eden arkadaşlar hiç ses çıkarmiyor sanırım emekli oldular
BurakTurk
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
May 25, 2018, 07:11:19 AM

hic sklmdan bir solukta okudum betimlemeler supermis ya Smiley fonu vuranlar simdi napiyolar acaba
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
May 25, 2018, 08:15:09 AM

Sürekleyici bir hikaye gibi okudum resmen. Ben de bir süredir bu platformdayım ve isimlerin çoğu benim için de tanıdık kişiler.
İyisiyle kötüsüyle birlikte çok güzeliz nazar değmesin foruma  Cheesy

proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
May 25, 2018, 08:33:41 AM

"Hesaplar"ın açtıkları konulara baktımda nereden baksanız 1000 tane hero+legendary hesap var adamın elinde. Bu nasıl bir çalışmadır
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
May 25, 2018, 09:07:37 AM

"Hesaplar"ın açtıkları konulara baktımda nereden baksanız 1000 tane hero+legendary hesap var adamın elinde. Bu nasıl bir çalışmadır

Helal olsun adama, ülkemizin ekonomik durumu pek iyi değil sayesinde birçok kişi Bitcoin biriktirebilmiştir.
crazyavdik
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
May 25, 2018, 09:33:55 AM

efsane ikili supermis ya Smiley paranin neden tamamini cukka yapmamislarki
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
May 25, 2018, 10:15:10 AM

hahaha cok guzel konu olmus adimda gecmis aslinda ben pandayim yada panda ben Smiley geyigi forum disinda hala devam ediyor bunun eski uyelerin oldugu bir alanda. Hatta komple forum olarak panda bile olabilirz ole soyleyeyim.
Arastirma ve kisilerin ozellikleri dogru olmus ama ismi gecenlerin bir kismi multi onu farkedip cozememis Smiley
2014ten sonra yazilan herseyi cok iyi hatirliyor ve biliyorum. Ondan bazi kisilerin adini gorunce tebessum ettim.
Tebrikler
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 25, 2018, 10:24:56 AM

Mentalpanda, nyks, twn multiden ban yiyip forum üyelerince aynı kişi olmadığı iddia edilen garip üçlü; mentalpanda, nkys, twn
multipanda geldi  Cool  forumdaki en az veya multisi olmayan tek kişi benim belki ama olay bana patladı  Grin twn pandayla aynı kişi olmadığını kanıtladığı için ırkçı türk düşmanı ipnelerden neg yedi nyks grupta ortak bir hesaptı kimin zamanı varsa o kasıyordu. forumda 50 hesabı çıkan multiler varken bu konuyla anılmak üzdü açıkçası ve diğer yazılanların çoğuda bayağı bir absürt ismi geçenler kıçıyla gülüyor olabilir  Grin  foruma bayağı bir yabancı kalmışsınız

o tchibo olayındada kahve makinası bana itelenmişti hala kullanıyorum bir sıkıntı olmadı   Grin
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
May 25, 2018, 10:28:32 AM

hahaha cok guzel konu olmus adimda gecmis aslinda ben pandayim yada panda ben Smiley geyigi forum disinda hala devam ediyor bunun eski uyelerin oldugu bir alanda. Hatta komple forum olarak panda bile olabilirz ole soyleyeyim.
Arastirma ve kisilerin ozellikleri dogru olmus ama ismi gecenlerin bir kismi multi onu farkedip cozememis Smiley
2014ten sonra yazilan herseyi cok iyi hatirliyor ve biliyorum. Ondan bazi kisilerin adini gorunce tebessum ettim.
Tebrikler

Çözdüm hocam hatta böyle yazdığına göre joker biri olduğunun sen de farkındasın fakat kimse gücenmesin diye bazı isimleri açık etmedim ve listede alt alta yazmadım, ölmek istemiyorum xd

Mentalpanda, nyks, twn multiden ban yiyip forum üyelerince aynı kişi olmadığı iddia edilen garip üçlü; mentalpanda, nkys, twn
multipanda geldi  Cool  forumdaki en az veya multisi olmayan tek kişi benim belki ama olay bana patladı  Grin twn pandayla aynı kişi olmadığını kanıtladığı için ırkçı türk düşmanı ipnelerden neg yedi nyks grupta ortak bir hesaptı kimin zamanı varsa o kasıyordu. forumda 50 hesabı çıkan multiler varken bu konuyla anılmak üzdü açıkçası ve diğer yazılanların çoğuda bayağı bir absürt ismi geçenler kıçıyla gülüyor olabilir  Grin  foruma bayağı bir yabancı kalmışsınız

o tchibo olayındada kahve makinası bana itelenmişti hala kullanıyorum bir sıkıntı olmadı   Grin

Peki mentalpanda ile twn aynı kişi mi kafalar hala karışık  Roll Eyes
alealeal
Newbie
*

Activity: 110

View Profile
May 25, 2018, 10:31:42 AM

Cidden güzel bir yazı olmuş okurken keyif aldım.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
May 25, 2018, 10:42:35 AM

Tebrikler

Çözdüm hocam hatta böyle yazdığına göre joker biri olduğunun sen de farkındasın fakat kimse gücenmesin diye bazı isimleri açık etmedim ve listede alt alta yazmadım, ölmek istemiyorum xd

o tchibo olayındada kahve makinası bana itelenmişti hala kullanıyorum bir sıkıntı olmadı   Grin

Evet altalta hic yazmamissin hep farkli siralarda. Neyse bende susayim. Multi sanilan bazi kisilerde kesinlikle multi diil mesela goraset
Valla benim tschibo kahve makinam yok ama bence ben pandayim Smiley
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
May 25, 2018, 10:44:39 AM

Tebrikler

Farklı kişiler. Gerçek hayattan da tanıdığım, Bitcoin dünyasının Türkiye'de ilk takipçilerinden değerli arkadaşlardır.

mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 25, 2018, 10:49:17 AM
Merited by Blacknavy (1)

Evet altalta hic yazmamissin hep farkli siralarda. Neyse bende susayim. Multi sanilan bazi kisilerde kesinlikle multi diil mesela goraset
Valla benim tschibo kahve makinam yok ama bence ben pandayim Smiley

Grin
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 25, 2018, 11:36:21 AM

Bancor zenginleri arasına beni ve Torikan'ı eklememissiniz çok kırıldım   Grin
Beyinsi, alpsea (ben), Torikan bancordan en cok kazanan ilk 3 diye tahmin ediyorum  Roll Eyes

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 25, 2018, 11:40:37 AM

Keyifli bir konuydu, bir çırpıda forumun geçmişine dönük baya bilgi sahibi olduk. Hatta neden daha önce gelmediğim için biraz üzülmedim desem yalan olur. Hemen akıllara para kazanmak gibi gelmesin, forumda isim yapmış profillerle beraber aynı ortamda yazmak daha keyifli olurdu. Bence şuan Local form önceki gibi değil, daha çok "o kaç para oldu, bu kaç para oldu, battık bittik" hep birbirinin kopyası mesajların atıldığı bir ortam.

O zaman sitelerim vardı. Burası yerine iyinet.com da vakit harcadım. Belki hatırlayanlar vardır, bu dediğim r10'dan önce yani ayrılmadan önce orada da samimi bir ortam vardı. Hatta iyinet hariç admin olan 2 kişiden biriydim. Sonra işin içine para girdi, hırs girdi ve kirlendi dünya  Smiley

Bancor zenginleri arasına beni ve Torikan'ı eklememissiniz çok kırıldım   Grin
Beyinsi, alpsea (ben), Torikan bancordan en cok kazanan ilk 3 diye tahmin ediyorum  Roll Eyes

Hocam şunu da açıklayın artık bir ev parası kazandınız mı? kazanmadınız mı?  Grin
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 25, 2018, 11:59:41 AM

@AlyattesLydia; madem gercekler biliniyormus hadi açıklayayım bari, ev alsam alırdım ama almadim. Canavar gibi bir merso aldim, ev için acelem yok onu da alacagiz yakinda Smiley
Genç yaşımızda eve kapanıp napalım araba daha önemli, hem motivasyonumu arttırmış oldum  Smiley
Edit: Tabii bancor ilk borsalara girdiginde pek degeri yoktu. Hodl yaptik, inandik, sabrettik, cok kaybettik ama inancimizi yitirmeyip bekledigimiz icin geri dönüşü güzel oldu..

virtue44
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 7

Community Manager at Bitsurf.eu

View Profile WWW
May 25, 2018, 12:17:04 PM

Shocked O nasıl bir stalk, nasıl bir sabır tebrik ederim. Forumda yeni olduğum için çoğu kişiyi tanımıyorum arada aktif olduğunu gördüğüm kişiler var onlar hakkında yeni bilgiler edinmiş olduk Cheesy
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: