Bitcoin Forum
May 26, 2024, 12:11:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: origami network  (Read 141 times)
mustafa1876 (OP)
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile
May 24, 2018, 12:33:17 PM

Origami networkü idexte gördüm 0,90 dolar civarındayken almayı düşündüm iyi ki o sırada almamışım fakat 0,40 dolar civarından almış bulundum.Toplam token adeti az olunca fiyatı da cazipse dayanamıyorum beni sıkıntıya sokacağını bile bile hep bir sürpriz arıyorum . Zoin ve Galacturumu elimden kaçırdım göz göre göre o yüzden saplantı oldu sanırım.

Sizce çok geç olmadan aldığım fiyata yaklaştığında elimden çıkarsam mı yoksa tutsam mı biraz.Gerçi aldığım fiyata yakın zaten ama makas çok fazla idexte.

Sitesi de bu;

https://ori.network/
a83748619
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
May 24, 2018, 12:39:42 PM

Fiyatı güzel düşüş yaşamış dediğiniz gibi, toplam token adeti az olduğu için bir süpriz yapabilir. bir miktar alım yapmakta fayda var bilgilendirme için teşekkür ederim

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
mustafa1876 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 24, 2018, 02:55:41 PM

Fiyatı güzel düşüş yaşamış dediğiniz gibi, toplam token adeti az olduğu için bir süpriz yapabilir. bir miktar alım yapmakta fayda var bilgilendirme için teşekkür ederim

Geleceği olan  bir projeyse şuan alım fırsatı evet ama ben önce alıp sonra araştırdım pek iç açıcı gelmedi açıkcası bekleyip göreceğiz.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
May 24, 2018, 05:01:58 PM

Ben de geçen haftalarda araştırıp bir miktar ori almıştım, aldıktan sonra pişman olup ilk yükselişte sattım. Sonrasında aldığım fiyatın yarısına düşünce bu defa iki kat miktarda almış oldum. Dursun kenarda, uzun bir süre satmayı düşünmüyorum. İcosunda yalnızca 450 bin dolar toplayabildiler. Bu nedenle de satılmayan tokenleri yaktılar. Ori, bir diğer market uygulaması. İcosuna katılanlar iyi bir kar yaptı, yanlış hatırlamıyorsam on katından fazla kazandırdı.
mustafa1876 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 24, 2018, 05:54:32 PM

Ben de geçen haftalarda araştırıp bir miktar ori almıştım, aldıktan sonra pişman olup ilk yükselişte sattım. Sonrasında aldığım fiyatın yarısına düşünce bu defa iki kat miktarda almış oldum. Dursun kenarda, uzun bir süre satmayı düşünmüyorum. İcosunda yalnızca 450 bin dolar toplayabildiler. Bu nedenle de satılmayan tokenleri yaktılar. Ori, bir diğer market uygulaması. İcosuna katılanlar iyi bir kar yaptı, yanlış hatırlamıyorsam on katından fazla kazandırdı.

1 eth = 6.000 ori şeklinde görmüştüm ama yanılıyor olabilirim.Token yakımı olsuğu için bul kadar yükseldi fiyatı bir amda herhalde sonra da düştü tabi, ben de bekleyeceğim bakalım 0.40 dolar civarımdan aldım.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
May 24, 2018, 08:56:31 PM

Eğer sağlam bir proje değilse miktarın bir önemi olmuyor hocam ancak Trx gibi coinlerinde miktarı fazla olmasına rağmen nerelere çıktığını da gördük. Şimdi önemli olan şu balinalar bu coine girip bir anlık vur kaç yapacak mı ? Bunu da bilemeyeceğimize göre önemli olan şey yine projenin alt yapısının sağlam olması ve ekibinin güvenilir olmasıdır.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
May 24, 2018, 09:00:30 PM

origami çöp bir proje ama piyasa değeri sadece 1.5 milyon dolar ve tokenlerin çoğu dolaşımda proje takımı çalışıyor. o yüzden herhangi bir pump durumunda bir kaç katına çıkma ihtimali yüksek. bence şans verilebilir.
mustafa1876 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 25, 2018, 08:52:07 AM

Ben de aldığım için pişmanım açıkcası.

Pişmanlığım asıl sebebi elimdeki daostackları  satıp almam aslında   Undecided

We are at #VivaTech2018 in Paris

dışarıdan   afişin fotoğrafını çekip We are at #VivaTech2018 in Paris diye mail atmışlar ,  allah bilir  kapısından bir fotoğraf çekip sonra gidip bir cafede kruvasan yiyip kahve içmişlerdir. Cheesy
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
July 16, 2018, 07:19:05 PM

Alanlar hiç pişmanlık duymasın. Dün Fransa'nın önde gelen finans kuruluşu olan Credit Agricole ile ortaklık anlaşması imzalamışlar. CA, Ori'ye finansal destek sağlayacak, Ori de CA'ya blockchain hizmetleri için destek olacak. Hatta ekip CA'nın plazasına taşınmak için hazırlıklara da başlamış. Ori'yi yakın gelecekte çok başka yerlerde görebiliriz.

https://medium.com/@origaminetwork/origami-network-joins-credit-agricole-startups-accelerator-to-enter-a-new-phase-a6418b89936e
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 16, 2018, 07:20:48 PM

ICO'ya giremediğim için çok üzülmüştüm ama gördüğüm kadarıyla bu dönemde yine çok da bir şey yapamayacak gibi. Supply iyi olduğu için belki ufak bir miktar alınıp beklenebilir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: